نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج

محصولات ارج چه قدیمی و چه جدید همگی توسط تیم فنی پارسیان سرویس تعمیر می شوند.برای تعمیر انواع ماشین لباسشویی ارج در محل تنها کافیه با ما تماس بگیرید.

شماره تماس

شماره تماس

شماره تماس

تعمیرات ماشین لباسشویی ارج در تهران

تیم پارسیان سرویس با سالها تجربه در زمینه تعمیر انواع یخچال و فریزر در تهران ، اکنون آماده ارائه تعمیرات انواع یخچال و فریزر با مناسب ترین قیمت و بالا ترین کیفیت می باشد ، کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید و یا با پر کردن فرم بالا یا پایین صفحه درخواست خدمات از ما بکنید.

مناسب ترین قیمت و کیفیت در تهران

پارسیان سرویس سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع یخچال و فریزر و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد.

کافیست با تماس با ما کیفیت خدمات را در تعمیر انواع یخچال و فریزر امتحان کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات در تمام نقاط تهران

02126325790

02144334594

09129337886

تعمیر ماشین لباسشویی ارج

چنانچه به دنبال نمایندگی ماشین لباسشویی ارج در تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران، تعمیر ماشین لباسشویی ارج در تهران، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشوئی ارج در تهران، تعمیرات ماشین لباسشوئی ارج در تهران، خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ارج در تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج در شمال تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج در جنوب تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج در شرق تهران، نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج در غرب تهران، ماشین لباسشویی ارج در تهران ویا لباسشویی ارج در تهران هستید ، با ما تماس بگیرید.

کارخانه ارج در سال 1316 در یک کارگاه کوچک واقع در خیابان سی متری تهران به اتفاق ۸ کارگر ساده با هدایت مهندس خلیل ارجمند، استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران، به صنایع غیر دولتی ایران پیوست و با امید و کوشش کارگران و مؤسس آن، گام در راه توسعه صنعت و تولید کشور گذاشت.در کارگاه اولیه کارهای آهنگری، ریخته گری و جوشکاری انجام می­شد و به همین دلیل نیز نام ارج از سه حرف اول سه رشته، شکل گرفت.

در سال ۱۳۲۱ با پیشرفت کار، تأسیسات ارج به محل جدید با وسعت بیشتر (۲۱۰۰۰ متر مربع) واقع در خیابان شوش تهران منتقل گشت، در اواخر پائیز سال ۱۳۲۳ مهندس خلیل ارجمند مؤسس ارج در اثر یک حادثه و در جریان آزمایش یک ماشین فنی که در کارخانه طراحی و ساخته شده بود جان خود را از دست داد.

شرکت ارج که مرتب در حال گسترش فعالیت خود بود، به زودی محل جدید نیز برایش کوچک می­نمود، بنابراین ارج جدید در سال ۱۳۴۸ با کارگاه­های متعدد و ماشین ­های جدید در زمینی به مساحت (۱۰۵۰۰۰ مترمربع) واقع در جاده مخصوص کرج با همراهی هزاران مهندس و کارگر مبتکر و ماهر با تکنیک­های مدرن روز شروع به فعالیت نمود.

مزایای سرویس در محل نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج

در نمایندگی تعمیرات لباسشویی ارج هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما یا انتقال یا جابجایی دستگاه معیوب ارج شما نمی باشد و این یکی از ویژگی های مهم خدمات اکثر تعمیرگاه های مجاز و نمایندگی تعمیرات ارج و لوازم خانگی ارج می باشد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه ها خواهد شد.

این ویژگی موجب شده است تا کارشناسان ما در محل شما حضور یابند و تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را در منزل شما انجام دهند. با این روش رضایت مشتریان بیش از پیش فراهم شده است و قدم بزرگی در راستای رضایت مشتریان برداشته ایم.

جهت تعمیرات ماشین لباسشویی ارج ، تعمیرات ماشین ظرفشویی ارج ، تعمیرات یخچال فریزر ارج ، تعمیرات ساید بای ساید ارج ، تعمیرات اسپیلیت ارج (تعمیرات کولرگازی ارج) ، می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در سایت در بخش اعلام خرابی دستگاه ارج خود ما را مطلع کنید.

تعویض و تامین قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات ارج

تعویض قطعات یدکی دستگاه معیوب توسط نمایندگی تعمیرات ارج با قطعات جدید سالم موجود در نمایندگی ارج. ما در تهران خدمات تامین کننده تمامی قطعات اورجینال مربوط به ماشین لباسشویی ارج ، ظرفشویی ارج ، یخچال فریزر ارج ، ساید با ساید ارج می باشیم.

تمامی تعمیرات دستگاه معیوب ارج شما در منزل شما انجام میشود و نیازی به انقال دستگاه شما نیست. شما میتوانید با ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ارج و تعمیرگاه ارج در تهران با استفاده از شماره های موجود در انتهای صفحه تماس حاصل فرمایید.

کار ما به عنوان تامین کننده قطعات و لوازم ارج مانند، مواد شوینده ظرفشویی ارج ، فیلتر یونیزه لباسشویی ارج و ظرفشویی ارج ، فیلترهای ساید بای ساید ارج، ماشین لباسشویی‌های هوشمند ارج قابلیت شستشوی هوشمند و کنترل از راه دور را از طریق وای فای را دارند.

با این امکان جدید به راحتی می‌توان از خارج از منزل و با تلفن همراه، دستور آغاز شستشو را داد و بر تمام مراحل شستشو نظارت کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب در ماشین لباسشویی‌های هوشمند، برنامه شستشوی هوشمند یا Auto Optimal Wash است. با فعال شدن برنامه «بهترین شستشوی اتوماتیک»، ابتدا چهار حسگر، اطلاعات مربوط به البسه موجود در ماشین لباسشویی ارج، شامل اندازه، میزان چرک و آلودگی، مقدار آب و مواد پاک کننده لازم را ارزیابی می‌کند. سپس بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده، مناسب‌ترین برنامه شستشو شامل دما، میزان آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت گردش به‌طور خودکار تعیین می‌شود. همچنین مخزن شوینده Auto Dispenser، به‌طور خودکار و به مقدار لازم، مواد پاک‌کننده و نرم‌کننده را در فرایند شستشو وارد می‌سازد و دیگر نیازی به پر کردن مخزن مواد شوینده برای هر بار شستشو نیست.

صفحه تمام لمسی و رنگی و برنامه‌های کاربردی مختلفی که روی آن نصب شده از جذابیت‌های ماشین لباسشویی هوشمند است. ضمن این که فناوری Eco bubble به حل مواد پاک کننده و ایجاد کف غلیظی که با سرعت بیشتر در پارچه نفوذ کند، کمک کرده و به خاطر نیاز کم‌تر به آب گرم، انرژی کمتری را در هر شستشو مصرف می‌کند.

میکروسویچ ماشین لباسشویی ارج

این قطعه که تقریبا در تمامی ماشین لباسشویی های خودکار از آن استفاده می شود جنبه ایمنی را دارد و در زمان شروع به کار ماشین لباسشویی ارج درب ماشین را قفل می کند و در انتهای برنامه در را باز می کند .

میکروسویچ ها در کل به سه گروه تقسیم می شود :

1 – ساده :

در این مدل ماشین لباسشویی های قدیمی استفاده می شود و قفل شدن در به صورت دستی بوده و دخالت تایمر یا برد برنامه در آن وجود ندارد اما به صورت مدام بسته بودن در چک می شود و در صورت باز شدن آن برنامه متوقف می گردد .

معایب این نوع از میکروسویچ ها در ایمنی پایین آن است چراکه در وسط برنامه که آب هم داخل ماشین است می توان در را باز کرد .

2 – حرارتی :

در این نوع مکانیزم قفل شدن به کمک حرارات تولید شده در سیم های مخصوص باعث قفل شدن در می شود عمل قفل شدن بلافاصله صورت می گیرد اما باز شدن آن دو تا سه دقیقه زمان می برد که این زمان برای سرد شدن المان مربوطه است .

در طول برنامه این قطعه اجازه باز کردن در را نمی دهد .

عیب بزرگ این نوع قطعات زمانی معلوم می شود که وسط برنامه برق ماشین قطع گردد . چون در این صورت باز در باز می شود .

3 – مگنتی :

در این نوع از میکروسویچ ها مکانیزم قفل شدن به کمک سیم پیچ و به صورت سیکل چرخشی صورت می پذیرد یعنی با هر بار فرمان برد الکترونیکی در باز یا بسته می شود .

مزییت این نوع در این است که بلافاصله بعد از اتمام کار لباسشویی در باز می شود . اگر هم در زمان شستشو برق قطع شود در باز نخواهد شد و در فقط با فرمان برد باز می شود .

البته برای مواقع اضطراری اهرم مخصوصی تعبیه شده که به کمک آن می توان در ماشین را باز نمود .در صورتی که این قطعه کار خود را بدرستی انجام ندهد برد فرمان ارور خطا داده و برنامه شستشو را متوقف می کند .

بستگی به برند ماشین لباسشویی ارور ها متفاوت است مانند :

 • LE
 • E14
 • f08

تعمیرات و عیب یابی لباسشویی ارج توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات

در این بخش به تعمیرات و عیب یابی لباسشویی ارج توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات می پردازیم. بنابراین چنانچه فنی هستید فقط با مطالعه نحوه تعمیرات ماشین لباسشویی ارج به رفع عیب بپردازید.

تعمیرات و عیب یابی لباسشویی ارج توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات باعث کشف ایرادات رایج زیر در آن شده است:

ماشین لباسشویی ارج چگونه کار می کند؟

چرا ماشین لباسشویی ارج کار نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

چرا ماشین لباسشویی ارج به درستی لباس ها را آبکشی نمی کند و برای تعمیر چه اقدامی انجام دهیم؟

مشکل آب­گیری ماشین لباسشویی ارج را چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم؟

چگونه ماشین لباسشویی ارج که مشکل پرشدن آب دارد را تعمیر کنیم ؟

چرا از ماشین لباسشویی هنگام کار صدای ارتعاش مانندی تولید می­شود، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

علت سرریز شدن مواد نرم کننده در لباسشویی ارج چیست، چگونه تعمیر و رفع عیب نماییم؟

چرا ماشین لباسشویی ارج به درستی لباس ها را آبکشی نمی کند و برای تعمیر چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر آبکشی در لباسشویی به درستی انجام نمی شود، بنابراین برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل موارد زیر را چک کنید.

 • ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به درستی استفاده می کنید.
 • به عبارت دیگر، مقدار مناسب مواد شوینده را در ظرف مواد شوینده قرار دهید.
 • دستگاه را بیش از حد بارگیری نکنید.
 • در صورتی که به دلیل فشار کم به درستی آبگیری نکند لباس­ها به خوبی شسته نخواهند شد.
 • دریچه های تغذیه را بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که دریچه های تامین آب که شیلنگ ها را تامین می کنند، تماما باز هستند.
 • اطمینان حاصل کنید که شیلنگ پیچ نخورده است.
 • شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ماشین کاملا تخلیه شده است.
 • برای اطمینان از اینکه شیلنگ تامین آب سرد مسدود نیست، شلنگ را بررسی کنید.
 • دریچه ورودی به شیلنگ را قطع کنید و سپس آن را از ماشین لباسشویی ارج جدا کنید.
 • انتهای آن را در یک سطل قرار دهید و سپس شیر آب را مجددا متصل کنید.
 • با پیدا کردن محل انسداد مسیر شلنگ را باز کنید.

چرا از ماشین لباسشویی هنگام کار صدای ارتعاش مانندی تولید می­شود، برای تعمیرات و رفع مشکل چه باید کرد؟

در صورت ارتعاش صدای ماشین لباس شویی باید برای تعمیرات لباس شویی ارج اقدامات زیر را انجام دهید:

بررسی کنید که آیا تمام تسمه ها و متعلقات بسته بندی باز شده است یا خیر.

در صورتی که هنگام نصب آن­ها را در نیاورده اید باید مطابق با دفترچه راهنمای فارسی ماشین لباسشویی ارج اقدام به حذف آن­ها کنید.

پایه­ های لباسشویی را بررسی کنید .

در صورتی که پایه ها بر روی زمین مستقر نباشند صدای ارتعاش از لباسشویی به گوش خواهد رسید.

ممکن است البسه را به صورت نامتعادل در درام لباسشویی قرار داده باشید.

دستگاه را متوقف کنید و البسه را مجدد با دست باز کنید و در داخل لباسشویی قرار دهید.

مشکل آب­گیری ماشین لباسشویی ارج را چگونه عیب یابی و تعمیرات نماییم؟

در صورت عدم آبگیری، برای رفع عیب و تعمیر لباسشویی ارج در منزل اقدامات زیر را در نظر بگیرید.

یکی از علت های شایع عدم آب­گیری صحیح، وجود خرابی در شیر ورودی است.

اگر نیازمند تعویض شیر ورودی ماشین لباسشویی ارج شدید، با کارشناسان تعمیرات ماشین لباسشویی ارج تماس حاصل کنید. زیرا شیر ورودی موجود در

انبار ما از مواد اولیه بسیار مرغوب تهیه شده است.

از دیگر علت­هایی که آبگیری را مختل می­ کند تاب خوردن شیلنگ در پشت ماشین است.

به آرامی ماشین لباسشویی ارج را به جلو بکشید تا برای بررسی شیلنگ فضای کافی داشته باشید.

عدم آب­گیری صحیح در روزهای تابستان که فشار آب پایین تر از حد معمول است بیشتر از سایر مواقع گزارش می­ شود.

در تابستان ماشین لباسشویی را در ساعات اوج مصرف آب استفاده نکنید.

میکروسوئیچ­های لباسشویی ارج قطعات بسیار حساس و ظریفی هستند که برای ایجاد ایمنی بیشتر در مسیر مدار قرار می­ گیرند.

وجود خرابی در این قطعه سبب ایجاد وقفه طولانی در آب­گیری خواهد شد و فرآیند شستشو را برهم خواهد زد.

جهت تعمیر میکروسوئیج­ با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ارج تماس بگیرید و توسط اپراتور راهنمایی شوید.

در برخی از موارد نیز تایمر معیوب مشکلاتی در آب­گیری به بار می آورد.

در صورتی که تایمر ارج به درستی کار نمی کرد از نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ارج درخواست خدمات نمایید.

خدمات توسط تعمیرگاه لباسشویی در محل به راحتی قابل انجام است و نیاز به حمل دستگاه تا تعمیرگاه نیست.

چرا ماشین لباسشویی ارج به درستی لباس ها را آبکشی نمی کند و برای تعمیر چه اقدامی انجام دهیم؟

اگر آبکشی در لباسشویی به درستی انجام نمی شود، بنابراین برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ارج در محل موارد زیر را چک کنید.

ابتدا مطمئن شوید که دستگاه را به درستی استفاده می کنید.

به عبارت دیگر، مقدار مناسب مواد شوینده را در ظرف مواد شوینده قرار دهید.

دستگاه را بیش از حد بارگیری نکنید.

در صورتی که به دلیل فشار کم به درستی آبگیری نکند لباس­ها به خوبی شسته نخواهند شد.

دریچه های تغذیه را بررسی کنید.

اطمینان حاصل کنید که دریچه های تامین آب که شیلنگ ها را تامین می کنند، تماما باز هستند.

اطمینان حاصل کنید که شیلنگ پیچ نخورده است.

شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که ماشین کاملا تخلیه شده است.

برای اطمینان از اینکه شیلنگ تامین آب سرد مسدود نیست، شلنگ را بررسی کنید.

دریچه ورودی به شیلنگ را قطع کنید و سپس آن را از ماشین لباسشویی ارج جدا کنید.

انتهای آن را در یک سطل قرار دهید و سپس شیر آب را مجددا متصل کنید.

با پیدا کردن محل انسداد مسیر شلنگ را باز کنید.

چرا ماشین لباسشویی ارج کار نمی کند، برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

در صورت کار نکردن ماشین لباسشویی ارج، برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ارج اقدامات زیر را انجام دهید:

ممکن است لباسشویی هیچ جریان برقی را دریافت نکند. بنابراین مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل شده و روشن است.

بار دستگاه بیش از حد مجاز است. لباس ها را به صورت متعادل در لباسشویی بارگیری نکرده اید. درب لباسشویی ارج را نبسته اید.

ارسال درخواست

در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 02126325790 تماس حاصل فرمایید.