یکی از برندهای قدیمی که در ایران از خیلی سال پیش فعالیت مستمر داشته است،برند پارس می باشد. این برند به دلیل تولیدات با کیفیت که دارد توانسته در بازار یخچال و فریزر که یکی از بزرگترین بازارهای الکترونیک و لوازم خانگی است. جایگاه ویژه ای برای خود دست و پا کند. ولی با این حال باز هم در خرید یخچال و فریزر بررسی و تحقیق زیادی نیاز است تا بتوان بهترین نوع کالارا خریداری نمود. در همین خصوص هم از طرف مشتریان و مخاطبان هم از ما بسیار سوال پرسیده شده که آیا برند پارس ارزش خرید دارد و خرابی آن در چه سطحی می باشد. همین امر سبب شد که یک مقاله در رابطه با این موضوع برای کسانی که راجع به مقایسه برندهای ایرانی برای خرید جست و جو می کنند را تهیه نماییم. در این مقاله قصد داریم در رابطه با برخی از معایب و مزایای یخچال و فریزرهای تولید شده توسط پارس با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

بررسی معایب و مزایای یخچال و فریزر پارس

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم که یکی از برندهای معروف ایرانی پارس می باشد. این برند یکی از تولیدکنندگان برتر یخچال و فریزر می باشد که در این حوزه بیش از 7 دهه فعالیت دارد. این شرکت توانسته هم اکنون به واسطه تولیدات با کیفیتی که داشته است محبوبیت زیادی در این بازار برای خود دست و پا کند. ولی به طور حتم شما هم میدانید تولیدات هر برندی ممکن است مشکلاتی را دارا باشد که باید آن مشکلات به صورت تخصصی نقد و بررسی شود. لازم است اشاره داشته باشیم برای خرید لوازم خانگی غیر از جست و جویی که در اینترنت و فضای مجازی خواهیم داشت از فعالین و نمایندگان این عرصه هم طلب مشورت و تحقیق داشته باشیم. در این مقاله به صورت کلی در مورد برخی از ویژگی های بارز و برخی معایب تولیدات شرکت پارس در دسته یخچال و فریزر با شما صحبت خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

بخوانید: نمایندگی یخچال پارس در تهران

مدل ها مختلف یخچال پارس

هر شرکتی به طبع برای اینکه مشتریان بیشتر با سلیقه های متفاوت را جذب و توجیه نماید مجبور به ایجاد تنوع در تولید می باشد. شرکت پارس هم از این امر مستثنی نیست و نیاز دارد در بین برندها و رقبای خود تنوع تولیدی با کیفیت و امکانات بیشتری داشته باشد. همین امر سبب شده است تولیدات پارس توجه کابران و مشتریان بیشتری را به خود جلب نماید و افراد بیشتری تمایل به خرید محصولات این برند داشته باشند. در ادامه مدل ها و پلتفرم های تولیدی برند پارس را برای شما نام خواهیم برد و آن ها را بررسی می نماییم.

یخچال و فریزر پارس مدل سه ستاره 1300 (PRH13631EW)

یکی از تولیدات برند پارس یخچال و فریزرهای با حجم کوچک و به اصطلاح اداری هتلی می باشد. این مدل از یخچال و فریزر پارس دارای 130 سانتی متر ارتفاع و پهنای 63 سانتی متری می باشد که به طبع عمقی حدود 70 متر را برای ما به ارمغان می آورد. مصرف انرژی این مدل از یخچال و فریزرهای پارس رتبه +A را دارا است.

یخچال بوران پارس مدل (PRN17632EW/W)

یکی دیگر از تولیدات جدید شرکت پارس مدل بوران است که برای افرادی مناسب است که نیازی به فریزر ندارند. در این مدل شاهد یک ارتفاع استاندارد 170 و پهنای 63 سانتی متری می باشیم. در این مدل از یخچال پارس هم شاهد رتبعه مصرف A هستیم که به نسبت رقبای خود از میزان مصرف بهینه ای برخوردار است.

بخوانید: نمایندگی فریزر پارس

یخچال پارس مدل لاردر 1700I

یکی از محصولات تولیدی یخچال پارس که مثل مدل قبلی بدون فریزر طراحی شده است لاردر است. یکی از ویژگی این محصول تولید شده توسط شرکت پارس کم صدا بودن آن است که نظر خیلی از مشتریان این دسته را به خود جذب کرده است. در این مدل از محصول پارس هم شاهد یک فضای 63 سانتی متری و ارتفاع 170 سانتی متری هستیم. این مدل از یخچال و فریزر پارس در مقایسه با مدل قبلی خود باید به حجم 387 لیتری آن اشاره داشته باشیم. مصرف انرژی در این مدل هم در رتبه A قرار گرفته است.

مدل های مختلف فریزرهای تولیدی شرکت پارس

در این قسمت از مقاله هم قصد داریم در مورد پرطرفدارترین فریزرهای شرکت پارس با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله با ما همراه و موارد زیر را به صورت کامل مطالعه بفرمایید.

فریزر پارس مدل بوران

یکی از مدل های تولیدی شرکت پارس مدل بوران در دسته فریزر می باشد که می تواند انتخابی مناسب در کنار یخچال مدل بوران پارس باشد. این فریزر دارای حجمی بالغ بر 257 لیتر و ارتفاع 170 سانتی متری می باشد که مثل یخچال هم مدل خود دارای عمقی حدود 73 سانتی متری است. در این مدل رتبه مصرف A می باشد که در دسته فریزر رتبه مصرف بسیار مناسبی را دارا می باشد.

فریزر بدون برفک پارس مدل 1700

یکی دیگر از تولیدات شرکت پارس در دسته فریزر باید به مدل بدون برفک 1700 اشاره داشت. در این مدل هم یک ارتفاع 170 سانتی را شاهد هستیم که می تواند یک انتخاب مناسب در کنار یخچال همتای خود باشد. حجم این فریزر همانند مدل قبلی خود حدود 257 لیتر و مصرف انرژی آن رتبه A  می باشد که در مقایسه با برندهای دیگر می تواند رتبه بسیار خوبی باشد.

یخچال و فریزرهای دوقلوی پارس

یکی از مدل هایی که می توان گفت در بازار کنونی از مدل ها و پلتفرم های پرطرفدار محسوب می شود، مدل دوقلو می باشد. این مدل از یخچال و فریزرها به دلیل حجم و فضای بیشتری که نسبت به مدل تک دارا می باشد مسبب همین محبوبیت بوده است. در این قسمت از مقاله قصد داریم در مورد مدل های دوقلوی این برند با شما صحبت کنیم در ادامه همراه ما باشید.

یخچال و فریزر دوقلوی بوران پارس

یکی از مدل هایی که در دو قلوی این برند هم تولیدات با کیفیتی را دارا می باشد مدل بوران پارس می باشد. این مدل از یخچال و فریزرهای پارس می تواند انتخاب درستی باشد. یکی از مزیت هایی که در این مدل شاهد آن هستیم جدا بودن فاصله مابین دستگاه است که می تواند جای کمی در آشپرخانه و یا محیط اشغال نماید. در این مدل از یخچال و فریزر دوقلوی پارس شاهد رتبه مصرف A هستیم و ارتفاع مناسب 170 سانتی متری و عمق 73 سانتی متری هستیم.

مقاله کاربردی: آموزش عیب یابی یخچال و فریزر پارس

یخچال و فریزر مدل کمبی پارس

یکی دیگر از مدل های پرطرفدار یخچال و فریزر پارس مدل CMBNF180WD می باشد که در آن فریزر قسمت پایین دستگاه قرار دارد. در این مدل شاهد 218 لیتر حجم برای یخچال و 100 لیتر برای فریزر هستیم. یکی از ویژگی های بارز این مدل از یخچال و فریزر نوفراست بودن آن است که می تواند انتخاب مناسبی در هر خانه محسوب شود. رتبه مصرف انرژی در این مدل از یخچال و فریزر پارس باید به رتبه A اشاره داشت.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم که در مورد برخی از مدل های پرطرفداری یخچال و فریزر پارس با شما صحبت کنیم. ولی همانطور که در این مقاله هم اشاره شد لازم است که برای تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر با فروشنده مشورت لازم را نمایید. در صورت دارا بودن یکی از مدل های یخچال و فریزر پارس می توانید در صورت بروز مشکل با بخش نمایندگی یخچال و فریزر پارس که شماره ها را در زیر قرار داده ایم در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

1 دیدگاه

  • سلام من از یخچال و فریزر دو قلوی پارس دارم حدود 4 سال. با اینکه گفتند بدون برفک ولی دروغه. هر ماه یخ میبنده باید سشوار بکشم اب داغ بزارم تا دماش دوباره خوب بشه . من که راضی نیستم حالا نمدونم نظرم رو پهش میکنید یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *