نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر ایستکول

با سالها تجربه در خدمترسانی به شهروندان تهرانی ، اکنون آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیر انواع یخچال و فریزر برند eastcool هستیم.کافیه برای تعمیر یخچال در محل خود با ما تماس بگیرید.

شماره تماس

شماره تماس

شماره تماس

تعمیرات یخچال و فریزر ایستکول در تهران

تیم فیکس فریجدر با سالها تجربه در زمینه تعمیر انواع یخچال و فریزر در تهران ، اکنون آماده ارائه تعمیرات انواع یخچال و فریزر با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت می باشد ، کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم بالا یا پایین صفحه درخواست خدمات از ما بکنید.

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

فیکس فریجیدر سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع یخچال و فریزر و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات را در تعمیر انواع یخچال و فریزر امتحان کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

02126325790

02144334594

09129337886

تعمیر یخچال فریزر ایستکول

چنانچه در پی نمایندگی یخچال فریزر ایستکول در تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایستکول در تهران، تعمیر یخچال فریزر ایستکول در تهران، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ایستکول در تهران، تعمیرات یخچال فریزر ایستکول در تهران، خدمات پس از فروش یخچال فریزر ایستکول در تهران، تعمیرگاه یخچال فریزر ایستکول در تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایستکول در شمال تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایستکول در جنوب تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایستکول در غرب تهران، نمایندگی تعمیر یخچال فریزر ایستکول در شرق تهران، یخچال فریزر ایستکول در تهران، یخچال ایستکول در تهران، فریزر ایستکول در تهران هستید با ما تماس بگیرید.

تاریخچه محصولات ایستکول

شرکت تکران مبرد

شرکت تکران مبرد از سال 1356 فعالیت خود را با تولید یخچال های صنعتی در استان قم آغاز کرد و در ادامه طی دهه های 70 و 80 تولیدات خود را در زمینه یخچال و فریزرهای سایز کوچک توسعه داد.

در سال 1387 اولین خط تولید آبسردکن دومنظوره در ایران را راه اندازی نمود. اینک در دهه پنجم فعالیت خود با بیش از 40 سال تجربه گرانبها در عرصه تولید توانسته است با نام تجاری ایستکول در صدر بازار یخچال فریزر های سایز کوچک و آبسردکن های دو منظوره در ایران قرار گیرد.

ایستکول همواره با شناخت مختصات بازار، نیاز بیش از 60% از سهم بازار کالای گروه خود را با سبدکالایی متنوع و باکیفیت پاسخ داده تا همه جا (اداری، تجاری، درمانی، رفاهی و خانگی) امکان استفاده از آن وجود داشته باشد.

به منظور ارائه خدمات بهنگام و در دسترس، کلیه محصولات ایستکول دارای 18ماه گارانتی و نصب رایگان است که توسط 300 نمایندگی خدمات پس از فروش در سراسر کشور پشتیبانی می شود.

مشکلات یخچال فریزر ایستکول

تعمیر یخچال فریزر ایستکول

یخچال فریزر ایستکول کار نمی‌ کند.

یخچال فریزر ایستکول سرد نمی‌ کند.

دمای یخچال فریزر ایستکول خیلی پایین است و مواد غذایی یخ می زنند.

یخچال فریزر ایستکول برفک می‌زند (سیستم دیفراست کار نمی‌کند).

ته یخچال فریزر ایستکول آب جمع می‌شود یا کف آشپزخانه خیس است.

صدای یخچال فریزر ایستکول خیلی زیاد است.

آب سردکن یا یخ ساز یخچال فریزر ایستکول کار نمی‌کند.

یخچال فریزر ایستکول تراز نیست و درب یخچال فریزر ایستکول درست بسته نمی‌شود.

پاک کردن داخل یخچال فریزر ایستکول با محلول پاک کننده

برای تمیز کردن لکه‌های بزرگ و مقاوم دست به کار شده و سطوح باقیمانده را با یک دستمال یا اسفنج، تمیز کنید.

احتمالا شما نمی‌خواهید، به خاطر وجود مواد غذایی و جذب بو توسط آن‌ها، از صابون یا پاک کننده‌های شیمیایی در داخل یخچال استفاده کنید. در عوض، می‌توانید یکی از محلول‌های تمیز کننده طبیعی زیر را انتخاب کنید:

۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین و حدود ۱ لیتر آب داغ

۱ قسمت سرکه سیب با ۳ قسمت آب داغ

برای لکه‌های بسیار سخت، از خمیر دندان سفید کننده استفاده کنید. خمیر دندان سفید کننده به عنوان یک پاک کننده ساینده عمل کرده و بوی خوبی را نیز از خود منتشر خواهد کرد.

خدمات پس از فروش یخچال فریزر ایستکول جهت ارائه گارانتی، عیب یابی و رفع مشکلات انواع یخچال و فریزر Eastcool ایستکول راه اندازی شد و با گذشت زمان گسترش یافت و اکنون بیش از صدها نمایندگی خدمات پس از فروش ایستکول در سراسر ایران راه اندازی شده و در حال ارائه خدمات هستند.

ایستکول از ابتدا به خوبی می دانست موفقیت در فروش و بازاریابی تنها با ارائه خدمات پس از فروش میسر می شود و برای رسیدن به هدف خود شروع به جذب تعمیرکاران با سواد و متخصص نمود، برای مدلهای مختلف یخچال فریزر دوره های حرفه ای تعمیرات برگزار نمود و تعمیرگاه های خود در سراسر دنیا را به جدیدترین تکنولوژی مجهز نمود.

اکنون شما می توانید برای دریافت خدمات یخچال فریزر ایستکول با نزدیکترین شعبه در منطقه خود تماس حاصل کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

02126325790

02144334594

09129337886

چه مشکلاتی در تعمیر یخچال ایستکول بر طرف می شود

تعمیرات یخچال ایستکول که صدا می دهد

ابتدا، پروانه فن تبخیر کننده در فریزر واقع در پشت پنل عقبی را چک کنید. سعی کنید با دست آن را بچرخانید. اگر پروانه ی فن آزادانه نمی چرخد، چک کنید که پروانه به چیزی ساییده نمی شود یا چیزی در پروانه گیر نکرده باشد. علاوه بر این، پروانه ی فن کندانسور دستگاه را در گوشه زیرین پشت یخچال چک کنید تا مشخص شود که مانعی وجود دارد یا خیر.

ممکن است کمپرسور از داخل آسیب دیده باشد. قطعات داخلی کمپرسور ممکن است با گذشت زمان ایراد پیدا کنند و سر و صدای غیر معمول زیادی ایجاد کنند.

تعمیر یخچالی که در آن فریزر سرد است ولی یخچال گرم

کل مجموعه گرم کن برفک های دستگاه در طول روز چندین مرتبه روشن می شود تا هر یخ زدگی ای که ممکن است بر روی لوله های تبخیر کننده ایجاد شود را ذوب کند.

اگر ذوب کننده برفک ها ایراد داشته باشد، این یخ زدگی ها همچنان بر روی لوله های تبخیر کننده ایجاد می شوند، و لوله ها با یخ بسته می شوند. اگر لوله های تبخیر کننده با یخ پوشیده شوند، جریان هوا از طریق این لوله ها محدود خواهد شد، و باعث می شود یخچال خنک نشود.

موتور فن تبخیر کننده هوای سرد را از لوله های تبخیر کننده بیرون می کشد و در سراسر فریزر به گردش در می آورد. اگر فن تبخیر کننده کار نمی کند، فریزر یا یخچال به اندازه ی کافی سرد نخواهد شد

سرویس یخچال ایستکولی که از کار افتاده است

چک کنید که سیم برق به طور کامل به برق متصل شده باشد. در صورت لزوم یخچال را بیرون بکشید و دوشاخه را محکم در پریز برق فشار دهید. سیم برق دستگاه خود را برای آسیب دیدگی چک کنید.

سیم رابط یا سه راهی را جدا کنید. سیم رابط ممکن است صدمه دیده یا خراب شده باشد. دوشاخه یخچال ایستکول را مستقیما به پریز بزنید. اگر با این کار مشکل برطرف شد، سیم رابط یا سه راهی را تعویض کنید.

پریز برق دیگری را امتحان کنید. اگر این مورد مشکل را برطرف می کند، پس مشکل از پریز برق است.

برای مدتی آن را از برق بکشید، سپس دوباره به برق بزنید. این کار ممکن است مدار الکتریکی را دوباره تنظیم کند.

عیب یابی یخچال ایستکول که به اندازه کافی سرد نمی شود

دریچه های بین فریزر و یخچال و لوله تخلیه را برای وجود گرفتگی ای توسط ذرات یا یخ چک کنید. در صورت لزوم ذرات مسدود کننده را از لوله پاک کنید

درز پلاستیکی درب دستگاه را امتحان کنید. ورقه ای کاغذ بین درز پلاستیکی و دستگاه خود قرار دهید. درب را ببندید و کاغذ را بکشید. اگر درز پلاستیکی به درستی عمل کند باید هنگام کشیدن کاغذ فشاری احساس کنید.

تعمیر یخچال برند ایستکول که مدام کار می کند

اگر ذرات روی لوله های کندانسور جمع شده است، این لوله ها به طور موثر گرما را از بین نخواهند برد، و یخچال به طور مداوم خنک خواهد ماند

درب یخچال شما دارای یک درز پلاستیکی است که مانع بیرون رفتن هوای سرد می شود. با استفاده از یک ورقه کاغذ وجود خرابی ای در این درز را چک کنید. درب را بر روی ورقه ای کاغذ ببندید و کاغذ را به بیرون بکشید.

ارسال درخواست

در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 02126325790 تماس حاصل فرمایید.