یکی از برندهای مطرح در حوزه تولید یخچال و فریزر برند فریجیدر است که دارای تولیدات متنوع و خاصی می باشد. این تولیدات به دلیل کیفیت بالای ساخت و دوام قطعات و زیبایی مورد توجه خیلی از مخاطبان و مشتریان این دسته از لوازم خانگی قرار گرفته. در این بین باید در نظر داشت هر یخچال و فریزری با هر برندی دچار خرابی و یا مشکلات داخلی خواهد شد و برند فریجیدر هم از این امر مستثنا نخواهد بود. و باید در نظر داشته باشید هر برندی در مدل های خود البته بسته به شرایط استفاده از وسیله یک سری مشکلات متداول را خواهد داشت و این مشکلات در آن برند به طور حتم وجود دارد. این سری از مشکلات البته بسته به نوع استفاده و شرایطی که دستگاه در آن قرار دارد متفاوت است و ممکن است در برخی از مواقع شاهد خرابی های بیش از حد دستگاه باشیم. یکی از مشکلاتی که از طرف کاربران ما بسیار گزارش شده است ایجاد خرابی و مشکل در قسمت فن یخچال و فریزر فریجیدر می باشد. این مشکل یک سری راه حل ها دارد که در این مقاله قصد داریم در رابطه با آن با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله تخصصی همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

تعویض و تعمیر فن یخچال فریجیدر

یکی از قطعات مهم در هر یخچال و فریزری فن های آن می باشد این فن ها در بیشتر مدل های برند فریجیدر دو عدد است. وظیفه این دو فن را به صورت جداگانه در ادامه مقاله بررسی می کنیم. در این قسمت از مقاله باید بگویی این فن ها در یخچال و فریزر به دلیل حساسیت و ظرافتی که در خود دارند ممکن است مشکلات اساسی برایشان ایجاد شود که باید هرچه سریعتر اقدام به رفع مشکل نمایید. دلیل تاکید ما برای رفع مشکلات در فن این است که در صورت دوام مشکل احتمال اینکه به بخش های دیگر از دستگاه صدمات جدی تری وارد شود خیلی بالاست و عدم رفع مشکل می تواند ریسک بالا و خطراتی را حتی برای کمپرسور دستگاه ایجاد نماید. لازم است بدانید پیشنهاد ما این است در صورتی که فن یخچال و فریزر شما خراب شده است به طور حتم با متخصصین ما در بخش نمایندگی یخچال فریزر فریجیدر در پارسیان سرویس در تماس باشید. شما می توانید از طریق شماره های زیر با تماس داشته باشید و خدمات خود را در صورت نیاز رزرو نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات فن یخچال سایدبای ساید فریجیدر در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

تعداد فن های موجود در یخچال فریزر فریجیدر

یکی از موضوعاتی که باید در مورد اطلاعات داشته باشید این است که تعداد فن های موجود در یخچال و فریزر فریجیدر چه تعداد است. در جواب این موضوع باید بگوییم که در مدل های مختلف این برند تعداد فن ها هم متفاوت است. در مدل هایی که یخچال و فریزر باهم هستند تعداد فن های موجود در دستگاه سه عدد است که یکی از آن ها در کابین فریزر و دوتای دیگر که یکی از آن ها فن فن یا فن کمپرسور است برروی موتور قرار دارد و دیگری هم در کابین یخچال که هر کدام به صورت جداگانه وظیفه ای را بر عهده دارند. برای شناخت هرچه بهتر این فن ها و وظیفه ای که بر عهده آن ها هست در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

فن اوپراتور فریزر سایدبای ساید فریجیدر

یکی از فن هایی که در هر یخچال و فریزری وجود دارد فن اپراتور می باشد. جایگاه این فن در داخل کابین یخچال و فریزر است که وظیفه جابجایی هوا در کابین و انتقال سرما به داخل کابین را برعهده دارد. این فن در قسمت آخر کابین و یا در روی سقف قرار دارد و خارج کردن هوای گرم هم یکی از وظایف و کارکردهای این فن است. در صورتی که از داخل کابین دستگاه صدایی نا متعارف به گوش رسید به طور حتم این فن دچار مشکل شده یا نیازمند روغن کاری است.

فن کمپرسور یخچال سایدبای ساید فریجیدر

یکی از دیگر فن های مهم در هر یخچال و فریزر فن کمپرسور است. این فن که در قسمت زیرین دستگاه و نزدیک به کمپرسور قرار دارد وظیفه این فن خنک کردن قسمت سیم پیچ های کمپرسور است و در صورتی که دچار مشکل شود باید به سرعت تعویض شود. یکی از نشانه های خرابی این فن داغ کردن بیش از حد و یا تولید صدای ناهنجار از پشت دستگاه است که در صورت مشاهده هر کدام از این نشانه ها باید با تعمیرات یخچال سایدبای ساید فریجیدر در بخش فنی پارسیان سرویس تماس حاصل نمایید.

فن داخلی یا اپراتور یخچال فریزر فریجیدر

یگی دیگر از فن هایی که در یخچال ها وجود دارد و وظیفه مهمی هم بر عهده دارد فن داخلی یا همان فن اپراتور یخچال است. این فن که در داخل کابین یخچال قرار دارد وظیفه جایگزینی هوای گرم و تبدیل آن به هوای سرد را برعهده دارد. این فن در داخل یخچال و در قسمت کابین یخچال که در برخی از مدل ها قسمت بالا(سقف) و در برخی از مدل ها در بدنه کابین تهبیه شده است. این فن هم در صورتی که دچار خرابی و یا مشکلی شود نشانه هایی از جمله گرمای محفظه یخچال و صدا را دارا می باشد.

تعویض یا تعمیر فن کدام بهتر است

ما در این مقاله توضیحاتی در مورد فن یخچال فریزر فریجیدر به شما دادیم و دریافتید که در اکثر مدل های تولید شده این برند تعداد 3 عدد فن وجود دارد. این فن ها هرکدام کاربرد مهمی دارند و لازم است بدانید که در صورت خراب شدن باید به سرعت تعویض شوند. لازم است بدانید به دلیل ساختار این دسته از فن ها خیلی بهتر است در صورت بروز خرابی و یا مشکل غیر از روغن کاری باید به جای تعمیر آن ها را تعویض نمایید. همیشه در نظر داشته باشید ساختار این دسته از فن ها به گونه ای است که حتی در صورت تعمیر و راه اندازی ممکن به سرعت دوباره مشکلاتی را برای شما رقم بزنند. پس پیشنهاد اکید ما تعویض است و از تعمیر و جایگذاری مجدد فن خراب پرهیز نمایید. در صورتی که فن ها صدایی از خود تولید کنند نیاز است آن ها را روغن کاری نمایید و برای تعمیر و یا تعویض فن یخچال سایدبای ساید فریجیدر بهتر است با متخصصین ما در بخش تعمیر یخچال فریزر فریجیدر در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *