نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

یکی از خدمات بی نظیر مجموعه پارسیان سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران است. ایندزیت یک ماشین لباسشویی با کیفیت ساخت بالاست که در کشورهای مختلف نظیر ایران فروش خوبی داشته است و طرفداران زیادی هم به خود جذب کرده است. این برند به دلیل کیفیت بالا و ارزش بالای خرید محبوبیتی اینچنینی را کسب کرده است ولی اینها دلایلی نیست که بگوییم خرابی ماشین های لباسشویی ایندزیت کم است یا اصلا خراب نمی شوند. هر برندی بسته به کیفیت ساخت خود و شرایطی که از آن استفاده می کنیم بالاخره خرابی ها و مشکلاتی دارند که باید توسط متخصص امر رفع شود ولی همیشه این دغدغه وجود داشته است که آیا نمایندگی و یا مجموعه ای وجود دارد که در رفع مشکلات دستگاه تخصص داشته باشد به خصوص برندهای خاصی مثل ایندزیت، در این مقاله اگر با ما همراه شوید خواهید دریافت که پارسیان سرویس دارای تخصص لازم و نیروهایی در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت است. پس در ادامه این صفحه با پارسیان سرویس همراه باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران در محل 

در ابتدای این مقاله در مورد ویژگی های ماشین لباسشویی ایندزیت و دغدغه هایی که برای تعمیر و رفع عیب این دستگاه وجود دارد صحبت کردیم، پارسیان سرویس یکی از مجموعه های تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران است. که دارای بیش از 17 سال تجربه و دانش تخصصی در این امر است. این مجموعه دارای ویژگی های بارزی در خصوص تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی ایندزیت است که یکی از بارزترین آن ها تخصص و دانش فنی و تجربه است که در این بخش تمام این ویژگی ها را بررسی می کنیم تا شما بتوانید با خیالی آسوده خدمات تعمیرات خود را رزرو کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

قطعات و بخش هایی که در نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر می شوند

یکی از موضوعاتی که در تماس ها بسیار سوال شده است و برای مشتریان این دسته از خدمات بسیار مهم است.اینکه آیا مجموعه پارسیان سرویس قادر به تعمیر تمام بخش های ماشین لباسشویی ایندزیت هست یا خیر،در اینجا باید بگوییم بله مجموعه ما با تکیه بر دانش فنی که از تجربه منشا گرفته و با تکیه بر توان فنی و تجربه نیروهای متخصص خود می تواند به بررسی و تشخیص و رفع عیب تمام بخش های دستگاه ماشین لباسشویی بپردازد. این مجموعه در خصوص برندهای خاصی مثل ایندزیت دارای تجربه زیادی است از ابتدا در خصوص تعمیرات این دسته از ماشین های لباسشویی فعالیت و شناخته شده است. ولی در ادامه برای اینکه شما هم بتوانید در مورد ما بیشتر بررسی به عمل آورید تمام بخش هایی که در این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت تعمیر می شوند را بررسی کرده ایم و ذکر شده است. در زیر این موارد را بخوانید.

 • تعمیر و نصب ماشین لباسشویی ایندزیت
 • عدم رشن شدن صفحه نمایش
 • تعیمر و تعویض صفحه نمایش
 • تعمیر و تعویض برد دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض لاستیک دور درب ماشن لباسشویی
 • رفع ایراد بهم ریختن برنامه و گیر کردن برنامه در یکی از مراحل
 • تولید صدای بیش از حد از ماشین لباسشویی ایندزیت
 • عدم شستن درست لباس ها
 • مشکل تخلیه آب از دیگ ماشین لباسشویی
 • بررسی و رفع لرزش و تکان های غیر طبیعی دستگاه
 • بررسی و رفع عیب قفل شدن درب ماشین لباسشوی
 • عدم گرم شدن درست آب دستگاه
 • رفع مشکل عدم بسته شدن درب ماشین لباسشویی
 • عدم چرخش دیگ و یا لگن دستگاه
 • تعمیر و تعویض موتور
 • بررسی و رفع عیب از سنسورهای دستگاه
 • بررسی و تعمیر شیر برقی دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض هیتر ماشین لباسشویی
 • تعمیر و یا تعویض پمپ های موجود در دستگاه

تجربه فنی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی ایندزیت

یکی از ویژگی هایی که باید در مورد آن که بارز است و سرلوحه کار مجموعه پارسیان سرویس است و خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت دارا می باشد می توان به سریع بودن در تشخیص عیب و رفع عیب و مشکل در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. در اینجا لازم است ذکر کنیم که در رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی ماشین لباسشویی ایندزیت اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر یخچال فریزر ویرپول نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است ماشین لباسشویی برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از ماشین لباسشویی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر یخچال فریزر ویرپول

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر ماشین لباسشویی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی ماشین لباسشویی
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

شرایط نگهداری بهتر از ماشین لباسشویی ایندزیت

یکی از موارد که بسیار هم از ما سوال می شود این است که چگونه باید از دستگاه ماشین لباسشویی ایندزیت مراقت و نگداری نماییم که هم سبب افزایش عمر دستگاه شود،هم مصرف انرژی کاهش یابد و هم خرابی دستگاه به حداقل خود برسد در این بخش مواردی را در این خصوص قرار داده ایم که مطالعه آن برای شما لازم است و در موارد فوق بسیار موثر هستند.

 • ماشین لباسشویی را درجایی قرار دهید که دور از تابش مستقیم نور خورشید باشد.
 • از قرار دادن وسایل گرما زا در نزدیک دستگاه پرهیز نمایید.
 • هرگز در حمام و محیط مرطوب دستگاه را نصب نکنید.
 • از تراز بودن دستگاه اطمینان حاصل نمایید.
 • از مواد شوینده های با کیفیت استفاده نمایید.
 • هیچوقت بیشتر از ظرفیت دستگاه لباس در آن قرار ندهید.
 • قبل از قرار دادن لباس ها در دستگاه اطمینان حاصل کنید اشیا تیز و فلزی در آنها وجود ندارد.
 • از سه راهی و برق مشترک برای دستگاه استفاده نکنید.
 • درب ماشین لباسشویی را پس از اتمام باز بگذارید.

شماره های تماس​ جهت رزرو تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی ایندزیت

در اینجا لازم است با برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی ایندزیت پیش بیاید شما را آشنا کنیم. شناختن این مسائل می تواند در استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت به شما کمک کند و در بحث هزینه تعمیرات و یا عدم پیشرفت خرابی کارساز باشد. پیشنهاد می کنیم موارد زیر را مطالعه و بررسی کنید.

 • عدم روشن شدن دیسپلی(صفحه نمایش) لباسشویی ایندزیت

 

 • توقف دستگاه و عدم پیشرفت برنامه تنظیم شده
 • تولید صدا و لرزش های غیر طبیعی
 • عدم درست شستن لباس ها
 • عدم تخلیه آب پس از شستشو
 • گیر کردن درب ماشین لباسشویی ایندزیت
 • عدم گرم شدن آب در دستگاه
 • عدم آبگیری
 • عدم بسته شدن درب ماشین لباسشویی ایندزیت
 • عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • شنیدن صدای ضربه در دستگاه
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی ایندزیت
 • لرزش و تکان شدید در حین خشک کردن
 • به جوش آوردن بیش از حد آب
 • عمل نکردن دور خشک کن
 • باقی ماندن مواد شوینده در دستگاه
 • چکه کردن آب از دستگاه

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع