خدمات تعمیرات لوازم خانگی

با بیش از 15 سال تجربه

خدمات تعمیرات در شرق تهران

تماس : 02126325790

خدمات تعمیرات در غرب تهران

تماس : 02126325790

خدمات تعمیرات در مرکز تهران

تماس : 02126325790

تعمیرات یخچال و فریزر

اطلاعات بیشتر

تعمیر ماشین لباسشویی

اطلاعات بیشتر

تعمیر کولرگازی

اطلاعات بیشتر

تعمیر پکیج

اطلاعات بیشتر

تعمیر جاروبرقی

اطلاعات بیشتر

رزرو آنلاین خدمات

از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید.

  خدمات تعمیرات لوازم خانگی در تهران

  هنگامی که یخچال , لباسشویی و یا هر وسیله ای در خانه خراب می شود و ما به دنبال راهی برای تعمیر آن می گردیم , ممکن است که در ذهن خود به این موضوع هم فکر کنیم که اصلا آیا تعمیر لوازم خانگی به صرفه است ؟! اگر مثلا یخچالی نو بجای یخچال قدیمی خریداری شود , از نظر اقتصادی برای ما بهتر نیست ؟! باید بگوییم در بازار کنونی کشور ایران که قیمت های لوازم خانگی بسیار زیاد شده و واردات محصولات با برندهای خارجی کم شده است و حتی قیمت محصولات در برندهای ایرانی نیز افزایش چشمگیری داشته است , بهترین تصمیم برای لوازم خانگی خراب شده , تعمیر آن بدست متخصصان این حرفه است .

  تا چه میزان از خرابی , تعمیر برای ما به صرفه است ؟!

  به طور کلی اگر تعمیرکار متخصص تشخیص بدهد که بدون تعویض قطعه می توان وسیله ی مورد نظر را تعمیر کرد و آن را دوباره به کار برد , بدون شک بهترین راه کمک گرفتن از یک فرد ماهر برای رفع ایراد است . ولی حتی اگر با تعویض قطعه هایی نیز بشود لوازم خانگی را تعمیر کرد و دوباره به کار انداخت , باز هم تا جایی که قیمت تعویض قطعه به اندازه ی حدودا 70 درصد وسیله ی نوی ما نرسد , باز هم بهترین کار , تعمیر آن به دست نیروی متخصص و ماهر است .

  قیمت تعمیر شامل چه مواردی می شود ؟!
  • دستمزد تعمیر کار
  • هزینه ی ایاب و ذهاب
  • تهیه و به کارگیری از قطعه ی نو
  آیا تعمیر لوازم خانگی در حفظ محیط زیست اثرگذار است ؟!

  اگر لوازم خانگی ما کهنه نباشد , تعمیر آن و نخریدن وسیله ای نو باعث می شود که زباله ی کمتری تولید شود و به محیط زیست آسیب کم تری برسد . از آنجا که تفکیک و سپس بازیافت مناسبی برای این گونه وسایل حداقل در کشور ما صورت نمی گیرد , اگر با هر بار خراب شدن لوازم خانگی , آن را تعویض کنیم باعث می شویم مواد زیادی در طبیعت به هدر برود .

  چه زمانی برای تعمیر اقدام کنیم ؟!

  هر زمانی که عدم کارکردی در لوازم خانگی ما رخ داد و یا خطایی در آن به نمایش در آمد , درست ترین کار این است که قبل از هر کاری با تعمیرکاری متخصص تماس گرفته شود و سوال های مربوطه پرسیده شود و اقدام های لازم در همان ابتدا صورت بگیرد و سپس کار تعمیر به آن فرد متخصص سپرده شود . گاهی پیش می آید در زمانی که وسیله ای دچار خرابی و ایراد می شود , افراد خانه وارد عمل می شوند و از روی نا آگاهی باعث خرابی بیشتر در دستگاه می شوند . پس قبل از هر کاری یک تعمیرکار متخصص که در کار خود ماهر باشد را بیابید که بتوانید در مواقع لازم از آن کمک بگیرید .

  شرکت فیکس فریجیدر تعمیرات یخچال فریزر و تعمیرات ماشین لباسشویی همه ی برندها را با مناسب ترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام می دهد . شرکت فیکس فریجیدر نمایندگی تعمیر بسیاری از برند های ایرانی و خارجی می باشد . در صورت تمایل داشتن می توانید برای سفارش تعمیر محصولات لوازم خانگی خود , روی تماس با ما کلیک کنید .