نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل در تهران

یخچال و فریزر پروفایل یکی از محصولات پرطرفدار در دسته یخچال و فریزر می باشد این یخچال و فریزر به دلیل کیفیت بالای ساخت و عمر طولانی طرفداران بسیار زیادی در کشور ایران به خود اختصاص داده است مجموعه پارسیان سرویس با بررسی نیاز به خدمات پس از فروش یخچال و فریزر پروفایل در تهران خدمات خود را در زمینه تعمیر و نصب این برند از یخچال و فریزر در تمام نقاط تهران ارائه می نماید از ویژگی های این مجموعه باید به وجود نیروی متخصص و تجربه بالغ بر 17 سال و تعهد و سرعت را اشاره داشت نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل در تهران در سایت پارسیان سرویس یکی از خدمات ارزنده و شایانی است که در تمام نقاط تهران قابل ارائه است اگر یخچال و فریزر پروفایل شما هم دستخوش خرابی و شاید نیاز به نصب و سرویس دوره ای دارد صفحه درستی را وارد شده اید ما در این صفحه قصد داریم در مورد تمام نقاط قوت پارسیان سرویس و تمام مشکلات احتمالی یخچال و فریزرهای پروفایل و شرایط هرچه بهتر استفاده از یخچال و فریزر پروفایل با شما صحبت کنیم در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در محل 

تعمیر یخچال پروفایل در تهران

لوازم‌خانگی الکتریکی از مهم‌ترین وسایل زندگی روزمره‌ی انسان‌ هاست. برخی از این وسایل مثل یخچال و فریزرها نقش پررنگ‌تری داشته و استفاده از آن‌ها شبانه‌روزی می‌باشد. کارخانه‌های بسیاری در ایران و سراسر دنیا در حال تولید لوازم‌خانگی هستند. به‌طوری‌که این صنعت دارای پیشرفت‌های چشمگیر بوده که زندگی را برای انسان‌ها راحت‌تر خواهند کرد. از برندهای پرمصرف لوازم‌خانگی و یخچال و فریزر می‌توان به برند پروفایل اشاره کرد. اگر شما هم از طرفداران این برند باشید، حتماً یخچال و فریزر پروفایل را در آشپزخانه‌ی خود دارید. برای آشنایی با اخطارها و نحوه‌ی عملکرد این یخچال و فریزرها و همچنین تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل با ما همراه باشید. تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل به دلیل داشتن سیستم هوشمند و امکانات بالای تنها باید به نمایندگی‌ها و افراد ماهر سپرده شود.

چرا پارسیان سرویس؟

در شهر تهران نمایندگان تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل بسیار است و در بین این تعداد باید در نظر داشته باشید آن مجموعه شرایطی را دارا باشد که بتوان به آن اعتماد کرد در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره می نماییم:

 • اعزام نیروی متخصص
 • ضمانت قطعات
 • در دسترس بودن
 • امکان رزرو آنلاین و بر قراری تماس
 • رزومه و تجربه بالا در امور تعمیرات و خدمات فنی

چه مشکلاتی باعث نیاز به نمایندگی و تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل می‌شوند؟

اگر در ابتدای استفاده از یخچال و فریزر پروفایل، دفترچه‌ی راهنمای آن را مطالعه کرده باشید، می‌توانید بسیاری از ارورها را تشخیص بدهید. برخی از این اخطارها، اخطارهایی جزئی بوده و به‌سادگی قابل‌حل هستند. برخی از این اخطارها نشانگر مشکلات جدی و پرخطری هستند که تنها متخصصان مربوطه در بخش تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل می‌توانند آن را رفع کنند. در ادامه به بررسی برخی از این اخطارها که به تعمیرات و نمایندگی نیاز دارند اشاره می‌کنیم.

 • روشن نشدن یخچال و فریزر پروفایل: نگران‌کننده‌ترین مشکل که می‌تواند برای یخچال و فریزر پروفایل شما پیش بیاید روشن نشدن آن است. روشن نشدن یخچال و فریزر پروفایل می‌تواند به سبب مشکلات متعددی ازجمله مشکل در برد الکتریکی یخچال، رله نبودن بخش‌هایی از یخچال، خراب شدن موتور یخچال و مواردی دیگر اشاره کرد. برای رفع این مشکل مسلماً کاری از شما برنمی‌آید و باید با نمایندگی تماس بگیرید.
 • خنک نشدن مواد غذایی درون یخچال: در این موارد دمای یخچال بالا است. دمای یخچال و فریزر پروفایل معمولاً باید بین 3 تا 5 درجه‌ی سانتی گراد باشد. گاهی مواد غذایی درون یخچال زیاد است و باعث بروز این مشکل می‌شود. در موارد فنی‌تر ممکن است این مشکل به علت ایراد در تهویه‌ی یخچال و فریزر و یا لاستیک درب یخچال باشد؛ بنابراین برای حل این مشکل باید با تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل تماس گرفت.
 • ایجاد سروصدای غیرعادی: اگر از تراز بودن یخچال و فریزر مطمئن باشید؛ این مشکل می‌تواند به بخش‌های فنی مختلفی مربوط باشد. از این مشکلات می‌توان به مشکلات به وجود آمده در قسمت فن‌های یخچال، شل شدن اتصالات موتور، خرابی موتور یخچال و موارد فنی دیگر اشاره کرد. حل این مشکل را باید حتماً به نمایندگی‌ها بسپاریم، چراکه علت آن ممکن است موارد بسیاری باشد؛ بنابراین تشخیص علت نیازمند تخصص بسیاری است.
 • ایجاد برفک زیاد و یا جمع شدن آب در قسمت پایین یخچال: در مواردی که سنسور دیفراست یخچال دچار مشکل شود مشکلاتی ازجمله ایجاد برفک‌های بسیار و یا جمع شدن آب در قسمت انتهایی پشت سبدهای میوه به وجود می‌آید. در این موارد باید با تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل تماس گرفت.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

چه زمانی به تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل نیاز دارید؟

به‌ طورکلی پیش از استفاده از هر وسایل و لوازم‌خانگی برقی و الکترونیکی باید به‌دقت دفترچه راهنما آن محصول را مطالعه کنیم؛ و همچنین برای نصب و راه‌اندازی آن از افراد متخصص که در نمایندگی‌های مربوطه همان محصول مشغول به کار هستند، کمک بگیریم. چراکه علاوه بر اینکه این افراد به‌طور اصولی و صحیح می‌توانند اقدامات نصب و تنظیمات اولیه را انجام دهند و تذکراتی را نسبت به استفاده‌ی صحیح، نکات مربوط به تنظیمات به ما بدهند. در ادامه حتماً با مطالعه‌ی دفترچه‌های راهنما می‌توان تا حدودی با اخطارهای این لوازم آشنا شد. پس از آشنایی با این اخطارها، می‌توان به مشکلات پی برد و همچنین با راه‌حل‌های آن آشنا شد. برخی از اخطارها مربوط به استفاده‌های نادرست ما از یخچال و فریزر هستند و ممکن است با راهکاری ساده قابل‌ حل باشند.

اما در برخی موارد، اخطارها و مشکلات پیش‌آمده به‌سادگی قابل‌حل نیستند و برای رفع آن‌ها باید به تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل مراجعه کنید؛ و یا با آن‌ها برای حل مشکل تماس بگیریم تا برای رفع مشکل و حل آن افراد و تیم تخصصی خود را به منزل شما بفرستند. در مواردی تعمیرات به‌سادگی و در زمان کوتاهی قابل‌حل است. در برخی موارد یخچال و فریزر برای تعویض قطعات و مشکلاتی ازاین‌دست باید برای تعمیرات به نمایندگی‌ها برده شوند.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر پروفایل مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

مشکلات یخچال فریزر پروفایل

چرا یخچال پروفایل برفک می زند ، برای تعمیر برفک زدن چه کنید ؟

یکی از دلایل برفک زدن خرابی لاستیک دور درب یخچال می باشد.

دلیل بوی بد در یخچال و فریزر پروفایل؟

پیشنهاد می کنیم هراز چندگاهی غذاها را از داخل یخچال و فریزر خارج نمایید و داخل آن را تمیز کنید این کار به عدم ایجاد بوی بد در یخچال و فریزر پروفایل کمک می کند.

چرا یخچال و فریزر پروفایل آلارم می دهد؟

یکی از دلایل آلارم دادن یخچال و فریزر پروفایل نیاز به تعویض فیلتر آن هست و لازم به ذکر است فیلتر را به طور حتم از نمایندگی ها تهیه نمایید.

دلیل روشن شدن یخچال و کار نکردن آن ، طریقه تعمیر و عیب یابی آن

دمای مناسب برای یخچال بین 3 تا 4 درجه سانتی گراد بالای صفر است و دمای مناسب برای فریزر بین 15 تا 18 زیر صفر است.

یکی دیگر از دلایل آن می توان به پر کردن بیش از حد قفسه ها اشاره نمود.

یخچال را از دیوار فاصله دهید.

لوله های کندانسور کثیف است.

گرم شدن بیش از حد موتور یخچال و فریزر پروفایل

برای بررسی تخصصی موتور یخچال بهتر است از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال پروفایل بهره مند شوید.

آشنایی با ارورهای یخچال فریزر پروفایل

ارور و یا کدخطا در یخچال و فریزرها موضوع مهمی است که باید به آن توجه داشت این کدهای نشان دهنده مشکلات احتمالی در یخچال و فریزر است ما در ادامه قصد داریم به برخی از مهمترین این کدها بپردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

ارور “E”

این ارور نشان دهنده بالا رفتن درجه دمای فریزریخچال است.

کد خطا یخچال”E”

علت = سنسور دمای محفظه خراب است

کد خطای “E3”

این کد خطا نشان دهنده خرابی سنسور کنترل دمای درجه حرارت است.

خطای F1:

این ارور نشان دهنده سرمایش کم یخچال و فریزر است.

بعد از مشاهده این کد ارور یخچال را از برق بکشید و با نمایندگان ما تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

خطای F2:

ارور F2 مشکل این خطا،نشانگر ایراد در سنشور محیط فریزر است. این مشکل بسیار مهم است و در خرابی سنسور محیط فریزر، باید مقدار اهم سنسور بررسی و کنترل شود. یک دیگر از دلایل دیگر نمایش این ارور خرابی از مدار برد الکترونیک دستگاه است که باید دوشاخه برق دستگاه را جدا کرده و با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر پروفایل تماس بگیرید.

خطای 4F:

ارور F4 – این ارو به سنسور اوپراتور یخچال و فریزر پروفایل ربط دارد که باید مقدار مقاومت سنسور اوپراتور چک شود.

خطای F7:

ارور F7 هم نشانگر خرابی سنسور محیط یخچال پروفایل است. که باید توسط نمایندگی و متخصص بررسی شود.

خطای F8:

ارور F8 – این ارور نشان دهنده خطا در فن یخچال است. علت های دیگر این ارور را می توان به سوختگی فن یخچال، آسیب دیدگی فن یا از کار افتادن آن می توان اشاره کرد که بایستی فن یخچال تعویض و تعمیر گردد.

خطای F9:

ارور F9  این خطا مربوط به هیتر المنت فریزر است. نگران این مشکل نباشد، می توانید با یک تعویض ساده هیتر المنت یخچال، مشکل یخچال را حل کنید. پس اگر این خطا را بر روی نمایشگر یخچال پروفایل خود مشاهده کردید، کافی ست با یک تعمیرگاه تعمیرات یخچال فریزر پروفایل تماس بگیرید.

چرا باید با تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل تماس بگیریم؟

شاید برای شما هم جالب باشد که یخچال و فریزر پروفایل از محصولات تولیدشده در کمپانی جنرال الکتریک می‌باشد و نسبت به سایر محصولات تولیدشده‌ی جنرال الکتریک دارای برتری‌های بیشتری می‌باشد. این محصول امکانات بسیاری داشته و برای تعمیر آن نیاز به دانش و مهارتی قوی خواهد بود؛ بنابراین باید در هنگام بروز مشکل و مواجه‌شدن با هرکدام از اخطارهای احتمالی یخچال و فریزر، با تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل تماس گرفته و رفع این مشکلات را به آن‌ها سپرد. علاوه بر این درصورتی‌که نیاز باشد قطعات یخچال و فریزر با قطعات سالم جایگزین شوند، باید با قطعات اصلی و اورجینال جایگزین شوند. ضمانت سلامت کالا در حین تعمیرات و همچنین پس از انجام تعمیرات نیز بسیار اهمیت دارد.

بنابراین، تعمیر این لوازم را تنها باید به نمایندگی‌های معتبر و تیم تخصصی آن‌ها سپرد. چراکه افراد سودجوی بسیاری وجود دارند که مهارت و دانش آن‌ها برای تعمیرات این لوازم‌خانگی کافی نبوده و همچنین هیچ ضمانتی در مقابل انجام خدماتشان به شما نخواهند دارد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع