نمایندگی یخچال و فریزر سایوان در تهران

پارسیان سرویس یک مجموعه تعمیرات یخچال و فریزر و نمایندگی تعمیرات یخچال سایوان در تهران است که خدمات تعمیر یخچال و فریزر سایوان را در تمام مناطق تهران ارائه می نماید خدمات این مجموعه دارای ویژگی های بارز می باشد که ما قصد داریم در این صفحه به آنها اشاره نماییم.همانطور که می دانید یخچال فریزر سایوان یکی از برندهای تقریبا پرطرفدار در ایران است که به دلیل تولید محصولات با کیفیت در دسته یخچال و فریزرهای پرفروش قرار گرفته است این وسیله برقی هم مثل بقیه لوازم خانگی دچار خرابی و یا عیب در بخش های مختلف خود می شود که این اشکالات و موارد اگر زود و به موقع تعمیر و رفع گردد هزینه زیادی در بر نخواهد داشت ولی باید بدانید اگر از برخی نشانه های خرابی چشم پوشی کنیم و یا توسط افراد غیر متخصص اشکالات برطرف شود به طور حتم هزینه های بیشتری دربر خواهد داشت و همین امر سبب می شود که خرابی به بخش های دیگر هم منتقل شود پس بهترین کار این است که در صورت مشاهده علائم و هشدارهای خرابی سریعا با مراکز تعمیرات و خدمات پس از فروش سایوان در تهران خود تماس حاصل نماییم و مشکل را برطرف کنیم ما در ادامه به برخی از این هشدارها پرداختیم که می توانید با مطالعه آن ها به مشکلات دستگاه پی ببرید و در صورت نیاز آن را برطرف کنید در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیرات یخچال و فریزر سایوان در تهران

همانطور که می دانید و گفته شد مجموعه های زیادی در شهر تهران به عنوان مرکز تعمیرات یخچال و فریزر سایوان فعالیت دارند که خدمات ارزنده و خوبی هم ارائه می کنند و با توجه به حساسیت این دسته از فعالیت اعتماد به هر مجموعه ای دشوار است و این مجموعه باید دارای ویژگی هایی باشند که در این قسمت به این ویژگی ها خواهیم پرداخت.مجموعه تعمیرات لوازم خانگی پارسیان سرویس یکی از همین مجموعه های فعال است که دارای بیش از 15 سال تجربه فعال می باشد این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط این دسته از خدمات نظیر قیمت،ارائه خدمات صفر تا صد در محل،اعزام نیروی متخصص و سرعت فعالیت می کند و سرلوحه کار خود را رضایت مشتریان قرار داده است این موارد که به آن ها اشاره کردیم موضوعاتی مهم است که از نظر کاربر رعایت و پایبندی به این اصول مهم است.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر سایوان در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

تعمیرات یخچال و فریزر سایوان در تهران

همانطور که گفته شد برند سایوان جز پرطرفدارین برندها در کشور ایران است این محصول ایرانی دارای کیفیتی بالا و تولیدات این برند دارای عمری بالاست که همین امر سبب شده جز پرفروش ترین های این عرصه قرار گیرد به طبع این تولیدات هم می تواند دچار مشکلاتی شوند که نیاز به تعمیر،تعویض قطعه می باشد که بسته به شرایط و نوع استفاده،مکان استفاده و توجه به نگهداری دستگاه این خرابی ها و سطح خرابی ها متفاوت است و می تواند در قیمت خدمات ماهم تاثیر گذار باشد ولی بهتر است و پیشنهاد اکید ما این است در صورت بروز عاملی غیر طبیعی مثل تولید برخی صداها از دستگاه،لرزش های غیر عادی،ایجاد بوی غیر طبیعی،افت ناگهانی دما و خاموشی های پرتکرار حتما با ما تماس بگیرید و مشکل را هرچند ساده در اولین فرصت برطرف نمایید.

ویژگی ها ما برای تعمیرات یخچال و فریزر سایوان

نیروی ماهر و متخصص

ما در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تمام خدمات را با قیمت مناسب به همراه کیفیت بالا در نظر بگیریم یکی از موضوعات بسیار مهمی که برای مجموعه های خدمات تعمیرات یخچال و فریزر وجود نیروی متخصص و کارآزموده در آن حوزه است که در پارسیان سرویس این امر به طور کامل محقق شده است و تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص و مهارت بالا در امر تعمیرات هستند.

سریع در ارائه خدمات

ما در این مجموعه با بررسی نقاط و مسائلی که در امر خدمات مهم است به این نتیجه رسیده ایم باید در ارائه خدمات و اعزام نیرو سریعترین زمان ممکن را برای هر مشتری در نظر بگیریم و تمام تلاش خود را کرده ایم با افزایش نیرو این امر مهم را عملی نماییم.

خدمات کامل در محل

بعد از اعزام نیرو و بررسی مشکل و توافق برای رفع ایراد تمام موارد در محل انجام می پذیرد از تعمیر قطعات و حتی تعویض قطعه در محل قابل انجام است و در پایان کار موارد تست شده و تحویل می گردد حتی تراز نمودن محل قرارگیری دستگاه توسط نیروی اعزامی انجام می پذیرد.

ضمانت قطعات

تمام قطعاتی که از دستگاه شما تعویض و یا تعمیر میگردد توسط مجموعه ما 3 ماه گارانتی می شود و شرایط این ضمانت فقط در خصوص قطعه ای است که توسط مجموعه پارسیان سرویس تعویض شده است و در خصوص خدمات تعمیر قطعه و تزریق گاز هم همین شرایط اعمال می گردد.

احترام به حریم خصوصی

شما می توانید با خیالی آسوده خدمات خود را رزرو نمایید و نسبت به نیرویی که اعزام می گردد از تمام موارد خیالی آسوده داشته باشید که تمام افراد فعال در این مجموعه دارای سوابقی درخشان و قابل اعتماد در این خصوص می باشند و رزومه آن ها استعلام و بررسی شده است.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر سایوان مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

شرایط نگهداری هرچه بهتر یخچال و فریزر سایوان

یکی از عواملی که باعث خرابی یخچال و فریزرها می شود شرایط حفظ و نگهداری این دستگاه است اگر تلاش کنید تمام موارد را برای بهبود شرایط محیطی و استفاده از یخچال و فریزر سایوان فراهم نمایید می توانید خرابی یخچال و فریزرهای سایوان را به حداقل خود برسانید در ادامه با ما همراه باشید.

تمیزنگه داشتن کویل های کندانسور یخچال

نکته بسیار مهمی که می تواند خرابی یخچال و فیرزر سایوان را کاهش دهد تمیز نگاه داشتن این قطعات است که باید سالی دوبار انجام شود کویل های کندانسور نقش دفع حرارت را در یخچال و فریزر ایفا می نمایند که به طبع با کثیف شدن آن ها به دلیل اینکه در پشت قرار دارند عملیات خنک سازی به سختی انجام می شود و باعث بالارفتن مصرف انرژی و یا فشار زیاد برروی موتور می شود که پیشنهاد می کنیم در سال دوبار آن هارا با آب و مایع تمیز نمایید.

تمیز نگه داشتن و یا تعویض به موقع نوار درب یخچال

یکی دیگر از قطعاتی که در عمر کارکرد یخچال و فریزر سایوان تاثیر دارد نوار دور درب یخچال و فریزر سایوان است که اگر فرسوده و یا خراب شود باعث فشار برروی یخچال و بالا رفتن مصرف برق منجر شود که پیشنهاد می کنیم اگر این لاستیک فرسوده و یا ضعیف و کثیف شده است نسبت به تعویض و تمیزکردن آن هرچه سریعتر اقدام نمایید.

برفک زدایی و خاموش کردن یخچال و فریزر سایوان

یکی دیگر از کارهایی که می تواند در بهبود روند استفاده از یخچال و فریزر سایوان به شما کمک کند خاموش کردن یخچال و فریزر و برفک زدایی دستی حداقل سالی دوبار است که این کار به عدم فشار به روی موتور و عدم خرابی کمپرسور کمک شایانی می نماید.

تمیز نگاه داشتن داخل و خارج یخچال و فریزر سایوان

یکی دیگر از کارهایی که ما به پیشنهاد می کنیم تمیز کردن بیرون و داخل یخچال و فریزر است و این کار به بهینه سازی مصرف یخچال و فریزر و عدم ایجاد بوی بد یخچال و فریزر کمک خواهد کرد.

تعویض به موقع فیلترها

این کار به طور حتم باید در سرویس های دوره ای شما انجام شود و باید در سال یکبار این فیلترها در صورت موجود بودن تعویض و یا تمیز شود دقت داشته باشید این فیلترها اگر کثیف شود باعث خرابی قطعات فراوانی در یخچال و فریزر سایوان می شود.

یخچال و فریزر را به دور از گرما قرار دهید

بعضا مشاهده شده است که یخچال و فریزر را در کنار اجاق گاز قرار می دهند این کار باعث گرم شدن و فشار برروی موتور می شود و بعد از مدتی موتور یخچال را ضعیف و مقدار گاز را کاهش می دهد و باعث خرابی یخچال و فریزر می شود.

استفاده از محافظ برق

یکی از راه های جلوگیری از ورود ولتاژ بالای برق به یخچال و فریزر و سوختن ناگهانی قطعات حساس یخچال و فریزر قرار دادن محافظ برق بر سرراه ورودی برق به یخچال و فریزر سایوان است.

تراز نمودن جای یخچال و فریزر

این کار باعث جلوگیری از لرزش های زیاد و درست کار کردن موتور یخچال و فریزر سایوان می شود و بهتر است همیشه جایی که یخچال و فریزر قرار دارد تراز باشد و کمی سر یخچال به عقب انحنا داشته باشد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر سایوان در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس .دارند

مشکلات رایج یخچال و فریزر سایوان

دلیل کارنکردن یخچال و فریزر سایوان

 • عدم وصل بودن پریز به برق
 • کمپرسور سوخته و یا معیوب است
 • ایجاد عیب در ترموستات یخچال سایوان
 • خرابی رله استارت
 • رله بار زیاد معیوب شده است.

یخچال و فریزر برای شروع کار ریپ می زند

 • خرابی و معیوب شدن رله استارت

دلیل یکسره کار کردن یخچال و فریزر سایوان

 • گاز دستگاه خالی و یا کم شده است
 • کثیف شدن لوله های یخچال

خراب شدن تایمر دیفراست و تعمیر یخچال فریزر سایوان

این تایمر وظیفه زمانبندی بین کارکرد قطعات دیگر و مخصوصا سیستم برفک زدای یخچال و فریزر را برعهده دارد که بعد از خرابی آن باعث می شود سیستم دیفراست دستگاه درست کار نکند.

خراب شدن و عدم رفع اشکال در عملکرد ترموستات یخچال فریزر سایوان

این قطعه وظیفه قطع و وصل کردن کمپرسور را دارد و با توجه به میزان سرمای داخل دستگاه این عمل انجام می شود در صورتی که این قطعه معیوب شود باعث سرد شدن بیش از حد محیط یخچال و فریزر می شود.

خراب شدن فن کندانسور یخچال فریزر سایوان

وظیفه این قطعه خنک کردن لوله های بیرونی کندانسور است و در صورتی که این قطعه در یخچال و فریزر سایوان درست کار نکند باعث می شود گاز موئین بیش از حد گرم شود و به طبع محیط دستگاه هم گرم و همچنین فشار زیادی هم به موتور و کمپرسور می آید.

تعمیر و رفع ایراد در برد یخچال فریزر سایوان

خرابی این قطعه در یخچال و فریزر سایوان می تواند مشکلات جدی در پی داشته باشد ما در پارسیان سرویس دارای متخصصین فعال و آموزش دیده این حوزه است که علاوه برتعویض و یا تعمیر این قطعه ضمانت 3 ماهه تعویض در محل هم به شما اهدا خواهد شد.

تعمیر برد نمایشگر یخچال فریزر سایوان

این قطعه وظیفه انتقال اطلاعات وارد شده توسط کاربر را با استفاده از کلیدها به روی برد نمایشگر دارد و غیر این اطلاعات نحوه عملکرد دستگاه را به شما نمایش می دهد.

تعمیر برد تعذیه و فرمان یخچال فریزر سایوان

این برد در یخچال و فریزر سایوان وظیفه کنترل کارکرد همه قطعات را دارد به این صورت که از اطلاعات سنسوها دمای مورد نظر را شناسایی و با استفاده از برنامه پیش فرض شرکت تطبیق می دهد و به این شکل کارکرد کل قطعات کنترل می شود.

خدماتی که ما برای یخچال و فریزر سایوان ارائه می دهیم

 • تعمیر و رفع عیب برد اینورتر یخچال فریزر سایوان
 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال فریزر سایوان
 • وکیوم و شارژ گاز یخچال فریزر سایوان
 • سوختن و یا از فشار افتادن موتور یخچال فریزر سایوان
 • وجود روغن در لوله های یخچال فریزر سایوان
 • نشت گاز از لوله های یخچال فریزر سایوان
 • خرابی فیلتر درایر گاز یخچال فریزر سایوان
 • مسدود شدن لوله موئین یخچال فریزر سایوان
 • خرابی شیر برقی گاز یخچال فریزر سایوان

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر سایوان در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس .دارند

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع