یکی از مدل های یخچال و فریزر که تولید آن جز پرطرفداری در بازار کنونی شده است مدل توکار یخچال و فریزر است. این مدل از یخچال و فریزر را برندهای مختلفی اقدام به تولید می کنند. ما قصد نداریم در این مقاله در مورد برند خاصی با شما صحبت کنیم. قرار است در مورد کلیت این مدل از یخچال و فریزر با شما صحبت کنیم که چه مزایا و یا معایبی این مدل از یخچال فریزرها دارا می باشند. به طور کلی یخچال و فریزرهای توکار یکی از کم تنوع ترین هم از نظر مدل و هم برند در بازار هستند. که بیشتر برندهای مطرح و لوکس اقدام به تولید این دسته از یخچال و فریزرها کرده اند. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد معایب و مزایای یخچال و فریزرهای توکار با شما صحبت کنیم. در این مقاله موارد بسیار مهمی وجود دارد که لازم است تا انتهای آن را با دقت مطالعه نمایید. در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

بررسی معایب و ویژگی های یخچال و فریزرهای توکار

همانطور که توضیح داده شد یخچال و فریزرهای توکار به دلایل مختلفی طرفداران زیادی در بازار دارند. این دسته از یخچال و فریزرها را می توان جز خاصترین مدل ها و انتخاب برخی سلیقه ها قرار داد و همه پسند نیست. این مدل از یخچال و فریزرها برای افرادی مناسب است که مالک منزل هستند و برای مستاجران و کسانی که خانه ثابتی ندارند مناسب نیست. اگر قصد خرید یخچال و فریزر توکار را دارید در ادامه این مقاله نکات مهمی را برای شما عنوان می کنیم که شما را در انتخاب راهنمایی جامعی می نماییم. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

بخوانید: نمایندگی یخچال آدمیرال

فضا و مکان

یکی از ویژگی های این دسته از یخچال و فریزرها فضایی است که باید در آن قرار گیرد. یکی از مزایای یخچال و فریزرهای توکار این است که مکان تعریف شده ای در آشپزخانه دارند و همین سبب می شود که زیبایی زیادی به آنجا دهد. یکی دیگر از مزایای آن این است که به دلیل پوشیده شدن اطراف آن نمای بیشتری از یخچال و فریزر خودنمایی می کند همین امر سبب زیبایی دو چندان آن شده است. از دیگر مزایای آن باید به نمای شیک و مدرنی که به آشپزخانه و یا مکان می دهد اشاره داشت. ولی از معایب آن باید به دائمی بودن جای یخچال اشاره کرد و یک عیب بزرگ دیگر که دارد نسبت به هم نسل های خود فضا و عمق کمتری در داخل یخچال و فریزر شاهد خواهید بود.

فضا و حجم داخلی

یکی از مزایایی که باید در این دسته از یخچال و فریزر به آن اشاره داشت فضای داخلی بزرگ آن است. در این مدل از یخچال و فریزرهای شاهد فضای بازتر داخلی هستیم که همین امر می تواند آن را برای افراد در انتخاب الویت بخشد. در این یخچال و فریزر کشوهای بیشتر و فضایی جدا برای مواد غذایی گوناگون وجود دارد در بخش فریزرهم به همین شکل می تواند فضای بیشتری در اختیار شما قرار دهد. ولی از معایب این موضوع باید به نصب نشدن و عدم وجود آبسردکن و یخساز به دلیل درب های بزرگ آن اشاره کرد. از دیگر معایبی که در این بخش از مقاله باید به آن اشاره داشته باشیم سنگینی و سختی در جابجایی دستگاه است که کار را کمی برای شما دشوار می نماید. این یخچال و فریزرها دارای درب های بزرگ و بدنه ای سنگین نسبت به مدل های دیگر از یخچال و فریزر هستند.

مقاله کاربردی: نمایندگی فریزر آدمیرال

قیمت یخچال و فریزرهای توکار

یکی از معایبی که این دسته از یخچال و فریزرها را دارا می باشند قیمت بسیار بالای آن است. قیمت این مدل یخچال و فریزر به دلیل خاص بودن نوع طراحی و قدرت و قطعات و بعضا برندهایی که اقدام به تولید آن کرده اند نسبت به سایر مدل ها گرانتر است. این تفاوت قیمت به قدری هست در این پلتفرم ها که شاید برای خرید آن ها درباره قیمت باید بیشترین تحقیق را به عمل آورید. جالب است بدانید هزینه های جانبی این مدل از یخچال و فریزر بسیار زیاد است دلیل آن هم این است که باید فضای قرار گیری را برای آن مناسب نمایید و هر فضایی برای قرارگرفتن آن مناسب نمی باشد.

مشخصات فنی یخچال و فریزرهای توکار

یکی از ویژگی های بارزی که در این مدل از یخچال و فریزر شاهد هستیم مشخصات فنی بسیار خاص است. باید در این بخش به جک های قدرتمند درب آن اشاره داشته باشیم و همین امر سبب استحکام نوار دور درب و درب های یخچال و فریزرهای توکار شده است. در قسمت مشخصات فنی باید به مصرف کم و قدرت بینظیر خنک سازی مواد در یخچال و در بخش فریزر به انجماد یکنواخت و سریع آن اشاره دشته باشیم. از نظر فنی این یخچال و فریزرها بسیار قوی و دارای بدنه هایی سنگین و قوی نسب به سایر مدل های خود هستند. ولی همین امر کمی خدمات تعمیر یخچال و فریزرهای توکار را برای مشتریان سخت کرده است به این دلیل که نیازمند تعمیرکاران و متخصصین خاص با ابزارآلات خاص هستند.

تعمیرات یخچال و فریزر آدمیرال

مزایا و معایب کلی

به صورت کلی برای اینکه انتخاب را برای شما کمی راحتتر نماییم باید به صورت کلی به بررسی مزایا و معایب بپردازیم. این دسته از یخچال و فریزرها به دلیل اینکه به صورت کلی در جای خاصی قرار می گیرند فضای پرت را حذف می کنند. همین امر سبب شده است که زیبایی خاصی به محیط قرار گیری یخچال و فریزر ببخشد. یکی دیگر از مزایای این دستگاه ها به بزرگ بودن و جادار بودن آن ها باید اشاره داشت. یخچال و فریزرهای توکار به دلیل بزرگی که دارا می باشند فضای بیشتری را در داخل آن ها شاهد هستیم. در زیر به صورت لیستی برای شما بررسی کرده ایم.

مزایا

 • قرارگیری در داخل بخشی از کابینت آشپزخانه.
 • بسیار جادار و محکم و قوی.
 • پوشاننده شلوغی و ریخت و پاشهای محل.
 • مصرف بسیار بهینه و کم.
 • درب بسیار محکم و دارای آرام بند.

معایب

 • جابجایی و حمل دشوار
 • عدم وجود آبسردکن و یخساز
 • قیمت بسیار بالا
 • عدم تناسب برای مستاجران
 • عمق بسیار کم
 • تعمیرات دشوار و گران قیمت
 • سختی تعیین فاصله کم پشت یخچال و فریزر توکار

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *