یکی از امکاناتی که در ماشین های لباسشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک وجود دارد. برنامه های شستشوی لباس با جنس های مختلف در دستگاه است. یکی از ماشین های لباسشویی که از این تنوع برنامه شستشو مستثنا نیست ایندزیت است. که در این مقاله لازم است در مورد برنامه های آن صحبت کنیم. ایندزیت هم مثل برندهای دیگر ماشین لباسشویی یکی از پرفروش ترین های این عرصه محسوب می شود که به دلیل کیفیت بالا سهم بزرگی از بازار را ازآن خود کرده است. تنوع برنامه های شستشو در تولیدات این برند هم به تناسب خود بالاست. لازم است اگر از یکی از مدل های این برند استفاده می کنید با تمام این برنامه های شستشو در دستگاه آشنا شوید. در این مقاله قصد داریم در مورد برنامه شستشو در ماشین های لباسشویی ایندزیت با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله همراه پارسیان سرویس باشید.

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی ایندزیت

همانطور که در ابتدای این مقاله صحبت شد یکی از امکانات در ماشین های لباسشویی اتوماتیک برنامه های شستشو می باشد. این برنامه در مدل ها و برندها متفاوت است هر کدام از ماشین های لباسشویی بسته به نوع دارای تنوعی از این برنامه های شستشو هستند. لازم است بدانید اگر به صورت صحیح از این برنامه های شستشو بهره بجویید می توانید در حفظ کیفیت پارچه های لباس هم کارساز می باشد. لازم است این برنامه ها را بسته به مدل و برند دستگاه بشناشید. اگر در مقالات نتوانستید با آن ها آشنا شوید حتما دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را مطالعه نمایید. در این مقاله همراه ما باشید و موارد را با دقت و به صورت کامل مطالعه نمایید.

برنامه Synthetic 59 در ماشین لباسشویی ایندزیت

یکی از برنامه های ماشین لباسشویی ایندزیت است که در آن می توانید لباس های ظریف را شستشو دهید. این برنامه برای شستن لباس ها با جنس پارچه مصنوعی است در 59 دقیقه است. در این برنامه می توانید برخی از بلوزها و پیراهن را شستشو دهید.

برنامه Mix Coloured 59

این برنامه برای شستشوی لباس ها با رنگ های ترکیبی است. که در این برنامه هم عمل شستشو در حدود 59 دقیقه زمان صرف می شود.

پیشنهاد مطالعه: راهنما و نکات استفاده از ماشین لباسشویی ایندزیت

برنامه Cotton 45 در ماشین لباسشویی ایندزیت

این برنامه همانطور که از نامش مشخص است مناسب برای شستشوی لباس های کتان و پنبه است. عملیات شستشو که پسوند نام این برنامه آمده است حدود 45 دقیقه است.

برنامه ماشین لباسشویی ایندزیت Wash & Dry 90

این برنامه جز برنامه های شستن به همراه خشک کن در ماشین لباسشویی ایندزیت است. که حدود 90 دقیقه لباس ها را می شوید و خشک می کند. در این برنامه می توانید لباس های خیلی کثیف را شستشو دهید.

برنامه Wash & Dry 45 ماشین لباسشویی ایندزیت

این برنامه شستشو هم مثل برنامه قبلی عملیات شستن و خشک کردن است. یکی از برنامه های پرکاربرد عمومی است که برای شستن لباس های نسبتا کثیف کاربرد دارد. زمان حدود 45 دقیقه صرف شستشو در این برنامه می شود.

برنامه Air Fresh 30 در ماشین لباسشویی ایندزیت

این برنامه خاص که در بیشتر مدل های ماشین لباسشویی ایندزیت موجود است. برای از بین بردن بوی نامطبوع لباس ها کاربرد دارد. از این برنامه شستشو می توانید برای ضد عفونی لباس ها و رفع بوی بد از آن ها استفاده نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت

برنامه Wool

این برنامه همانطور که از نامش مشخص است برای شستن لباس های پشمی کاربرد دارد. از این برنامه می توانید برای شستن بیشتر لباس های زمستانی استفاده نمایید.

برنامه ماشین لباسشویی ایندزیت Delicate

این برنامه شستشو مناسب برای شستشوی لباس ظریف و حساس است.

برنامه Gym Kit ماشین لباسشویی ایندزیت

این برنامه شستشو که در بیشتر ماشین های لباسشویی وجود دارد برای شستن لباس های ورزشی مناسب است. در این برنامه می توانید لباس های ورزشی که بوی عرق زیادی را دارند شستشو دهید.

برنامه Eco Cotton 60/40

این برنامه که زمان های متفاوت بین 40 تا 60 دقیقه دارد مناسب برای شستن لباس های کتان است. در این برنامه شستشو به صورت بهینه انجام می پذیرد.

برنامه Cotton 90 در ماشین لباسشویی ایندزیت

این برنامه شستشو برای شستن لباس های کتان مناسب است. در این برنامه لباس های کتان و نخی در دمای 90 درجه شسته می شوند.

برنامه Rinse

یکی از برنامه های خاص در ماشین های لباسشویی ایندزیت است که در آن می توانید تعداد متنوع آبکشی را انتخاب نمایید.

برنامه Spin ماشین لباسشویی ایندزیت

همانطور که از نام این برنامه مشخص است دور خشک کن می باشد. عمده استفاده از این برنامه برای خشک کردن لباس هایی است که در برنامه هایی شسته شده اند که دور خشک کن نداشته است.

برنامه Drain در ماشین لباسشویی ایندزیت

این برنامه دور تخلیه دستگاه است بهتر است بگوییم این گزینه برای تخلیه آب داخل درام کاربرد دارد.

برنامه ماشین لباسشویی ایندزیت Dry Cotton

این برنامه شستشو همانطور که از نامش مشخص است برای شستن لباس های پنبه ای کاربرد دارد. در این برنامه شستشو می توانید لباس های پنبه ای را بشویید و خشک نمایید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ایندزیت در تهران

برنامه Dry Synthetics

این برنامه شستشو همانطور که از نامش مشخص است مناسب لباس ها با جنس نخ مصنوعی است. این برنامه شستشو به طور کامل لباس های ضد آب را شستشو می دهد و کاملا خشک می نماید.

راهنمای صفحه نمایش ماشین لباسشویی ایندزیت

یکی از بخش هایی که در ماشین های لباسشویی جدید وجود دارد صفحه نمایش دستگاه است. در ماشین لباسشویی ایندزیت هم این صفحه نمایش وجود دارد که علائم و هشدارهایی را به شما نشان می دهد. در این بخش برخی از این علائم و هشدارها را برای شما بررسی می کنیم.

  • در صفحه نمایش دمای آبی که در دستگاه است نمایش داده می شود.
  • در این صفحه می توانید زمان باقی مانده از شستشو را بررسی نمایید.
  • یکی دیگر از مواردی که در این صفحه نمایش داده می شود برنامه ای است که دستگاه کار می کند.
  • برخی از ارورهای داخلی و مشکلات دستگاه را می توانید از طریق این بخش بررسی نمایید.
  • یکی دیگر از موارد سرعت موتور برحسب گردش در دقیقه است که در صفحه نمایش داده می شود.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید تمام برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی ایندزیت بررسی شد. این برنامه ها هر کدام به صورت جداگانه مناسب برای یک نوع از لباس است و نباید به صورت خود سرانه برنامه ای را جایگزین کرد. این امر سبب آسیب به دستگاه و لباس داخل ماشین لباسشویی می شود. اگر در حین کار و یا به هر دلیلی در ماشین لباسشویی ایندزیت به ارور و مشکلی برخوردید می توانید از طریق شماره های زیر با نمایندگی ماشین لباسشویی ایندزیت در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *