نمایندگی یخچال و فریزراسنوا در تهران

یکی دیگر از خدمات مجموعه پارسیان سرویس تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا می باشد. اسنوا یکی از برندهای ایرانی است که توانسته با تولیدات با کیفیت خود جایگاه ویژه ای در بین مشتریان و مصرف کنندگان باز نماید. ولی باید در نظر داشته باشید یخچال و فریزرهای اسنوا هم مثل همه تولیدات این دسته دارای یک سری مشکلاتی می باشد که ممکن است منجر به خرابی و یا مشکلات جدی در دستگاه شود و شما نیازمند تعمیرکار و یا متخصص این رسته باشید. در این بین نمایندگان و تعمیرکاران بسیاری در این عرصه فعالیت می نمایند که ویژگی ها و امکاناتی که آن ها برای مشتریان خود در نظر گرفته اند وجه تمایز آن ها شده است. برای سپردن تعمیر یخچال و فریزر خود باید موارد بسیاری برای جلب اعتماد شما مطالعه و بررسی شود که در مجموعه پارسیان سرویس این ویژگی ها و امکاناتی که برای مشتریان خود در نظر گرفته ایم را بررسی کرده ایم که می توانید این موارد را در ادامه این مقاله بررسی نمایید و مطالعه نمایید. لازم به ذکر است در این صفحه تمام ویژگی هایی که مجموعه پارسیان سرویس برای مشتریان خود در نظر گرفته است را بررسی کرده ایم.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد قصد داریم در مورد ویژگی ها و امکانات نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا در مجموعه پارسیان سرویس با شما صحبت نماییم. در این صفحه نکات بسیار مهی را بررسی کرده ایم و در پایان برخی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال و فریزرهای اسنوا به وجود بیاید را بررسی کرده ایم. لازم است مواردی که در این مقاله بررسی شده اند را به صورت کامل مطالعه و با مجموعه های دیگر مقایسه نمایید و این خدمات و ویژگی ها را ما برای همه مشتریان خود در نظر داریم و به صورت کلی برگرفته از تجربیات ما می باشد که برای مشتریان ما اهمیت ویژه داشته اند. در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال فریزر دوو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا شامل تیم تکنسین های مجرب و همچنین تیم مشاوره رایگان می باشد که ارائه ی خدمات بهینه به مشتریان گرامی در اولویت فعالیت تیم ما می باشد. به همین منظور خدمات حائز اهمیت در نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا شامل موارد ذیل است:

درصورت تماس تلفنی از سمت مشتریان و اعلام ایرادات فنی یخچال و فریزر، در ابتدا تیم مشاوره ما تلاش می کنند تا دلیل وقوع ایرادات را پیدا کرده و اگر نیازی به تکنسین نبود به مشتری کمک می کنند تا ایرادات را برطرف کند اما اگر مشکل به وجود آمده مستلزم حضور تکنسین ها باشد، مشاوران تیم ما عیوب فنی ایجاد شده را به تکنسین انتقال می دهند تا متخصصین مشکل را بررسی و پیگیری کنند.

درصورت تماس تلفنی با نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا و در صورت الزام بر اعزام تکنسین، نمایندگی مذکور جهت کسب رضایت مشتریان عزیز در اسرع وقت نیروی متخصص به محل مورد نظر اعزام کرده و کلیه خدمات صفر تا صد در محل مورد اعزام ارائه می شود.

پس از بررسی یخچال از طرف متخصصین اگر تکنسین متوجه شود که برای تعمیر ایرادات، لازم به تعویض قطعه ای از یخچال باشد، نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا تضمین می دهد که از قطعات اصلی این برند جهت رفع ایرادات فنی استفاده شود د در نهایت تعویض قطعات منجر به کاسته شدن از کیفیت یخچال نشود.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا برای کسب اطمینان خاطر مشتریان گرامی، با تاکید بر کیفیت خدمات توسط متخصصین ما، همه‌ ی خدمات مورد ارائه به مدت نود روز گارانتی می شود.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص یخچال اسنوا مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی یخچال فریزر اسنوا اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال فریزر سایدبای ساید اسنوا نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر دوو برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از یخچال و فریزر دوو بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال و فریزر اسنوا

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر یخچال و فریزر اسنوا شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب دستگاه بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی یخچال و فریزر اسنوا در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال فریزر اسنوا مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات
 • یخچال فریزر اسنوا صدای زیاد میدهد .
 • یخچال فریزر اسنوا یکسره کار میکند .
 • لاستیک دور درب یخچال فریزر اسنوا خراب شده است .
 • موتور یخچال فریزر اسنوا داغ کرده است .
 • فریزر اسنوا منجمد نمیکند .
 • یخچال فریزر اسنوا برفک میزند ( دیفراست نمیکند ) .
 • فن یخچال فریزر اسنوا کار نمیکند .
 • یخچال فریزر اسنوا روشن نمیشود .
 • موتور یخچال فریزر اسنوا کار نمیکند .
 • صفحه دیجیتالی یخچال فریزر اسنوا خراب شده است .
 • برد الکترونیکی یخچال فریزر اسنوا خراب شده است .
 • سنسور یخچال فریزر اسنوا عمل نمیکند .

اگر دستگاه شما سر و صدا می کند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

 • در بیشتر موارد سر و صدای یخچال به دلیل تراز نبودن دستگاه است.
 • هنگام نصب دستگاه از تراز بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • پره های فن یخچال شکسته است.
 • اگر پره های فن یخچال شکسته باشد نیاز به تعویض دارد. این کار چندان سخت نیست و با هزینه پایین قابل تعمیر است.
 • بست های پلاستیکی اجزای موتور یا کمپرسور ممکن است به مرور زمان استهلاک پیدا کنند.
 • شل شدن و یا ساییده شدن بست های پلاستیکی باعث می­شود تا موتور با صدای بیشتری کار کند.
 • در این صورت بهتر است تمام بست ها و لرزه گیرهای موتور را چک کنید.
 • در صورتی که صدای یخچال شما همچنان ادامه داشت برای رفع عیب با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تماس حاصل بفرمایید. تا یخچال توسط متخصص عیب یابی شود.

اگر دستگاه شما برفک میزند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

 • در صورتی که یخچال در محیط مرطوب نصب شده باشد با باز کردن درب یخچال رطوبت وارد یخچال می­شود.
 • رطوبت داخل یخچال به مرور زمان تبدیل به برفک می­شود. بهتر است لوازمی مانند سماور را در نزدیکی یخچال استفاده نکنید.
 • واشر دور یخچال معیوب است.
 • خرابی واشر دور یخچال منجر به ورود هوای بیرون به یخچال می شود ، در این صورت برفک داخل یخچال شکل می­گیرد.
 • ترموستات معیوب است.
 • خرابی ترموستات از علت های رایج برفک زدن یخچال است.
 • برای رفع عیب ترموستات با تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.
 • چرا بر روی کاور لامپ یخچال اسنوا قطرات آب وجود دارد؟
 • لامپ در حین کار از خود گرما ساطع می­کند.
 • هنگامی که درب یخچال به مدت طولانی باز می­ماند دمای داخل یخچال تغییر پیدا می­کند که منجر به ایجاد قطرات آب بر روی کاور لامپ می­شود.
 • برای رفع این مشکل بهتر است به جز موارد ضروری درب یخچال را برای مدت طولانی باز نگذارید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر اسنوا در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

چرا درب یخچال اسنوا به خوبی بسته نمی­شود ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر درب دستگاه شما به خوبی بسته نمیشود ، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال فریزر اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

 • یخچال تراز نیست.
 • اگر یخچال تراز نباشد درها به درستی چفت نمی­شوند.
 • برای تراز یخچال از چرخ های پایین یخچال کمک بگیرید.
 • چرخش چرخ یخچال در جهت عقربه های ساعت باعث بالا رفتن درب و چرخش در خلاف جهت عقربه های ساعت باعث پایین رفتن درب می­شود.
 • توجه به این نکته ضروری است که بهتر است قسمت جلویی دستگاه کمی بالاتر از قسمت پشتی باشد تا درب یخچال اسنوا به راحتی بسته شود.
 • برای تعویض لاستیک دور درب حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در تهران بهره مند شوید.

چرا یخ در محفظه جایخی یخچال اسنوا کم است؟

 • در صورتی که مقدار یخ تولید شده در محفظه یخ کم است فشار آب ورودی را به یخساز بررسی کنید.
 • در صورتی که فشار آب ورودی کافی بود باید برای رفع مشکل با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.
 • تعویض کمپرسور در نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا
 • برای تعویض کمپرسور یخچال حتما از خدمات نمایندگی تعمیرات یا تعمیرگاه مجاز یخچال اسنوا هره مند شوید تا فرایند کار به صورت اصولی و بدون مشکل انجام گردد .
 • کمپرسور یخچال فریزر اسنوا از دو بخش الکتریکی و مکانیکی تشکیل گردیده است که هر دو قسمت درون پوسته ای فولادی قرار دارند .
 • قسمت الکتریکی در اغلب یخچالهای اسنوا یک الکتروموتور از نوع آسنکرون میباشد که وظیفه به حرکت در آوردن قسمت مکانیکی را به عهده دارد .
 • قسمت مکانیکی در کمپرسورهای یخچال اسنوا شامل سیلندریست که پیستون آن توسط هسته موتور الکتریکی به حرکت در می آید .

شارژگاز یخچال اسنوا در محل

شارژگاز یخچال اسنوا تخصص میخواهد و حتما باید توسط خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر اسنوا انجام گردد .

مراحل شارژگاز در نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا در تهران :

نشت یابی و رفع نشت

شستشوی مدار و سرویس کامل

شارژگاز طبق اصول مهندسی

تعویض فیلتر درایر

در اینجا شما را با گاز یخچال آشنا می کنیم:

در یخچالهای اولیه از گاز آمونیاک به عنوان گاز مبرد استفاده میشود ، اما به علت عوارض ناگوار آن در تماس با بدن انسان ، ترکیب شدن حالت مرطوب آن با مس و آلومینیم ، و نیز خاصیت انفجاری اش ، رفته رفته گاز فریون به جای آن استفاده گشت.

در یخچالهای رایج امروز معمولا از فریون 12 با ترکیب CCI2F2 استفاده میشود که گازی بی بو است و حتی در صورت ترکیب شدن با رطوبت موجب خوردگی فلزات نمی شود.

همچنین فریون قابل اشتعال نیست.

از معایب استفاده از فریون در یخچالها میتوان به حجم زیاد آنها در مقایسه با آمونیاک و تخریب لایه اوزون و ایجاد اثر گلخانه ای اشاره کرد.

با توجه به معایب تلاشهایی برای یافتن گازهای جایگزین فریون به عمل آمده که گاز جدیدی به نام R134 حاصل آن است.

علت سر و صدای یخچال اسنوا چیست ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما سر و صدا میکند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

در بیشتر موارد سر و صدای یخچال به دلیل تراز نبودن دستگاه است.

هنگام نصب دستگاه از تراز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

پره های فن یخچال شکسته است.

اگر پره های فن یخچال شکسته باشد نیاز به تعویض دارد. این کار چندان سخت نیست و با هزینه پایین قابل تعمیر است.

بست های پلاستیکی اجزای موتور یا کمپرسور ممکن است به مرور زمان استهلاک پیدا کنند.

شل شدن و یا ساییده شدن بست های پلاستیکی باعث می­شود تا موتور با صدای بیشتری کار کند.

در این صورت بهتر است تمام بست ها و لرزه گیرهای موتور را چک کنید.

در صورتی که صدای یخچال شما همچنان ادامه داشت برای رفع عیب با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تماس حاصل بفرمایید. تا یخچال توسط متخصص عیب یابی شود.

چرا یخچال اسنوا بدون وقفه کار می­ کند ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما بدون وقفه کار می کند ، برای عیب یابی و تعمیرات یخچال اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

گاز یخچال به دلیل نشتی تمام شده است.

برای شارژ گاز یخچال با نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.

کمپرسور معیوب است. برای تست قدرت کمپرسور آن را  در حالت جدا از یخچال به برق بزنید و به کار بیندازید.

در صورتی که کمپرسور به خوبی کار نکند باید آن را تعویض و یا تعمیر کنید.

فن معیوب است.

در صورت خرابی فن یخچال اسنوا به دمای مطلوب نمی رسد. در این صورت موتور یخچال برای افزایش دمای یخچال یکسره کار می­کند.

فاصله کندانسور با دیوار کم است. حداقل فاصله استاندارد کندانسور با دیوار 20 سانتی متر است.

ممکن است به دلیل عدم فضای کافی در آشپزخانه این فاصله کمتر در نظر گرفته شود که می­تواند سبب مشکلاتی در عملکرد یخچال شود.

اگر همچنان مشکل شما حل نشد ، برای رفع عیب از خدمات نمایندگی تعمیرات یخچال اسنوا بهره مند شوید.

علت برفک زدن یخچال اسنوا چیست ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر دستگاه شما برفک میزند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

در صورتی که یخچال در محیط مرطوب نصب شده باشد با باز کردن درب یخچال رطوبت وارد یخچال می­شود.

رطوبت داخل یخچال به مرور زمان تبدیل به برفک می­شود. بهتر است لوازمی مانند سماور را در نزدیکی یخچال استفاده نکنید.

واشر دور یخچال معیوب است.

خرابی واشر دور یخچال منجر به ورود هوای بیرون به یخچال می شود ، در این صورت برفک داخل یخچال شکل می­گیرد.

ترموستات معیوب است.

خرابی ترموستات از علت های رایج برفک زدن یخچال است.

برای رفع عیب ترموستات با تعمیرگاه مجاز تعمیرات یخچال اسنوا تماس بگیرید.

چرا بر روی کاور لامپ یخچال اسنوا قطرات آب وجود دارد؟

لامپ در حین کار از خود گرما ساطع می­کند.

هنگامی که درب یخچال به مدت طولانی باز می­ماند دمای داخل یخچال تغییر پیدا می­کند که منجر به ایجاد قطرات آب بر روی کاور لامپ می­شود.

برای رفع این مشکل بهتر است به جز موارد ضروری درب یخچال را برای مدت طولانی باز نگذارید.

چرا مواد غذایی درون یخچال اسنوا یخ می­زند ، برای عیب یابی و تعمیرات چه باید کرد؟

اگر مواد غذایی درون دستگاه شما یخ میزند ، برای عیب یابی و تعمیر یخچال فریزر اسنوا مراحل زیر را چک نمایید.

اگر درجه حرارت محیط کمتر از 5 درجه سانتی گراد باشد مواد غذایی درون یخچال یخ می­زند.

از نصب دستگاه در محیط های خیلی سرد خودداری کنید.

درجه یخچال روی سردترین حالت تنظیم شده است.

برودت یخچال را کاهش دهید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات فیکس فریجیدر دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع