یکی دیگر از ماشین های لباسشویی که در ایران طرفداران زیادی به خود جذب کرده است و مشتریان زیادی دارد. ماشین لباسشویی بوش است. این برند به دلیل تولیدات با کیفیت و هوشمندی که به بازار عرضه کرده است موجب شده است جز برترین محصولات این دسته قرار گیرد. یکی از امکاناتی که ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک در خود جای داده است برنامه های شستشو آن ها می باشد. این برنامه های شستشو برای راحتی کار ما و به صورت جداگانه برای هرجنس از لباس مورد استفاده قرار می گیرند. شناخت این برنامه می تواند کمک شایانی به ما در افزایش و حفظ کیفیت پارچه لباس کند. در این مقاله قصد داریم در مورد برنامه هایی که برای شستن لباس ها در ماشین لباسشویی بوش قرار دارد با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله همراه پارسیان سرویس باشید.

Contents

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی بوش

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد در ماشین لباسشویی ها برای شستن لباس برنامه هایی وجود دارد. که هرکدام از آن ها برای یک نوع یا چند نوع از جنس پارچه برنامه ریزی شده است. انتخاب آن ها برای اینکه کیفیت پارچه لباس ثابت بماند لازم و ضروری است. از آن مهمتر شناخت جداگانه این برنامه های شستشو است در ماشین های لباسشویی بوش هم این دست از برنامه ها وجود دارد که می توانید در این مقاله این برنامه ها را بررسی نمایید.البته لازم به ذکر است که در برخی از مدل ها ممکن است نشان آن برنامه یا نام آن متفاوت باشد. لازم است اگر به موردی از این دست برخوردید به دفترچه دستگاه مراجعه نمایید. پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید و نکات را به دقت مطالعه نمایید.

برنامه Cottons در ماشین لباسشویی بوش

یکی از برنامه های ماشین لباسشویی بوش است که مناسب برای شستن لباس های پنبه ای رنگی است. با این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی بوش می توانید پیراهن،ملحفه و رومیزی را شستشو دهید.

مطالعه نمایید: ارورهای ماشین لباسشویی بوش و راه حل رفع آن ها

برنامه intensive در ماشین لباسشویی بوش

این برنامه در ماشین لباسشویی بوش برای لباس های کثیف مناسب است. این برنامه شستشو برای شستن لباس های چرک مرده بسیار کارساز می باشد.

برنامه Eco در ماشین لباسشویی بوش

این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است برنامه بهینه شستشو می باشد. در این برنامه شستشو زمان بیشتری صرف شستن لباس می شود.

برنامه Delicate /silk در ماشین لباسشویی بوش

این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است برای شستن لباس های حریر و ابریشمی و ظریف کاربرد دارد. با این برنامه می توانید لباس هایی با جنس ابریشم،ساتن،ویسکوز و حریر را شستشو دهید.

برنامه Wool در ماشین لباسشویی بوش

این برنامه شستشو مناسب برای شستن لباس های پشمی و کاموایی می باشد. از این برنامه می توانید برای شستن لباس های نخی هم استفاده کنید.

برنامه ماشین لباسشویی Easy-care بوش

این برنامه شستشو برای زمانی است که می خواهید لباس ها با جنس پارچه ظریف را بدون چروک بشویید. در این برنامه می توانید لباس ها با جنس پارچه پنبه و الیاف مصنوعی را به صورت قاطی با ماشین لباسشویی بوش شستشو دهید. این برنامه مناسب برای شستن لباس هایی مثل پیراهن،بلوز و برخی از تیشرت ها می باشد.

شاید برای شما هم کاربردی باشد: تعمیر ماشین لباسشویی بوش در تهران

برنامه Sports Wash در ماشین لباسشویی بوش

این برنامه مناسب برای شستن لباس های ورزشی است و می توانید با این برنامه اقلامی مانند. کیف و کفش هم شستشو دهید.

برنامه Super Quick ماشین لباسشویی بوش

این برنامه همانطور که از نام آن مشخص است برای شستشوی سریع می باشد و عمل شستن در آن حدود 15 الی 20 دقیقه انجام می شود. در این برنامه می توانید لباس های روزمره که کمی بو گرفته اند را شستشو دهید.

برنامه Quick/Mix در ماشین لباسشویی بوش

در این برنامه می توانید لباس ها را به صورت مخلوط قرار دهید. این برنامه مناسب برای شستن لباس های ترکیبی می باشد و می توانید لباس ها با الیاف نازک و ضخیم را در این برنامه بشویید.

برنامه ماشین لباسشویی بوش Empty یا Drain

این برنامه با بهتر است بگوییم این گزینه در برخی از ماشین های لباسشویی از جمله بوش برای تخلیه درام به کار می رود. گاها پیش آمده است که زیاد بودن آب در درام و عدم تخلیه آن توسط ماشین لباسشویی را شاهد بوده ایم. شما می توانید در این زمان از این گزینه برای تخلیه درام استفاده نمایید.

گزینه و برنامه Gentle spin

این گزینه در ماشین های لباسشویی برای خشک کردن به صورت ملایم کارایی دارد. در این برنامه شستشو ماشین لباسشویی در 15 دقیقه لباس را به صورت خشک و نیمه مرطوب به شما تحویل می دهد. این برنامه برای شستن لباس های نخی و نازک و حساس کارایی دارد.

برنامه Duvet Program ماشین لباسشویی بوش

این برنامه در ماشین لباسشویی بوش مناسب شستشوی لباس های مخمل و ضخیم است. در این برنامه می توانید اقلامی مانند حوله و لباس های مخمل را که بعد از آب گیری بسیار حجیم می شوند را شستشو دهید.

برنامه Additional Programs در ماشین لباسشویی بوش

یکی از برنامه های کاربردی در ماشین لباسشویی بوش می باشد که کلماتی در زیر مجموعه خود جای داده است. شما می توانید از گزینه های زیر برای لباس های مرتبط آن استفاده نمایید.

  • Dark Wash برای شستن لباس های تیره
  • Drain برای تخلیه درام دستگاه
  • Curtian برای شستن پرده و کرکره
  • Rinse برای آبکشی لباس ها
  • T-Shirt برای شستن برخی از تیشرت ها

برنامه Drum Clean در ماشین لباسشویی بوش

این برنامه و یا بهتر است بگوییم این گزینه برای جرم گیری درام ماشین لباسشویی کارایی دارد. بهتر است هر ازگاهی از این گزینه برای شستن و جرم زدایی درام دستگاه استفاده نمایید.

برنامه ماشین لباسشویی بوش Night Wash

این برنامه همانطور که از نامش مشخص است برای شستشو در شب است. در این برنامه مصرف انرژی دستگاه به پایین ترین حالت ممکن خود می رسد.

برنامه Automatic در ماشین لباسشویی بوش

یکی از برنامه های بسیار کاربردی که بیشتر در مدل های ماشین لباسشویی بوش وجود دارد. همین برنامه است این برنامه که از نام آن مشخص است بسته به مقدار کثیفی لباس هم زمان شستن و هم مقدار آب و دور موتور را تنظیم می کند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی بوش

برنامه ماشین لباسشویی بوش Automatic Soft

این برنامه برای شستن لباس های ظریف و برخی از لباس های توری و لباس های زیر کاربرد دارد. این برنامه مثل برنامه قبلی بسته به میزان کثیف بودن لباس آن را شستشو می دهد.

برنامه Outdoor در ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از برنامه های کاربردی در ماشین لباسشویی بود می باشد. این برنامه برای شستن لباس های ورزشی و برخی از لباس های روزمره مناسب است.

برنامه Power wash 60 ماشین لباسشویی بوش

این برنامه در ماشین لباسشویی بوش همانطور که از نامش مشخص است لباس ها را در سریعترین حالت ممکن شستشو می دهد. در این برنامه ماشین لباسشویی مصرف انرژی کمی بیشتر است. این برنامه مناسب برای شستن لباس های پنبه و کتان است.

برنامه Sportswear در ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از برنامه هایی که برای شستن لباس های ورزشی و نسبتا کثیف کاربرد دارد. در این برنامه لباس ها ضد حساسیت را دارا می شوند.

برنامه Curtains ماشین لباسشویی بوش

این برنامه مناسب برای شستن پرده ها در ماشین لباسشویی بوش است. از این برنامه می توانید برای شستن پرده های سنگین و سبک استفاده نمایید.

برنامه Dark laundry

این برنامه برای شستن لباس های تیره و لباس های جین تیره که نباید پودر ماشین بر روی آن ها باقی بماند مناسب است. شما می توانید چادرهای مشکی و شلوارهای پارچه مشکی با این برنامه شستشو دهید.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش کردیم تمام برنامه های ماشین لباسشویی بوش را به صورت جداگانه برای شما بررسی نماییم. این برنامه ها هرکدام به صورت جدا برای لباس های مختلف کاربرد دارد. لازم به ذکر است هرجنس از لباس را با برنامه مخصوص خود شستشو دهید. اگر در ماشین لباسشویی بوش به ارور و یا مشکلی بر خوردید می توانید با نمایندگی ماشین لباسشویی بوش که شماره های آن در زیر قرار گرفته در تماس باشید.

 

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *