نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

یکی از برندهایی که در دسته ماشین لباسشویی جایگاه ویژه و مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است را می توان برند سامسونگ اشاره داشت.این شرکت در حوزه تولیدات لوازم خانگی چندسالی است فعالیت دارد و تولیدات با کیفیت بالا و عمر بالا از دلایلی است که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. تولیدات این شرکت در دسته ماشین لباسشویی می توان به کیفیت بالای ساخت آن اشاره داشت. ولی با این حال کیفیت و برند موضوعی نیست که باعث کاهش خرابی دستگاه شود به هرحال هر وسیله برقی به طبع دچار خرابی هایی می شود که شرایط استفاده یکی از دلایل کاهش و یا افزایش خرابی هاست. موضوعی که باعث دغدغه می شود این است که بعد از خرابی باید چه کرد و به چه مجموعه ای با چه ویژگی هایی نیازمند هستیم،آیا مجموعه تعمیرات قادر است مشکل دستگاه ما را برطرف کند. در صورت وجود این توانایی چگونه باید دریابیم که مجموعه قادر به تعمیر و تجربه بالا است و سوالات و دغدغه هایی از این نظیر که در این صفحه قصد داریم در مورد آن ها با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

مزایای تعمیرات و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران در محل 

همانطور که در ابتدای این صفحه توضیح دادیم یکی از دغدغه های مهم در حوزه خدمات فنی،تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ است. این دسته از خدمات به دلیل خاص بودن برند در این حوزه دارای حساسیت هایی است که باید برای سوالات و این دغدغه ها پاسخی یافت،مجموعه پارسیان سرویس یکی از مجموعه های خدماتی است که در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ فعالیت دارد. این مجموعه دارای ویژگی های زیاد کاریست که مطالعه آن ها می تواند بخش زیادی از پرسشهای موجود را پاسخگو باشد در این صفحه این ویژگی ها را بررسی کرده و در پایان به برخی از مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ پرداخته ایم در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

مشکلات و قطعاتی که در نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیر می شوند

یکی از موضوعاتی که در تماس ها بسیار سوال شده است و برای مشتریان این دسته از خدمات بسیار مهم است.اینکه آیا مجموعه پارسیان سرویس قادر به تعمیر تمام بخش های ماشین لباسشویی سامسونگ هست یا خیر،در اینجا باید بگوییم بله مجموعه ما با تکیه بر دانش فنی که از تجربه منشا گرفته و با تکیه بر توان فنی و تجربه نیروهای متخصص خود می تواند به بررسی و تشخیص و رفع عیب تمام بخش های دستگاه ماشین لباسشویی بپردازد. این مجموعه در خصوص برندهای خاصی مثل سامسونگ دارای تجربه زیادی است از ابتدا در خصوص تعمیرات این دسته از ماشین های لباسشویی فعالیت و شناخته شده است. ولی در ادامه برای اینکه شما هم بتوانید در مورد ما بیشتر بررسی به عمل آورید تمام بخش هایی که در این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تعمیر می شوند را بررسی کرده ایم و ذکر شده است. در زیر این موارد را بخوانید.

 • تعمیر و نصب ماشین لباسشویی سامسونگ
 • عدم رشن شدن صفحه نمایش سامسونگ
 • تعیمر و تعویض صفحه نمایش
 • تعمیر و تعویض برد دستگاه سامسونگ
 • تعمیر و یا تعویض لاستیک دور درب ماشن لباسشویی سامسونگ
 • رفع ایراد بهم ریختن برنامه و گیر کردن برنامه در یکی از مراحل
 • تولید صدای بیش از حد از ماشین لباسشویی سامسونگ
 • عدم شستن درست لباس ها
 • مشکل تخلیه آب از دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ
 • بررسی و رفع لرزش و تکان های غیر طبیعی دستگاه
 • بررسی و رفع عیب قفل شدن درب ماشین لباسشویی سامسونگ
 • عدم گرم شدن درست آب دستگاه
 • رفع مشکل عدم بسته شدن درب ماشین لباسشویی
 • عدم چرخش دیگ و یا لگن دستگاه
 • تعمیر و تعویض موتور
 • بررسی و رفع عیب از سنسورهای دستگاه
 • بررسی و تعمیر شیر برقی دستگاه
 • تعمیر و یا تعویض هیتر ماشین لباسشویی
 • تعمیر و یا تعویض پمپ های موجود در دستگاه

تجربه فنی در تشخیص و رفع عیب ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از ویژگی هایی که باید در مورد آن که بارز است و سرلوحه کار مجموعه پارسیان سرویس است و خود را ملزم به پایبندی آن می داند تشخیص سریع عیب و رفع آن است. این مجموعه با توجه به تجربه بالایی که در خصوص خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ دارا می باشد می توان به سریع بودن در تشخیص عیب و رفع عیب و مشکل در کمترین زمان ممکن اشاره کرد. در اینجا لازم است ذکر کنیم که در رفع عیب و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ هم یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه به حساب می آید. این ویژگی هم می تواند در انتخاب شما نقش داشته باشد. اینکه مجموعه خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران به شما این ضمانت را بدهد که در تشخیص و رفع مشکل توانایی لازم را دارد و نیروهای متخصصی هم در این خصوص به کار گرفته است و لازم است بدانید نیروهای فعال در این مجموعه هم دارای تجربه کافی در تشخیص و رفع عیب دستگاه را دارا می باشند.

 

سرعت در اعزام نیرو به محل

یکی از دغدغه هایی که در خرابی لوازم خانگی به خصوص ماشین لباسشویی مطرح است. تعمیر و رفع عیب و رسیدن نیرو در سریعترین زمان ممکن است. پارسیان سرویس هم با درک این موضوع مهم تلاش کرده است که در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به اعزام نیرو به محل شما نماید. این زمان بسته به محلی که شما آدرس آن را ثبت کرده اید دارد ولی در نظر داشته باشید این زمان بیش از نهایت 2 ساعت نخواهد شد. این به این معناست که شما هر زمانی با ما تماس بگیرید و آدرس خود را ثبت نمایید نهایت تا دوساعت بعد نیرو به محل شما رسیده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که باید در این قسمت به آن اشاره داشته باشیم زمانی که شما می توانید تعیین نمایید برای حضور نیرو در محل این به این معناست که شما در ساعت خاصی در منزل و محل مورد نظر حضور دارید که می توانید برای ما تعیین کنید که نیرو دقیقا همان ساعتی که شما هستید در محل حاضر باشد. لازم است این زمان تعریف شده در ساعات خاص است شامل ساعات خارج از کار نمی شود و دقت داشته باشید زمانی که اعلام می نمایید در محل حضور داشته باشید.

ضمانت قطعات و تامین قطعات

یکی دیگر از دغدغه های که برای مشتریان ما وجود دارد تامین و تهیه قطعه است. اینکه بعد از خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ اگر تشخیص این باشد که نیاز به قطعه خاصی باشد به عهده چه کسی تهیه آن است. باید در اینجا بگوییم که تامین قطعه بسته به توافق با شما به عهده خود پارسیان سرویس می باشد و نیازی نیست مشتری اقدام به تهیه قطعه نماید. یک سوال دیگر که در این خصوص مطرح می شود این است که آیا قطعه ای که توسط این مجموعه تهیه می شود اصلی است یا جنس تقلبی دارد. در اینجا توضیح ما این است که تمام قطعات دارای گارانتی شرکتی است و برای آسودگی خیال خود ما و مشتری به طور حتم قطعه اصلی تهیه و نصب می شود لازم است بدانید غیر از گارانتی محصول اگر خود ما قطعه معیوب را تعمیر نماییم به صورت خودکار دارای 3 ماه ضمانت پارسیان سرویس می باشد. در خصوص اینکه اگر قطعه با گارانتی و شرکتی در بازار پیدا نشد تکلیف چیست و چه باید کرد. در این خصوص هم باید بگوییم هر قطعه ای که توسط پارسیان سرویس تهیه و نصب می شود دارای همان ضمانت 3 ماهه است. لازم است بدانید این ضمانت تا زمانی معتبر است که توسط افراد غیر از این مجموعه اقدام به تعمیر آن نشود. در خصوص تعمیر قطعه معیوب هم تا جایی که بشود این مجموعه خود را موظف به رفع عیب قطعه میداند و در نهایت اگر تشخیص این باشد که در صورت تعمیر آن قطعه مشکل رفع نمی شود و یا ممکن است مشکل برگشت داشته باشد اقدام به تعویض قطعه می نماییم.

ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از ویژگی های بارزی که ما در بین رقبا متمایز می نماید ضمانت تعمیرات است. در این خصوص هم لازم است توضیحاتی را بدهیم. تمام خدمات تعمیرات این مجموعه دارای 3 ماه ضمانت است. این به این معناست که تا 3 ماه اگر مشکل در همان بخش برگشت و یا رفع نشد و در این مدت 3 ماه دوباره شاهد بروز همان مشکل بودید این مجموعه بی قید و شرط مشکل را برطرف می نماید. در این خصوص هم لازم است بگوییم اگر در این مدت 3 ماهه بخش مورد نظر توسط افراد دیگر اقدام به تعمیر و رفع عیب نشده باشد شامل این ضمانت خواهد بود.

ضمانت مسئولیت و اعزام نیروی متخصص

یکی دیگر از سوالاتی که از مجموعه ما پرسیده می شود و انتظار مشتری هم هست این است که نیروی اعزامی مسئولیت پذیر است و دانش و تجربه کافی را در خصوص تشخیص و رفع عیب دارا می باشد یا خیر. در اینجا باید بگوییم تمام نیروهای فعال در این مجموعه دارای تخصص کافی و دانش کافی هستند و مسئولیت انجام امور تعمیرات بر عهده پارسیان سرویس می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و متخصص را جذب نماییم و در این خصوص هم نیروی این مجموعه ملزم به شرکت در کلاسهای تعمیرات هستند و تمام آموزش های لازم را در خصوص بروزرسانی می گذارنند. می توان به جرات گفت تمام نیروهای این مجموعه آشنا به آخرین متد روز تعمیرات هستند و دانش کافی در این خصوص را دارا می باشند.

آیا برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز انتقال دستگاه به تعمیرگاه هست؟

یکی از مسائلی که برای همه مشتریان این دسته از خدمات مهم است و در اولین تماس خود این سوال را مطرح می نمایند. این است که لازم است ماشین لباسشویی برای تعمیر به تعمیرگاه منتقل شود؟ در اینجا باید بگوییم اصلا جای نگرانی وجود ندارد و تمام خدمات در خود محل انجام می شود و باید در نظر داشت تمام ابزار لازم را در این خصوص نیرو به همراه خواهد داشت. و نوید این را به شما می دهیم که حتی برای تعویض و یا تعمیر قطعه هم نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد و تمام امر در محل قابل انجام است. لازم به ذکر است 0 تا 100 موضوع تعمیرات در محل توسط نیرو انجام پذیر است و نیرو موظف است که حتی دستگاه را تراز نماید و در جای خود قرار دهد و زمانی برای تست کردن دستگاه صرف کند تا شما با خیالی آسوده از ماشین لباسشویی بتوانید استفاده نمایید.

قیمت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی دیگر از مسائل مهم و مد نظر قیمت خدمات است. پارسیان سرویس تمام تلاش خود را کرده است که قیمت خدمات ارائه شده را تا حد امکان منصفانه در نظر بگیرد. این قیمت بسته به نوع خرابی،مدل دستگاه و نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعه متفاوت است و باید در نظر داشته باشید می تواند تغییرات بسیاری داشته باشد. به عنوان مثال اگر ماشین لباسشویی شما درب آن خراب شده باشد و برای ادامه فعالیت نیاز به تعمیر درب داشته باشد باید دید قطعه ای هم برای تعویض نیاز است یا قطعه قابل تعمیر است؟ این تفاوت اینجا خود را نشان می دهد که اگر درب ماشین لباسشویی بخاطر یک ارور قفل شده است یا تداخل باز کردن آن و بررسی آن خیلی کمتر از تعمیر و یا تعویض قطعه خواهد بود. لازم است بدانید برای تعریف دستمزد تلاش شده است کف قیمت اتحادیه را برای انجام در نظر بگیریم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

سوالات متداول:

به طور حتم برای شما هم سوالاتی در خصوص قیمت و طریقه مراجعه و تماس و ضمانت های موجود در این مجموعه پیش می آید که ما در ادامه قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم:

چگونه می توانیم خدمات درخواستی را رزرو نماییم؟

 • روش های مختلفی در سایت برای رزرو خدمات و درخواست وجود دارد ولی شما به راحتی می توانید با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید.

زمان مراجعه نیروی خدمات به محل چقدر است؟

 • ما تمام سعی خود را نموده ایم که زمان مراجعه را به حداقل برسانیم و در سریعترین زمان ممکن بسته به آدرس شما متفاوت است و با این حال در سریع ترین زمان مراجعه صورت می پذیرد.

هماهنگی به چه صورت است و می توانیم زمان مراجعه را تعیین نماییم؟

 • شما می توانید بعد از تماس با مجموعه ما زمان مشخصی را تعیین نمایید برای اعزام نیروی تعمیرات به محل و بهتر است نیم ساعت قبل مشخص شود.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی ماشین لباسشویی
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

مشکلات و ارور‌های ماشین لباسشویی سامسونگ

با پیشرفت فنّاوری بستری فراهم‌شده است که برای جلوگیری از مشکلات جدی و اساسی دستگاه سریعاً ارور می‌دهد و مشکلات ایجادشده را هشدار خواهد داد. برخی از مشکلاتی که برای لباسشویی سامسونگ رخ می‌دهد جزئی است و افراد می‌توانند با کسب اطلاعات بیشتر از این کدها این مشکلات را رفع کنند. ارور هایی که ماشین لباسشویی سامسونگ هشدار می‌دهد نیاز به تکنسین متخصص ندارد و هر فردی می‌تواند این ارور ها را رفع کند.

ارور لباسشویی سامسونگ 

 • ارور خرابی گرم‌کن: HE2
 • ارور در ورود آب به لباسشویی:E4, 4C
 • ارور بارگذاری بیش‌ازحد یا عدم تعادل لباسشویی: E4،UE
 • ارور عدم تخلیه آب: E2
 • ارور تخلیه آب: SE,5E
 • ارور نقص فنی در قسمت موتور دستگاه: E3,8E
 • ایراد در برق  ورودی لباسشویی: UC
 • ارور برقراری ارتباط: AE
 • اختلالات دمای آب: CE
 • ارور نشت آب: LE
 • مشکلات مربوط به تأمین آب: LE, 1E
 • ارور استفاده بیش‌ازحد از پودر شوینده: SUD
 • ارور استفاده بیش‌ازحد از مایع شوینده: E3,OE
 • ارور گیرکردن دکمه: BE2
 • استفاده از دستگاه در طولانی‌مدت: H3,H4,H2

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

ارور HE1 یا HE2:

این ارور، هنگامی رخ می‌دهد که عملکرد گرم‌کن یا هیتر لباسشویی مختل شده باشد. ممکن است در قسمت هیتر اتصال کوتاه رخ‌داده باشد یا اینکه اتصالات دستگاه مختل شده باشد. بر در برخی از مواقع ممکن است NTC مشکل پیداکرده باشد.  برای رفع این مشکل باید عملکرد مداوم، حس‌گر دما، مقدار مقاومت ترمیستور و اتصالات حس‌گر دمایی و اتصالات مربوط به هیتر را بررسی کنید. پس‌ازاینکه این موارد را بررسی کردید، لباسشویی را خاموش کنید و پس از گذشت ۵ دقیقه مجدداً آن را روشن کنید. اگر با انجام این مراحل مشکل لباسشویی حل نشد باید با از افراد متخصص کمک بگیرید.

ارور C4,E4

اگر ورود آب به لباسشویی مشکل پیدا کند شما با این ارور مواجه می‌شوید. این ارور هنگامی هشدار داده می‌شود که گرفتگی‌هایی در قسمت لوله به وجود بیاید. برای رفع این مشکل شیر آب را بررسی کنید و مطمئن شوید که لوله تغذیه آب فرسوده یا نشتی نداشته باشد. فیلتر شبکه‌ای را موردبررسی قرار دهید و مطمئن شوید که این فیلتر مسدود نشده باشد. توجه داشته باشید که دو بار در سال باید این فیلترها تمیز شوند تا رسوب‌ها در این قسمت انباشته نشوند. برای تمیز کردن فیلتر لباسشویی ابتدا منبع آب را ببندید و سپس لوله تغذیه آب را که در قسمت پشتی دستگاه قرار دارد باز کنید. به‌وسیله تجهیزات مخصوص فیلتر را خارج کنید و آن را با آب شستشو دهید.

ارور UE یا E4:

این ارور هنگامی رخ می‌دهد که دستگاه در بارگذاری لباس‌ها مشکل داشته باشد. این خطا بیشتر جنبه آگاهی‌بخش دارد و با راه‌اندازی مجدد لباسشویی حل می‌شود. برای اینکه از بروز این ارور جلوگیری کنید از دفترچه راهنمای دستگاه خود استفاده کنید و به‌صورت یکنواخت لباس را مجدداً بارگذاری کنید و به مقدار لباس‌هایی که در ماشین قرار می‌دهید توجه کنید.

ارور E5

اگر دستگاه در تخلیه آب دچار مشکل شود این کد را هشدار می‌دهد. برای رفع این مشکل آبی که باقی‌مانده است را تخلیه کنید و سپس فیلتر پمپ تخلیه لباسشویی را چک کنید. اتصالات خروجی لباسشویی و لوله تخلیه را موردبررسی قرار دهید و اگر فرورفتگی و خمیدگی در آن وجود داشت اقدام به رفع آن کنید.

ارور E3,8E

این ارور هنگامی نشان داده می‌شود که موتور لباسشویی شما عملکرد درستی نداشته باشد و با مشکل مواجه شده باشد. دلایل و راهکارهایی که برای حل این مشکل وجود دارد کمی پیچیده است و بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید. در برخی از مواقع عملکرد نادرست برد دستگاه سبب بروز این مشکل می‌شود و اگر با این ارور مواجه شدید کانکتور را بررسی کنید که مشکلی در اتصالات آن رخ نداده باشد.

ارور UC:

وقتی لباسشویی در برق ورودی مشکل داشته باشد این ارور به نمایش گذاشته می‌شود. برای رفع این مشکل، ولتاژ برق را بررسی کنید. حین کار ولتاژ موردنظر را بررسی کنید ک عملیات خشک‌کردن و عملکرد لباسشویی را زیر نظر داشته باشید. دوشاخه لباسشویی را بررسی کنید و چک کنید که به پریز وصل شده باشد.

ارور AE:

این ارور نشان‌دهنده مشکلاتی مربوط به برقراری ارتباط است و برای رفع این ارور برد PBA SUB را جدا کنید و نقطه‌ای که دچار مشکل شده است را بیابید. در اغلب موارد اتصالات قطع‌شده سبب بروز این مشکل می‌شود، بنابراین اتصالات را نیز چک کنید.

ارور CE:

اگر دمای آب شما مشکلی داشته باشد لباسشویی این ارور را هشدار خواهد داد. توجه داشته باشید که اگر آب لباسشویی دمای بالای ۵۵ درجه داشته باشد عملکرد و فرایند تخلیه در لباسشویی انجام نمی‌شود. البته این ارور می‌تواند به دلیل مشکلات حس‌گر حرارتی هم هشدار داده شود.

ارور LE:

هنگامی‌که لباسشویی نشتی آب را شناسایی کند این کد هشدار داده می‌شود. این ارور دلیل و علت‌های مختلفی دارد  و درواقع نقاط زیادی در لباسشویی وجود دارد که منجر به نشتی آب می‌شود. برای اینکه دقیق‌تر عیب دستگاه خود را بیابید و آن را حل کنید بهتر است از افراد متخصص کمک بگیرید. تکنسین برای حل این مشکل موارد زیر را بررسی می‌کند:

ابتدا محل اتصال هیتر را بررسی کنید. ممکن است لوله هوا از جای خود درآمده باشد و هنگامی‌که سیکل می‌چرخد نشتی آب صورت می‌گیرد.

ممکن است به دلیل ریختن شوینده زیاد نشتی رخ‌داده باشد.

اگر فیلتر پمپ تخلیه به‌خوبی در جای خود وصل نشده باشد نشتی آب صورت می‌گیرد.

در برخی از موارد از لوله تخلیه نشتی تب رخ خواهد داد.

ممکن است حس‌گر تخلیه آب مشکل داشته باشد.

سخن آخر 

درواقع ارور ها نوعی هشدار هستند که ماشین لباسشویی با استفاده از این هشدارها به شما اطلاع می‌دهد که مشکلی رخ‌داده و باید این مشکل حل شود تا مشکلات جدی‌تری رخ ندهد. بیشتر مشکلات ماشین لباسشویی مشکلات جزئی هستند و خود فرد می‌تواند این مشکلات را بدون کمک تکنسین حل کند.  اما توجه داشته باشید که در بروز این مشکلات بهتر است با افراد متخصص مشورت کنید و از آن‌ها کمک بخواهید تا مشکل شما به‌ صورت اصولی حل شود.

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع