تا حالا شده هنگام کار با یخچال فریزر هیتاچی با ارور یخچال مواجه شوید. یکی از تکنولوژی های برتری که در یخچال و فریزر های نسل جدید شاهد آن هستیم نمایش مشکل داخلی در قالب کد است. این قابلیت کمک شایانی به امر تشخیص عیب دستگاه و رفع آن می نماید. پس شناخت این ارورها به شما در رفع به موقع آن ها و جلوگیری از خرابی های جدی در یخچال و فریزر کمک شایانی می کند. ما در این مقاله قصد داریم در مورد ارورهای یخچال و فریزر هیتاچی با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

یخچال و فریزر هیتاچی

یکی از تولیدات با کیفیت در دسته یخچال و فریزر،برند هیتاچی است. این برند ژاپنی دارای تولیدات با کیفیتی است. همین امر سبب محبوبیت آن در بین کاربران شده است. ولی کیفیت بالا و برند دلیل بر آن نیست که یخچال و فریزر به مشکلی بر نخورد. این مشکلات بستگی به نوع استفاده شما و محلی دارد که از دستگاه استفاده می کنید. یکی دیگر از موضوعاتی که باعث کاهش خرابی در دستگاه یخچال و فریزر می شود. برطرف کردن عیب ها و ایرادات کوچک است. این امر سبب می شود که عیب به نقاط و قطعات دیگر انتقال نیابد. در این مقاله در مورد این عیب ها و ایرادات در یخچال و فریزر هیتاچی می خواهیم با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

مطالعه کنید: نکات مهم در مورد یخچال فریزر هیتاچی

ارور های یخچال فریزر هیتاچی

هر دستگاهی که از آن استفاده می کنید. به مرور زمان دچار خطاها و مشکلاتی می شود. که به هنگام ساخت آن پیش بینی شده و در صورت بروز مشکل، آن را به شما هشدار می دهد تا برای رفع آن بکوشید. بنابراین در ادامه نمونه هایی از این هشدارها در یخچال فریزر هیتاچی را به شما معرفی می کنیم که در صورت بروز، آن را رفع کنید.

ارور F0 02 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور از خرابی برد اصلی دستگاه به شما خبر می دهد. در ادامه برخی از راه حل های آن بررسی کرده ایم.

  • برد دستگاه باید توسط متخصص امر بررسی شود.
  • پنل نمایشگر دستگاه را بررسی نمایید.

ارور F0 03 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که IM دچار خطا و ایراد شده است. بنابراین اولین کاری که انجام می دهید این است که یخچال را از پریز برق بکشید. با متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

ارور F0 04 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور از خرابی دیفراست یا همان سیستم یخ زدایی دستگاه به شما خبر می دهد. برای رفع آن موارد زیر را بررسی نمایید.

  • با استفاده از اهم متر توسط متخصص سنسور دیفراست بررسی شود.

پیشنهاد می شود: تعمیر یخچال هیتاچی در تهران

ارور F0 05 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که سنسور IM کارکرد غیر طبیعی دارد. بنابراین با استفاده از اهم متر میزان اهم سنسور را بررسی کنید و در صورتی که خراب شده باشد نیاز به تعویض آن می شود. ممکن است دلیل دیگری داشته باشد که آن هم در مدار برد است و احتمال خرابی برد وجود دارد. در صورت بروز این ارور با متخصصین در زمینه تعمیر یخچال فریزر هیتاچی تماس بگیرید.

ارور F0 07 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که رله اور کارنت دچار مشکل شده است. برای رفع این مشکل یخچال را از پریز بکشید و با متخصصین تماس بگیرید.

ارور F0 08 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که موتور یخچال دچار مشکل شده است. هنگام بروز این خطا می توان دریافت که کمپرسور یخچال دچار عملکردی غیر طبیعی شده است. که برای رفع آن می توانید با ما تماس بگیرید.

ارور F0 09 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که کمپرسور یخچال هیتاچی دچار ایراد شده است. بنابراین برای رفع آن، یخچال را از پریزبرق بکشید و با متخصصین این زمینه تماس بگیرید.

ارور F0 11 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که سرعت کمپرسور دچار ایراد شده است. بنابراین برای رفع آن، یخچال را از پریزبرق بکشید و با متخصصین این زمینه تماس بگیرید.

شاید برای شما هم کاربردی باشد: تعمیر فریزر هیتاچی در تهران

ارور F0 12 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که موتور FR یخچال دچار مشکل شده است. بنابراین برای رفع آن، یخچال را از پریزبرق بکشید و با متخصصین این زمینه تماس بگیرید.

ارور F0 13 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که موتور فن K دچار مشکل شده است. بنابراین برای رفع آن، یخچال را از پریزبرق بکشید و با متخصصین این زمینه تماس بگیرید.

ارور F0 14 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که ولتاژ منبع تغذیه دچار مشکل شده است. احتمال دارد افت ولتاژ به یخچال آسیب برساند بنابراین توصیه می شود با متخصصان این زمینه تماس بگیرید.

ارور F0 15 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که موتور F2 دچار مشکل شده است. بنابراین برای رفع آن، یخچال را از پریزبرق بکشید و با متخصصین این زمینه تماس بگیرید.

ارور F1 01 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که سنسور انجماد دچار مشکل شده است. بنابراین برای رفع آن، با اهم متر میزان اهم سنسور انجماد را بررسی کنید. در صورت نیاز به تعویض آن و یا مشکل در خرابی برد با متخصصان این زمینه تماس بگیرید.

ارور F1 02 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که سنسور محیطی دچار مشکل شده است. برای رفع آن، با اهم متر خرابی آن را بررسی نموده و همچنین سیم های سنسور نیز بررسی شود. در صورت خرابی یخچال را از پریز بکشید و با متخصص تماس بگیرید.

ارور F1 03 یخچال فریزرهیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که  سنسور دیفراست دچار مشکل شده است. بنابراین برای رفع آن، با اهم متر خرابی آن را بررسی نموده و در صورت خرابی یخچال را از پریز بکشید و با متخصص تماس بگیرید.

ارور F1 06 یخچال فریزر هیتاچی

این ارور به شما هشدار می دهد که سنسور دمای داخلی یخچال دچار مشکل شده است. بهتر است برای رفع آن، با اهم متر خرابی آن را بررسی نموده و در صورت خرابی یخچال را از پریز بکشید و با متخصص تماس بگیرید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله ارورها و برخی ایرادات احتمالی در یخچال و فریزر هیتاچی را بررسی کردیم. لازم است بدانید و به آن توجه داشته باشید. این ارورها به شما هشدار خرابی در بخش های داخلی را می دهد. همیشه پیشنهاد می کنیم در صورت بروز ارور حتما با نمایندگی یخچال و فریزر هیتاچی تماس بگیرید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *