نمایندگی یخچال و فریزر آدمیرال در تهران

یکی از وسایلی و لوازمی که در هر خانه بسیار از آن استفاده می شود دستگاه یخچال و فریزر است این وسیله یکی از مهمترین و پرکاربردترین لوازم خانگی در هرمنزلی به حساب می آید و خرابی آن یا عدم کارکرد درست آن می تواند برای ما مشکلات فراوانی به همراه داشته باشد.آدمیرال یکی از برندهای مطرح یخچال و فریزر است که در ایران و کشورهای دیگر فروش خوبی را تجربه کرده است. این محصول یکی از یخچال و فریزرهای با کیفیت محسوب می شود ولی در صورت استفاده نادرست و عدم توجه به ارورها و نشانه های کوچک خرابی می تواند خرابی های سنگین و هزینه هایی را به شما متحمل کند. پارسیان سرویس یکی از نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر آدمیرال در تهران است که دارای ویژگی های فراوان و خصوصیاتی است که در این صفحه قصد داریم در مورد آن ها با شما صحبت کنیم پس اگر به دنبال تعمیرکار یخچال و فریزر آدمیران در تهران هستید در ادامه همین صفحه با ما همراه باشید تا در مورد برخی از مشکلات یخچال و فریزر آدمیرال و خصوصیات بارز پارسیان سرویس با شما صحبت کنیم.

مزایای تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر آدمیرال در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این صفحه توضح دادیم در این بخش قصد داریم در مورد خدمات پس از فروش یخچال و فریزر آدمیرال با شما صحبت کنیم،نمایندگان و خدمات پس از فروش زیادی در تهران در این خصوص فعالیت دارند و می توان از بسیاری از آن ها خدمات تعمیر رزرو کرد ولی باید توجه داشته باشید برند دستگاه شما چیست و آیا مجموعه ای که در نظر دارید می تواند و تجربه آن را دارد که از دستگاه ما رفع عیب نماید یا خیر این نکات بسیار مهم است و تجربه و دانش فنی در این خصوص حرف اول و آخر را می زند. پارسیان سرویس هم یکی از مجموعه های خدمات فنی یخچال و فریزر آدمیرال در تهران که بیش از 17 سال است در این خصوص خدماتی شایان و در خور را ارائه داده است جالب است بدانید این مجموعه در خصوص این دست از برندها دارای تجربه خوبی است و تمام متخصصین آن هم در این خصوص تجربه و کارنامه درخشانی را دارا می باشند.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات یخچال و فریزر آدمیرال در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

تخصص در تعمیر یخچال و فریزر آدمیرال در تهران

همانطور که از ابتدای این صفحه بسیار به آن اشاره داشتیم تخصص در امور تعمیرات یخچال و فریزر آدمیرال در تهران بسیار مهم است و مجموعه ای که قصد دارید به آن اعتماد کنید  باید بتواند مشکل دستگاه را به درستی تشخیص دهد و درست و سریع آن مشکل را رفع کند،پارسیان سرویس در خصوص تعمیر یخچال فریزر آدمیرال دارای بیش از 17 سال تجربه است و خدمات شایان و ارزنده ای هم ارائه داده است یکی از خصوصیات بارز این مجموعه می تواند به تجربه و دانش فنی آن در خصوص تعمیر یخچال و فریزر آن هم آدمیرال اشاره داشت این دستگاه دارای خصوصیات بسیار ریز و قلق هایی برای تعمیر است که اگر آن ها را نشناسیم می تواند برای ما مشکلات بسیاری از جمله هزینه های سنگین را در بر داشته باشد پس دقت داشته باشید مجموعه ای که قرار است تعمیر یخچال و فریزر خود را به آن بسپاریم مطمعن باشد و دارای تجربه بالا باشد.

نیروی متخصص در خصوص خدمات تعمیر یخچال فریزر آدمیرال

یکی از ویژگی های بسیار مهم و دارای اهمیت این مجموعه وجود نیروی متخصص در امر تعمیرات است خیلی مهم است که نیروی متخصص بتواند در خصوص تعمیرات یخچال و فریزر خدماتی شایان را ارائه دهد. پارسیان سرویس هم با اتکا بر توان نیروهای متخصص خود و تجربه ای که آن ها در خصوص خدمات پس از فروش یخچال و فریزر آدمیرال دارا می باشند توانسته در تهران خدماتی ارزنده را ارائه دهد این متخصصین در بروزترین دوره های تعمیرات یخچال و فریزر آدمیرال شرکت کرده اند و دارای مدارک لازم در این خصوص هستند و می توان به جرات گفت از بین متخصصین زبده ترین و فنی ترین ها را در اختیار گرفته ایم که بتوانیم بهترین خدمات فنی را در محل برای مشتری خود ارائه دهیم در خصوص تخصص این متخصصین یکی از بارزرترین ویژگی ها می توان به رفع عیب کامل از دستگاه در محل و حتی تعویض و تعمیر در محل اشاره داشت که در ادامه در خصوص همین موضوعات با شما صحبت خواهیم کرد.

تامین و تعمیر قطعات

یکی از دغدغه های موجود در خصوص خدمات تعمیرات یخچال و فریزر که مطرح است وجود نیاز به تعویض و تعمیر قطعه است. این نوید را به شما می دهیم اگر دستگاه مورد نظر نیاز به تعویض قطعه داشته باشد مجموعه ما آن را می تواند تامین و تهیه نماید در خصوص ویژگی های این قطعات باید به اصل بودن و شرکتی بودن قطعات اشاره داشت و تمام قطعات تامین شده توسط پارسیان سرویس دارای گارانتی سر محصول می باشد و گارانتی و ضمانت این مجموعه هم دارا می باشد این بدان معناست که اگر قطعه ای از دستگاه شما تعویض گردد و توسط ما تامین و تهیه شود غیر از گارانتی که خود محصول دارد مجموعه ما هم به صورت جداگانه آن را ضمانت می نماید این ضمانت 3 ماهه می باشد و لازم است بدانید اگر در صورت بروز خرابی توسط افراد دیگر جز مجموعه ما اقدام به رفع عیب شود از گارانتی مجموعه ساقط می شود ولیکن اگر درمدت زمانی که این مجموعه قطعه را گارانتی کرده است رفع عیب آن به صورت کامل توسط فیکس فریجیدر انجام پذیر است و لازم است بدانید قطعات باید توسط خود مجموعه تهیه شود و قطعاتی که توسط مشتری تهیه می شود مسئولیتی در خصوص اصل بودن و گارانتی آن برای پارسیان سرویس ندارد.

سریع در اعزام نیرو

یکی دیگر از خصوصیات این مجموعه باید به سریع بودن آن در رفع خرابی یخچال و فریزر اشاره داشت. با توجه به حساسیت و اینکه یخچال و فریزر یکی از لوازم پر مصرف در هرخانه ای است و این مجموعه هم این موضوع درک کرده و در سریعترین زمان ممکن نیرو را به محل شما اعزام می نماید ما تلاش کرده ایم این زمان را تا حد امکان کاهش دهیم و این زمان بسته به منطقه ای که شما هستید دارد و باید در این قسمت به زمان 1 نهایت 2 ساعته در شهر تهران اشاره داشت و باز هم تاکید می نماییم منطقه رزرو خدمات در این زمان موثر است و ممکن است کمی تغییر داشته باشد لازم بذکر است برخی از مشتریان ما زمان خاصی را برای اعزام در نظر می گیرند و برای حضور نیرو در محل ساعت خاصی را در نظر دارند اگر این زمان به اوج ترافیک شهری وصل شود باید بگوییم باز هم در زمان رسیدن نیرو به محل شما تاثیر مستقیم می گذارد.

قیمت خدمات تعمیرات یخچال و فریز آدمیرال در تهران

یکی از سوالات پرتکرار که توسط مشتریان از ما پرسیده می شود قیمت خدمات تعمیرات است. یاید گفت این قیمت متغیر است و این مجموعه تمام تلاش خود را کرده است که بهترین و منصفانه ترین قیمت را برای مشتریان خود در نظر بگیرد ولیکن لازم است بدانید نوع یخچال و فریزر و خرابی آن و منطقه ای که در آن حضور دارید در تغییر این قیمت بسیار تاثیرگذار است و لازم است اشاره داشته باشیم اگر خرابی به قطعات هم صدمه زده باشد در قیمت خدمات ما تاثیر بسزایی دارد پس توجه داشته باشید اگر دستگاه شما دارای علامت خاصی و عیب کوچکی شد حتما با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر آدمیرال در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

عدم نیاز به جابجایی دستگاه

یکی از خصوصیات این مجموعه در خصوص تعمیرات یخچال و فریز همین موضوع است که برای رفع عیب و یا تشخیص عیب نیازی ندارید دستگاه را به محل خاصی منتقل نمایید و تمام خدمات و حتی تعویض قطعه و تعمیر قطعات در محلی که یخچال فریزر قرار دارد رفع و تعمیر خواهد شد ما این موضوع را درک کرده ایم که می تواند این جابجایی برای شما مشکلاتی اعم از صدمه به بدنه و قطعات دیگر را به همراه داشته باشد و تمام تلاش خود را کرده ایم تمام کار در محل شما انجام شود و لازم است بدانید حتی بعد از تعمیر هم نیازی نیست خود شما دستگاه را به جای خود منتقل کنید و نیروی متخصص ما این کار را به نحو احسنت انجام می دهد و یخچال و فریزر را روشن و زمانی از کار دستگاه سپری می شود و سالم و بدون عیب دستگاه را به شما تحویل خواهد داد.

خدمات نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال آدمیرال

یکی دیگر از موضوعات مهمی که باید در مورد آن توضیح دهیم خدماتی است که در خصوص تعمیر یخچال و فریزر آدمیرال در این مجموعه ارائه می شود است. این مجموعه قادر به رفع عیب کامل از دستگاه یخچال فریزر آدمیرال است می توان گفت تمام بخش های این دستگاه را قادر به تعمیر است بخش های تعمیر پذیر دستگاه اعم از:

 • تعمیر درب یخچال فریزر آدمیرال
 • تعمیر موتور و تعویض آن در محل
 • تعمیر لاستیک دور درب آدمیرال
 • تزریق گاز
 • تعویض و تعمیر لامپ
 • تعمیر سیستم برق یخچال فریزر آدمیرال
 • تعمیر یخساز و آبسرد کن
 • تعمیر کندانسور دستگاه
 • تعمیر و تعویض سنسورهای یخچال و فریزر
 • نصب کامل دستگاه
 • رفع عیب کامل از عدم کار کردن یخچال فریزر سایدبای ساید آدمیرال
 • رفع صدا از دستگاه
 • رفع ارورهای یخچال فریزر آدمیرال
 • تعمیر و تعویض قطعات مصرفی
 • تعمیر و تعویض فیلترهای یخچال فریزر

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی یخچال فریزر آدمیرال مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

بررسی مشکلات رایج یخچال فریزر آدمیرال

همانطور که گفتیم آدمیرال یکی از برندهای مطرح در یخچال فریزر است و این برند دارای تولیدات بسیار با کیفیت است ولی باید توجه داشت که خرابی دستگاه ممکن است بسته به شرایطی که شما در آن از یخچال فریزر استفاده می کنید تاثیر می گذارد و نباید تصور داشته باشیم که این محصول چون با کیفیت است خرابی آن صفر و دور از انتظار باشد ما در ادامه به برخی از مشکلات رایج در این برند می پردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

 • یخچال فریزر به صورت دائمی کار می کند. که می تواند از باز بودن بیش از حد درب منشا بگیرد و باید به خرابی لاستیک درب اشاره داشت.
 • تولید صدای نا هنجار از دستگاه که پیشنهاد می کنیم سریعا با متخصصان ما تماس بگیرید.
 • خراب شدن زود هنگام یخساز دستگاه
 • ایراد در کمپرسور یا سوختن آن که دلیل آن از نوسان برق می باشد.
 • برفک زدن قسمت بالایی دستگاه و مشاهده یخ زدگی در دستگاه.
 • تخلیه ناگهانی گاز و تخلیه ناگهانی مخزن آب
 • عدم ایجاد سرما و یا کاهش دمای ناگهانی یخچال که می تواند به وجود مشکل در موتور اشاره داشته باشد.
 • ایجاد و تولید صدا قبل از استارت شدن و شروع به کار یخچال فریزر آدمیرال

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر آدمیرال در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

توصیه برای بهتر نگهداری از یخچال فریزر آدمیرل

 • بعد از نصب به طور حتم تراز شود.
 • از محافظ برق استفاده کنید.
 • در سال دوبار اقدام به تمیز کردن بخش های مختلف دستگاه کنید.
 • در جابجایی و اثاث کشی دقت داشته باشید.
 • به دور از وسایل گرما زا دستگاه را نصب و فعال کنید.
 • حتما از دیوار تا 50 سانتی متر فاصله در نظر داشته باشید.
 • به دو از رطوبت و گرما و یا سرمای شدید محل نصب را قرار دهید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر آدمیرال در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات فیکس فریجیدر دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع