یکی از تکنولوژی هایی که در ماشین های لباسشویی جدید وجود دارد نمایش مشکل در قالب یک کد ارور است. این کد ارورها هرکدام به صورت جداگانه خبر از خرابی در یک بخش از ماشین لباسشویی ما دارند. برخی از این ارورها نمایش دهنده اخطارهای سطحی غیر ضروری در ماشین لباسشویی هستند. برخی از این ارورها هم خرابی های مهمی را به ما اخطار می دهند. در بعضی از این ارورها هم مشکل حادی گزارش نمی شود ولی رفع آن ها کمی سخت و نیاز به دریافت اطاعات جامعی دارد. یکی از این ارورها که در ماشین لباسشویی بوش نمایان می شود ارور E10 می باشد. در این مقاله قصد داریم علت ها و راه حل های رفع این ارور بررسی می شود. در ادامه این مقاله همراه پارسیان سرویس باشید.

بررسی ارور E10 در ماشین لباسشویی بوش

یکی از ارورهای مرسوم در ماشین های لباسشویی بوش ارور E10 و E11 است. این ارور راه حل هایی دارد که باید به صورت تخصصی بررسی و مطالعه شود و سوال خیلی از مخاطبان ما بوده است. در این مقاله راهکارهایی برای رفع این ارور و دلایلی که سبب نمایش این ارور می شود را قصد داریم برای شما بررسی کنیم. برای اطلاع از شرایط رفع و بررسی دلایل آن نیاز است این مقاله را تا انتها مطالعه و موارد را بررسی به کار بگیرید. لازم است بدانید برای رفع برخی از اشکالات در این ارور باید با متخصص امر مشورت و یا متخصص برای رفع این ارور به محل شما اعزام شود. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

بررسی ارور E10 در ماشین لباسشویی بوش

به صورت کلی این ارور به وجود چند مشکل احتمالی در ماشین لباسشویی بوش شما اشاره دارد. این مشکلات احتمالی به صورت کلی بسته یا مسدودیت ورودی آب،وجود خرابی و اشکال در برد،خرابی در هیدروستات دستگاه و شیربرقی می تواند از عوامل این ارور باشند. ولی برای بررسی و رفع این ارور به صورت جداگانه در ادامه این مقاله توضیحاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد. در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

مقاله کاربردی: برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی بوش

مسدودیت و بسته بودن شیر ورودی آب

یکی از عواملی که در نمایش این ارور دخیل و تاثیر گذار است بسته بودن و یا مسدود بودن شیر ورودی آب است. این موضوع می تواند دلایلی داشته باشد و با انجام یک سری کار ساده حل شود. یکی از راه ها بررسی بازبودن فلکه آب و بررسی فشار آب است. یکی دیگر از راهکارهای این بررسی می توانید شیلنگی که به شیر آب وصل است را باز نمایید و سری های آن را بررسی کنید و از عدم انسداد آن اطمینان حاصل نمایید. یکی دیگر از راه های بررسی این است که متخصص امر شیلنگی که برای ورودی آب وجود دارد را به صورت کامل باز نماید و انسداد آن را بررسی نماید. در صورتی که گرفتگی وجود دارد آن را برطرف نمایید و اگر گرفتگی در سر مسیر ورود آب وجود نداشت باید موارد دیگر توسط متخصص امر بررسی شود.

وجود مشکل و خرابی در هیدروستات ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از عواملی که می تواند در بروز چنین خطایی موثر باشد خرابی و ایجاد مشکل در هیدروستات ماشین لباسشویی است. یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی که می تواند خرابی آن برای شما مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد هیدروستات است. دلایلی وجود دارد که می تواند در خرابی این قطعه تاثیر گذار باشد یکی از آن ها کشیدن بار زیاد از دستگاه عوامل آن است. لازم است برای تعمیر هیدروستات ماشین لباسشویی بوش به طور حتم با متخصصین ما در بخش فنی در تماس باشید. تماس بگیرید: 02126325790

خرابی و ایجاد مشکل در شیر برقی ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از علل خرابی و نمایش ارور E10 در ماشین لباسشویی بوش خرابی و سوختن شیربرقی است. این قطعه وظیفه مهمی در ماشین لباسشویی شما ایفا می کند. یکی از بخش هایی که خرابی آن در ماشین لباسشویی می تواند مشکلات زیادی ایجاد نماید شیر برقی است.این قطعه دوبخش اصلی دارد که دیافراگم و پایانه های این قطعه است که واشر آن باید توسط متخصص امر بررسی شود. نکته مهمی که وجود دارد باید تعمیرکار ابتدا بررسی کند که در این قطعه سنگ ریزه و آشغال های آب جمع نشده باشد که این موضوع از علت های اصلی خرابی این قطعه است.

خرابی و سوختن برد ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از قطعاتی که می تواند خرابی آن باعث بروز این کدارور در ماشین لباسشویی بوش شود سوختن و یا خرابی برد است. برد ماشین لباسشویی بوش یکی از قطعات اصلی و مهم در دستگاه است که خرابی آن می تواند بخش های زیادی از ماشین لباسشویی را درگیر نماید. تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش نیازمند مراجعه متخصص و بررسی تخصصی دارد و از دستکاری این بخش که مغز دستگاه است به طور جد توسط افراد غیر متخصص خودداری نمایید.

بررسی کلی موارد

ما در این مقاله بخش هایی که باید برای رفع ارور E10 چک می شد را بررسی کردیم. لازم است برای رفع این ارور نیاز است با متخصصین ما در بخش نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در تهران تماس بگیرید. از دستکاری و باز کردن ماشین لباسشویی بوش توسط شخص غیر متخصص جدا خودداری نمایید. پیشنهاد ما برای رفع ارور بررسی که شما را مطمئن نماید که خرابی از چه بخشی است را به صورت خلاصه در زیر توضیح داده ایم. لازم است موارد زیر را برای اطمینان هرچه بیشتر مطالعه و مواردی که حدس می زنید را با متخصص امر در میان بگذارید.

  • تمام ورودی هایی که آب به آن متصل است را بررسی نمایید.
  • از تا نشدن شیلنگ ورودی آب اطمینان حاصل نمایید.
  • اگر موارد را بررسی کردید و مطمئن شدید می تواند مشکل از دوقطعه مهم باشد.
  • قطعه شیر برقی می تواند مسدود شده باشد و یا واشر دیافراگم آن خراب شده باشد.
  • یکی دیگر از قطعات هیدروستات است که باید ورودی های آن و انشعابات آن توسط متخصص بررسی شود.
  • یکی از بخش هایی که به صورت کلی می توانید خود شما بررسی کنید برد دستگاه است.
  • اگر اخلالی در اجرای برنامه ها و تایمر مشاهده کردید می توانید مطمئن شوید خرابی از برد دستگاه است.

در صورت بررسی موارد فوق با ما از طریق شماره های زیر در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *