نمایندگی ماشین لباسشویی الجی در تهران

یکی از لوازم خانگی هایی که در هر خانه وجود آن و سلامت کار کردن آن مهم است ماشین لباسشویی است. یکی از برندهای مطرح و پرطرفدای هم که اقدام به تولید ماشین های لباسشویی می نماید شرکت الجی است. این شرکت به دلیل تولید ماشین لباسشویی های با کیفیت و دارای عمر طولانی مشتریان و طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. ولی باید بدانید که کیفیت ساخت و برند تاثیر زیادی بر عدم خراب شدن دستگاه ندارد. شرایط استفاده از دستگاه و نوع استفاده کاربر از دستگاه در خرابی های دستگاه تاثیر گذار است. ولی اینکه بعد از خرابی مجموعه ای که قرار است تعمیرات ماشین لباسشویی الجی را انجام دهد مهم است چه ویژگی هایی داشته باشد و دغدغه همه کاربران همین موضوع است. ماشین لباسشویی الجی به دلیل خاص بودن برند و قطعات آن خیلی سخت است انتخاب نمایندگی تعمیرات آن.یکی از موضوعات مهم تجربه است و دیگری اینکه نیروهای مجموعه دارای تخصص و دانش کافی برای تعمیرات باشند. از همین سو ما در این صفحه قصد داریم در مورد همین موضوعات و ویژگی های این مجموعه تعمیرات ماشین لباسشویی الجی با شما صحبت کنیم در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تهران در محل 

ابتدای این صفحه اشاره کردیم تعمیرات ماشین لباسشویی الجی یکی از مهمترین خدماتی است که در مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی ارائه می شود. این دسته از خدمات دارای حساسیت هایی است که باید مجموعه تعمیرات در نظر داشته باشد.یکی تجربه کافی در امر تعمیرات است و دیگری ضمانت های موجود در خصوص تعمیر و قطعات و تخصص آن مجموعه است. این موارد از مهمترین موضوعاتی است که برای کاربران بسیار اهمیت دارد و در تماس ها به صورت سوال متداول مطرح می شود. از همین رو تصمیم داریم در همین صفحه به صورت کامل در مورد این ویژگی ها در پارسیان سرویس با شما صحبت کنیم در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکلات و قطعاتی که در نمایندگی ماشین لباسشویی الجی تعمیر می شوند

یکی از موضوعاتی که در تماس ها بسیار سوال شده است و برای مشتریان این دسته از خدمات بسیار مهم است.اینکه آیا مجموعه پارسیان سرویس قادر به تعمیر تمام بخش های ماشین لباسشویی الجی هست یا خیر،در اینجا باید بگوییم بله مجموعه ما با تکیه بر دانش فنی که از تجربه منشا گرفته و با تکیه بر توان فنی و تجربه نیروهای متخصص خود می تواند به بررسی و تشخیص و رفع عیب تمام بخش های دستگاه ماشین لباسشویی بپردازد. این مجموعه در خصوص برندهای خاصی مثل الجی دارای تجربه زیادی است از ابتدا در خصوص تعمیرات این دسته از ماشین لباسشویی فعالیت و شناخته شده است. ولی در ادامه برای اینکه شما هم بتوانید در مورد ما بیشتر بررسی به عمل آورید تمام بخش هایی که در این نمایندگی ماشین لباسشویی الجی تعمیر می شوند را بررسی کرده ایم و ذکر شده است. در زیر این موارد را بخوانید.

 • ایجاد سروصدای بیش از حد از دستگاه.
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی.
 • تعمیر و یا تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی الجی.
 • بررسی و تنظیم برنامه های به هم ریخته دستگاه
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه
 • تعویض و تعمیر سویچ های ماشین لباسشویی الجی
 • بررسی و تعمیر برد و موتور ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض لگن ماشین لباسشویی الجی

تجربه فنی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی الجی

یکی از ویژگی هایی که باید در مورد آن که بارز است و سرلوحه کار مجموعه پارسیان سرویس است و خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی الجی دارا می باشد می توان به سریع بودن در تشخیص عیب و رفع عیب و مشکل در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. در اینجا لازم است ذکر کنیم که در رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی الجی هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تهران به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

 

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی الجی مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی ماشین لباسشویی الجی اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر ماشین لباسشویی الجی نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است یخچال و فریزر الجی برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از یخچال و فریزر الجی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی الجی

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر ماشین لباسشویی الجی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی الجی در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی الجی مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی ماشین لباسشویی
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

عیب یابی ماشین لباسشویی الجی

یکی از مواردی که برای تعمیر ماشین لباسشویی الجی مهم است عیب یابی صحیح از بخشی است که در آن مشکل وجود دارد. عیب یابی مهمترین بخش تعمیرات محسوب می شود و آن را باید به دو بخش تقسیم کرد عیب یابی صحیح توسط شما و عیب یابی صحیح توسط متخصص در این بخش قصد داریم در مورد برخی از عیب های دستگاه ماشین لباسشویی الجی با شما صحبت کنیم که شناخت آن ها بسیار مهم است. شما میتوانید با شناخت این عیب ها تشخیص دهید کدام را خودتان می توانید رفع نمایید و کدام توسط متخصص باید رفع شود.

علت ایجاد صدا از ماشین لباسشویی الجی

 • بررسی کنید بیش از ظرفیت دستگاه در آن لباس قرار ندهید.
 • بررسی کوپلینگ موتور توسط متخصص
 • احتمالا در سیستم کلاچ دستگاه مشکلی وجود دارد.
 • تسمه دستگاه را بررسی کنید سالم باشد.
 • بررسی شود که سیستم انتقال نیرو دستگاه ساییده نباشد.
 • موتور محرک ماشین لباسشویی الجی خراب شده است.
 • کمک فنر ماشین لباسشویی مشکل دارد.

ماشین لباسشویی الجی تخلیه نمی کند دلیلش چیست

 • بررسی کنید سویچ درب ماشین لباسشویی الجی سالم باشد.
 • پمپ تخلیه دستگاه باید توسط متخصص بررسی شود.

دلیل نشتی آب در ماشین لباسشویی الجی

 • تراز بودن ماشین لباسشویی را بررسی کنید.
 • احتمال شستن لباس بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی وجود دارد.
 • در حین کار به برنامه شستشو اضافه کرده اید.
 • شلنگ خروجی و ورودی آب را بررسی کنید دارای گره و یا پارگی نباشد.
 • پمپ تخلیه باید بررسی شود.

دلیل اضافه شدن به تایم شستشو در ماشین لباسشویی الجی

 • بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی
 • پودر ماشین را از برندهای مطرح استفاده کنید.
 • احتمال ریختن پودر مخصوص شستشوی دستی
 • تایمر ماشین لباسشویی الجی باید توسط متخصص بررسی شود.پ

دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی الجی

یکی از مواردی که ممکن است برای هر دستگاهی از ماشین های لباسشویی به وجود آید. ولی دلیل این مشکل در برندها متفاوت است که در لباسشویی الجی باید موارد زیر بررسی شود.

 • بررسی کنید دستگاه به برق متصل باشد.
 • بررسی کنید سوئیچ درب دستگاه مشکل نداشته باشد.
 • درب را بررسی کنید کامل بسته شده باشد.
 • موتور دستگاه توسط متخصص باید بررسی شود.
 • احتمال کار کردن بیش از حد در روز ماشین لباسشویی الجی

دلیل شروع نشدن برنامه ماشین لباسشویی الجی

یکی دیگر از مواردی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی الجی به وجود بیاید وارد نشدن دستگاه به برنامه شستشو است. برای رفع این مورد و شناختن این عیب موارد زیر را بررسی کنید.

 • درب را بررسی کنید کامل بسته باشد.
 • کلید استارت را برای شروع باید بزنید.
 • بررسی کنید قفل کودک دستگاه فعال نباشد.
 • شیر ورودی به دستگاه باید باز باشد.
 • یک گزینه در ماشین لباسشویی های الجی وجود دارد به نام TIME DELAY که نباید فعال باشد.
 • برخی از مدل های ماشین لباسشویی الجی که بدون تسمه کار می کنند در برخی برنامه های (مثل COTTON و SYNTHETIC ) لگن دستگاه ابتدا چند دوری بدون آبگیری می چرخد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی الجی در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع