یکی از وسایلی که در هرخانه وجود آن لازم است ماشین لباسشویی است. این دستگاه برای شستشوی لباس و اقلامی شبیه به آن کاربرد دارد. برندهای زیادی اقدام به تولید ماشین لباسشویی کرده اند و در بین این برندها بکو یکی از محبوب ترین آن هاست. این شرکت دارای تولیدات خاصی است و برای تولیدات خود ویژگی های بی نظیری در نظر گرفته است. ولی تنوع بالای این دستگاه کمی انتخاب را برای ما سخت می نماید. اگر از ویژگی ها و نوع دستگاه و نیاز خود مطلع باشیم می توانیم در خرید بهترین مدل آن موفق شویم. در این مقاله قصد داریم در مورد برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی بکو و راهنمای خرید ماشین لباسشویی بکو با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه پارسیان سرویس باشید.

ماشین لباسشویی بکو

همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم یکی از ماشین های لباسشویی پرطرفدار در بازار بکو است. این ماشین لباسشویی یکی از دسته تولیدات در بین ماشین لباسشویی است. که به دلیل ظرافت،کیفیت بالای ساخت و استفاده از قطعات با کیفیت توانسته مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد. ماشین لباسشویی بکو در ترکیه تولید می شود در اصل این شرکت در ترکیه قرار دارد. این برند دومین برند یزرگ در اروپا محسوب می شود و غیر از لباسشویی تولیدات دیگر لوازم خانگی را دارا می باشد. این برند در تولید ماشین لباسشویی دارای تنوع بالای مدل به خصوص ظرفیت است. حال اگر می خواهید دریابید که کدام از مدل های ماشین لباسشویی بکو برای شما مناسب تر است. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مطالعه نمایید: نمایندگی ماشین لباسشویی بکو

ظرفیت ماشین لباسشوی

یکی از موضوعات مهمی که باید در هنگام خرید ماشین لباسشویی در نظر داشت. ظرفیت آن است که بستگی به تعداد خانواده دارد. این حجم مشخص می کند چه تعداد و چه حجمی را ماشین لباسشویی قادر به شستشو است. حجم ماشین های لباسشویی متفاوت است برخی از مدل ها حجم های محدودی را تولید کرده اند. به عنوان مثال فقط 8 و کیلویی دارند ولی در ماشین های لباسشویی بکو این حجم متنوع و می توان گفت در حجم های مختلف وجود دارد که باید به حجم های 12،10،9،8،7،5 کیلویی اشاره کرد. البته بسته به نوع استفاده و تعداد افراد در منزل باید اقدام به انتخاب یکی از این حجم ها نمایید.

ویژگی ها و امکانات ماشین لباسشویی بکو

ماشین های لباسشویی بکو دارای امکانات زیادی هستند. که در مدل های مختلف آن این امکانات متفاوت است ولی بودن این امکانات در ماشین لباسشویی کار را برای شما آسانتر می نماید. یکی از امکاناتی هم که در انواع ماشین لباسشویی های جدید وجود دارد نمایش مشکل داخلی ماشین لباسشویی در قالب کد ارور است. دز این بخش از مقاله به ویژگی های موجود در ماشین های لباسشویی بکو می پردازیم. در ادامه همرا ما باشید.

سیستم مو زدایی در ماشین لباسشویی بکو

ماشین های لباسشویی اتوماتیک طبق برنامه شستشویی که دارند. اقدام به شستن لباس ها می نماید این برنامه ها بسته به نوع ماشین لباسشویی متفاوت است. ولی باید بدانید هرچقدر تعداد آن ها در ماشین لباسشویی بیشتر باشد به شما در شستن انواع لباس و اقلام کمک شایانی می نماید. یکی از برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی بکو که در اکثر مدل های آن موجود است.

شستن دقیق و موزدایی لباس و پارچه است اگر درخانه خود از حیوان خانگی نگهداری می کنید به طور حتم ماشین لباسشویی بکو برای شما می تواند انتخابی درست باشد. چرا که در آن ها یک برنامه وجود دارد که با انتخاب مرحله شستشو اضافه می شود که منجر به از بین بردن موی روی لباس می گردد.

برنامه ویژه شستن لباسها و پارچه های پشمی

یکی دیگر از ویژگی هایی که در برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بکو وجود دارد. برنامه شستشوی لباس های پشمی است همانط.ور که می دانید در شستن لباس های پشمی باید توسط ماشین خیلی دقت لازم به عمل آید. اگر دقت نکنید باعث خراب شدن و حتی پارگی بخش های لباس می شود. در ماشین لباسشویی بکو برنامه شستشویی برای این دست از لباس ها وجود دارد که در آن ماشین لباسشویی به آرامی لباس های پشمی را می شوید در این برنامه حتی میزان مصرف آب هم کاهش می دهد. این کار در خراب نشدن الیاف پشمی کمک شایانی می نماید.

کاربردی: تعمیر ماشین لباسشویی بکو

ویژگی ضد آلرژی پلاس

یکی از ویژگی های منحصر به فردی که در این دسته از ماشین های لباسشویی وجود دارد. سیستم ضد آلرژی دستگاه است این سیستم در برنامه شستشوی دستگاه وجود دارد و برای شستن لباس های نوزادان و کودکان کاربرد دارد. در این سیستم شاهد اضافه شدن برنامه شستشو به سیکل کاری هستیم. این شستشو کمک می کند اگر مایع و پودری به لباس مانده است پاک شود. در این برنامه دستگاه بدون مایع و پودر تمیز کننده فقط لباس ها را آبکشی می کند.

برنامه ورزشی

یکی از انواع لباس هایی که بسیار کثیف و بود به خود جذب می کنند. لباس های ورزشی به خصوص بادگیرهاست به همین دلیل این دست از لباس ها به شستشوی بیشتری نیاز دارد. در ماشین های لباسشویی بکو برنامه ای برایش شستن این دست از لباس ها وجود دارد که هم لباس را تمیز می شوید هم در مصرف آب وبرق مصرفی دستگاه صرفه جویی به عمل می آید. این برنامه لباس های ورزشی را در دمای 40 درجه سانتیگراد می شوید.

شستشوی سریع

یکی از برنامه های کاربردی که در ماشین های لباسشویی وجود آن لازم است. شستن لباس ها در سریعترین زمان ممکن است. این برنامه در ماشین لباسشویی بکو بدون حذف هیچ مرحله ای در دستگاه، انجام می پذیرد این برنامه شستشو تا 55 درصد سیکل کار را کاهش می دهد.

سیستم Handwash یا شستشوی دستی

یکی از استفاده هایی که از ماشین لباسشویی می شود. شستن لباس و اقلامی که الیاف ظریفی دارند مثل پارچه های ابریشمی و ترمه که در ماشین لباسشویی بکو یکی از برنامه های شستشوی دستگاه است. در این برنامه دستگاه میزان آب را کاهش می دهد تا از خرابی پارچه ها جلوگیری نماید. این کار باعث جلوگیری از جذب کمتر و افزایش کشش در پارچه می شود که بسیار مهم و حائز اهمیت است.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

برنامه StainExpert ماشین لباسشویی بکو

این یکی از برنامه هایی است که در ماشین های لباسشویی بکو وجود دارد. این برنامه به صورت خاصی برای از بین بردن 24 نوع لکه کاربرد دارد. در این برنامه شستشو لازم نیست برای از بین بردن لکه ها از مایع خاصی استفاده کنید در این برنامه لکه هایی مثل شکلات،قهوه و مواد آرایشی و 24 نوع لکه مختلف پاک می شود. در این برنامه شستشو تمام لباس ها نرم و لطیف هم می شوند.

نتیجه گیری

هنگام خرید ماشین لباسشویی تمام مواردی که در این مقاله نام برده شد را باید در نظر داشت. اینکه چه ظرفیتی برای شما مناسب است، قیمت و ویژگی هایی که باید در نظر داشته باشید. ماشین های لباسشویی دارای ویژگی های متنوعی هستند که می توانید با یک سرچ ساده از آن ها مطلع شوید. در هنگام خرید از پیشنهاد های فروشندگان هم بهره ببرید و مواردی که ذکر می شود را در نظر داشته باشید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *