نمایندگی یخچال و فریزر الجی در تهران

یکی از خدماتی که در پارسیان سرویس ارائه می شود خدمات تعمیر یخچال و فریزر الجی در تهران است.یکی از وسایلی که در خانه بسیار کاربرد دارد یخچال و فریزر است و خرابی آن می تواند مشکلاتی را برای ما به همراه داشته باشد.از همین سوء تعمیر یخچال و فریزر و اعتماد به مجموعه ایی که بتواند یخچال و فریزر را تعمیر کند دشوارتر است. اینکه آن مجموعه چه ویژگی هایی را دارا می باشد و اینکه آیا تجربه تعمیر یخچال و فریزر را دارا می باشد یا خیر از مهمترین گزینه هایی است که برای همه دغدغه است. پارسیان سرویس با بیش 17 سال تجربه تعمیرات یخچال و فریزر هم اکنون مجموعه ای است که می توان به جرات گفت قادر به انجام و ارائه خدمات یخچال و فریزر می باشد این مجموعه برای این خدمات ویژگی هایی دارد که شاید برخی از دغدغه های کاربران را پاسخگو باشد. این مجموعه دارای بیش از 150 نیروی فنی،ضمانت تعمیرات و انجام کامل خدمات در محل است در این بخش قصد داریم به صورت کامل در مورد این ویژگی ها با شما صحبت کنیم در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر الجی در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم پارسیان سرویس یکی از نمایندگی های تعمیرات یخچال و فریزر در تهران می باشد. این مجموعه در امر تعمیرات یخچال و فریزر الجی فعالیت مستمری را دارا می باشد. یکی از برندهای تولید یخچال و فریزر، الجی می باشد این برند یکی از برندهایی است که تولیدات با کیفیتی را به بازار عرضه کرده است. از همین رو طرفداران و مشتریان زیادی هم دارا می باشد. ولی همانطور که می دانید کیفیت و برند دلیل آن نیست که یخچال و فریزر ما دچار خرابی نشود. دلایلی مثل شرایط استفاده و نوع استفاده در کاهش و یا افزایش خرابی دستگاه نقش بسزایی را ایفا می کند. مهمترین بخشی که برای همه ما دغدغه است بعد از خرابی یخچال و فریزر است که باید مجموعه خدمات تعمیرات چه ویژگی هایی را دارا باشد برای حل مشکل ما در این صفحه قصد داریم به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ بدهیم در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر الجی در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکلات و قطعاتی که در نمایندگی یخچال و فریزر الجی تعمیر می شوند

یکی از موضوعاتی که در تماس ها بسیار سوال شده است و برای مشتریان این دسته از خدمات بسیار مهم است.اینکه آیا مجموعه پارسیان سرویس قادر به تعمیر تمام بخش های یخچال و فریزر الجی هست یا خیر،در اینجا باید بگوییم بله مجموعه ما با تکیه بر دانش فنی که از تجربه منشا گرفته و با تکیه بر توان فنی و تجربه نیروهای متخصص خود می تواند به بررسی و تشخیص و رفع عیب تمام بخش های دستگاه یخچال و فریزر بپردازد. این مجموعه در خصوص برندهای خاصی مثل الجی دارای تجربه زیادی است از ابتدا در خصوص تعمیرات این دسته از یخچال و فریزر فعالیت و شناخته شده است. ولی در ادامه برای اینکه شما هم بتوانید در مورد ما بیشتر بررسی به عمل آورید تمام بخش هایی که در این نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر الجی تعمیر می شوند را بررسی کرده ایم و ذکر شده است. در زیر این موارد را بخوانید.

 • تولید صدای بیش از اندازه.
 • یکسره کار کردن یخچال و فریزر الجی.
 • تعویض لاستیک دور درب یخچال و فریزر الجی.
 • داغ کردن بیش از حد موتور دستگاه.
 • عدم انجماد در یخچال و فریزر الجی.
 • کار نکردن دیفراست(برفک زدن) یخچال و فریزر الجی.
 • عدم کار کردن فن یخچال و فریزر الجی.
 • روشن نشدن یخچال و فریزر الجی.
 • از کار افتادن موتور یخچال و فریزر الجی.
 • خرابی صفحه دیجیتال یخچال و فریزر الجی.
 • خرابی و وجود مشکل در برد یخچال و فریزر الجی.
 • تعمیر سنسور یخچال و فریزر الجی

تجربه فنی در تشخیص و رفع عیب یخچال و فریزر الجی

یکی از ویژگی هایی که باید در مورد آن که بارز است و سرلوحه کار مجموعه پارسیان سرویس است و خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات یخچال و فریزر الجی دارا می باشد می توان به سریع بودن در تشخیص عیب و رفع عیب و مشکل در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. در اینجا لازم است ذکر کنیم که در رفع عیب و تعمیر یخچال و فریزر الجی هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات یخچال و فریزر الجی در تهران به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر الجی مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی یخچال و فریزر الجی اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال و فریزر الجی نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر الجی برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از یخچال و فریزر الجی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و فریزر الجی

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر یخچال و فریزر الجی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر الجی در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر الجی مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

عیب یابی یخچال و فریزر الجی

یکی از موارد مهمی که در عیب یابی یخچال فریزر الجی مطرح است شناخت موارد عیب یابی است. این موارد بسیار مهم است و باید متخصص آن ها را بررسی نماید در زیر مواردی به صورت لیست قرار داده ایم که نیاز است آن ها را بررسی و مطالعه نمایید.

دلیل داغ بودن دیواره های یخچال و فریزر الجی

 • لوله هایی برای جلوگیری از ایجاد رطوبت روی دواره های دستگاه وجود دارد.
 • بخشی از این گرم شدن طبیعی است و جز روال کار دستگاه محسوب می شود.
 • اگر این گرمی بیش از اندازه است فاصله دستگاه را با دیوار و یا کابینت مجدد تنظیم کنید.

عدم سرد شدن مناسب یخچال و فریزر الجی

 • درجه دمای دستگاه را بررسی کنید شاید درجه دما در دمای مطلوب تنظیم نشده است.
 • دمای مناسب برای یخچال و فریزر الجی در یخچال 3 درجه است و برای فریزر 18- می باشد.
 • بررسی کنید دریچه هوای دستگاه مسدود نباشد.
 • درب و نوار دور درب دستگاه را بررسی کنید.
 • فضای کافی و فاصله دستگاه را از وسایل اطراف تنظیم کنید.
 • ترموستات دستگاه باید توسط متخصص بررسی شود.

علت ایجاد سر و صدا از یخچال و فریزر الجی

یکی از مواردی که بسیار زیاد از طرف مشتریان به ما گزارش شده است سروصدای زیاد از یخچال و فریزر الجی است. برای عیب یابی موارد زیر را مطالعه کنید.

 • احتمال ولتاژی که وارد دستگاه می شود پایین است.بهتر است سر راه برق یخچال و فریزر الجی یک ترانس تقویت ولتاژ قرار دهید.
 • بررسی کنید دستگاه تراز باشد.

دلیل بسته نشدن درب یخچال و فریزر الجی

یکی دیگر از مواردی که در یخچال و فریزرهای الجی متداول اتفاق می افتد بسته نشدن درب دستگاه است. برای رفع این مشکل موارد زیر را به صورت کامل مطالعه نمایید.

 • لولای دستگاه باید بررسی شود.
 • خرابی یا فرسودگی نوار دور درب یخچال و فریزر الجی
 • بررسی کنید کشو و قفسه ها در جای خود قرار داشته باشند.
 • بررسی کنید دستگاه تراز باشد.

دلیل اینکه از یخچال و فریزر الجی آب نشت می کند چیست

این مورد هم در یخچال و فریزر های جدید و دارای تکنولوژی نوفراست به فراوانی مشاهده شده است. این مشکل راه حل هایی دارد که در زیر آن ها را بررسی کرده ایم.

 • بررسی کنید مخزن آب دستگاه سوراخ و خراب نباشد.
 • شلنگ ورودی آب به یخچال یا مسدود است یا سوراخ شده است.
 • اگر زیر یخچال نشتی آب وجود دارد باید درزگیر تعویض شود.
 • بعضا از جلوی یخچال و فریزر نشتی دارد که باید لوله تخلیه را بررسی کنید مسدود و یا سوراخ نباشد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر الجی در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع