نمایندگی یخچال و فریزر سامسونگ در تهران

سامسونگ یکی از برندهای مطرح در دسته تولیدات یخچال و فریزر است.این برند به دلیل تولیدات با کیفیت و در بورس دارای مشتریان زیادی است. این تولیدات در دسته یخچال و فریزر به خصوص مجهز به برترین تکنولوژی های روز می باشد. ولی کیفیت و تکنولوژی سبب نخواهد شد که دستگاه لوازم خانگی شما دچار ایراد فنی نشود.شرایط استفاده، محیطی که دستگاه در آن قرار دارد به عنوان مهمترین فاکتورهای تاثیر گذار در این امر می باشد. حال بعد از خرابی یخچال و فریزر به خصوص برند سامسونگ همیشه این دغدغه وجود دارد که به چه مجموعه ای در این زمینه می توان اعتماد کرد برای تعمیر دستگاه و این مجموعه باید دارای چه ویژگی هایی باشد. این موارد برای همه ما مهم است و نمی توان به هر مجموعه خدمات تعمیراتی اعتماد کرد.پارسیان سرویس یکی از نمایندگی های تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ در تهران است که دارای بیش از 17 سال تجربه فنی در زمینه تعمیرات یخچال و فریزر است.این مجموعه دارای ویژگی های بارزی در این زمینه است که در این صفحه قصد داریم آن ها را بررسی نماییم. در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ در تهران در محل 

هانطور که در ابتدای این صفحه اشاره کردیم تعمیرات لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر بسیار مهم است. این که مجموعه ایی که قرار است به آن امر تعمیرات یخچال و فریزر را بسپاریم آیا توانایی انجام درست این کار را دارد یا خیر یا می تواند به عنوان مجموعه فنی تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ اقدام به رفع مشکل دستگاه نماید یا خیر. این مواردی است که باید در نظر داشت و ویژگی های مطرح در این زمینه را مطالعه کرد تا بتوان به آن مجموعه اعتماد لازم را داشت. پارسیان سرویس هم یکی از مجموعه های تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ است. که در این عرصه بیش از 17 سال است که فعالیت دارد این مجموعه دارای متخصصین با تجربه به همراه ضمانت برای خدمات خود است. در ادامه این ویژگی ها را بررسی کرده ایم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکلات و قطعاتی که در نمایندگی یخچال و فریزر سامسونگ تعمیر می شوند

یکی از موضوعاتی که در تماس ها بسیار سوال شده است و برای مشتریان این دسته از خدمات بسیار مهم است.اینکه آیا مجموعه پارسیان سرویس قادر به تعمیر تمام بخش های یخچال و فریزر سامسونگ هست یا خیر،در اینجا باید بگوییم بله مجموعه ما با تکیه بر دانش فنی که از تجربه منشا گرفته و با تکیه بر توان فنی و تجربه نیروهای متخصص خود می تواند به بررسی و تشخیص و رفع عیب تمام بخش های دستگاه ماشین لباسشویی بپردازد. این مجموعه در خصوص برندهای خاصی مثل سامسونگ دارای تجربه زیادی است از ابتدا در خصوص تعمیرات این دسته از یخچال و فریزر فعالیت و شناخته شده است. ولی در ادامه برای اینکه شما هم بتوانید در مورد ما بیشتر بررسی به عمل آورید تمام بخش هایی که در این نمایندگی تعمیراتیخچال و فریزر سامسونگ تعمیر می شوند را بررسی کرده ایم و ذکر شده است. در زیر این موارد را بخوانید.

 • سرویس و نگهداری یخچال سامسونگ
 • تعویض و تعمیر برد الکترونیکی یخچال سامسونگ
 • تعویض و تعمیر کلیه قطعات یخچال سامسونگ
 • تعمیر یخچال سامسونگ در محل

تجربه فنی در تشخیص و رفع عیب یخچال و فریزر سامسونگ

یکی از ویژگی هایی که باید در مورد آن که بارز است و سرلوحه کار مجموعه پارسیان سرویس است و خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ دارا می باشد می توان به سریع بودن در تشخیص عیب و رفع عیب و مشکل در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. در اینجا لازم است ذکر کنیم که در رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات یخچال و فریزر سامسونگ در تهران به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر سامسونگ مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی یخچال و فریزر سامسونگ اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر سامسونگ برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از ماشین لباسشویی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر یخچال و فریزر سامسونگ شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر سامسونگ مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

مشکلات و ارور‌ های یخچال فریزر سامسونگ 

در جهان امروز با پیشرفت فنّاوری بردی در یخچال‌ها طراحی‌شده که در صورت بروز هرگونه مشکل بدون اینکه نیاز به کنترل و بررسی همه قطعه‌ها باشد، قطعه معیوب را با کدهای مخصوص نشان خواهد داد. یخچال‌های سامسونگ به سیستم تشخیص خودکار مجهز هستند. این سیستم‌ها به‌گونه‌ای عمل می‌کنند که اگر احساس کنند قطعه‌ای عملکرد را مختل می‌کند، کد خطا را نشان خواهند داد و همان‌طور که گفتیم محل خرابی را هشدار می‌دهند.

ارور یخچال فریزر سامسونگ

 • خرابی سنسور دما فریزر: 1E
 • خرابی سنسور دما یخچال:2E
 • خرابی سنسور دیفراست فریزر: 4E
 • خرابی سنسور دیفراست یخچال: 5E
 • خرابی سنسور دما محیط: 6E
 • هشدار برای سنسور دمای کشوی یخچال: 7E
 • هشدار برای سنسور رطوبت: 13E
 • هشدار برای سنسور دمای یخ‌ساز: 14 E
 • هشدار برای دمای اتاق یخ: 15 E
 • هشدار برای فن و اپراتور فریزر 21E
 • هشدار برای فن کندانسور 23 E
 • خطای یخ‌ساز: 26 E
 • هشدار برای هیتر دمپر یخساز: 33E
 • هشدار برای هیتر دمپر هوای کشو یخچال: 27E
 • خطا میام کنترل پنل و برد: 41E
 • اختلال در عملکرد کمپرسور دستگاه: 81E
 • هشدار برای برد اینورتر: 82E
 • قفل شدن کمپرسور: 84E
 • هشدار پایین بودن ولتاژ ورودی کمپرسور: 85E
 • هشدار بالا بودن ولتاژ ورودی کمپرسور: 86E
 • هشدار قطع ارتباط درب: PC
 • بررسی به‌روزرسانی آپدیت دستگاه: 41C

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

کدهایی که در قسمت بالا بیان کردیم، نشان‌دهنده مشکلات و ارور یخچال و فریزر سامسونگ هستند و هر کد نشان می‌دهد که یخچال شما چه مشکلی دارد. بدیهی است که آشنایی با هرکدام از کدهای زیر، به تعمیر و حل مشکل کمک کند.

ارور 1E

درواقع خرابی سنسور دمای فریزر سبب می‌شود که شما با این ارور مواجه شوید. برای حل این مشکل ابتدا یخچال را از پریز برق بکشید و پس از بررسی اگر همه‌چیز طبیعی بود بهتر است با متخصصین تعمیر یا نمایندگی یخچال تماس بگیرید.

ارور 2E

هنگامی‌که دستگاه تشخیص داده و سنسور دمای یخچال موردنظر با مشکل مواجه شود و عملکرد آن مختل شود دستگاه کد 2E را هشدار می‌دهد. برای حل این مشکل ابتدا سیم‌های سنسور دما را بررسی کنید و اگر اطلاعات کاملی در مورد یخچال ندارید و نتوانستید به‌تنهایی سیم‌ها را بررسی کنید بهتر است با افراد متخصص مشکل خود را در میان بگذارید.

ارور 4E

این کد هنگامی هشدار داده می‌شود که سنسور دیفراست اپراتور فریزر شما کار نکند یا خراب شود. برای حل این مشکل ابتدا دستگاه را از برق بکشید و اتصالات را بررسی کنید. اگر خرابی یا اتصالی در این قسمت مشاهده کردید باید با افرادی که در زمینه تعمیرات فعالیت می‌کنند کمک بخواهید.

ارور 5E

خرابی سنسور دیفراست اپراتور یا قطع شدن برق منجر به این کد می‌شود.  در گام اول برای حل این مشکل بهتر است یک بار دستگاه را خاموش و مجدداً روشن کنید. اگر بازهم با این ارور مواجه شدید، اتصالات مهار سیم سنسور را چک کنید. اگر در این قسمت سیم‌های شل شده یا ازکارافتاده مشاهده کردید باید آن‌ها را تعویض کنید.

ارور 6E

هنگامی‌که دستگاه خرابی سنسور دما را تشخیص دهد شما با این ارور مواجه خواهید شد. توجه داشته باشید که قطعی برق نیز منجر به بروز این مشکل می‌شود. برای رفع این ارور، ابتدا دستگاه را از برق بکشید. سپس سیم‌های روی سنسور را بررسی کنید و در صورت وجود هرگونه شل شدگی یا اتصالی اقدام به تعویض سیم‌ها کنید. هنگامی‌که برق قطع شود و دوباره وصل شود شما ممکن است با این ارور مواجه شوید و برای رفع مشکل کلید Power Cool و Power Freeze به مدت ۲۰ ثانیه هم‌زمان نگه دارید.

ارور 7E

خرابی سنسور دمای کشو، اصلی‌ترین دلیل این ارور است. برای رفع این مشکل ابتدا یخچال را از پریز بکشید، پس‌ازاینکه یخچال را از برق کشیدید، اتصالاتی که بر روی سنسور دمای کشو قرارگرفته‌اند را بررسی کنید. اگر سیم‌ها شل یا زدگی داشته باشند باید آن‌ها را تعویض کنید.

ارور 13E

اگر سنسور رطوبت دستگاه مشکل پیدا کند شما با این ارور مواجه می‌شوید. برای رفع این مشکل، ابتدا برق را قطع کنید و سپس سیم‌های خاکستری و زردی که به این سنسور متصل شده است را بررسی کنید و پس‌ازآن اقدام به بررسی مقاومت سنسور رطوبت کنید. عدد مقاومت در سیم‌های این قسمت باید ۵۰ اهم باشد. اگر سیم‌های این قسمت شل شده باشند باید تعویض شوند.

ارور 14E

هنگامی این ارور را مشاهده خواهید کرد که سنسور دمای یخ‌ساز یخچال شما با مشکل مواجه شده باشد. برای رفع این ارور، یخچال را از برق بکشید و سنسور دمای یخ‌ساز را از دستگاه خود جدا کنید و پس‌ازآن به دنبال سیم آبی و سفید باشید. اگر درجه حرارت بر روی ۳۲ درجه باشد، مقاومت سیم نیز باید ۱۳۰۰۰ اهم باشد. اتصالات و سیم‌ها را موردبررسی قرار دهید و در صورت وجود هرگونه شل شدگی، آن‌ها را تعویض کنید.

ارور 15E

هنگامی‌که دستگاه تشخیص دهد که سنسور دمای اتاق یخ خراب‌شده یا عملکرد آن مختل شده این ارور را هشدار می‌دهد. برای رفع این ارور، ابتدا دستگاه را از پریز برق بکشید. پس‌ازآن باید اتصالات و سیم‌های این بخش را بررسی کنید و توجه داشته باشید که همه سیم‌ها سالم باشند و همین‌طور شل نشده باشند. مقاومت این سنسور باید برابر با ۱۳۰۰۰ اهم باشد.

ارور 21E

اگر فن اپراتور فریزر از کار بیافتد یا با مشکل مواجه شود شما با این ارور مواجه می‌شوید. در این مواقع فن یخچال سرپا یا یخ را متوجه نمی‌شود. برای حل این مشکل ابتدا دستگاه را از برق جدا کنید ک اتصالات و سیم‌های این قسمت را بررسی کنید.  اگر بر روی فن یخ وجود داشته باشد باید آن را تمیز کنید و دوباره فن را در جایگاه خود قرار دهید.

ارور  23E

اگر فن کندانسور خراب شود یا از کار بیفتد شما با این ارور مواجه می‌شوید. برای رفع این ارور باید یخچال را از برق بکشید. در قدم بعدی اتصالات و سیم‌های این بخش را بررسی کنید و هرگونه زدگی و شل شدگی باید تعویض شود. توجه داشته باشید که یخ‌زدگی سبب نمی‌شود مشکلی برای فن ایجاد شود اما ممکن است شیء در درون فن افتاده باشد.

ارور 24E

اگر سیستم دیفراست یا همان سیستم یخ‌زدایی یخچال خراب شود شما با این مشکل مواجه خواهید شد. برای رفع این مشکل بهتر است با افراد متخصص که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید. چراکه شاید در این مواقع نیاز باشد سیم‌کشی یخچال موردبررسی قرار بگیرد و یا برخی از قطعات دستگاه تعویض شود.

ارور 25E

این ارور مربوط به خرابی سیستم یخ‌زدایی اپراتور یخچال می‌باشد و برای برطرف کردن این ارور باید در ابتدا یخچال را خاموش کنید و مجدداً آن را روشن نمایید. پس از خاموش و روشن کردن دستگاه، آن را از برق جدا کنید و برد کنترل را از آن خارج کنید. از طریق برد مقاومت سیم‌هایی که به CN70 متصل هستند را بررسی کنید.

ارور 26E

اگر یخ‌ساز دستگاه شما با مشکلی مواجه شود، یخچال این ارور را هشدار می‌دهد. برای اینکه این مشکل را حل کنید باید دمای فریزر را بررسی کنید. توجه داشته باشید که دمای فریزر شما باید ۱۵ درجه سانتی گراد باشد. اگر دما از ۱۵ درجه بالاتر باشد یخ‌ساز یخچال کار نخواهد کرد اما اگر دما کمتر از ۱۵ درجه باشد باید واشر یخچال را موردبررسی قرار دهید.

ارور 27E

اگر هیتر دمپر هوای کشو خراب‌شده باشد و عملکرد آن مختل شده باشد شما با این ارور مواجه می‌شوید. برای رفع این مشکل می‌توانید سیم‌کشی‌ها را بررسی کنید و توجه داشته باشید که مقاومت سیم باید کمتر از ۱۳۵ باشد. اگر مولتی متر مقاومت را بی نهایت نشان دهد باید سیم‌ها را تعویض کنید.

سخن آخر 

درواقع داشتن اطلاعات کامل از این ارور‌ ها سبب می‌شود شما سریع‌تر مشکل یخچال خود را پیدا کنید و مسلماً هنگامی‌که مشکل سریع‌تر پیدا شود، سریع‌تر هم رفع خواهد شد. اگر در هر موردی نتوانستید مشکل را حل کنید، بهتر است با افراد متخصص مشورت کنید و از آن‌ها کمک بگیرید. در صورت وجود هرگونه سؤال می‌توانید از طریق شماره‌های درج‌شده با ما تماس بگیرید.

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع