یکی از بخش های مهم در یخچال و فریزرهای جدید که بسیار هم کاربردی است قسمت یخساز است. این بخش از دستگاه دارای تکنولوژی های روز دنیاست که به ما در مواردی کمک رسان است. یکی از برندهای یخچال و فریزر در بازار که طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است آدمیرال می باشد. یخچال و فریزرهای آدمیرال دارای تکنولوژی های روز هستند که بسته به شرایط استفاده ممکن است دچار خرابی هایی شوند. یکی از بخش ها در یخچال و فریزر آدمیرال آبسردکن و یخساز است و این برند به دلیل ویژگی های خاصی که دارا می باشد متخصصین کمی برای ارائه خدمات آن ها وجود دارد. در این مقاله تخصصی موارد مهمی در مورد تعمیرات یخساز یخچال و فریزر آدمیرال وجود دارد. این موارد به صورت تخصصی بررسی شده اند و نیاز است. تا پایان آن را مطالعه نمایید و در صورت نیاز می توانید با بخش فنی پارسیان سرویس در تماس باشید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

تعمیر یخساز یخچال فریزر آدمیرال

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد تعمیرات یخساز یخچال فریزر آدمیرال یک موضوع تخصصی می باشد. یکی از بخش های حساس و دارای پیچیدگی فنی در یخچال فریزر آدمیرال قسمت یخساز این دستگاه است. این بخش دارای قطعات ریز و حساسی است که ممکن در صورت شرایط استفاده از یخساز دستگاه دستخوش خرابی هایی شوند. این خرابی ها در صورت عدم رفع می تواند مشکلات بیشتری برای بخش های دیگر دستگاه به وجود آورد و نیاز است به سرعت مشکل توسط متخصص رفع شود. لازم است بدانید مشکلات و خرابی های این قسمت از دستگاه نباید توسط افراد غیر متخصص بررسی و دستکاری شود چون ممکن است مشکلات بزرگتری برای بخش های دیگر دستگاه به وجود آید. در ادامه این مقاله خرابی و علائمی که موجب خرابی این بخش از یخچال و فریزر می شود را به صورت تخصصی بررسی کرده ایم. در ادامه این مقاله همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

مطالعه شود: نمایندگی یخچال فریزر آدمیرال

خرابی و مشکلات یخساز یخچال فریزر آدمیرال

یکی از مواردی که بسیار از ما پرسیده می شود و مهم هم هست خرابی و مشکلاتی است که برای یخساز ممکن است پیش بیاید. این مشکلات و خرابی ها به صورت روال و مشابه در تمام مدل های یخچال فریزر آدمیرال وجود دارد که در این بخش از مقاله قصد داریم راجع به آن ها با شما صحبت کنیم. در زیر به صورت لیست این موارد را بررسی کرده ایم و لازم است این موارد را به صورت کامل مطالعه و در نظر داشته باشید.

خرابی شیر برقی یخساز یخچال آدمیرال

یکی از قطعاتی که در بخش یخساز هر یخچال و فریزری وجود دارد و می توان گفت که مهمترین بخش و قطعه در قسمت یخساز می باشد. این شیربرقی وظیفه پمپاژ آب را از قسمت ورودی به بخش یخساز دستگاه منتقل می کند. خرابی این قسمت از دستگاه تخصصی است و در صورت وجود مشکل این شیربرقی باید تعویض شود و پیشنهاد نمی کنیم آن را تعمیر کنید.

مقاله مرتبط: نکات راهنمای یخچال و فریزر آدمیرال

دلیل خارج نشدن یخ از یخساز آدمیرال

یکی دیگر از مشکلات این بخش از یخچال و فریزر آدمیرال خارج نشدن یخ از یخساز است. البته این مشکل می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد که در زیر این موارد را به صورت تخصصی بررسی کرده ایم و لازم است آن ها را به صورت دقیق مطالعه نمایید. در ادامه همراه ما باشید.

 • باید بازوهای انتقال دهنده یخ را در دستگاه بررسی نمایید.
 • یکی دیگر از بخش هایی که باید بررسی شود مدول یخساز می باشد.
 • بررسی کنید یخساز بیش از اندازه معمول و استاندارد پر نباشد.
 • یکی دیگر از دلایل این مشکل می تواند چسبیدن یخ ها به یکدیگر باشد.

دلیل یخ نساختن یخساز یخچال فریزر آدمیرال

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار به ما گزارش شده است نساختن یخ در یخساز است. این مشکل هم می تواند دلایل زیادی داشته باشد و لازم به ذکر است که می تواند بسیار هم مهم و حائز اهمیت باشد. در این بخش از مقاله قصد داریم در مورد این مشکل و دلایلی که باعث می شود این مشکل به وجود آید با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه ما باشید و نکات را به صورت کامل مطالعه نمایید.

 • این مشکل می تواند از کم شدن گاز مدا منشا بگیرد.
 • ممکن است فیلتر درایر دستگاه دچار گرفتگی شده باشد.
 • ممکن است شیربرقی دستگاه گیر کرده باشد که در این صورت سیکل گردشی گاز کاهش می یابد.
 • احتمالا در اثر گیر کردن شیربرقی گردش سرما به درستی انجام نشود.
 • کمپرسور باید توسط متخصص امر و تعمیرات یخچال فریزر آدمیرال بررسی و تعمیر شود.

دلایل بهم چسبیدن یخ ها در یخچال آدمیرال

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در یخساز آدمیرال مشاهده شود بهم چسبیدن یخ ها می باشد. این مشکل می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که در زیر این دلایل را برای شما بررسی کرده ایم. در ادامه همراه ما باشید.

 • بالا رفتن فشار آب سطح یخ ها را یکسان می کند که ممکن است موجب به هم چسبیدن یخ ها شود.
 • می تواند از روشن بودن یخساز به مدت طولانی و استفاده نکردن از آن شاهد پیش آمدن این مشکل باشیم.

خرابی سنسور یخساز ساید بای ساید آدمیرال

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای یخساز یخچال فریزر آدمیرال به وجود آید خرابی سنسور یخساز می باشد. خرابی این سنسور می تواند مشکلات زیادی را برای دستگاه شما به وجود آورد که یکی از آن ها یخ نزدن یخ در مخزن است. خرابی این سنسور و تعمیر آن بسیار مهم است و نیاز است متخصص امر برای رفع مشکل آن در محل حضور یابد.

خرابی ترمودیسک یخساز یخچال آدمیرال

یکی دیگر از قطعات مهم در قسمت یخساز دستگاه ترمودیسک یخساز است که می تواند در درست کار کردن این بخش نقش بسزایی ایفا نماید. برای این قطعه ممکن است مشکلات زیادی به وجود آید که تعمیر آن نیازمند تجربه و علم کافی است که در این صورت باید با بخش تعمیرات یخچال سایدبای ساید آدمیرال در بخش فنی پارسیان سرویس در تماس باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله خرابی ها و در مورد موضوع تعمیر یخساز یخچال و فریز آدمیرال با شما صحبت کردیم. این مشکل یکی از موضوعات مهم در هر یخچال و فریزری است که باید به سرعت توسط متخصص بررسی و رفع شود. برخی از مشکلاتی که در این بخش به وجود می آید مهم است و ممکن است در صورت دوام مشکل بخش های دیگر دستگاه هم دچار مشکلات جدی تر شود. در زیر شماره تماس بخش فنی پارسیان سرویس را برای شما قرار داده ایم. در صورت نیاز می توانید با ما در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *