یکی از پرفروش ترین های بازار یخچال و فریزر برند دوو می باشد که در بین رقبا بی نظیر است. این برند به دلیل تولیدات با کیفیتی که دارد و استفاده از قطعات اصلی مورد توجه کاربران و مشتریان این عرصه قرار گرفته است. ولی همانطور که می دانید وقتی برندی مطرح می شود کالای تقلبی و یا مشابه با اصلی آن در بازار افزایش میابد. در این بین هم خیلی از مشتریان نظرشان و انتخاب آن را بعد از تحقیق فراوان انجام می دهند. از این رو قصد داریم در این مقاله در مورد یخچال و فریزرهای دوو با شما صحبت کنیم. در این مقاله نکات آموزنده و مهمی وجود دارد که نیاز است تا انتهای آن را مطالعه نمایید. پس در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

بررسی و نکات مهم در خصوص یخچال و فریزر دوو

همانطور که در اول این مقاله توضیح داده شد قصد داریم در مورد تولیدات برند دوو با شما صحبت کنیم. اینکه از کجا متوجه اصل یا غیر اصل بودن، قابلیت ها و ویژگی های تولیدات این برند و غیره را مورد بررسی قرار دهیم. خیلی از افرادی که گروه تعمیرات ما به محل آن ها برای تعمیر یخچال و فریزرشان مراجعه شده است سوال کرده اند که چه ویژگی در یخچال و فریزر مهم است. یا اینکه از کجا متوجه شویم مدلی که قصد خرید آن را داریم برند اصلی است و از این دست از سوالات. در ادامه این مقاله تمام این موارد را به صورت تخصصی و فنی برای شما بررسی می نماییم. در ادامه همراه ما باشید.

کاربردی: نمایندگی سایدبای ساید دوو در تهران

ویژگی های یخچال و فریزر دوو در بدنه

یکی از بخش های مهی که در در هر یخچال و فریزری بعد از کمپرسور مهم است بدنه دستگاه می باشد. جنس بدنه در یخچال و فریزرهای دوو از فولاد می باشد همین امر سبب عمر بالا و دوام بدنه در مقابل برخی از ضربات شده است. رنگ بدنه در یخچال و فریزهای دوو که در سه رنگ سفید،خاکستری و استیل می باشد هم از نوع کاور شده و ضد خط و خش است. یکی دیگر از مزیت های بدنه تولیدات این برند ضد زنگ بودن بدنه آن است که برای انتخاب آن را برجسته می نماید.

کمپرسور و مصرف انرژی

یکی دیگر از ویژگی های بارز یخچال و فریزرهای دوو که آن هم تراز با تولیدات برند سامسونگ و الجی می نماید کمپرسور و میزان مصرف انرژی این یخچال و فریزهاست. کمپرسورهای یخچال و فریزرهای دوو خطی می باشد و از فناوری مصرف انرژی بهینه بهره می جوید. همین موضوع سبب شده است در تولیدات یخچال و فریزهای دوو شاهد کاهش مصرف انرژی و عمر طولانی دستگاه شود.

مطالعه شود: راهنمای استفاده و کار با یخچال و فریزر دوو

یخساز اتوماتیک

یکی از ویژگی هایی که در یخچال و فریزرهای جدید لازم است که وجود داشته باشد یخساز است. برخی از یخچال ها و فریزرها دارای یخساز هستند ولی متاسفانه یا اتوماتیک نیست و یا قابلیت اتصال به آب شهری را ندارد. معایب این دست یخچال ها و فریزرها این است که در صورت تمام شدن آب بخش یخساز دیگر برای شما یخ تهیه نمی کند و در برخی از مدل ها این امکان اتوماتیک نیست و در این مدل ها مشکل خروج یخ در وقت و زمان از معایب آن محسوب می شود. ولی در اکثر شاید یتوان گفت تمام مدل های جدید یخچال و فریزرهای دوو این امکان به صورت اتوماتیک و اتصال به آب شهری وجود دارد که خود یکی از مزایای تولیدات این برند محسوب می شود.

مدل های متنوع

یکی دیگر از مزایایی که انتخاب برای خرید را برای مشتریان بسیار راحت کرده است مدل و کاربری های این برند است. یکی از نکاتی که در تولیدات دوو وجود دارد تنوع نوع و مدل های آن است. البته باید در نظر داشته باشید تمام مدل های یخچال و فریزر دوو دارای فناوری های روز هستند و تمام مواردی که در بالا به آن ها اشاره داشتیم را می توانید در تمام مدل های یخچال و فریزر دوو داشته باشید. در زیر به برخی از مدل های تولید شده توسط این برند اشاره خواهیم داشت.

  • یخچال و فریزر دوقلو
  • یخچال و فریزر نیم ساید یا بالا پایین
  • یخچال و فریزر مدل فرانسوی دوو
  • یخچال و فریزر ساید بای ساید دوو

پیشنهادی: نمایندگی یخچال و فریزر دوو در تهران

یخچال و فریزر دوقولوی دوو یا ساید بای ساید دوو

مزایا و معایب سایدبای ساید دوو

یکی از سوالاتی که به کرار از ما پرسیده می شود این است که آیا یخچال و فریزر دوقولوی دوو بهتر است یا سایدباید ساید. در این قسمت از مقاله قصد داریم مزایای هردو از این مدل های یخچال و فریزر دوو را برای شما بررسی کنیم. ابتدا به بررسی امکانات سایدبای ساید دوو می پردازیم یاید بگوییم این مدل از یخچال و فریزرهای دوو دارای فضای بیشتری هستند و ظاهری متفاوت و به روزتری نسبت به مدل دقلوی خود دارند. یکی دیگر از مزایای این دست از مدل ها امکانات بیشتر و حرفه ای تری مثل تنظیم دما برای هر کدام از کشوهای دستگاه، دارای طبقاتی بدون فریم هستند و دوراین دور می باشند. البته لازم است بدانید در مدل های جدید دقلوی دوو هم برخی از این ویژگی ها را شاهد هستیم. خب حال نوبتی هم باشد نوبت مزایا و معایب یخچال و فریزرهای دوقلوی دوو است. که در این قسمت به بررسی آن ها می پردازیم.

مزایا و معایب یخچال و فریزر دوقلوی دوو

یکی از ویژگی هایی که باید به آن اشاره داشته باشیم قیمت مناسب و ارزش خرید این مدل است. در این مدل که می شود گفت 80 درصد از امکانات سایدبای ساید را دارا می باشد قیمت مناسبتری نسب به آن دارد. یکی دیگر از مزایای این دستگاه جابجایی راحت آن است که به صورت جداگانه می توانید آن ها را جابجا کنید. در صورت کمبود جا می توانید فریزر را از از یخچال با فاصله قرار دهید. ولی یکی از معایبی که شاید برای خیلی از ما مهم است فضای داخلی کمتری نسبت به مدل ساید دارا می باشد.

نتیجه گیری

در این مقاله در مورد مزایا و معایب یخچال و فریزرهای دوو با شما صحبت کردیم. بخشی از مقاله هم به بررسی یخچال و فریزر دوقلو و سایدبای ساید دوو اشاره داشتیم. لازم است بدانید برای خرید آگاهی از ویژگی های کامل تولیدات این برند باید به طور حتم با خود فروشگاه و فروشنده مشورت نمایید. اگر یکی از مدل های یخچال و فریزر دوو را دارید و با مشکل و یا خرابی در آن مواجه شده اید می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر دوو که در زیر شماره ها را قرار داده ایم با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *