یکی از وسایلی که اخیرا در خانه های اکثر ما ایرانیان می توان گفت جایگزین خوبی برای کولر آبی شده است کولرهای گازی می باشد این کولرها به صورت کلی نوعی دستگاه تهویه می باشد که به کمک سیکل تبرید تراکمی کار می کند. کولرهای گازی این توان را دارند که گرما را از محیط دفع نمایند و دمای خنک را جایگزین آن کنند و در برخی از مدل ها و برندهای کولرهای گازی می توان عکس این کار را انجام داد یعنی به جای سرد کردن محیط یک گرمایش خوبی در اطاق انتقال داد. لازم است بدانید تفاوت های بارزی بین کولرهای گازی و کولرهای آبی وجود دارد و برعکس آن که شاید شما هم شنیده باشید کولرهای گازی مصرف انرژی بالاتری نسبت به کولرهای آبی دارا می باشند. باید بگوییم مصرف کولرهای گازی از مصرف انرژی کولرهای آبی شاید کمی بیشتر باشد ولی لازم است بدانید به صورت کلی اتلاف انرژی و دمایی که از محیط در استفاده از کولرهای گازی صرف می شود بسیار کمتر است. به صورت کلی همین اوامر سبب شده است که نظر کابران زیادی به استفاده از کولرهای گازی جلب شود و استفاده از کولرهای گازی در خانه ها بیشتر باشد و یا در کنار داشتن کولر آبی یک کولر گازی در خانه استفاده شود. لازم است بدانید کولرهای گازی دارای برندهای متنوعی می باشند که ممکن است دچار یک سری خرابی شود ما در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیرات کولرگازی گری با شما صحبت نماییم. لازم است برای درک هرچه بهتر این موضوع در ادامه این مقاله همراه پارسیان سرویس باشید.

تعمیرات تخصصی کولر گازی گری GREE در تهران

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره داشتیم کولرهای گازی در برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه شده اند که یکی از برندهای مطرح آن که در کشور ما هم طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است کولر گازی گری می باشد این شرکت چینی در حوزه تولید لوازم خانگی و کولرهای گازی از سال ۱۹۸۹ میلادی فعال است و ابتدا با نام شرکت مهندسی خنک‌کننده هایلی خلیج با مسئولیت محدود فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1994 به شرکت لوازم خانگی الکتریکی گری در جوهای تغییر نام داد. این شرکت هم اکنون یکی از تولید کنندگان بزرگ لوازم خانگی مطرح است که می توان گفت تولیدات با کیفیتی را دارا است. این شرکت به صورت کلی تولیدات با کیفیتی را به بازار روانه کرده است و همین امر سبب گشته به دلیل کیفیت بالا و قیمت های استثنائی این تولیدات در کشورهای مختلف همچون ایران طرفداران زیادی داشته باشد. ولی لازم است بدانید کیفیت سببی نیست که محصول خراب و دچار مشکل نشود و باید بدانید که کولرهای گازی در صورت خرابی نیازمند این هستند که متخصص فنی به تعمیر آن بپردازد و غیر از این نکته مهمی که وجود دارد سرویس های به موقع کولر گازی گری است. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد نکاتی که در تعمیرات کولرگازی گری وجود دارد با شما صحبت نماییم لازم است بدانید در این مقاله نکات بسیار مهمی را برای شما بررسی کرده ایم که لازم است تا انتهای آن را مطالعه نمایید.

تعمیرات تخصصی کولرگازی در تهران

مشکلات و خرابی های کولرگازی گری

یکی از موضوعاتی که در این مقاله باید به بررسی آن بپردازیم مشکلات متداولی است که ممکن است برای کولرگازی گری مشکلاتی به وجود بیاید که رفع این مشکلات برخی را می توان توسط اشخاص باشد و برخی از آن نیازمند مراجعه تعمیرکار متخصص به محل است که در این بخش از مقاله به برخی از این مشکلات و راهکارهایی که برای رفع آن وجود دارد پرداخته ایم. در ادامه موارد مهمی را برای شما بررسی کرده ایم که نیاز است آن ها را به صورت کامل مطالعه نمایید و راهکارهای ارائه شده را به کار گیرید. در ادامه بررسی این موارد با ما همراه باشید.

دلیل روشن نشدن یونیت داخلی کولرگازی گری

یکی از مشکلاتی که از سمت کاربران بسیار گزارش شده است عدم روشن شدن یونیت داخلی کولرگازی گری می باشد که می تواند دلایل بسیاری سبب به وجود آمدن این مشکل شود. در زیر لیستی از این دلایل را برای شما آماده کرده ایم که لازم است مطالعه نمایید.

نیاز است ابتدا مقدار گاز دستگاه را بررسی نمایید کم بودن گاز کولرگازی می تواند دلیل به وجود آمدن این مشکل باشد.
باید فیلتر کولر گازی را به صورت دقیق بررسی نمایید و این کار باید به صورت منظم انجام شود و در صورت کثیفی آن را تمیز نمایید.
قطعات داخلی دستگاه باید توسط یک متخصص بررسی شود و در صورتی که یک یا چند قطعه مشکل داشته باشد تعویض و یا تعمیر شود.
یکی از قطعات داخلی که ممکن است با مشکل مواجه شود فن دستگاه است.

تولید مه سفید بعد از روشن کردن کولرگازی

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه های گری به وجود بیاید تولید مه سفید بعد از روشن کردن باشد که نیاز است موارد زیر توسط متخصص امر بررسی شود و لازم است بدانید این مشکل در کولرهای گازی یکی از مشکلات تخصصی می باشد.

اول از هرکاری باید بررسی نمایید میزان غلظت این مه چقدر می باشد.
این مشکل می تواند از رطوبت تولید شده در حین یخ زدن یونید خارجی ایجاد شود.
باید برای رفع این مشکل ابتدا به سراغ کندانسور دستگاه بروید.
این مشکل عمدتا از کندانسور دستگاه می باشد که باید توسط متخصص امر بررسی شود.

تولید بوی بد از کولرگازی گری

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است شماهم با آن دست و پنجه نرم نمایید ایجاد بوی بد از کولرگازی گری باشد که می توانید برای رفع این مورد موارد زیر را بررسی نمایید.

یکی از دلایل تولید شدن بوی بد از کولر گازی گاز مبرد می باشد که باید ابتدا نشتی گاز دستگاه بررسی شود.
توجه داشته باشید این گاز می تواند سبب مسمویت شود پس لازم است به سرعت دستگاه را خاموش نمایید و دریچه های دستگاه را باز نگاه دارید.
یکی از نشانه های نشتی گاز می تواند عدم خنک کردن کافی کولر گازی باشد.

تعمیر کولرگازی گری در تهران

ما در این مقاله مواردی که نیاز بود برای شما در خصوص نمایندگی کولرگازی گری بررسی کردیم لازم است بدانید در صورت بروز هرگونه مشکل و مشاهده مشکلات در کولرگازی گری نیاز است با تعمیرکاران ما در بخش تعمیرات تخصصی کولرگازی گری در تهران که شماره های آن در انتهای این مقاله قرار گرفته است تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *