یکی از برندهای ایرانی تولید یخچال و فریزر در ایران الکترواستیل می باشد. این یخچال و فریزر به دلیل کیفیت بالای سایخت و قطعاتی که با کیفیت در آن استفاده شده است طرفداران زیادی دارد. هر برندی از یخچال و فریزر دارای ویژگی هایی است که باید از آن ها اطلاعات کافی داشت. در این مقاله قصد داریم درمورد ویژگی ها و همه چیز در مورد یخچال و فریزر الکترواستیل با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

همه چیز درمورد یخچال و فریزر الکترواستیل

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد یکی از برندهای مطرح در تولید یخچال و فریزر الکترواستیل است. این برند که بیش از نیم قرن است در ایران به تولید یخچال و فریزر پرداخته مدل های زیادی را روانه بازار کرده است. تولیدات این برند به دلیل ویژگی ها و قطعاتی که در آن استفاده شده است عمری طولانی را دارا می باشد. این تولیدات اخیرا به تکنولوژی های روزی مجهز شده اند که همین امر سبب پر مخاطبی این برند شده است. شاید جالب باشد که بدانید الکترواستیل غیر از تولیدات خانگی تولیدات صنعتی زیادی را روانه بازار کرده است. همین امر سبب تجربه بالای این شرکت در تولید محصولات سرمایشی شده است. این شرکت در این چند ساله تمام تلاش خود را کرده است که بروزترین قطعات و تکنولوژی های برتر را در تولیدات خود به خصوص تولیدات خانگی خود استفاده کند. پس همین امر سبب شده است تولیدات بروزی را در میان رقبای خود داشته باشد. در ادامه در مورد این برند و ویژگی های تولیدات این برند با شما بیشتر صحبت خواهیم کرد در ادامه همراه ما باشید.

بخوانید: تعمیر یخچال و فریزر الکترواستیل در تهران

کیفیت یخچال و فریزرهای الکترواستیل

یکی از مواردی که در انتخاب یخچال و فریزر بسیار مهم است کیفیت تولیدات آن برند است. یکی از عوامل مهمی که در امر کیفیت بسیار نقش بسزایی را ایفا می نماید تجربه است. خوشبختانه همانطور که گفته شد برند الکترواستیل دارای تجربه بالایی در امر تولید است. از آن مهمتر به دلیل تجربه ای که این برند در تنوع تولیدات سرمایشی داشته توانسته در امر کیفیت در بین یخچال و فریزرهای ایرانی حرف اول را در این زمینه بزند.

ویژگی های یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از سوالاتی که در بخش پرسش و پاسخ از ما زیاد شده است در مورد ویژگی های برتر یخچال و فریزر الکترواستیل است. تولیدات یخچال و فریزر الکترواستیل از نظر فنی دارای ویژگی های فراوانی است که باید به آن بپردازیم.از ویژگی های بارز برند الکترواستیل به روز بودن تکنولوژی هایی است که در تولیدات خود تلاش کرده استفاده کند و از آن ها بهره کافی را ببرد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این ویژگی ها ریز به ریز و فنی با شما صحبت کنیم.

مقاله کاربردی: راهنمای کار با یخچال و فریزر الکترواستیل

موتور و مشخصات فنی

یکی از بخش های مهم در هر یخچال و فریزری موتور و قطعات مربوط به این بخش است. در یخچال و فریزرهای الکترواستیل از موتورهای به روز اروپایی استفاده شده است. این دست از موتورها به دلیل ویژگی هایی که دارا می باشند کیفیت ساخت خوبی را در آن ها شاهد هستیم و جدا از کیفیت و عمر بالا مصرف انرژی بسیار بهینه در آن هاست که خود نمایی می کند. موتورهایی که در این یخچال و فریزرها استفاده شده است ACC و Secop است و در این موتورها شاهد تکنولوژی روز بازار یعنی MUFFLER هستیم. این تکنولوژی در بالا بردن راندمان کمپرسور و کاهش ورود مایع به درون موتور جلوگیری می کند و همین امر سبب افزایش طول عمر آن شده است. یکی دیگر از تکنولوژی های استفاده شده در بخش فنی دستگاه تکنولوژی Direct path است که از حرکات اضافی موتور دستگاه جلوگیری می نماید.

بدنه و ورق یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از ویژگی های بارز یخچال و فریزرهای الکترواستیل بدنه و ورقی است که در آن به کار رفته است. این ورق در زیبایی یخچال و فریزر تاثیر بسزایی دارد ورق ها مصرفی در یخچال و فریزرهای الکترواستیل الکترو گالوانیزه پیش رنگ کره ای می باشد. ویژگی های این ورق باید به زیبایی و درخشندگی و مقاومت بالا یعنی 15 ساله آن ها اشاره داشت.

شاید برای شما هم مفید باشد: تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل

مصرف انرژی در یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از موضوعات مهمی که در یخچال و فریزر بسیار مهم است و جزیی از ویژگی های آن محسوب می شود مصرف انرژی است. این مصرف در برندها و مدل ها متفاوت است و ممکن است در برخی مصرف انرژی بیشتر در بعضی مصرف انرژی کمتری را شاهد باشیم. در مدل هم می توان شاهد این موضوع بود در چند مدل از یک برند یخچال و فریزر برچسب انرژی متفاوتی را شاهد باشیم. ولی در یخچال و فریزر الکترواستیل به دلیل به کارگیری تکنولوژی ها روز دنیا مصرف انرژی نسبتا کمتری را در مدل های آن شاهد هستیم. دلیل پایین بودن مصرف انرژی در یخچال و فریزرهای الکترواستیل استفاده از نوارهای قابل شستشوی دور درب و موتوری است که از تکنولوژی روز اروپا بهره مند است. مصرف انرژی در الکترواستیل بین +A و ++A تعریف و برچسب گذاری شده است.

ویژگی های کلی در یخچال و فریزرهای الکترواستیل

موارد زیادی در یخچال و فریزرهای الکترواستیل وجود دارد که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد و باید به آن ها اشاره ای هرچند کوتاه داشت. در این قسمت از مقاله قصد داریم در مورد برخی از ویژگی های بارز یخچال و فریزرهای الکترواستیل درب و ویژگی های آن است. درب یخچال و فریزر الکترواستیل ویژگی بارزی که دارد این است که به صورت 90 درجه باز می شود و همین امر سبب جلوگیری از اتلاف انرژی در دستگاه می شود و استفاده از نوار نانو در دور درب از دیگر ویژگی های بارز آن است. در 90 درصد مدل های الکترواستیل شاهد وجود آبسردکن هستیم که به صورت اتوماتیک می توانید از آن بهره ببرید. در برخی از مدل های ساید یخچال و فریزر الکترواستیل دارای درب بار هستیم که همین امر سبب شده فضای بیشتری در مدل های ساید را شاهد باشیم. دیگر ویژگی هایی که باید به آن اشاره داشت سیستم کنترل الکترونیکی و سیستم سرمایش و انجماد سریع دستگاه است که هم در مصرف انرژی و هم باعث می شود همیشه مواد غذایی در آن سالم و تازه بماند.

نتیجه گیری

ما در این مقاله در مورد ویژگی های بارز یخچال و فریزر الکترواستیل با شما صحبت کردیم. لازم است بگوییم اگر قصد خرید محصولات تولیدی این برند را دارید بهتر است بیشتر تحقیق کنید و از مجموعه فروشگاه آن هم مشورت دریافت نمایید. در صورت بروز خطا و مشکل در یخچال و فریزر الکترواستیل هم با نمایندگان ما در نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل که در زیر شماره های آن را قرار داده ایم در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *