نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در تهران

یکی از خدمات بینظیر وبسایت پارسیان سرویس خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی آبسال است.از همان ابتدا خدمات تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال با هدف تأمین خدمات پس از فروش برای مشتریان پارسیان سرویس آغاز گردیده و اکنون در تمامی مناطق تهران دارای نمایندگی است..برای بهره‌ گیری از خدمات پس از فروش شرکت آبسال کافی است با شماره های تماسی که در وبسایت قرار گرفته در تماس باشید تا در سریعترین زمان ممکن نیروی خدمات فنی ما به محل شما در هرکجای تهران که هستید اعزام شود و از خدمات ما بهره مند شوید که موجب صرفه‌جویی در وقت و هزینه خواهد شد و نیز سبب کاهش آسیب به لباسشویی به جهت حمل‌ ونقل می‌گردد،ما در این صفحه قصد داریم در مورد ویژگی های نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال و مزایای تعمیرات این برند و برخی از مشکلات این دستگاه با شما صحبت کنیم در طی خواندن این مقاله می توانید با کلیک برروی شماره های موجود در وبسایت در خواست تعمیرات را برای خود ثبت نمایید در ادامه با وبسایت پارسیان سرویس همراه باشید.

مزایای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در محل 

تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال با نام پارسیان سرویس هدف اصلی خود را رفاه حال مشتریان و حداکثر رضایتم ندی آنان از امور خدماتی خود قرار داده است. استفاده از کادر مجرب و متخصص جهت انجام امور تعمیر و رفع نقص ماشین لباسشویی آبسال از مهم‌ترین فعالیت‌های تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در جهت هدف اصلی خود می‌باشد. این تعمیرکاران آموزش‌دیده باتجربه بالا در یافت و رفع ایرادات موجود بهترین نتیجه را برای مشتریان حاصل می‌کنند. تیم تعمیر و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال با حفظ حریم شخصی مشتریان و رعایت تمام اصول اخلاقی کاری امور خود را به بهترین نحو انجام خواهند داد. تکنیسین مربوطه در کمترین زمان ممکن و پس از هماهنگ با مشتری در محل حاضر می‌شود و پس از نقص یابی نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی آبسال اقدام نماید و پس از خدمت‌رسانی تمام نکات لازم جهت برخورد با مشکلات احتمالی به مشتری آموزش داده می‌شود.

اگر به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال اعتماد کنید، بدون شک برای شما بهترین خدمات را انجام می دهند.

به این نکته باید توجه داشت که تعمیر و بررسی اشکالات ماشین لباسشویی آبسال به طور حتم باید توسط تعمیرکار و متخصصین فنی انجام پذیرد

اقدام شخصی و توسط افراد غیر ماهر ممکن است در آخرخرابی دستگاه شما را بیشتر نماید و همچنین خسارات دیگری هم به ماشین لباسشویی شما وارد شود که قطعا هزینه سنگین تری را نیز برایتان به همراه خواهد داشت.

در صورتی که مشکلی یا خرابی، برای ماشین لباسشویی شما پیش آمد، و از عیب یابی آن سر در نمیاورید، به شما توصیه میکنیم، با تعمیرگاه ما نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال تماس بگیرید.

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال با ضمانت

فیک فریجیدر تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال را برای مشتریان تضمین می‌کند؛ و در غیر این صورت می‌توان از راهنمایی رایگان این شرکت جهت انجام تعمیرات لازم بهره برد. استفاده از قطعات اصلی و فابریک تنها توسط تکنسین‌های ما ضمانت می‌شود. چراکه شرکت آبسال قطعات خود را به‌ صورت مستقیم به فروش نمی‌رساند و تنها برای مصارف داخلی استفاده می‌کند. تمامی قطعات مورداستفاده و خدمات صورت گرفته دارای ضمانت می‌باشند و مشتریان اطمینان خواهند یافت که ماشین لباسشویی آن‌ها مانند سابق کار خواهد کرد. ضمانت قطعات و خدمات در میان تعمیرکاران متفرقه وجود ندارد و این افراد تعهدی نسبت به خدمات خود ندارند لذا توصیه می‌شود جهت انجام امور تعمیرات تنها به نماینده معتبر شرکت آبسال مراجعه شود و با اطمینان خاطر نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اقدام گردد.

 • لازم به ذکر است هنگام نصب ماشین لباسشویی توسط تیم نصب مجاز، برگه ضمانت را دریافت و در حفظ آن کوشا باشید تا در مواقع ضروری از خدمات پس از فروش شرکت بهره‌مند گردید. عدم در دست داشتن برگه ضمانت‌نامه موجب از دست رفتن خدمات پس از فروش شرکت آبسال می‌گردد.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آبسال مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی ماشین لباسشویی
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

از رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی، می توان به آبگیری آن اشاره کرد.

مشکلات مرتبط با آبگیری این دستگاه را باید به سه دسته زیر تقسیم کرد؛

 • ماشین لباسشویی آبسال عملیات آبگیری را انجام نمی دهد و کند است.
 • ماشین لباسشویی آبسال عملیات آب گیری انجام می دهد ولی متوقف نمی شود
 • ماشین لباسشویی آبسال همزمان با آبگیری تخلیه هم می کند.

این مشکلات باید توسط تعمیرکار و متخصص فنی بررسی شود و قطعاتی که بررسی می شود شیر ورودی آب،تایمر لباسشویی، سوئیچ فشار،قفل درب ماشین لباسشویی و همچنین فشار کم آب در شیلنگ ورودی به لباسشویی.

این احتمال هم وجود دارد که درب ماشین لباسشویی به خوبی بسته نشده باشد و در این صورت می تواند سویچ فشار میزان مناسب آب خراب شده باشد که آب از دستگاه سرریز می شود

تعمیرات و نمایندگی لباسشویی آبسال و محاسبه هزینه‌ها

به دلیل کاربردی بودن ماشین لباسشویی و بهره‌برداری زیاد از آن، دچار استهلاک شده و نیازمند نگهداری و مراقبت است. ازآنجایی‌که هزینه سرویس و نگهداری بسیار از هزینه تعمیر و تعویض قطعات نازل‌تر است لذا توصیه می‌شود هراز چند گاهی نسبت به سرویس ماشین لباسشویی آبسال اقدام گردد. به‌منظور رفاه حال مشتریان هزینه‌هایی که برای خدمات سرویس ماشین لباسشویی توسط تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال دریافت می‌شود ناچیز است و همچنین موجب کاهش هزینه‌های تعمیر می‌شود. به دلیل عدم انتقال دستگاه به تعمیرگاه و انجام تعمیرات در محل هزینه‌های حمل‌ونقل حذف گردیده و نیز به دلیل وجود تعرفه‌های ثابت مشتریان نسبت به مبلغ قابل پرداخت توسط خود به‌روشنی آگاه می‌شوند. همین امر و استفاده از قطعات فابریک کارخانه هزینه تعمیرات و نمایندگی لباسشویی آبسال را بیش از 70 درصد نسبت به تعمیرکاران متفرقه و غیرمجاز کم کرده است.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

اگر دستگاه ماشین لباسشویی آبسال شما پس از شروع به کار متوقف می شود و دستگاه روشن می ماند موارد زیر می تواند دلیل آن باشد و لازم به ذکر است بهتر است این موارد توسط متخصص بررسی شود.

 • میکروسوئیچ درب
 • زبانه قفل درب
 • شیر ورودی آب
 • برد کنترل اصلی
 • تایمر لباسشویی

پیشنهاد متخصصین ما تعویض این قطعات به جای تعمیر آن هاست دلیل اول بالا بودن هزینه و دلیل بعدی پایین آمدن تعداد دفعات خرابی قطعات وابسته به آن است.

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال و مشکلات متداول

دانش استفاده از هر وسیله می‌تواند در افزایش عمر آن وسیله کمک کند، با توجه به اینکه آموزش تعمیر ماشین لباسشویی امری تقریباً پیچیده است تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال با یک آموزش استفاده دقیق در هنگام نصب ماشین لباسشویی آبسال به خریداران و همچنین آموزش نحوه برخورد با مشکلات احتمالی، میزان استهلاک دستگاه را به علت استفاده نادرست کاهش می‌دهد؛ اما این مشکلات را می‌توان به‌طور خلاصه بیان نمود که عبارت‌اند از:

 • عدم شست‌وشوی مناسب لباس‌ها توسط لباسشویی که می‌تواند در اثر عدم آبگیری مناسب ماشین لباسشویی آبسال باشد، توجه شود که شوینده مورداستفاده از کیفیت مناسب برخوردار باشد، از تمیز بودن و تخلیه مناسب لباسشویی اطمینان به عمل آید، چراکه عدم تخلیه مناسب کیفیت شست‌وشو را کاهش می‌دهد.
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی که می‌تواند به دلیل ایراد در سیستم الکتریکی دستگاه یا پریزی که دستگاه به آن متصل است باشد، قفل ایمنی درب دچار مشکل شده و یا اتصالات آن دچار ایرادشده‌اند و درب به‌درستی بسته نشده است. همچنین ایراد در برد دستگاه نیز می‌تواند دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال باشد.
 • خشک نکردن البسه و کار نکردن دور خشک‌کن لباس از دیگر مشکلات ماشین لباسشویی آبسال است که مشکل در خود موتور، خازن راه‌اندازی، مشکل در کلیدهای مربوطه و حتی نحوه قرارگیری لباس‌ها در دیگ لباسشویی می‌تواند علت این موضوع باشد.
 • بیرون ریختن آب از لباسشویی که عمدتاً به علت خرابی لاستیک اطراف درب محفظه صورت می‌گیرد. لازم است از درست مونتاژ شدن درب دیگ و نیز سالم بودن بست داخل دیگ اطمینان حاصل نمود.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع