نمایندگی یخچال و فریزر هیمالیا در تهران

یکی از خدماتی که در مجموعه ما قابل ارائه می شود تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا در محل است. یخچال و فریزر هیمالیا یکی از برندهای معروف ایرانی می باشد که در تولید یخچال و فریزرهای ایرانی دارای پیشینه بلندی است. یخچال و فریزرهای هیمالیا با قیمتی استثنائی و کیفیتی بالا در بازار ایران توانسته جایگاه ویژه ای در بین مخطبان خود باز نماید. ولی به طبع یخچال و فریزرهای هیمالیا هم در برخی از موارد و بخش ها دچار خرابی هایی می شود که لازم است تعمیرکار متخصص آن را بررسی نماید. ولی اعتماد به مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی و خدماتی که ارائه می دهند و بررسی این موارد کمی دشوار است. در این صفحه قصد داریم در مورد برخی از ویژگی های نمایندگی یخچال فریزر هیمالیا با شما صحبت نماییم. در این صفحه نکات بسیار مهمی وجود دارد که در مورد خدمات فنی ما در خصوص تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا قصد داریم برای شما بررسی نماییم. لازم است بدانید که در این صفحه نکاتی مهم وجود دارد و در پایان برخی از مشکلات متداول در یخچال و فریزر هیمالیا را بررسی کرده ایم. در ادامه این مقاله همراه پارسیان سرویس باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این صفحه توضیح داده شد دریافتید برند هیمالیا یکی از برندهای لوکس و خاص است که برخی از قطعات آن در بازار کمیاب و تعمیرات آن را با مشکل مواجه کرده است. یکی از خدمات مجموعه پارسیان سرویس خدمات تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا است که با توجه به تجربیات گسترده این مجموعه در این خصوص انجام میپذیرد. در این بین باید مجموعه خدمات تعمیرات یخچال و فریزر دارای یک سری ویژگی ها و خصوصیات باشند که برای مشتریان دارای اهمیت ویژه ای می باشند. در این صفحه این ویژگی ها و خصوصیات را در مجموعه پارسیان سرویس برای شما بررسی کرده ایم. لازم است این نکات و موارد مهم را به صورت کامل مطالعه و بررسی نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال فریزر هیمالیا در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا شامل تیم تکنسین های مجرب و همچنین تیم مشاوره رایگان می باشد که ارائه ی خدمات بهینه به مشتریان گرامی در اولویت فعالیت تیم ما می باشد. به همین منظور خدمات حائز اهمیت در نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا شامل موارد ذیل است:

درصورت تماس تلفنی از سمت مشتریان و اعلام ایرادات فنی یخچال و فریزر، در ابتدا تیم مشاوره ما تلاش می کنند تا دلیل وقوع ایرادات را پیدا کرده و اگر نیازی به تکنسین نبود به مشتری کمک می کنند تا ایرادات را برطرف کند اما اگر مشکل به وجود آمده مستلزم حضور تکنسین ها باشد، مشاوران تیم ما عیوب فنی ایجاد شده را به تکنسین انتقال می دهند تا متخصصین مشکل را بررسی و پیگیری کنند.

درصورت تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا و در صورت الزام بر اعزام تکنسین، نمایندگی مذکور جهت کسب رضایت مشتریان عزیز در اسرع وقت نیروی متخصص به محل مورد نظر اعزام کرده و کلیه خدمات صفر تا صد در محل مورد اعزام ارائه می شود.

پس از بررسی یخچال از طرف متخصصین اگر تکنسین متوجه شود که برای تعمیر ایرادات، لازم به تعویض قطعه ای از یخچال باشد، نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا تضمین می دهد که از قطعات اصلی این برند جهت رفع ایرادات فنی استفاده شود د در نهایت تعویض قطعات منجر به کاسته شدن از کیفیت یخچال نشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا برای کسب اطمینان خاطر مشتریان گرامی، با تاکید بر کیفیت خدمات توسط متخصصین ما، همه‌ ی خدمات مورد ارائه به مدت نود روز گارانتی می شود.

 

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص یخچال هیمالیا مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی یخچال فریزر هیمالیا اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال فریزر سایدبای ساید هیمالیا نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر دوو برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از یخچال و فریزر دوو بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و فریزر هیمالیا

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر یخچال و فریزر هیمالیا شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب دستگاه بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر هیمالیا در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر هیمالیا مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

مشکلاتی که می توانند برای یخچال هیمالیا شما اتفاق بیوفتند، بسیار متنوعند. از جمله:

 • سر و صدای بلند کمپرسور یخچال به هنگام کار
 • اتومات نکردن یخچال و یکسره کار کردن آن
 • کار نکردن یخساز یخچال
 • کار نکردن آبسردکن یخچال
 • گرم بودن بخش یخچال در حالیکه بخش فریزر درست کار می کند
 • پاره شدن یا کنده شدن لاستیک درب یخچال
 • خرابی قفل درب و بسته نشدن آن
 • و غیره

همچنین لازم به ذکر است که قطعات مختلفی از یخچال هیمالیا نیز امکان خراب شدن و از کار افتادن دارند که متخصصین ما در اولویت اول با تعمیر آنان به فکر کاهش هزینه های شما نیز بوده و در مرحله بعد، در صورت عدم امکان تعمیر با قطعات اورجینال مشابه تعویض می گردند. به طور مثال:

 • یخساز
 • آبسردکن
 • قفل درب
 • لاستیک درب
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • فن کندانسور
 • فن کمپرسور
 • هیتر دیفراست

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر هیمالیا در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

چرا یخچال هیمالیا خنک نمی کند، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم؟

یکی از دلایلی که ممکن است باعث شود شما تصور کنید که یخچال هیمالیا خنک نمی کند در حالی که سرمای یخچال هیمالیا به درستی انجام میشود معیوب بودن لاستیک دور درب یخچال است.

زیرا این مشکل موجب بسته نشدن درب یخچال و در نتیجه بیرون رفتن هوای خنک از فضای داخل یخچال است.

اما به گزارش نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا دلایل دیگری نیز برای این امر میتواند وجود داشته باشد دلایلی مانند خراب شدن موتور فن کندانسور , مشکل موتور فن اوپراتور , معیوب بودن رله یا خازن و یا عملکرد نا مناسب برد که باید توسط نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا اقدام به بررسی شود.

عمر مفید یخچال هیمالیا چقدر است؟

به طور کلی عمر مفید یخچال فریز 13 تا 15 سال است ,یخچال های هیمالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست.

اما نمیتوان به طور قطع گفت یخچال هیمالیا پس از 15 سال عملکرد کار نمیکند.

توصیه میشود پس از عمر مفید دستگاه اقدام به تعویض یخچال کرده و یا دستگاه را سرویس کامل نمایید.

چگونه یخچال هیمالیا را جا به جا کنیم؟

برای جا به جایی یخچال هیمالیا باید توجه داشته باشید که دستگاه به صورت عمودی انتقال یابد پس از جابه جایی دستگاه تا مدت 3 الی 4 ساعت یخچال هیمالیا را خاموش نگه دارید.

چرا یخچال هیمالیا صدا می دهد، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

از مهم ترین دلایلی که در نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا برای این مشکل به آن اشاره میشود مشکل در موتور فن کندانسور خنک کننده , معیوب شدن موتور فن تبخیر و مشکل در محافظ فن کندانسور میباشد که بررسی همه ی آن ها باید توسط تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا انجام پذیرد.

چرا بر روی بدنه داخلی یخچال هیمالیا قطرات آب تشکیل شده است، برای تعمیرات و عیب یابی چه باید کرد ؟

درب  یخچال هیمالیا به علت خرابی لاستیک دور درب به خوبی بسته نمی­شود.

لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض آن کنید.

مواد غذایی آبدار را بدون درپوش در یخچال گذاشته ­اید.

همواره سعی کنید مواد غذایی را در ظرف های سربسته در یخچال بگذارید.

رعایت کردن این مورد کمک خواهد کرد تا یخچال شما بوی بدی نیز ندهد.

چرا یخچال هیمالیا سرد نمی­کند، چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟

ابتدا دقت کنید آیا کمپرسور پس از اتصال دستگاه به برق کار می­کند یا خیر؟ در صورتی که کمپرسور به درستی کار نکرد اولین چیزی که باید بررسی کنید پریز برق ورودی است.

مدار گاز باید جهت هرگونه عامل انسداد بررسی شود.

احتمال دارد گاز به علت نشتی به اتمام رسیده باشد.

جهت شارژ گاز یخچال با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

چرا کمپرسور یخچال هیمالیا یکسره کار می­کند، برای عیب یابی و تعمیر چه باید کرد ؟

دمای محیط را بررسی کنید.

ممکن است به علت قرار گرفتن در فصول گرم سال محیط بسیار گرم باشد و یا یخچال فریزر در کنار یک منبع تولید گرما قرار گرفته باشد.

در این صورت باید نسبت به انتقال یخچال هیمالیا به یک مکان مناسب تر اقدام کنید.

درب یخچال را بازه زمان کم به دفعات زیادی باز کرده ­اید.

در این صورت یکسره کار کردن کمپرسور طبیعی است.

گاز یخچال هیمالیا ه علت نشتی کم شده است.

کمپرسوراز فشار افتاده است. مقاله نحوه تست کمپرسور یخچال را مطالعه نمایید .

اواپراتور یخچال یخ زده است.

وظیفه این قطعه تبدیل کردن مایع مبرد به بخار است در صورت وجود خرابی و یا یخ زدگی در اواپراتور یخچال به درستی کار نخواهد کرد.

اگر کمپرسور دستگاه شما یکسره کار می کند، در ابتدا به مطالعه موارد آموزشی و نحوه رفع عیب در بالا توجه نمایید و در صورت عدم رفع عیب میتوانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال هیمالیا در تهران بهره مند شوید .

چرا کمپرسور یخچال هیمالیا کار نمی­ کند، چگونه تعمیر و عیب یابی نماییم ؟

ابتدا پریز ورودی یخچال را چک کنید در صورت وجود خرابی آن را تعمیر کنید.

ممکن است اتصالاتی در مسیر ولتاز ورودی به کمپرسور وجود داشته باشد تمام کابل هایی را که به کمپرسور منتهی می­شوند به دقت بررسی کنید.

برد فرمان معیوب است. برای تعویض و یا تعمیر برد با نمایندگی تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

چرا لامپ یخچال هیمالیا روشن نمی ­شود؟

میکرو سوییچ یخچال معیوب است. در صورتی که میکرو سوییچ یخچال آسیب دیده باشد هنگام باز کردن درب دستگاه لامپ روشن نمی­شود.

مشکل برفک و یخ‌زدگی یخچال بوش را چگونه رفع عیب و تعمیر کنیم؟

یخچال‌های فریزر بوش دارای سیستم نو فراست است.

ایراد وجود برفک نشانه خرابی در سیستم دیفراست است. باید آن را بررسی کنید.

ترمودیسک، هیتر و برد الکترونیکی را نیز چک کنید.

سنسور دمای محفظه فریزر بوش معیوب شده است. چگونه آن را تعمیر کنیم؟

یخچال و فریزر را از برق خارج کرده و اتصالات سنسور را بررسی کنید.

درصورتی‌که آسیب‌دیده باشد، اتصالات را تعویض نمایید.

در صورت نیاز باید خود سنسور را نیز تعویض کنید.

چگونه یخچال فریزر بوش را برای مواقعی که برق منزل رفته است دوباره تنظیم کنیم؟

برای این کار می توانید از بخش تنظیمات یخچال کمک بگیرید.

این یخچال تا چند ساعت بعد مواد غذایی را سرد نگه می دارد.

نکات مربوط به سرویس ونگهداری از زبان بهترین تعمیرکار یخچال فریزر هیمالیا

بهترین تعمیرکار یخچال فریزر هیمالیا به ارائه نکاتی مهم هنگام استفاده از دستگاه پرداخته است تا با رعایت موارد زیر کمتر نیازمند تعمیرات یخچال هیمالیا شوید.

جهت جلوگیری از انتقال سرمای داخل کابین یخچال هیمالیا به بیرون مگنت های یخچال را سالی یکبار تمیز کنید.

از قرار دادن غذاهای داغ در یخچال خودداری کنید. تا سرد شدن کامل مواد غذایی صبر کنید.

محل نصب یخچال باید صاف, سفت و بدور از تابش مستقیم خورشید , رطوبت و سرما باشد.

بیشتر از ظرفیت یخچال درون آن مواد غذایی انباشته نکنید.

کندانسور یخچال هیمالیا را حداقل سالی دوبار تمیز کنید.

در صورتی که برق منزلتان قطع شد سعی کنید درب یخچال را باز نکنید تا مواد غذایی مدت بیشتری در داخل یخچال و فریزر سالم بمانند.

در صورتی که نیاز به تمیز کردن زیر یخچال داشتید ابتدا دستگاه را از برق بکشید سپس آن را جابجا کنید.

یخچال را در فاصله هشت سانتی دیوار نصب کنید تا گردش هوا به خوبی انجام شود.

از قرار دادن وسایل سنگین و یا ظروف پر از آب بر روی بدنه خارجی دستگاه پرهیز کنید.

در صورت مشاهده هرگونه خرابی در یخچال هیمالیا با تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال هیمالیا تماس بگیرید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات فیکس فریجیدر دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع