یکی از ماشین های لباسشویی که در بازار ایران مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است برند کنوود می باشد. این برند به دلیل تولیدات با کیفیت و با طول عمر بالا طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده است. از حق نگذریم این برند را می توان جز خاص ترین ها و با کیفیت ترین ها قرار داد. در این مقاله قصد داریم در مورد برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی کنوود که امری است مهم با شما صحبت کنیم. شناخت برنامه های شستشو به شما این امکان را می دهد با صرف کمترین نیرو و مواد شوینده لباس ها را توسط ماشین لباسشویی شستشو دهید. در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی کنوود

همانطور که اول این مقاله توضیح داده شد یکی از موضوعات مهم در استفاده از ماشین لباسشویی شناخت کامل برنامه های شستشوی دستگاه است. این برنامه ها به شما کمک می کند که بدون افت کیفیت در لباس و اقلام اقدام به تمیز کردن آن ها نمایید. در مقاله پیش رو ما این برنامه های شستشو را در ماشین لباسشویی کنوود برای شما بررسی کرده ایم. لازم به ذکر است که این مقاله را باید تا انتها و با دقت بخوانید و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به دفترچه دستگاه مراجعه نمایید.

برنامه Sports در ماشین لباسشویی کنوود

یکی از برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی کنوود برنامه Sports می باشد. همانطور که از نام این برنامه مشخص است آن برای شستن لباس های ورزشی و نسبتا کثیف است. این برنامه دمای آبی حدود 40 درجه سانتی گراد را لازم دارد. شما نباید بیشتر از 4 کیلو لباس را در ماشین لباسشویی در این برنامه قرار دهید.

برنامه baby Care در ماشین لباسشویی کنوود

یکی از برنامه های کاربردی در ماشین لباسشویی های کنوود برنامه baby Care می باشد. این برنامه هم همانطور که از نامش مشخص است برای شستن لباس های کودک و برخی از لباس های زیر و سبک کاربرد دارد. حجم بارگیری در این برنامه نباید بیشتر از 6 الی 6.5 کیلو باشد و دمای آب در این برنامه حدود 40 درجه سانتی گراد است.

شاید برای شما کاربردی باشد: نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

برنامه ماشین لباسشویی کنوود Synthetic

یکی از برنامه های که برای شستن لباس ها با جنس پارچه مصنوعی کاربرد دارد همین برنامه است. با این برنامه می توانید برخی از لباس های زیر و برخی از پیراهن ها و کاپشن ها را شستشو دهید و وزن آن نباید بیش از 4 کیلوگرم باشد. دمای آب در این برنامه هم 40 درجه سانتی گراد است.

برنامه Delicate در ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه برای شستن لباس های ظریف و توری مناسب است. در این برنامه شستشو می توانید برخی از لباس های خواب و لباس های حساس را شستشو دهید. برای جلوگیری از وارد شدن صدمه به لباس ها و دستگاه نباید بیش از 2.5 کیلو دستگاه بارگیری شود و دما در این برنامه شستشو حدود 30 درجه سانتی گراد است.

برنامه Mixed در ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه هم همانطور که از نامش مشخص است و می شود حدس زد برای شستن لباس ها مخلوط یا دارای رنگبندی کاربرد دارد. لازم است بدانید بار این برنامه نباید بیش از 7 کیلو باشد و درجه دمای آب در این برنامه حدود 40 درجه سانتی گراد است.

مطالعه شود: ارورهای ماشین لباسشویی کنوود

برنامه Wool در ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه برای شستن لباس های پشمی و نیمه سنگین کاربرد دارد. باید در نظر داشته باشید در این برنامه نباید بیش از 2.5 کیلو لباس قرار دهید و درجه دمای مناسب در این برنامه شستشو حدود 40 درجه سانتی گراد می باشد.

برنامه Drain Only ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه برای تخلیه آب از دیگ ماشین لباسشویی است. بهتر است این دکمه را زمانی استفاده نمایید که نیاز دارید دیگ از آب تخلیه شود.

برنامه Spin Only ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه فقط روی دور خشک کن درستگاه را وارد می نماید. می توانید زمانی که کمتر از 7 کیلو در ماشین لباسشویی لباس قرار دارد این دکمه را استفاده کنید.

برنامه Rinse & Spin در ماشین لباسشویی کنوود

همانطور که از نام این برنامه مشخص است دستگاه را بر روی آبکشی و خشک کن قرار می دهد. این برنامه لازم است در ماشین لباسشویی کمتر از 7 کیلو لباس قرار داشته باشد.

برنامه Eco در ماشین لباسشویی کنوود

یکی از برنامه های شستشوی بهینه توسط ماشین لباسشویی کنوود برنامه Eco می باشد. این برنامه در کمترین حد مصرف انرژی و آب لباس ها شسته می شوند و نباید بیش از 2 کیلوگرم در ماشین لباسشویی لباس قرار داشته باشد.دمای آب در این برنامه شستشو حدود 30 درجه سانتی گراد می باشد.

برنامه Express 15 در ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه برای شستشوی سریع در ماشین لباسشویی کنوود قرار گرفته است. در این برنامه شستشو اصلا پیشنهاد نمی شود که لباس های کثیف را برای شستن در دستگاه قرار دهید. حجم لباسی که در این برنامه شستشو باید در ماشین لباسشویی کنوود قرار بگیرد 2 کیلوگرم است آب سرد باید در این برنامه مورد استفاده قرار گیرد.

برنامه Cotton 20 ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه برای شستن لباس های کتان باید در نظر گرفته شود. دمای مورد نظر در این برنامه شستشو 20 درجه سانتی گراد است.

برنامه ماشین لباسشویی کنوود Cotton 40

این برنامه هم برای شستن لباس های کتان است تفاوت این برنامه با برنامه قبلی در درجه دمای آب است. لازم است بدانید می توانید در این برنامه لباس های سنگین را قرار دهید.

برنامه Cotton 60 در ماشین لباسشویی پاکشوما

این برنامه هم مثل برنامه های قبلی برای شستشوی لباس های کتان کاربرد دارد. درجه دما در این برنامه شستشو 60 درجه سانتی گراد است و زمان شستشو در این برنامه حدود 2 ساعت است.

برنامه Cotton Intensive در ماشین لباسشویی کنوود

این برنامه برای شستن لباس های خیلی کثیف و سنگین و کتان کاربرد دارد. در این برنامه شستشو دمای مورد نیاز آب حدود 40 درجه سانتی گراد می باشد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم در مورد برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی کنوود با شما صحبت کنیم. این برنامه ها لازم است هرکدام برای لباس ها و جنس پارچه ای که در این مقاله و دفترچه راهنما نام برده شده استفاده شود. لازم به ذکر است در صورت بروز ارور و مشکل در ماشین لباسشویی کنوود با نمایندگی ماشین لباسشویی کنوود که در زیر شماره های آن قرار داده شده در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *