نمایندگی یخچال و فریزرامرسان در تهران

یکی از برندهای ایرانی تولید کننده یخچال و فریزر امرسان می باشد. شرکت امرسان که در حوزه تولید لوازم خانگی دارای تجربه بالایی می باشد توانسته به دلیل بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی خود سهم عمده ای از مشتریان را ازآن خود نماید. در این بین یکی از تولیداتی که می توان آن را جز با کیفیت ترین محصولات و تولیدات این شرکت دانست یخچال و فریزر است. ولی باید این موضوع را در نظر داشت که کیفیت در تولید و برند باعث نخواهد شد خرابی دستگاه کمتر و یا صفر باشد. یکی از نکاتی که باید در استفاده از هر نوع یخچال و فریزر در نظر داشت شرایطی است که در آن از دستگاه استفاده می کنید این شرایط بسته به نوع و مدل دستگاه متفاوت و قابل تغییر است و برای اینکه بتوانید شرایطی مناسب را برای دستگاه مورد نظر ایجاد نمایید باید از نکات و راهنمایی که در دفترچه مخصوص به مدل و برند وجود دارد بهره مند شوید. مجموعه پارسیان سرویس یکی از نمایندگی های یخچال و فریزر امرسان در تهران است که در این صفحه قصد داریم در مورد ویژگی های بخش فنی این مجموعه با شما صحبت نماییم. در این صفحه خصوصیات و ویژگی های مجموعه ما مورد بررسی قرار گرفته است که در صورت نیاز می توانید این موارد را مطالعه و در صورت تمایل با ما در تماس باشید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در تهران در محل 

همانطور که می دانید امر تعمیرات لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر امری مهم و قابل اهمیت است. باید بدانید که این موضوع هم از لحاظ تجربی و هم تخصصی حائز اهمیت است و موارد و نکات بسیاری وجود دارد که می تواند وجه تمایز مجموعه های فنی و تعمیراتی می باشد خدمات و ویژگی هایی است که آن ها به شما ارائه می نمایند. برای اینکه بتوانید این ویژگی ها را در مجموعه بزرگ پارسیان سرویس بررسی نمایید به شما پیشنهاد می کنیم تا آخر نکاتی که در این صفحه قرار گرفته است را به صورت کامل مطالعه نمایید. لازم است در صورت نیاز به خدمات تعمیرات یخچال و فریزر با شماره هایی که در این صفحه و یا صفحات سایت قرار گرفته است تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال فریزر دوو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر امرسان

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر امرسان شامل تیم تکنسین های مجرب و همچنین تیم مشاوره رایگان می باشد که ارائه ی خدمات بهینه به مشتریان گرامی در اولویت فعالیت تیم ما می باشد. به همین منظور خدمات حائز اهمیت در نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر امرسان شامل موارد ذیل است:

درصورت تماس تلفنی از سمت مشتریان و اعلام ایرادات فنی یخچال و فریزر، در ابتدا تیم مشاوره ما تلاش می کنند تا دلیل وقوع ایرادات را پیدا کرده و اگر نیازی به تکنسین نبود به مشتری کمک می کنند تا ایرادات را برطرف کند اما اگر مشکل به وجود آمده مستلزم حضور تکنسین ها باشد، مشاوران تیم ما عیوب فنی ایجاد شده را به تکنسین انتقال می دهند تا متخصصین مشکل را بررسی و پیگیری کنند.

درصورت تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر امرسان و در صورت الزام بر اعزام تکنسین، نمایندگی مذکور جهت کسب رضایت مشتریان عزیز در اسرع وقت نیروی متخصص به محل مورد نظر اعزام کرده و کلیه خدمات صفر تا صد در محل مورد اعزام ارائه می شود.

پس از بررسی یخچال از طرف متخصصین اگر تکنسین متوجه شود که برای تعمیر ایرادات، لازم به تعویض قطعه ای از یخچال باشد، نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر امرسان تضمین می دهد که از قطعات اصلی این برند جهت رفع ایرادات فنی استفاده شود د در نهایت تعویض قطعات منجر به کاسته شدن از کیفیت یخچال نشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر امرسان برای کسب اطمینان خاطر مشتریان گرامی، با تاکید بر کیفیت خدمات توسط متخصصین ما، همه‌ ی خدمات مورد ارائه به مدت نود روز گارانتی می شود.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص یخچال امرسان مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی یخچال فریزر امرسان اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال فریزر سایدبای ساید امرسان نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر دوو برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از یخچال و فریزر دوو بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و فریزر امرسان

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر یخچال و فریزر امرسان شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب دستگاه بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر امرسان در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

اگر دستگاه شما یک سره کار می کند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال امرسان موارد زیر را چک نمایید.

 1. در برخی موارد مانند به علت تغییر ناگهانی دمای یخچال و یا جابجایی ممکن است دستگاه برای چند ساعتی بدون وقفه کار کند.
 2. مدتی صبر کنید اگر مشکل حل نشد شما نیاز به تعمیرات یخچال امرسان دارید.
 3. لوله های کندانسور کثیف است.
 4. در صورتی که لوله ها توسط ذرات گردو غبار پوشیده شوند تبدیل گاز به مایع سرد صورت نمی­گیرد و موتور جهت خنک نگه داشتن یخچال به صورت یکسره کار می­کند.
 5. اگر یخچال شما مجهز به برفک زدای اتوماتیک نیست حتما برفک ها را به صورت دستی پاک کنید.
 6. جهت برفک زدایی به دفترچه راهنمای فارسی یخچال امرسان مراجعه کنید.
 7. درب یخچال را چک کنید.
 8. ممکن است درب یخچال برای مدت زمان طولانی باز مانده باشد.
 9. هرگونه مانعی جهت بسته شدن درب را رفع کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر دوو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

اگر دستگاه شما روشن نمی شود ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال امرسان موارد زیر را چک نمایید:

 • پریز را چک کنید. ممکن است جریان برق وجود نداشته باشد.
 • دو شاخه یخچال ممکن است آسیب دیده باشد.
 • ترموستات یخچال خراب است. برای آزمایش سالم بودن ترموستات یخچال خروجی و ورودی آن را از هم جدا کنید و سپس رابط های اهم متر را با دقت به آن وصل کنید.
 • ولوم اهم متررا بپرخانید تا صدای قطع و وصل کلید داخل ترموستات رابشنوید.
 • هنگام وصل بودن کلید اگر عقربه اهم متر به صفر میل کرد  و در زمان قطع بودن کلید عقربه به بی نهایت میل کند ترموستات سالم است.
 • در غیر این صورت شما نیاز به تعویض و تعمیر ترموستات خواهید داشت ، که برای تهیه قطعات فابریک دستگاه خود میتوانید با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در زیر تماس حاصل نمایید.
 • ممکن است سیم های اصلی مانند فاز دچار پارگی و یا اتصال شده است.
 • سیم بندی را جهت وجود هرگونه پارگی بررسی کنید.
 • چنانچه یخچال در زمان دیفراست نیست یا کنترلرها روشن هستند باید اتصال برق و فیوزها بررسی شود.

نحوه ریست کردن یخچال فریزر امرسان

اگر بگوییم که یخچال فریزر آشپزخانه شما مهم‌ترین وسیله آشپزخانه شماست اغراق نکردیم و به وجود آمدن مشکلاتی برای آن هرچند کوچک و قابل‌رفع زودهنگام، می‌تواند باعث به وجود آمدن استرس برای اعضای خانواده شود. شاید در طول استفاده از یخچال فریزر امرسان و یا یخچال امرسان نیز مشکلاتی پیش آید که عملکرد درست آن را با اختلال مواجه سازد. این ایرادات و مشکل‌ها گاهی تخصصی بوده و نیاز به تعمیرکار متخصص و بامهارت دارد اما گاهی با استفاده از چند روش ساده می‌توانید مشکل جزئی این وسیله خود را برطرف کنید. ما در ادامه، نحوه ریست کردن یخچال فریزر امرسان را در ذیل بیان خواهیم کرد:

ابتدا برد یخچال فریزر یا یخچال امرسان خود را با استفاده از کلید power خاموش‌کنید.

با یک انگشت خود کلید super را نگه‌دارید و با انگشت دیگر خود دکمه power را فشار دهید.

بعد از کمی مکث، کلمه se بر روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود. در این مرحله برد به مرحله سرویس تست وارد می‌شود.

در این صورت، با هر دفعه فشردن دکمه SUPER قطعات مختلف یخچال فریزر با عبارات متفاوت به نمایش درمی‌آید و وارد عمل می‌شود.

در این حالت یخچال فریزر شما ریست شده و فعالیت خود را از سر، آغاز می‌کند.

علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان

در بعضی از موارد شما با مسئله‌ای به نام ارور درجه برخورد خواهید کرد که در این زمان لازم است علت چشمک زدن یخچال فریزر امرسان شما مشخص شود. به‌طورکلی علت اصلی چشمک زدن درجه یخچال، خرابی سنسورهای حساس یخچال است. در این قسمت بنا داریم علت و راه‌حل برطرف کردن این مشکل را آموزش دهیم.

اصلی‌ترین علت چشمک زدن درجه یخچال امرسان

زمانی که یخچال فریزرتان به‌تازگی شروع به کارکرده است، دمای آن بسیار سریع رو به افزایش است به همین دلیل صفحه‌نمایش چشمک زدن خود را آغاز می‌کند. هنگامی‌که به دمایی که شما انتظار دارید می‌رسد چشمک زدن خود را متوقف می‌کند و همین تنظیم نبودن دمای یخچال، علت چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان است. البته یکی از علت‌های آن!

و اما یکی دیگر از دلایلی که درجه یخچال فریزر چشمک می‌زند، ریست کردن آن است چراکه هنگام ریست شدن، تنظیم دمای آن به هم می‌ریزد و تا تنظیم شدن مجدد چشمک می‌زند. حال اگر پس از گذشت زمان تنظیم مشاهده کردید که بازهم چشمک می‌زند بهتر است آن را به مدت نیم ساعت از برق بکشید و پس‌ازآن به برق متصل کنید. منتظر بمانید تا به تنظیمات مشخص برسد.

اگر هرکدام از راه‌های ذکرشده به نتیجه نرسید باید مشکل را در درون قطعات و یا سنسورهای آن جست‌وجو کرد که در این صورت نیاز به تعمیر یا تنظیم دارد.

چشمک زدن درجه یخچال فریزر امرسان به دلیل نقص قطعات

۱-سنسور فریزر یخچال فریزر امرسان

اگر سنسور فریزر که سبب یخ زدن در فضای فریزر می‌شود دچار نقص شود درجه یخچال نیز چشمک می‌زند که این نقص فنی می‌تواند از خراب شدن سوکت سنسور، قطع شدن مدار برق و اتصال کوتاه یا خرابی آن باشد که در این صورت، قطعه مشکل‌دار باید تعویض و یا تعمیر شود.

۲-یخ‌ساز و یا سنسور یخ‌ساز یخچال امرسان

یخ‌ساز و سنسور آن همچنین در صورت بروز مشکل می‌تواند باعث چشمک زدن شوند. اگر قطعات یخ پران، تعدیل‌کننده یخ و خارج کننده یخ دچار مشکل شوند قابل تعویض است. همچنین سنسور یخ‌ساز که وظیفه دستور به یخ‌ساز را به عهده دارد نیز ممکن است سبب چشم زدن شود که البته علت آن‌هم باید بررسی شود گاهی سوکت آن دچار مشکل است گاهی نیز سیم‌های برق قطعی دارد گاهی هم ممکن است اتصالات خراب‌شده باشند که هرکدام از آن‌ها توسط تعمیرکار متخصص قابل‌رفع است.

۳-محفظه جادویی

این سنسور به‌طور اتوماتیک تنظیم دمای یخچال را به عهده دارد و باعث برفک‌زدایی و نگهداری از میوه‌ها و سبزی‌ها در دمای ۳ درجه سانتی‌گراد می‌شود. حال، علت چشمک زدن درجه یخچال ناشی از این محفظه جادویی زمانی اتفاق می‌افتد که از -۵۸ درجه فارنهایت کمتر شود و از ۱۵۰ درجه فارنهایت بیشتر باشد و یا برخی قطعات و یا اتصالات دچار آسیب شده باشند که این خود قابل تعمیر و یا تعویض نیز می‌باشد.

۴-سنسور و سیستم برفک‌زدایی یخچال امرسان

درصورتی‌که دمای این سنسور کمتر از -۵۷ درجه فارنهایت و یا بیشتر از ۱۵۰ درجه فارنهایت باشد درجه یخچال شروع به چشمک زدن می‌کند. البته گاهی نقص در قطعات این بخش از یخچال فریزر نیز سبب چشمک زدن می‌شود. اگر برفک‌زدایی یخچال بیش از ۸۰ ساعت به طول بیانجامد نیز درجه یخچال با چشمک زدن پیغام خطا را به ما انتقال می‌دهد.

۵-فن داخل یخچال فریزر امرسان

و اما فن یخچال نیز درصورتی‌که از کار بیافتد و یا قطعی در سیم‌های آن و جود داشته و یا اینکه موتور فن خراب‌شده باشد می‌تواند یکی از علت‌های دیده شدن چشمک در درجه یخچال باشد.

تعمیرکار یخچال امرسان جهت رفاه حال شما عزیزان به نکات ایمنی درباره سرویس و نگهداری درست از این دستگاه پرداخته است تا شما عزیزان کمتر نیازمند تعمیر یخچال امرسان خود شوید .

محل نصب یخچال امرسان را حتما با استفاده از تراز بررسی کنید.

یخچال باید بر روی سطح صاف و سفت نصب شود.

یخچال امرسان را بدور از تابش مستقیم نور و باران قرار دهید.

از قرار دادن وسایل قابل اشتعال در نزدیکی یخچال خودداری کنید.

در صورتی که برای اولین بار است یخچال را راه اندازی می­کنید در ابتدا برای چند ساعت یخچال را بدون بار استفاده کنید.

از انباشتن بیش از اندازه مواد غذایی در یخچال و قسمت فریزر امرسان خود داری کنید.

به صورت هفتگی بدنه داخلی یخچال را تمیز کنید.

از گذاشتن غذاهای گرم درون یخچال اجتناب کنید.

از گذاشتن پارچ و یا لیوان آب بروی بدنه خارجی دستگاه پرهیز کنید.

ورود آب به یخچال می­تواند اتصالات داخلی را دچار مشکل کند و حتی احتمال سوختن موتور دستگاه وجود دارد.

مواد غذایی را به دیواره انتهایی یخچال نچسبانید. تماس مستقیم مواد با دیواره انتهایی سبب انجماد آن ها خواهد شد.

نوار دور درب یخچال را با یک دستمال نرم و مرطوب به صورت دوره ای تمیز کنید.

چرا یخچال امرسان روشن نمی­شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد ؟

اگر دستگاه شما روشن نمیشود ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال امرسان موارد زیر را چک نمایید:

پریز را چک کنید. ممکن است جریان برق وجود نداشته باشد.

دو شاخه یخچال ممکن است آسیب دیده باشد.

ترموستات یخچال خراب است. برای آزمایش سالم بودن ترموستات یخچال خروجی و ورودی آن را از هم جدا کنید و سپس رابط های اهم متر را با دقت به آن وصل کنید.

ولوم اهم متررا بپرخانید تا صدای قطع و وصل کلید داخل ترموستات رابشنوید.

هنگام وصل بودن کلید اگر عقربه اهم متر به صفر میل کرد  و در زمان قطع بودن کلید عقربه به بی نهایت میل کند ترموستات سالم است.

در غیر این صورت شما نیاز به تعویض و تعمیر ترموستات خواهید داشت که برای تهیه قطعات فابریک دستگاه خود میتوانید با شماره نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در زیر تماس حاصل نمایید.

ممکن است سیم های اصلی مانند فاز دچار پارگی و یا اتصال شده است.

سیم بندی را جهت وجود هرگونه پارگی بررسی کنید.

چنانچه یخچال در زمان دیفراست نیست یا کنترلرها روشن هستند باید اتصال برق و فیوزها بررسی شود.

چنانچه دستگاه شما روشن نمیشود، در ابتدا به موارد آموزشی در بالا توجه نمایید و در صورت عدم رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال فریزر امرسان در تهران بهره مند شوید .

چرا یخچال فریزر امرسان خنک نمی­کند، برای رفع عیب و تعمیر چه باید کرد؟

 • اگر دستگاه شما خنک نمی کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر امرسان موارد زیر را چک نمایید:
 • در صورت خرابی فن اواپراتور میزان چرخش فن کاهش یافته و دمای داخل یخچال افزایش پیدا می­کند.
 • در صورت خرابی فن یا شکستن پره ها باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
 • سیم پیچ­های خازن یخچال امرسان کثیف است.
 • با استفاده از یک برس یا مسواک سیم پیچ­های خازن را تمیز کنید.
 • برد کنترل دما معیوب است. خرابی برد کنترل دما از گردش سیستم خنک کننده ممانعت می­کند و یخچال فریزر امرسان خنک نمی­کند.
 • در صورتی که فاصله یخچال با دیوار کمتر از سه اینچ باشد گردش هوا صورت نگرفته و یخچال خنک نمی­کند.

چنانچه دستگاه شما خنک نمیکند در ابتدا به موارد آموزشی بالا توجه نمایید، سپس چنانچه مشکل شما رفع عیب نشد کافی است با خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان تماس حاصل نمایید.

چرا یخچال امرسان یک سره کار می­ کند، برای رفع عیب و تعمیرات چه باید کرد؟

 • اگر دستگاه شما یکسره کار می کند، برای عیب یابی و تعمیر یخچال امرسان موارد زیر را چک نمایید.
 • در برخی موارد مانند به علت تغییر ناگهانی دمای یخچال و یا جابجایی ممکن است دستگاه برای چند ساعتی بدون وقفه کار کند.
 • مدتی صبر کنید اگر مشکل حل نشد شما نیاز به تعمیرات یخچال امرسان دارید.
 • لوله های کندانسور کثیف است.
 • در صورتی که لوله ها توسط ذرات گردو غبار پوشیده شوند تبدیل گاز به مایع سرد صورت نمی­گیرد و موتور جهت خنک نگه داشتن یخچال به صورت یکسره کار می­کند.
 • اگر یخچال شما مجهز به برفک زدای اتوماتیک نیست حتما برفک ها را به صورت دستی پاک کنید.
 • جهت برفک زدایی به دفترچه راهنمای فارسی یخچال امرسان مراجعه کنید.
 • درب یخچال را چک کنید.
 • ممکن است درب یخچال برای مدت زمان طولانی باز مانده باشد.
 • هرگونه مانعی جهت بسته شدن درب را رفع کنید.

اگر دستگاه شما یکره کار میکند و نیازمند تعمیرکار هستید، کافی است برای رفع عیب این مشکل از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان در تهران بهره مند شوید.

چرا یخچال امرسان صدا می دهد، چگونه عیب یابی و تعمیرات نماییم؟

 • اگر دستگاه شما صدا می دهد؛ برای عیب یابی و تعمیر یخچال امرسان موارد زیر را چک نمایید:
 • فن اواپراتور را  چک کنید اگر فرسوده یا خشک شده باشد این مشکل با روغن کاری و یا تعویض برطرف می‌شود.
 • در غیر این صورت ممکن است صدا بر اثر کثیفی موتور فن کمپرسور، یا برخورد فن به توده یخ اواپراتور باشد.

چرا فریزر امرسان خنک نیست و کار نمی‌کند، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 • اگر فریزر دستگاه شما خنک نیست به توصیه های نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان توجه نمایید:
 • ابتدا باید مطمئن شوید که یخچال فریزر به پریز برق متصل می باشد.
 • همچنین روشن بودن چراغ داخلی، روشن بودن صفحه نمایش رابط کاربری و تخلیه آب و یخ توسط یخچال فریزر را بررسی کنید.
 • اگر مشکل از اتصال برق بود ابتدا باید پریز برق سپس بردهای کنترل اصلی، رابط کاربری و مانیتورینگ بررسی شود.
 • پس از اطمینان از اتصال برق درجه ها کنترل شود؛ فریزر 0 درجه و یخچال 3 درجه فارنهایت تنظیم گردد.
 • اگر دستگاه شما برودت ندارد و یا خنک نمیکند و همچنین نیازمند تعمیرکار یخچال امرسان در محل هستید با ما تماس حاصل نمایید .

چرا آب سرد کن یخچال امرسان کار نمی کند، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 • اگر آبسردکن دستگاه شما کار نمیکند، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر امرسان به بررسی موارد زیر بپردازید:
 • ممکن است داخل شلنگ آب هوا باشد. این مشکل غالباً در استفاده اولیه از یخچال رخ می‌دهد.
 • باید چند دقیقه پدال آب را فشار داد تا هوا داخل آن تخلیه شود.
 • اگر بعد از تخلیه همچنان از آبسرد کن آب نیاید باید باز بودن شیر آب منزل و یا تاخوردگی شلنگ بررسی شود.
 • در غیر این صورت با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال امرسان تماس بگیرید.

چرا یخچال ساید بای‌ ساید امرسان یخ نمی سازد ، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

 • پس از بررسی شیر آب و یا تا نخوردن شلنگ آب باید دکمه روشن و خاموش یخ‌ساز داخل فریزر بررسی شود.
 • چنانچه از آبریز دستگاه آب می آید ولی اصلا یخ ساخته نشده با نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان تماس بگیرید.

این موارد فقط چند مورد از موارد خرابی یخچال و ساید امرسان است چنانچه با هر یک از مشکلات ذکر شده و یا موارد دیگری مواجه شدید با نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان ممکن دستگاه شما تعمیر و همانند روز اول کار کند.

چرا چراغ ال ای دی یخچال امرسان کار نمی‌کند؛ برای تعمیرات و عیب‌یابی چه باید کرد؟

 • اگر چراغ ال ای دی دستگاه شما کار نمیکند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال امرسان موارد زیر را چک نمایید:
 • این چراغ در صورت باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی خود به خود خاموش می شود.
 • در صورت بروز این مشکل، شما باید ابتدا درب یخچال را بسته و سپس مجدداً آن را بازکنید.
 • در صورت حل نشدن مشکل، احتمال دارد لامپ و اتصالات آن خراب شده باشد که نیاز به استفاده از خدمات تعمیرکار یخچال امرسان خواهید داشت.

چرا کدهای خاصی بر روی صفحه‌نمایش یخچال امرسان ظاهر می‌شوند؛ برای تعمیر و عیب‌یابی چه باید کرد؟

 • در صورت بروز کدهای خطا در دستگاه، از نکات زیر برای انجام تعمیرات یخچال امرسان استفاده نمایید:
 • این کدهای خطا بر روی یخچال امرسان نشان دهنده ارورهای این یخچال است.
 • دلیل اصلی این کدها بروز ایراداتی در قطعات مختلف یخچال است.
 • هر کدی معنی خاصی دارد و به قطعه خاصی نیز اشاره می نماید.
 • در صورت بروز این مشکل می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال امرسان در تهران تماس بگیرید.
 • چرا دمای یخچال امرسان خیلی پایین یا بالا است؛ برای تعمیرات و عیب‌یابی چه باید کرد؟
 • اگر دمای دستگاه شما تغییر کرده است، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر امرسان نکات زیر را بررسی کنید:
 • بالا و پایین رفتن دما یخچال بیش ‌از حد ممکن است به دلیل بهم خوردن تنظیمات یخچال و خراب شدن ترموستات یخچال ایجاد شود.
 • شما برای برطرف کردن این مشکل قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات یخچال امرسان، می‌توانید ابتدا دما یخچال را بررسی کنید و در صورت نامناسب بودن، دما آن را تنظیم نمایید.
 • البته باید بدانید که تنظیم شدن دما یخچال در میزان مشخص‌ شده توسط شما به مدت 24 ساعت طول می‌کشد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات فیکس فریجیدر دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع