نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل در تهران

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل پارسیان سرویس تعمیرات خود را معمولا با توجه به کدهای ارور آن انجام می دهد. مجموعه پارسیان سرویس با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه نمایندگی تعمیر یخچال فریزر الکترواستیل، تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر لوازم خانگی خدمت رسان شما عزیزان بوده است.برای تعمیر یخچال یا یخچال فریزر الکترواستیل توسط نیروی مجرب نمایندگی پارسیان سرویس کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید. در پارسیان سرویس تعمیرات انواع لوازم خانگی با مناسب ترین قیمت به خاطر تخصص تیم پارسیان سرویس انجام می پذیرد.همچنین ارائه گارانتی یک ماهه تعمیرات نشان دهنده کیفیت خدمات الکترواستیل می باشد.با صنعتی شدن جوامع امروزی و پیشرفت روزافزون آن، بخش بزرگی از زندگی انسان وابسته‌ی صنعت و وسایل صنعتی و الکتریکی است. از روزمره‌ترین بخش‌های صنعتی و مدرن زندگی همه‌ی ما می‌توان به وسایل الکتریکی خانه و آشپزخانه اشاره کرد. از مهم‌ترین آن‌ها یخچال و فریزر است که نقش پررنگی در زندگی، تغذیه و نگهداری مواد غذایی برای ما دارد. از طرفی یخچال و فریزرها تنها وسایل برقی خانه هستند که به‌طور مداوم و 24 ساعته مشغول به کار هستند. با پارسیان سرویس همراه باشید.

مزایای نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل در محل 

به‌علاوه کارخانه‌های زیادی در زمینه ی تولید لوازم‌خانگی مشغول به فعالیت هستند که یکی از پرمصرف‌ترین آن‌ها، یخچال و فریزر الکترواستیل می‌باشد. در شرایط فعلی اقتصادی کشور، خرید مجدد این وسایل به‌ سختی و با هزینه‌های بسیاری همراه است.بنابراین استفاده‌ی صحیح از این وسایل و همچنین تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل از راه‌های نجات در مواقع عملکرد نادرست و آسیب به این وسایل می‌باشد. اگر شما هم یک یخچال و فریزر الکترواستیل دارید و یخچال و فریزر شما دچار ایراد و اخطار در عملکرد خود شده است.

ابتدایی‌ترین اقدامی که باید برای استفاده از وسایل و لوازم‌خانگی انجام دهیم؛ باید پیش از استفاده دفترچه راهنما را به‌خوبی مطالعه کنیم. تا با کارکرد، نحوه‌ی صحیح استفاده، اخطارها و غیره در خصوص استفاده از آن آشنا شویم؛ بنابراین پیش از استفاده از هر لوازمی و همچنین یخچال و فریزر الکترو استیل دفترچه راهنما را به‌خوبی مطالعه کنید. علاوه بر این‌ها، نصب و راه‌اندازی یخچال را به افراد متخصص و ماهر مربوط به نمایندگی‌های الکترواستیل بسپارید. در مواردی ما متوجه ایرادات در یخچال و فریزر نمی‌شویم و یا اینکه در رفع آن‌ها سهل‌انگاری خواهیم کرد. در ادامه به برخی از مواردی که به تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل نیاز دارید اشاره کردیم.

 • ارورهای متعدد بر صفحه‌ی نمایشگر ظاهرشده و قادر به رفع و تشخیص آن‌ها نیستیم.
 • زمانی که یخچال سروصدای آزاردهنده و زیادی ایجاد می‌کند.
 • یخچال در تنظیم دما دچار مشکل شده است. (دمای بسیار پایینی در حد یخ زدن مواد غذایی دارد و یا اینکه دمای آن بالا بوده و مواد غذایی را به‌خوبی خنک نمی‌کند.)
 • دیواره‌های یخچال دارای دمای بسیار بالایی هستند، به‌راحتی قابل‌لمس است.
 • هنگامی‌که متوجه می‌شوید در بخش پایینی یخچال مقداری آب جمع شده است.
 • هنگامی‌که یخچال و فریزر برفک زیادی تولید کرده است.
 • پشت یخچال و بخش‌هایی که موتور یخچال قرار دارد دارای حرارت بالایی است.
 • در باز و بسته شدن در یخچال دچار مشکل هستید و بخش لاستیکی درب یخچال فرسوده شده است.
 • یخچال خاموش شده و روشن نمی‌شود.

در تمامی این موارد بدون اینکه اقدامی انجام دهید با تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل تماس بگیرید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند

بررسی ارور های یخچال و فریزر الکترواستیل

خطا یا ارور E1 یخچال الکترواستیل

این خطا نشانگر خرابی و یا قطعی سنسور مربوط به یخچال می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل در تهرانسر

کد خطا یا ارور E3 یخچال الکترواستیل

این کد خطا در یخچال های تکی الکترواستیل،نشانگر مشکل در سنسور اپراتور است . خرابی این سنسور و تعویض آن در صورت نیاز یا نقص و خرابی و تعمیر مدار برد، المنت و ترموفیوز، می تواند منجر به رفع مشکل شود.

خطا یا ارور E4 یخچال الکترواستیل

این ارور نشان دهنده خرابی در سنسور محیط می باشد. المنت، ترموفیوز و مدار برد دستگاه باید بررسی و در صورت وجود نقص تعمیر و با تعویض گردد.

خطا یا ارور E5 یخچال الکترواستیل

این کد ارور مربوط به خرابی و وجود مشکل در سیستم تبرید یخچال و فریزر الکترواستیل مرتبط است.باید المنت، ترموفیوز، سنسور اواپراتور یا مدار برد الکترونیک توسط تعمیرکار بررسی و در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض گردد.

خطا یا ارور E9 یخچال الکترواستیل

این ارور نشان دهنده اختلال در برفک زدایی دستگاه است علت های بروز این کد خطا مرتبط به خرابی المنت، سوختن ترموفیوز، خرابی سنسور اواپراتور و یا ایراد مدار برد می باشد.

خطا یا ارور ER یخچال الکترواستیل

نشان دهنده خرابی در مدار برد اصلی دستگاه است.

کد خطا یا ارور F0 یخچال الکترواستیل

این کد خطا مرتبط به ایجاد مشکل در فن اپراتور می باشد و باید فن و اتصالات و ایرادات احتمالی برد آن توسط تعمیرکار بررسی شود.

خطا یا ارور F1 یخچال الکترواستیل

این کد خطا در یخچال و فریزر الکترواستیل نشان دهنده ایجاد عیب در فن کندانسور می باشد.

کد خطا یا ارور فریزر الکترواستیل مدل ) ESF24فریزر تکی)

ارور E2 فریزر الکترواستیل

اورر e2 در فریزر الکترواستیل نشان دهنده خرابی و یا قطعی سنسور فریزر می باشد. احتمال خرابی و ایجاد نقص در  المنت، ترموفیوز یا مدار برد دستگاه وجود دارد.

خطا یا ارور E4 فریزر الکترواستیل

این کد خطا نشان دهنده خرابی سنسور محیطی دستگاه است. احتمالا المنت، ترموفیوز و مدار برد دستگاه دارای ایراد هستند.

خطا یا ارور E5 فریزر الکترواستیل

نمایش ارور E5 فریزر الکترواستیل به مشکل سیستم تبرید برمی گردد. برای رفع ارور e5 در فریزرالکترو استیل، تکنسین می بایست المنت، ترموفیوز، سنسور اواپراتور و مدار برد دستگاه را بررسی نماید.

خطا یا ارور E9 فریزر الکترواستیل

اشکال در برفک زدایی سیستم دلیل بروز خطا یا ارور E9 می باشد. در این حالت ترموفیوز سوخته است، سنسور اواپراتور خراب شده و یا مدار برد دستگاه ایراد دارد.

خطا یا ارور ER فریزر الکترواستیل

ارور ER فریزر الکترواستیل به ایراد در مدار برد اصلی دستگاه اشاره دارد.

خطا یا ارور F0 فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور F0 فریزر الکترواستیل مربوط به مشکل در فن اواپراتور است. خرابی یا سوختگی فن، قطع شدن اتصالات و ایراد در مدار برد می توانند دلایل بروز این ارور باشند که برای رفع ارور f0 فریزر الکترواستیل باید توسط کارشناس متخصص مورد بررسی قرار گیرد.

خطا یا ارور F1 فریزر الکترواستیل

ارور F1 به مشکل فن کندانسور مربوط است. خرابی فن، قطعی اتصالات و یا خرابی مدار برد از جمله دلایل بروز این خطا هستند که برای رفع ارور f1 فریزر الکترواستیل باید به دقت بررسی شوند.

کد خطا یا ارور یخچال فریزر الکترواستیل مدل ESA27) ES27)

خطا یا ارور E1 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز خطای e1 به خرابی و یا قطعی سنسور یخچال اشاره دارد. ایراد سنسور یخچال می تواند ناشی از خرابی مدار برد کنترل دستگاه باشد.

خطا یا ارور E2 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز این خطا به مشکل در سنسور فریزر مربوط است. ممکن است ایرادی در مدار برد کنترلی دستگاه موجب خراب شدن و یا قطعی سنسور دمایی فریزر شده باشد. لذا بازرسی و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض برد دستگاه باید صورت پذیرد.

خطا یا ارور E3 یخچال فریزر الکترواستیل

در صورتی که این ارور بر روی صفحه نمایش ظاهر شده است، سنسور اواپراتور دستگاه دچار مشکل شده است. این مشکل می تواند بر اثر عوامل مختلفی باشد. ممکن است ایراد مدار برد دستگاه باشد، یا اینکه المنت دچار مشکل شده و نیز ممکن است ایراد از ترموفیوز دستگاه باشد که معیوب شده است.

خطا یا ارور E4 یخچال فریزر الکترواستیل

در صورت خرابی و یا ایراد در المنت، ترموفیوز و یا مدار برد الکترونیک دستگاه، کد خطای e4 بر روی نمایشگر پدیدار می شود که به مشکل سنسور محیط مربوط می گردد.

خطا یا ارور E5 یخچال فریزر الکترواستیل

ارور e5 در زمانی که سیستم تبرید دستگاه دچار مشکل شده باشد، ظاهر می گردد. این کد خطا می تواند به دلایل مختلفی مانند متوقف شدن کار کمپرسور، ایراد در المنت، معیوب بودن ترموفیوز، خرابی سنسور اواپراتور و یا مدار برد دستگاه به وجود بیاید.

خطا یا ارور E6 یخچال فریزر الکترواستیل

بروز ارور E6 یخچال الکترواستیل نشان دهنده دمای بالاتر از ۱۵ درجه در داخل یخچال است. این مشکل می تواند مربوط به یخ زدن اواپراتور باشد. همچنین مشکل در گاز یا دمپر کانال هوا نیز می تواند دلیل بروز خطا باشد بنابراین رفع ارور e6 یخچال الکترواستیل نیاز به بررسی و عیب یابی دقیق توسط تکنسین متخصص دارد.

خطا یا ارور E7 یخچال فریزر الکترواستیل

خطای مربوطه به دمای سرمایش یخچال مربوط است. در این حالت دمای یخچال زیر ۴ درجه است که می تواند به دلیل ایراد دمپر و یا شکستگی کانال هوای یخچال باشد.

خطا یا ارور E8 یخچال فریزر الکترواستیل

در صورتی که ایرادی در برقراری ارتباط بین برد اصلی و برد صفحه نمایش وجود داشته باشد، خطا یا ارور E8 نمایش داده می شود.

خطا یا ارور E9 یخچال فریزر الکترواستیل

ارور E9 یخچال الکترواستیل به مشکل در برفک زدایی اشاره دارد. دلیل بروز خطا می تواند اشکال در المنت دستگاه، خرابی سنسور اواپراتور و یا سوخته شدن ترموفیوز دستگاه باشد. همچنین احتمال دارد مدار برد ایراد داشته باشد، لذا بررسی آن ضروری است.

خطا یا ارور E10 یخچال فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور e10 یخچال الکترواستیل بدلیل مشکل در فن اواپراتور نمایش داده می شود. این خطا می تواند بر اثر خرابی فن اواپراتور و یا عیب در خود اواپراتور و نبود سرما بوجود بیاید. بررسی مدار برد الکترونیک نیز می تواند به رفع ارور e10 یخچال الکترواستیل کمک نماید.

خطا یا ارور E11 یخچال فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور e11 یخچال الکترواستیل مربوط به اشکال فن کندانسور برمی گردد. بررسی فن کندانسور و نیز مدار برد دستگاه برای رفع رفع ارور e11 یخچال الکترواستیل الزامی است.

خطا یا ارور E12 یخچال فریزر الکترواستیل

کد خطا یا ارور E12 یخچال الکترواستیل مربوط به اشکال در کابل دیتا و یا خرابی مدار برد یخچال است که باعث بروز اشکال در ارتباط بین برد اصلی و برد پنل دیسپلی یخچال الکترواستیل شما می شود و برای رفع ارور e12 یخچال الکترواستیل باید این موارد به دقت مورد بررسی قرار بگیرند.

کد خطا یا ارور یخچال الکترواستیل مدل ES20

کد خطا یا ارور یخچال الکترواستیل مدل ESA20) ES20) دقیقا مشابه ارور یخچال الکترواستیل مدل ES27 می باشد. بنابراین برای عیب یابی یخچال الکترواستیل ES20 می توانید از ارورهای ES27 استفاده کنید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات نمایندگی الکترواستیل در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند

مشکلاتی که باعث می‌شوند به تعمیرات و نمایندگی الکترواستیل مراجعه کنیم

پیش‌تر به اخطارهایی که ممکن است برای یخچال و فریزر الکترواستیل پیش بیاید اشاره کردیم. در صورت بروز هرکدام از این اخطارها و مشکلات باید با نمایندگی و تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل تماس بگیرید. در ادامه قصد بررسی این مشکلات را داریم. چه دلایلی موجب بروز هم‌چین اختلالاتی در عملکرد یخچال و فریزر الکترواستیل می‌شوند؟ چراکه این مشکلات اکثراً فنی بوده و حل و رفع آن‌ها از عهده‌ی ما خارج خواهد بود. در ادامه برخی از این مشکلات را بررسی می‌کنیم.

 • خراب شدن موتور یخچال و احتمال سوختگی موتور: در مواردی که سنسورهای یخچال و فریزر الکترو استیل شما به‌خوبی کار نمی‌کنند و یخچال گاز ندارد، ایراد از موتور یخچال شما است و برای رفع آن باید سریعاً با یکی از نمایندگی‌های یخچال و فریزر الکترواستیل تماس بگیرید.
 • خراب شدن برد الکتریکی یخچال و فریزر: هنگامی‌که یخچال و فریزر شما روشن نمی‌شود و مطمئن هستید که ایراد از اتصالات برقی، کابل و محافظ برق نیست. در این مورد نیز بدون اینکه دست به عملی بزنید باید با نمایندگی تماس بگیرید.
 • خراب شدن کمپرسور و یا فن یخچال و فریزر: هنگامی‌که یخچال و فریزر الکترواستیل شما سروصدای زیادی را ایجاد می‌کند و مطمئن هستید که یخچال و فریزر تراز می‌باشد؛ احتمالاً فن یخچال و فریزر و یا کمپرسور یخچال خراب‌شده و تنها تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل امکان رفع این مشکل را دارد.
 • مشکل در عملکرد سیستم دیفراست یخچال و فریزر: زمانی که در قسمت انتهایی یخچال شما آب جمع می‌شود مشکل از بخش دیفراست می‌باشد. دیفراست یخچال مسئولیت یخ‌زدایی در یخچال و فریزر را به عهده دارد که در صورت اختلال در عملکرد آن همواره آب زیادی در بخش پایینی یخچال جمع می‌شود. علاوه بر این اگر یخچال و فریزر شما دارای برفک‌های بسیاری است باز مشکل از بخش دیفراست است و باید با تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل تماس بگیرید.

چرا باید حتماً به نمایندگی تعمیر یخچال و فریزر الکترواستیل مراجعه کنید؟

 • هزینه‌ی بالای تهیه‌ی یخچال و فریزر
 • نیاز به تعویض قطعات با قطعات اصلی
 • ضمانت انجام خدمات تا چند ماه
 • تخصص، مهارت در رفع خطاها
 • به‌ روز بودن دانش و آگاهی افراد
 • استفاده از فناوری‌ به‌ روز
 • هزینه‌های معقول و مناسب تعمیرات

امروزه باوجود رکودهای اقتصادی در جامعه، تأمین وسایل و لوازم‌خانگی به یکی از سخت‌ترین مشکلات موجود به وجود آمده. چراکه باید هزینه‌های بسیاری را پرداخت. پس‌ازآن باید از این لوازم به‌درستی استفاده کرد و با عملکرد آن‌ها آشنا شد. در آخر اگر یکی از مشکلاتی که به آن‌ها اشاره کردیم به وجود آید باید با نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل تماس گرفت.

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

بعد از رزرو خدمات چه زمانی نیرو به محل اعزام خواهد شد؟

بعد از تماس شما و رزرو نیروی ما نهایتا یک ساعت بعد در آدرس شما حضور بهم می رساند لازم است بدانید این زمان بسته به منطقه متغیر است.

محاسبه قیمت ها به چه صورت است؟

قیمت ها بسته به نوع خدمات فنی که برای دستگاه و یا نیاز به تعویض قطعه متغیر است ولی در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه شود.

آیا نیاز به جابجایی دستگاه برای تعمیرات می باشد؟

تمامی خدمات فنی در محل انجام می شود هیچ نیازی به جابجایی یخچال و فریزر نمی باشد و حتی تعویض قطعه در محل انجام می پذیرد.

ضمانت به چه صورت است؟

تمام خدمات پارسیان سرویس دارای ضمانت 3 ماهه می باشد ولی لازم است بدانید که ضمانت فقط شامل بخش تعمیر شده و یا قطعه تعویضی می باشد.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع