یکی از وسایل مهم و ضروری در هرخانه ای یخچال و فریزر است و این وسیله می تواند مهمترین در دسته لوازم خانگی در هر منزلی باشد. یخچال و فریزرها در مدل ها و برندهای متنوعی تولید و به بازار عرضه می شوند و می توان گفت که یکی از برندهایی که طرفداران زیادی به خود جذب کرده است دوو می باشد. این شرکت در تولید یخچال و فریزرهای با کیفیت دارای کارنامه درخشانی می باشد و تولیدات خود را مجهز به آخرین تکنولوژی های روز کرده است که یکی از این فناوری ها یخساز و آبسردکن می باشد و این شرکت تمام تلاش خود را کرده است که بهترین امکانات را در دستگاه هایی که تولید می نماید استفاده کند. همانطور که گفته شد یکی از این امکانات و ویژگی های مهم وجود یخساز و آبسردکن در دستگاه است که شرکت دوو از بهترین آن ها و به روزترین آن ها در تولیدات خود استفاده کرده است. در این مقاله قصد داریم در مورد فیلتر آب یخچال و فریزر دوو با شما صحبت کنیم و قصد داریم تمام موارد در مورد تعمیر و تعویض آن را برای شما بررسی نماییم. در این مقاله نکات کاربردی بسیاری را برای شما ذکر کرده ایم که لازم است این نکات را به صورت کامل مطالعه نمایید. در ادامه همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

تعویض فیلتر آب یخچال و فریزر دوو

یکی از موارد مصرفی در هر یخچال و فریزری فیلتر آب یخساز و آبسردکن آن است که می توان گفت بخش مهم و بزرگی را در بخش آبسردکن و یخساز دستگاه ایفا می نماید. لازم است بدانید که فیلتر یخچال و فریزر به مرور زمان کثیف و آلوده می شود و لازم است بعد از مدتی آن را تعویض نمایید. عدم تعویض به موقع فیلتر می تواند جدا از واردشدن صدمه به بخش های فنی و مهم دستگاه به بدن شما هم آسیب برساند و عملیات پاکسازی آب به موقع و درست انجام نشود. لازم است بدانید تعویض فیلتر یخچال و فریزر دوو می تواند تخصصی باشد و تهیه فیلتر مهمترین بخش در این موضوع به شمار می آید که شما فیلتر اصلی دستگاه و فیلتر مناسب با مدل یخچال و فریزر خود را تهیه کرده باشید. در این مقاله به این موضوعات پرداخته می شود و لازم است بدانید در صورت تعویض به موقع فیلتر یخچال و فریزر می توان از وارد شدن صدمات جدی به بخش های مهم دستگاه جلوگیری کرد و می توان گفت در هزینه های مصرفی این بخش و بخش های دیگر صرفه جویی صورت گرفته است.

چرا باید فیلتر آب یخچال و فریزر دوو به موقع تعویض شود

یکی از موضوعاتی که باید در این مقاله به بررسی آن بپردازیم اهمیت تعویض به موقع فیلتر آب یخچال و فریزر دوو است که در این بخش از مقاله در مورد آن توضیحاتی قرار خواهیم داد. فیلترها در یخچال و فریزرها وظیفه پاکسازی و تسویه آب را بر عهده دارند که به مرور زمان دارای رسوب هایی می شوند که در برخی از مدل ها این رسوب بعد از پر شدن فیلتر آب از فیلتر خارج و به آب و یا یخی که مصرف می شود وارد می شوند. لازم است بدانید بعد از پر شدن این فیلترها  دیگر عملیات تسویه آب به موقع و به درستی انجام نمی شود و ممکن است آب به صورت تسویه نشده مصرف شود. لازم است بدانید خارج از این موضوعات وقتی جرم ها در فیلتر جمع می شوند آب و یا یخ به سختی از دستگاه خارج می شود و همین موضوع سبب وارد شدن صدمات جدی به بخش های یخساز و آبسردکن یحچال و فریزر می شود. لازم است بدانید تعویض به موقع فیلتر آب یخچال و فریزر دوو بعد از پر شدن موضوع مهمی است که باید آن را رعایت نمایید.

بخوانید: تعمیر یخچال دوو

تعویض فیلتر آب یخچال سایدبای ساید دوو در محل

یکی از خدماتی که در بخش تعمیرات یخچال سایدبای ساید دوو در پارسیان سرویس انجام می پذیرد تعویض فیلتر یخچال و فریزر دوو در محل است. لازم است بدانید تعویض فیلتر یخچال سایدبای ساید دوو یک امری است که می توانید خود شما هم در خانه انجام دهید و اگر کمی با مسائل فنی آشنایی داشته باشید امر زیاد پیچیده ای به نظر نمی رسد. ولی لازم است بدانید بخش ها و جایی که فیلتر دستگاه قرار گرفته است دارای حساسیت های فنی خاصی است و نکته دیگر که در این مورد وجود دارد تهیه فیلتر آب اصلی است که شاید کمی این کار را برای شما دشوار نماید. در پارسیان سرویس این خدمات از تهیه فیلتر تا نصب و حتی ارائه ضمانت اصالت انجام می پذیرد.

زمان مناسب برای تعویض فیلتر یخچال و فریزر دوو

یکی از سوالاتی که به صورت متداول از سمت کاربران از ما پرسیده می شود این است که بهترین زمان برای تعویض فیلتر آب یخچال فریزر دوو چه زمانی است. لازم است در این بخش از مقاله این موضوع را برای شما به صورت کامل توضیح دهیم. زمان مناسب و پیشنهادی که باید فیلتر یخچال و فریزر دوو تعویض شود حدود 6 الی 7 ماه است که این زمان اگر از دست شما خارج شده است می توانید با توجه به تعداد گالن آبی که مصرف کرده اید که بهترین زمان 200 الی 300 گالن مصرفی است که این فیلتر تعویض شود.

نتیجه گیری

ما در این مقاله نکات مهمی که در مورد تعویض فیلتر آب یخچال و فریزر دوو وجود داشت را برای شما بررسی کرده ایم. همانطور که گفته شد تعویض فیلتر و جایگزینی فیلتر آب جدید و مناسب مدل دستگاه و اصلی کمی برای کاربران و مصرف کنندگان عادی دشوار است و بهتر است تعویض فیلتر توسط نمایندگی یخچال فریزر دوو در بخش فنی پارسیان سرویس انجام پذیرد. لازم است در نظر داشته باشید اگر در یخچال و فریزر دوو به ارور خاص و یا مشکلی بر خوردید می توانید با کمک متخصصین ما و خدماتی که به صورت حضوری و در محل توسط ما انجام می پذیرد مشکل و یا خرابی را از دستگاه خود برطرف نمایید. لازم است بدانید شماره های تماس بخش فنی پارسیان سرویس در آخر هر مقاله این وبسایت قرار گرفته است که در صورت نیاز می توانید از طریق آن ها با ما در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *