نمایندگی ماشین لباسشویی فیلکو در تهران

یکی از خدماتی که پارسیان سرویس ارائه می دهد خدمات تعمیرات لباسشویی فیلکو می باشد.فیلکو یک برند قدیمی در تولید ماشین های لباسشویی باکیفیت است. تولیدات این برند به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالای ساخت طرفداران زیادی دارد. ولی کیفیت بالا سبب نمی شود که دستگاه ماشین لباسشویی دچار مشکل یا خرابی نشود خرابی ماشین لباسشویی ارتباط مستقیمی به شرایط استفاده شخص دارد. ولی پس از خرابی و ایجاد شدن عیب مهم است نماینده فعال آن در دسترس باشد و به راحتی بتوان موارد مهم مجموعه را بررسی کرد و به آن اعتماد کرد. پارسیان سرویس هم یکی از این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران است که دارای بیش از 17 سال تجربه و بیش از 100 نیروی متخصص است که به جرات می توان گفت تمام مناطق تهران را تحت پوشش خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو قرار داده است. این حق مسلم شماست که برای سپردن تعمیر ماشین لباسشویی خود به افراد متخصص اول برآورد ویژگی های آن مجموعه را داشته باشید. ماهم وظیفه خود میدانیم این ویژگی ها را برای شما یادآوری نماییم در این صفحه قصد داریم در مورد خدمات پس از فروش لباسشویی فیلکو با شما صحبت کنیم. در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی ماشین لباسشویی فیلکو در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این صفحه ذکر شد قصد داریم در این صفحه به صورت مختصر و کامل در مورد ویژگی های نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو با شما صحبت کنیم. و این را حق مسلم شما می دانیم که در مورد مجموعه ای که قرار است به آن اعتماد کنید و خدمات را رزرو کنید بیشتر بدانید و تحقیق به عمل آورید. این نمایندگی دارای بیش از 17 سال تجربه فنی در خصوص تعمیرات انواع لوازم خانگی است که با اتکا بر دانش فنی و تجربه خود و نیروهای مشغول به کار اقدام به دریافت رزرو خدمات تعمیرات کرده است. خدمات این مجموعه شامل تمام مناطق تهران می شود و نوید این را می دهیم که در هرکجای شهر تهران که قرار دارید و لباسشویی فیلکو شما دچار مشکل شده است می توانید از طریق دسترسی های شماره تماسی که در تمام صفحات وجود دارد با ما در تماس باشید و خدمات خود را رزرو نمایید تا در سریعترین زمان ممکن نیروی ما به محل شما اعزام شود. در ادامه قصد داریم به تک تک ویژگی های پارسیان سرویس بپردازیم در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

قطعاتی که در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو تعمیر می شوند

همانطور که می دانید نمایندگان فعال در عرصه خدمات فنی باید دارای تجربه کافی و دانش کافی در جهت تعمیر لوازم خانگی به خصوص لباسشویی باشند. مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی فیلکو پیش بیاید شاید بسیار متفاوت باشد و برای رفع آن ها گاها نیاز به تجربه و علم تشخیص می باشد. در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی خرابی ها متنوع هستند دلیل خرابی ها گاها می تواند از سمت قطعه خاصی در دستگاه اتفاق افتاده باشد. نیرویی که به محل شما اعزام می شود باید قادر باشد که تمام مشکلات دستگاه را شناسایی و بررسی نماید اگر خارج از این موضوع اتفاقی بیفتد نشان از عدم قبول مسئولیت انجام کار از سمت نمایندگی محسوب می شود. پارسیان سرویس هم با درک همین موضوع و سرمشق قرار دارد آن تلاش کرده است که بتواند تمام خدمات را به نحو احسنت ارائه دهد در این بخش قصد داریم در مورد قطعاتی که در محل امکان تعویض و تعمیر آن ها وجود دارد را بررسی کنیم.

 • تسمه ها
 • لاستیک دور درب
 • دمپر
 • سوئیچ فشاری
 • پمپ تخلیه
 • شناور و سوئیچ آن
 • قفل درب و مجموعه آن
 • تایمر
 • برد الکترونیکی

تجربه فنی در رفع عیب و تشخیص عیب

یکی از ویژگی های بارزی که مجموعه پارسیان سرویس خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات لباسشویی فیلکو دارا می باشد می تواند در سریعترین زمان ممکن عیب دستگاه را تشخیص و سریعا در رفع آن اقدام نماید. در اینجا باید اشاره داشته باشیم تضمین در رفع و تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی ماشین لباسشویی فیلکو اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو نیازی به انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است ماشین لباسشویی برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از ماشین لباسشویی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر ماشین لباسشویی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی ماشین لباسشویی فیلکو مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی ماشین لباسشویی
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

مشکلاتی که باید برای رفع آن ها نیاز است از ما کمک بگیرید.

در این قسمت از مقاله سعی در معرفی مشکلاتی خواهیم داشت که در ماشین لباسشویی های فیلکو ممکن است به وجود آید و برای رفع آن ها به طور حتم نیاز است متخصص به محل اعزام شود. این مشکلات ممکن است برای شما هم به وجود آمده باشد. لازم است در صورت مشاهده این مشکلات حتما با متخصصین ما در تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در تهران تماس بگیرید. این مشاوره به صورت رایگان ارائه خواهد شد و در صورت لزوم نیروی تعمیرات به محل شما اعزام خواهد شد.

 • پاره شدن شلنگ تخلیه
 • ایجاد عیب در تایمر ماشین لباسشویی فیلکو
 • وجود مشکل در پمپ تخلیه دستگاه
 • تولید صدای زیاد از ماشین لباسشویی فیلکو
 • نچرخیدن لگن و پروانه دستگاه
 • عدم ورود آب به دستگاه
 • عدم انجام آبگیری توسط دستگاه
 • خارج نشدن آب از شلنگ تخلیه
 • عدم تخلیه درست آب از ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی فیلکو
 • وجود مشکل و نقص در خشک کن دستگاه
 • وجود نشتی آب از ماشین لباسشویی فیلکو
 • عدم شستشوی منظم و طبق برنامه و همزمان نبودن آبگیری
 • خشک نبودن لباس ها بعد از آبگیری توسط دستگاه

شماره های تماس​ جهت تماس با نمایندگی ماشین لباسشویی فیلکو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکلات متداولی که ممکن است برای ماشین لباسشویی فیلکو بوجود آید

در این بخش از مقاله هم به مشکلاتی اشاره خواهیم داشت که برای ماشین های لباسشویی فیلکو به صورت متداول ممکن است به وجود آید. این مشکلات را باید جدی گرفت و با پارسیان سرویس برای مشاوره در خصوص عیب یابی و رفع آن ها در تماس باشید و لازم است بدانید این مشاوره به صورت رایگان انجام می شود.

 • لرزش بیش از حد دستگاه
 • وجود اتصالی و برق دار بودن بدنه دستگاه
 • روشن نشدن موتور ماشین لباسشویی فیلکو
 • گرم نشدن ماشین لباسشویی
 • کند کار کردن و کند چرخیدن دستگاه
 • عدم وجود برق در پریز دستگاه
 • عدم آبگیری دستگاه ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی فیلکو
 • عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی فیلکو
 • فرسودگی لاستیک دور درب دستگاه
 • قفل نشدن درب ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه در حین کار
 • پاره شدن کابل برق ماشین لباسشویی
 • عدم حل شدن پودر در ماشین لباسشویی
 • قطع نشدن عملیات آبگیری دستگاه
 • تمیز نشدن لباس ها بعد از شستشو
 • عمل نکردن دور خشک کن ماشین لباسشویی
 • داغ شدن بیش از حد آب دستگاه
 • نمایش خطا در صفحه نمایش ماشین لباسشویی فیلکو

توصیه های ما برای نگهداری هرچه بهتر ماشین لباسشویی فیلکو

یکی دیگر از مواردی که باید دقت داشته باشید. استفاده و نگهداری از دستگاه ماشین لباسشویی فیلکو است. انجام این کارها در افزایش طول عمر دستگاه و کاهش مصرف انرژی و کاهش خرابی در ماشین لباسشویی فیلکو بسیار موثر است و لازم است آن ها را رعایت کنید.

 • تمیز کردن منظم دستگاه ماشین لباسشویی
 • تمیز کردن خشک کردن لاستیک دور درب دستگاه
 • تمیز نگه داشتن محفظه جا پودری ماشین لباسشویی فیلکو
 • استفاده از مواد شوینده با کیفیت و مناسب دستگاه
 • جرمگیری کردن محفظه های داخلی توسط جرمگیرهای استاندارد.
 • باز گذاشتن درب ماشین لباسشویی بعد از انجام شستشو
 • خارج کردن لباس ها بعد از اتمام برنامه
 • تراز قرار گرفتن دستگاه در محل مناسب

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع