نمایندگی یخچال و فریزر دوو در تهران

یکی از وسایلی که در خانه وجود آن لازم است و بسیار کاربرد دارد یخچال و فریزر است. خرابی یخچال و فریزر می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد نماید باید در زمان خرید این دستگاه دقت بالایی به خرج داد و در نظر داشته باشید می تواند خرابی و یا کیفیت پایین آن مشکلاتی را در زمان خرابی برای شما ایجاد نماید. یکی از برندهایی که در تولید یخچال و فریزر سابقه و کارنامه درخشانی را دارا می باشد که همین امر سبب شده است مشتریان زیادی را برای خود دست و پا نماید و در بین رقبا جایگاه ویژه ای داشته باشد. ولی باید در نظر داشته باشید خرابی و ایجاد مشکل در دستگاه ارتباطی با کیفیت و یا برند دستگاه ندارد و خراب شدن یخچال و فریزر ارتباط مستقیمی با شرایطی دارد که در آن از دستگاه استفاده می نمایید. اما سوال اصلی در اینجاست بعد از خرابی و ایجاد مشکل در یخچال و فریزر چگونه می توان بهترین نمایندگی و تعمیرکار آن را بیابید و برای انتخاب آن چه معیارهایی را باید در نظر داشت. در این صفحه قصد داریم در مورد یکی از خدمات مجموعه پارسیان سرویس یعنی نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو با شما صحبت نماییم. در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال سایدبای ساید دوو در تهران در محل 

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو همراه با کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه ی خدمات در کم ترین زمان به شما مشتریان گرامی می باشد. لزا در صورت نیاز به خدمات تعمیر یخچال و فریزر دوو با همکاران ما در ارتباط باشید تا تکنسین های حرفه ما جهت بررسی و تعمیر یخچال و فریزر شما به محل مورد نظر اعزام شوند. همچنین هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست سرویس به صورت آنلاین ثبت کنید تا پس از بررسی درخواست شما در اسرع وقت همکاران ما به محل اعزام و مشکلات فنی یخچال و فریزر را رفع نمایند.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال فریزر دوو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو شامل تیم تکنسین های مجرب و همچنین تیم مشاوره رایگان می باشد که ارائه ی خدمات بهینه به مشتریان گرامی در اولویت فعالیت تیم ما می باشد. به همین منظور خدمات حائز اهمیت در نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو شامل موارد ذیل است:

درصورت تماس تلفنی از سمت مشتریان و اعلام ایرادات فنی یخچال و فریزر، در ابتدا تیم مشاوره ما تلاش می کنند تا دلیل وقوع ایرادات را پیدا کرده و اگر نیازی به تکنسین نبود به مشتری کمک می کنند تا ایرادات را برطرف کند اما اگر مشکل به وجود آمده مستلزم حضور تکنسین ها باشد، مشاوران تیم ما عیوب فنی ایجاد شده را به تکنسین انتقال می دهند تا متخصصین مشکل را بررسی و پیگیری کنند.

درصورت تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو و در صورت الزام بر اعزام تکنسین، نمایندگی مذکور جهت کسب رضایت مشتریان عزیز در اسرع وقت نیروی متخصص به محل مورد نظر اعزام کرده و کلیه خدمات صفر تا صد در محل مورد اعزام ارائه می شود.

پس از بررسی یخچال از طرف متخصصین اگر تکنسین متوجه شود که برای تعمیر ایرادات، لازم به تعویض قطعه ای از یخچال باشد، نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو تضمین می دهد که از قطعات اصلی این برند جهت رفع ایرادات فنی استفاده شود د در نهایت تعویض قطعات منجر به کاسته شدن از کیفیت یخچال نشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو برای کسب اطمینان خاطر مشتریان گرامی، با تاکید بر کیفیت خدمات توسط متخصصین ما، همه‌ ی خدمات مورد ارائه به مدت نود روز گارانتی می شود.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص یخچال سایدبای ساید دوو مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی یخچال فریزر دوو اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت فیکس فریجیدر می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال فریزر سایدبای ساید دوو نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر دوو برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از یخچال و فریزر دوو بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و فریزر دوو

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر یخچال و فریزر دوو ی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب دستگاه بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر سایدبای ساید دوو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

  • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

  • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

  • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوو مراجعه کنید؟

  • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
  • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
  • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
  • تخصص، مهارت در رفع خطاها
  • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
  • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
  • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

امکانات نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو

پشتیبانی به صورت شبانه روزی

استفاده از قطعات اصلی برند دوو

تیمی با تحصیلات بالا و آموزش دیده

رعایت حفظ حریم شخصی مشتریان گرامی

سرعت در ارائه خدمات در کمتر از ۱ ساعت

انجام تعمیرات در منزل بدون نیاز به جا به جایی

پس از اتمام کار مشتریان می توانند در نظرسنجی شرکت کنند

نقص فنی در یخچال و فریزر دوو

در برخی موارد عیب و نقص هایی که برای یخچال و فریزر دوو به وجود می آید بسیار سطحی می باشد که می توانید خودتان این ایرادات را بر طرف نمایید در این صورت نیازی به مراجعه ی تکنسین به منزل شما برای رفع عیوب فنی نیست. در ادامه ی مطلب شما را با برخی از این عیوب جزئی آشنا خواهیم کرد‌:

در ابتدا می بایست از اتصال یخچال و فریزر به برق اطمینان حاصل کنید زیرا بدیهی است هنگامی که یخچال و فریزر کار نکند قطعا نمی‌ تواند سرمادهی داشته باشد به همین جهت هنگام باز کردن درب یخچال می بایست چراغ درون یخچال و فریزر روشن شود و یا بعد از چند ثانیه آژیر به صدا درآید.

یکی دیگر از موارد عیوب یخچال و فریزر اختلال در ترموستات آن می باشد که باید مورد بررسی قرار دهید. همچنین باید درچه ای که پشت فریزر قرار دارد و وظیفه گردش هوای سرد را بر عهده دارد چک کنید زیرا تمیز بودن دریچه بسیار حائز اهمیت است.

یکی دیگر از اجزائی که باید مورد بررسی قرار بگیرد، فن چگالنده یخچال می باشد بنابراین فن چگالنده را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که فن به راحتی و آزادانه کار کند و چیزی در آن گیر نکرده باشد. برای چک کردن فن چگالنده ابتدا اتصال برق یخچال را قطع کنید، سپس فن را تمیز کرده و با دست آن را به چرخش در آورید تا مطمئن شوید چیزی باعث اختلال آن نشده باشد.

موارد فوق از دسته اختلالاتی است که می توانید شخصا آن ها را در یخچال و فریزر دوو عیب یابی کنید و مشکلات فنی را رفع نمایید اما در برخی موارد یخچال و فریزر دوو به تعمیراتی نیاز پیدا می کند که لازم اسم افراد متخصص و مجرب آن ها را عیب یابی و مشکلات فنی را به طور کامل رفع کنند در ادامه ی مطالب به برخی از این اختلالات فنی اشاره می کنیم:

خرابی کمپرسور می تواند یکی از علل اختلال در عملکرد یخچال و فریزر دوو باشد لزا صدای آژیر در یخچال و فریزر نشان دهنده سالم بودن کمپرسور است اما اگر صدایی نشنیدید یکبار اتصال برق از یخچال را جدا کنید و دوباره وصل کنید اگر مجدد صدایی به گوش نرسید با نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو تماس حاصل فرمایید.

قطعه ای در یخچال و فریزر به نام فن تبخیر کننده وجود دارد که از طریق موتور، هوا داخل دریچه های تبخیر کننده کشیده شده و فن هوا را در یخچال می گرداند؛ اگر اختلالی در این قسمت باشد منجر به کاهش سرمادهی یخچال می شود لزا برای رفع این ایراد می بایست از تیم متخصص نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو کمک و مشاوره بگیرید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر دوو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

نکات مهم درباره نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو

تکنسین های نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو برای تعمیر عیوب فنی مراحلی را پشت سر می گذارد که در ادامه به طور کامل به شرح آن ها می پردازیم:

ابتدا اتصال برق به یخچال را قطع می کنند سپس شیر های ورودی آب را می بندند. همچنین متخصصین برای تعمیر یخچال و فریزر تجهیزات کاملی را با خود به همراه دارند. تکنسین ها برای تعمیر و تعویض قطعات از محصولات اصلی و با کیفیت برند دوو استفاده می کنند. تکنسین ها تا حد امکان سعی می‌ کنند یخچال و فریزر در منزل تعمیر شود و نیازی به انتقال و جا به جایی آن نباشد. همچنین پس از اتمام کار، تکنسین یخچال و فریزر را امتحان می‌ کند تا از عملکرد صحیح آن ها اطمینان حاصل کند‌.

رضایت مشتریان از نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو

در صورتی که یخچال و فریزر هر گونه ایراد و خرابی داشته باشد ما بهترین و مجرب ترین تکنسین ها را برای رفع ایرادات فنی به منزل شما اعزام می کنیم و کلیه تعمیرات و تعویضات  را بدون هیچگونه جا به جایی در منزل خودتان به اتمام می‌ رسانیم لزا کسب رضایت مشتریان عزیز در روند فعالیت تیم ما بسیار حائز اهمیت می باشد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات فیکس فریجیدر دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع