نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران

یکی دیگر از خدماتی که در خصوص خدمات پس از فروش و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران در مجموعه پارسیان سرویس می باشد تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد این برند یکی از برندهای پرطفدار و مقاوم ایرانی است که در کشور ما طرفداران زیادی دارد و میل به خرید آن هم زیاد است ولی با فروش زیاد و به طبع گذر زمان برخی خرابی ها برای ماشین های لباسشویی و لوازم خانگی به وجود می آید که نیاز به خدمات تعمیر آن را افزایش می دهد مجموعه پارسیان سرویس هم با درک این شرایط و افزایش نیاز به خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران این خدمات را در وبسایت خود ارائه می دهد پارسیان سرویس سالهاست به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات انواع ماشین لباسشویی و جلب نظر مشتریان برای قیمت و کیفیت مناسب ، نمایندگی انواع برند ایرانی و خارجی را دارا می باشد. این خدمات در این مجموعه دارای ویژگی هاییست که ما را با رقبای خود متمایز کرده است و در این صفحه قصد داریم در مورد ویژگی های این خدمات،مشکلات رایج ماشین لباسشویی پاکشوما با شما صحبت کنیم در ادامه این مقاله همراه پارسیان سرویس باشید

مزایای نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در محل 

شرکت پاکشوما پس از تولید اولین ماشین لباسشویی نیمه اتوماتیک خود در سال 1354 تاکنون پس از 47 سال سابقه و تجربه در تولید ماشین لباسشویی همواره بر خدمات پس از فروش به مشتریان تأکید داشته است. تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما عضوی جدایی‌ناپذیر از این خانواده است و مسئولیت خدمات پس از فروش این شرکت را بر عهده دارد که شامل سرویس و نگهداری و تعمیرات تخصصی ماشین‌های لباسشویی پاکشوما می‌باشد که به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در هنگام بروز مشکل، ماشین لباسشویی آن‌ها توسط تیمی مجرب و متخصص در اسرع وقت عیب‌یابی و تعمیر خواهد شد. پشتیبانان تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما صرف‌نظر از هرگونه ایرادی سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشومای شما هستند. کادر مجرب تعمیرات این تیم تمام آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما دیده‌ اند و در این زمینه از تجربه چندین ساله بهره می‌برند.

مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران به شرح زیر است:

 • اعزام نیروی متخصص و با تجربه.
 • اعزام نیرو در سریعترین زمان ممکن و در زمانی که شما هماهنگ کرده اید.
 • خدمات ما در شهر تهران به صورت یکپارچه ارائه می شود.
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک در صورت نیاز به تعویض قطعه
 • ارائه ضمانت برای قطعات تعویضی

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما توسط افراد متخصص

تمام متخصصین و تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما در زمان مقرر توسط مشتریان در محل حاضر خواهند شد و پروسه تعمیرات و نقص یابی ماشین لباسشویی پاکشوما را انجام خواهند داد. لازم به ذکر است تمام امور تعمیر بدون انتقال ماشین لباسشویی پاکشوما به تعمیرگاه انجام خواهند داد تا از احتمال صدمه دیدن دستگاه در حین حمل‌ونقل جلوگیری شود. در مواردی که آسیب دستگاه جدی باشد تنها قسمت و قطعه معیوب جهت تعمیرات به تعمیرگاه منتقل می‌گردد. تمامی افراد حاضر در تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما با گذراندن دوره‌های مربوطه و پس از سال‌ها تجربه در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما نسبت به این دستگاه به‌خوبی آشنا هستند. درنهایت پس از انجام تعمیرات و رفع نواقص از مشتریان جهت بررسی رضایتمندی آنان از پروسه خدمت‌رسانی توسط تیم تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما، نظرسنجی به عمل خواهد آمد.

سوالات متداولی که توسط مشتریان ما پرسیده شده و ما در زیر برای شما قرار داده ایم.

 • علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی آبسال و برای تعمیر آن باید چه کاری انجام داد ؟
 • علت پرشدن ماشین از آب و کار نکردن آن چیست و راه های تعمیر آن چیست؟
 • دلیل خشک نکردن لباس ها توسط ماشین لباسشویی آبسال چیست چه راهکاری برای این موضوع وجود دارد ؟
 • دلیل پرنشدن ماشین لباسشویی از آب چیست و چه راهی برای تعمیر این مشکل وجود دارد ؟
 • لباسشویی نشتی دارد دلیل آن چیست و چه راهکاری برای تعمیر و رفع این مشکل وجود دارد ؟
 • علت انجام شدن آبگیری ماشین لباسشویی آبسال چیست و چه پیشنهادی برای رفع این مشکل دارید؟
 • ماشین لباسشویی آبسال اصلا روشن نمی شود دلیل این مشکل چیست احتمال سوختن دستگاه وجود دارد ؟
 • ماشین لباسشویی حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود دلیل این مشکل چیست و راه تعمیر و رفع این مشکل چیست؟
 • ماشین لباسشویی عمل آبگیری را انجام می دهد اما آب خارج نمی شود چه راهکاری برای این امر وجود دارد؟
 • مواد شوینده در محفظه کامل حل نمی شود و بیشتر آن در محفظه باقی می ماند ؟

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما و ساعات کاری

برای اطلاع از ساعات کاری تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما باید توجه داشت که نمایندگی به‌صورت 24 ساعته فعال خواهد بود و پاسخگوی مشتریان خود است؛ اما درخواست تعمیر به‌صورت 24 ساعته از طریق سایت قابل ثبت است و پیگیری آن در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما با ضمانت

تمام محصولات پاکشوما در هنگام خرید دارای ضمانت و گارانتی معتبر خواهند بود و تمامی آن‌ها از خدمات پس از فروش بهره می‌برند. اگر هنگام بروز مشکل در ماشین لباسشویی پاکشوما، دستگاه دارای برگه گارانتی شرکتی معتبر و مدت‌دار باشد تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما بر اساس تمام تعهدات این شرکت نسبت به ماشین لباسشویی پاکشوما انجام خواهد گرفت و مشتریان از تمامی مزایایی که این شرکت خود را نسبت به آن مسئول می‌داند بهره‌مند خواهند شد؛ اما در صورت پایان یافتن تاریخ گارانتی یا مفقود شدن کارت گارانتی، مشتریان همچنان می‌توانند با برقراری تماس با پشتیبانان از بهترین راه برای تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما بهره گیرند. پس از تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما و رفع نواقص به‌صورت کامل ضمانت‌نامه رسمی جهت گارانتی خدمات به مشتریان اهدا می‌گردد که مدت اعتبار این ضمانت‌نامه از 3 الی 12 ماه می‌باشد.

نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما و تأمین قطعات

پاکشوما به‌ طور تخصصی در زمینه تولید ماشین لباسشویی فعال است و تمام تمرکز خود را بر روی کیفیت اولیه محصولات خود اعم از ماشین لباسشویی قرار می‌دهد لذا تمامی قطعات تولیدی خود را صرفاً در مرحله تولید اولیه بکار می‌برد و قطعات را به‌صورت جدا به فروش نمی‌رساند؛ اما در هنگام تعمیرات توسط نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما از قطعات فابریک و اصلی جهت تعویض قطعات بهره برده می‌شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی ماشین لباسشویی
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

تعمیرات و نمایندگی لباسشویی پاکشوما و مشکلات متداول

از مشکلات متداولی که در ماشین لباسشویی پاکشوما به وجود می‌آید و به دنبال آن با تعمیرات و نمایندگی لباسشویی پاکشوما تماس گرفته می‌شود و ثبت خرابی صورت می‌گیرد می‌توان به این صورت نام برد:

 • تخلیه شدن آب داخل ماشین لباسشویی پاکشوما پس از آبگیری کامل آن‌که عمدتاً به علت وجود نقص در شلنگ تخلیه است. به این صورت که فاصله پمپ تخلیه و شلنگ تنظیم نبوده و در فاصله زیادی از یکدیگر قرار دارند و یا کوتاه بودن طول شلنگ تخلیه موجب ایجاد این نقص گردیده است.
 • از دیگر مشکلات متداول در لباسشویی پاکشوما وجود نشتی آب است که از نشانه‌های آن گرم نکردن آب توسط ماشین لباسشویی است.
 • نچرخیدن مخزن دیگ ماشین لباسشویی از دیگر مشکلات متداول است که می‌تواند به علت بارگیری بیش‌ازاندازه مخزن اتفاق بیفتد.
 • تخلیه نشدن آب کثیف پس از شست‌وشو توسط ماشین لباسشویی که می‌تواند به علت مسدود شدن مسیر تخلیه باشد و لازم است مسیر تخلیه بررسی گردد.
 • سروصدای بیش‌ازاندازه هنگام شست‌وشو توسط ماشین لباسشویی پاکشوما گاهاً به علت تراز نبودن سطح زیرین دستگاه است.
 • خشک نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی پاکشوما اغلب به علت قرارگیری نادرست لباس در دیگ است و لازم است لباس‌ها را با دست از هم باز کرد تا به‌صورت متعادل در محفظه دیگ قرار گیرند. این مشکل می‌تواند به علت مسدود شدن شلنگ تخلیه به علت پیچ‌خوردگی یا مسدود شدن پمپ آب صورت گیرد که لازم به بررسی است.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع