نمایندگی یخچال فریزر ویرپول در تهران

یکی از محصولاتی که در دسته یخچال فریزر قرار دارد و تولیدات باکیفیت بالایی هم دارا می باشد. یخچال و فریزر ویرپول است این برند به دلایل مختلف توانسته در کشورهای مختلف نظیر ایران طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند و فروش خوبی هم تجربه کرده است. تنها دلیل آن هم کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت است ولی همیشه کیفیت و دوام باعث نمی شود که یخچال فریزر دچار خرابی و مشکلات نشود و مهمترین اصل که در خرابی و ایجاد مشکل در لوازم خانگی نقش بسزایی ایفا می کند شرایط محیط و استفاده از دستگاه است،حال بعد از خرابی یکی از دغدغه های اصلی پیدا کردن نماینده و تعمیرکار است که از دغدغه های اصلی محسوب می شود و بعد از آن توانایی و دانش فنی تعمیرکار است که آیا می تواند اقدام به تعمیر دستگاه مورد نظر کند یا نه،سپس قیمت و شرایط و نوع ضمانت است. در این صفحه قصد داریم در مورد تمام این موضوعات باشما صحبت کنیم و برخی از ویژگی های پارسیان سرویس را با شما بررسی کنیم در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این مقاله گفته شد دغدغه های زیادی برای سپردن خدمات تعمیرات یخچال فریزر ویرپول به دست افرادی است که هم از نظر تجربه و هم نظر دانش فنی بتوان به آن ها اعتماد کرد است. پارسیان سرویس با 17 سال تجربه درخشان در عرصه تعمیرات لوازم خانگی به خصوص یخچال فریزر و ماشین لباسشویی در تهران فعال است. این مجموعه دارای بیش از 300 نیروی متخصص فعال و با تجربه در امر تعمیر یخچال و فریزر ویرپول در تهران است که خدمات خود را به تمام مناطق تهران ارائه می دهد. این مجموعه دارای ویژگی های بارزی است که در ادامه می خواهیم آن ها را با شما بررسی کنیم در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر ویرپول در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

قطعات و بخش های یخچال فریزر که در نمایندگی یخچال فریزر ویرپول تعمیر می شوند

همانطور که می دانید نمایندگی های فعال در خدمات تعمیرات یخچال فریزر باید دارای تجربه کافی و دانش کافی در جهت تعمیر لوازم خانگی به خصوص یخچال و فریزر باشند. مشکلاتی که ممکن است برای  یخچال و فریزر ویرپول پیش آید می تواند بسیار متفاوت باشد و برای رفع آن ها تجربه و دانش فنی و علم تشخیص نیاز است. در حوزه تعمیرات یخچال و فریزر خرابی ها متنوع هستند دلیل خرابی ها گاها می تواند از سمت قطعه خاصی در دستگاه باشد.پس لازم است نیرویی که به محل شما اعزام می شود قادر به تعمیر تمام بخش های دستگاه و شناخت عیب و رفع عیب باشد. اگر خارج از این موضوع اتفاقی بیفتد نشان از عدم قبول مسئولیت انجام کار از سمت نمایندگی محسوب می شود. پارسیان سرویس هم با درک همین موضوع و سرمشق قرار دارد آن تلاش کرده است که بتواند تمام خدمات را به نحو احسنت ارائه دهد در این بخش قصد داریم در مورد قطعاتی که در محل امکان تعویض و تعمیر آن ها وجود دارد را بررسی کنیم.

 • تعمیر و رفع صدای زیاد در دستگاه
 • کار کردن یکسره یخچال فریزر ویرپول
 • تعویض و تعمیر لاستیک دور درب دستگاه
 • رفع مشکلات موتور و تعمیر موتور یخچال فریزر ویرپول
 • رفع مشکل عدم انجماد در فریزر ویرپول و رفع عدم ایجاد سرما در یخچال ویرپول
 • رفع و تعمیر مشکل دیفراست نکردن یخچال فیریزر همان برفک زدن یخچال فریزر
 • رفع مشکل و تعمیر فن یخچال فیرزر ویرپول
 • رفع مشکل و تشخیص دلیل روشن نشدن دستگاه
 • رفع مشکل ازعدم کار کردن موتور و تعویض آن
 • تعمیر تخصصی صفحعه دیجیتالی یخچال فریزر ویرپول
 • تعمیرات تخصصی و رفع و تشخیص دقیق مشکل در برد الکترونیکی
 • تعمیر و تعویض قطعات اصلی و فرعی مصل سنسورهای یخچال فریزر ویرپول
 • خدمات تعمیر سایدبای ساید ویرپول در تهران تمام مناطق
 • تعویض و تعمیر فیلتر سایدبای ساید ویرپول
 • تعویض و تعمیر کمپرسور ساید بای ساید ویرپول
 • تعویض و تعمیر و تشخیص عیب فن کندانسور یخچال فریزر ساید ویرپول
 • تعویض و تعمیر فن داخلی یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • رفع مشکل نشتی در اپراتور دستگاه
 • تزریق گاز و شارژ گاز یخچال فریزر ساید ویرپول
 • تعمیر و تشخیص و رفع عیب یخساز ساید بای ساید ویرپول
 • تعمیر و تعویض شیربرقی یخچال سایدبای ساید ویرپول
 • تعمیر و تعویض دمپر یخساز یخچال فریزر ویرپول
 • تعمیر و رفع عیب سنسور یخچال سایدبای ساید ویرپول
 • تعویض و تعمیر ترموفیوز یخچال فریزر سایدبای ساید ویرپول
 • تعمیر تخصصی و تعویض برد الکترونیکی دستگاه سایدبای ساید
 • تعویض و تعمیر تخصصی برد اینورتر ویرپول
 • شستن و تمیز کردن رفع انسداد مدار گاز ویرپول
 • انجام سرویس سالیانه و منظم کندانسور ویرپول
 • تعمیر و رگلاژ درب یخچال ساید بای ساید ویرپول
 • باز کردن و بستن درب برای جابجایی یخچال فریزر ویرپول
 • تعمیر و تعویض زبانه درب سایدبای ساید ویرپول

تجربه فنی در تشخیص و رفع عیب یخچال فریزر ویرپول

یکی از ویژگی هایی که باید در مورد آن که بارز است و سرلوحه کار مجموعه پارسیان سرویس است و خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات یخچال و فریزر ویرپول دارا می باشد می توان به سریع بودن در تشخیص عیب و رفع عیب و مشکل در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. در اینجا لازم است ذکر کنیم که در رفع عیب و تعمیر یخچال فریزر ویرپول هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات یخچال و فریزر به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی ماشین لباسشویی فیلکو اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال فریزر ویرپول نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است ماشین لباسشویی برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از ماشین لباسشویی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال فریزر ویرپول

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر ماشین لباسشویی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریز ساید بای ساید ویرپول در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی یخچال و فریزر ویرپول مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

شرایط نگهداری بهتر از یخچال فریزر ویرپول

یکی از موضوعاتی که در افزایش عمر یخچال فیریزر ویرپول ایجاد بهترین شرایط در نگهداری و استفاده از دستگاه است. در این بخش نکاتی را بررسی می کنیم که در کاهش مصرف انرژی و افزایش کارایی یخچال و فریزر ویرپول بسیار نقش مهم و بسزایی را ایفا می کنند. در ادامه همراه پارسیان سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال فیریزر ویرپول در تهران باشید.

 • یخچال را از دیوار برای برقراری بهتر جریان هوا 20 سانتی متر فاصله دهید.
 • به طور حتم در سال 2 بار(به صورت 6 ماهه) یخچال فریزر را تمیز کنید.
 • از وسایل گرمازا دستگاه را فاصله دهید.
 • هیچگاه برای مدتی طولانی(بیش از 3 دقیقه) درب یخچال فریزر را باز نگاه ندارید.
 • لوله های شبکه ای پشت دستگاه(کندانسور) را در دو نوبت در سال تمیز نمایید.
 • بهتر است برای در مسافرت ها دستگاه را یا کامل خاموش و یا در کمترین درجه قرار دهید.
 • از گذاشتن غذاهای گرم و نیمه سرد در یخچال فریزر جدا خودداری نمایید.
 • از تراز بودن دستگاه در جای خود اطمینان حاصل نمایید.
 • هرگز یخچال فریزر ویرپول را بیش از حد پر نکنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو تعمیر یخچال و فریزر ویرپول در تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکل متداول یخچال فریزر ویرپول

در این قسمت از مقاله قصد داریم در رابطه با مشکلاتی با شما صحبت کنیم که در دستگاه یخچال فریزر ویرپول بسیار گزارش شده است. این مشکلات متداول است و ممکن است برای شما هم پیش بیاید بهتر است آن ها را مطالعه کنید و به دستورات لازم برای رفع آن ها توجه داشته باشید.

 • تولید صدای بیش از حد از یخچال فریزر ویرپول.
 • یکسره کار کردن دستگاه.
 • پوسیدگی و ترکیدگی لاستیک دور درب یخچال فریزر.
 • داغ کردن بیش از حد موتور دستگاه.
 • عدم انجماد در یخچال فریزر ویرپول
 • برفک زدن یخچال فریزر ویرپول
 • عدم کار کردن فن دستگاه یخچال فریزر
 • عدم روشن شدن یخچال و فریزر ویرپول.
 • سوختن و کار نکردن موتور یخچال فریزر ویرپول.
 • خرابی صفحه دیجیتال دستگاه
 • خرابی زودهنگام و ناگهانی بردالترونیکی
 • خرابی سنسورها در یخچال فریزر ویرپول

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع