در لوازم خانگی تولید جدید تکنولوژی های برتری در خصوص عیب یابی قرار گرفته است که می توان به یکی از آن ها وجود کدهای ارور اشاره داشت.که در لوازم خانگی بسیار مهم و حیاتی است و می تواند در تعمیر و رفع عیب دستگاه به ما کمک کند ماشین لباسشویی بکو هم از این موضوع مستثنی نیست و لیستی از کد ارورها را برای آن در نظر گرفته اند در ادامه قرار است در مورد این ارورهای با شما صحبت کنیم پیشنهاد می کنیم در ادامه با پارسیان سرویس همراه باشید.

کد ارور یا ارو ماشین لباسشویی بکو

همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم ارور یا کدارور در لوازم خانگی مثل یخچال و فریزر و ماشین لباسشویی به دستوری گفته می شود.که در خصوص اشکال پیش آمده در دستگاه خبر می دهد هر کد به منزله خبر از یک مشکل و یا ایراد استکه باید به آن توجه داشت و با بررسی علت آن به رفع اشکال پرداخت لازم است بدانید که کد ارورها باید تخصصی بررسی شود و برخی از آن ها می تواند به ایرادی اشاره داشته باشد که بخش های دیگر هم تحت تاثیر قرار دهد بهتر برای بررسی با متخصص فنی مشورت کنید.

کد ارور E1 در ماشین لباسشویی بکو

یکی از کد ارورهای مهم در ماشین لباسشویی بکو ارور E1 است این ارور به موارد مهمی اشاره دارد که در زیر به آن ها پرداخته ایم.

  • به صورت اختصاصی به ارور NTC اشاره دارد یعنی اینکه سیم کشی ترمیستور ایراد دارد.
  • با اهم سنج توسط متخصص بررسی شود که باید 4700 اهم را در دمای 25 نشان دهد.

ارور E3 ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از ارورهای مهم در لباسشویی بکو ارور E3 است که دلایلی چون خرابی در هیتر ماشین لباسشویی بکو را دارا می باشد که باید رله برد کنترل کننده را در هیتر بررسی کنید.

هشدار E2 در ماشین لباسشویی بکو

ارور E2 کمی شبیه به ارور E3 لباسشویی بکو است که به خرابی هیتر ربط دارد ولی اختصاصا به مورد اشکال در سیم کشی دستگاه اشاره دارد.

کد ارور E4 لباسشویی بکو

این کد ارور در ماشین لباسشویی بکو چند دلیل دارد مشکلاتی از قبیل که دستگاه با آب پرنمی شود و یا به مشکل داشتن دریچه آب اشاره داشته باشد و ممکن است بعد از وجود این ارور درب ماشین لباسشویی شما متراکم شود.

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

این ارور به اشکال در تخلیه مرتبط می شود و یا خبر از مسدود شدن در فیلتر پمپ می دهد و یا می تواند اشکال در مورد بردکنترلی،پمپ تخلیه،شینگ تخلیه و برد الکترونیکی باشد.

ارور E6 در دستگاه ماشین لباسشویی بکو

این ارور به خرابی دینام ماشین لباسشویی اشاره دارد و یکی از علائمی که در دستگاه مشهود است پرش،تکان های شدید در هنگام کار ماشین لباسشویی است که باید موتور ماشین لباسشویی بکو بررسی شود.

بررسی ارور E7 در ماشین لباسشویی بکو

این ارور به شناسایی سنسور سطح اشاره دارد بهتر است توسط متخصص و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران بررسی شود.

ارور E8 ماشین لباسشویی بکو

این ارور به پرنشدن ماشین لباسشویی بکو از آب خبر می دهد که پیشنهاد می کنیم اول از هرکاری شیلنگ پشت را بررسی و سپس به بررسی شیربرقی ماشین لباسشویی بپردازید.

علت کد ارور E9 ماشین لباسشویی

این ارور به خرابی قفل درب ماشین لباسشویی بکو اشاره دارد و باید به طور حتم توسط متخصص امر بررسی شود و شاید نیاز باشد برای رفع این ارور اقدامی پیچیده توسط متخصص صورت گیرد و پیشنهاد می کنیم اگر به موارد فنی وارد نیستید اصلا برای رفع آن به صورت شخصی اقدام نشود.

هشدار E10 ماشین لباسشویی بکو

این هشدار خبر از انسداد درب ماشین لباسشویی می دهد که به مشکلات دیگر داخلی مرتبط است احتمال دیگری که در خصوص این ارور وجود دارد مشکل در میکروسوییچ هم می تواند باشد که باید تعویض گردد.

کد خطای E11 بکو

این کد خطا می تواند به مشکل بزرگی اشاره داشته باشد آن هم اشکال در موتور ماشین لباسشویی بکو است که بسیار حساس و مهم است و پیشنهاد می کنیم سریعا با متخصص تماس بگیرید 02126325790.

ارور E17 ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از ارورهایی که گاها در ماشین لباسشویی بکو رخ می دهد شاید بتوان گفت مشکلی جدی نباشد و دلیل آن وجود کف زیاد در ماشین لباسشویی است و اول از هرکار بهتر است با پاک کردن کف به وسیله انجام چرخه های شستشو آن را رفع نمایید پیشنهاد ما این است برای اینکه شاهد این دست از مشکلات نباشید بار کار ماشین را با کم کردن حجم لباس ها در دوره شستشو و کیفیت مواد شوینده مصرفی را بالا ببرید.

ارور E18 ماشین لباسشویی بکو

این ارور نشاندهنده این است که بار زیاد و نامتعادلی در چرخه شستشو وجود دارد و راه حل رفع آن متوقف کردن برنامه و خاموش و روشن کردن مجدد ماشین لباسشویی بکو است

پیشنهاد می کنیم برای این 2 ارور آخر مقاله نحوه استفاده و راهنمای ماشین لباسشویی بکو را در سایت مطالعه فرمایید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم ارورهای ماشین لباسشویی بکو را برای شما بررسی نماییم این مقاله در راستای بهبود شناخت مشکلات ماشین لباسشویی بکو برای شما در این سایت تهیه شده است بهتر است در صورت بروز هر مشکلی که در شناخت آن درکی وجود نداشته باشد با نمایندگی ماشین لباسشویی بکو در تهران در تماس باشید.

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *