یکی از واژه های آشنا برای کسانی که قصد خرید یخچال دارند فوت است که شاید خیلی درباره آن ندانید و در این صفحه به دنبال معنی این واژه باشید. یکی از سوالات متداولی که از طرف کاربران از ما زیاد پرسیده می شود این است که فوت در یخچال فریزرها به چه معناست و چه چیزی در این سیستم را مشخص می کند و چه دلیلی دارد که انقدر مهم است. اگر به فروشگاهی مراجعه کرده باشید متوجه شده اید یکی از موضوعاتی که فروشنده و نوع یخچال آن را مهم میدانند فوت یخچال است که با یک عدد هم مشخص می شود این عدد در مدل های مختلف و برای هر نیازی مختلف است و باید در نظر داشته باشید که به تعداد افرادی که در خانواده دارید و استفاده ای که از یخچال و فریزر می کنید این قدرت را باید به دقت انتخاب نمایید تا در آینده در خصوص استفاده از یخچال و فریزر دچار مشکل نشوید. در این مقاله قصد داریم در مورد فوت یخچال و فریزر و میزان اهمیت این عدد و طریقه انتخاب درست فوت یخچال و فریزر با شما صحبت کنیم. اگر قصد خرید یخچال و فریزر را دارید در این مقاله نکات مهمی را برای شما بررسی کرده ایم که نیاز است تا انتهای آن همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

بررسی واژه فوت در یخچال و فریزر

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد قصد داریم موضوع فوت که همان قدرت و توان یخچال و فریزر است با شما صحبت کنیم. فوت یک عدد است که قدرت دستگاه و میزان توان یخچال و فریزر را برای کاربر و مصرف کننده مشخص می کند این عدد در مدل های مختلف متفاوت است و بسته به نیاز کاربر و مصرف کننده می تواند متفاوت باشد و هر عددی به عنوان فوت در یخچال و فریزر نام برده می شود می تواند مشخص کننده میزان توان دستگاه و قدرت کارایی آن باشد و باید در نظر داشته باشید باید به تعداد خانوار و نوع مصرفی که از دستگاه دارید میزان فوت دستگاه را دقیق مشخص نمایید. در ادامه این مقاله در مورد چگونگی مشخص کردن فوت یخچال و تبدیل لیتر به فوت موارد مهم دیگری صحبت خواهیم کرد که باید به صورت کامل مطالعه شود و موارد مهم را به خاطر داشته باشید. در ادامه این مقاله مهم همراه ما باشید تا این موارد مهم را برای شما بررسی نماییم.

بخوانید: نمایندگی یخچال و فریزر سایوان

بهتر است یخچال چند فوت تهیه کنیم

یکی از سوالاتی که به صورت متداول از ما پرسیده می شود و خیلی هم می تواند مهم باشد و شاید برای شما هم جای سوال باشد این است که یخچال چند فوت بهتر است و باید یخچال و فریزر چند فوت تهیه نماییم. در این قسمت از مقاله به این سوال مهم پاسخ خواهیم داد و این موضوع را به صورت کامل برای شما بررسی می نماییم. ابتدا باید بگوییم که فوت یخچال هیچ ارتباطی با خوبی یا بدی آن ندارد و یکی از موضوعاتی که شاید اکثرا اشتباهی آن را باور دارند همین موضوع است. باید این موضوع را بدانید که فوت یخچال مشخص کننده اندازه فضای داخلی آن است و گنجایش دستگاه را مشخص می کند که باید بسته به تعداد افرادی که در خانواده هستند و میزان مواد غذایی که در داخل آن قرار می گیرد مشخص می شود. به این معنا که هرچقدر فوت یخچال افزایش یابد فضای آن بزرگتر و برای افراد بیشتری مناسب است. جالب است بدانید یخچال و فریزرها از 5 فوت تا 45 فوت در بازار موجود و قابل تهیه است. پس باید بگوییم اگر از یخچال و فریزر برای قرارگیری مواد غذایی زیاد استفاده می کنید بهتر است فوت بالای آن را در نظر داشته باشید.

طریقه تشخیص فوت یخچال

با توجه به توضیحاتی که تا اینجا برای شما داده شد حال این سوال پیش می آید که چگونه و از کجا متوجه شویم یخچال مورد نظر ما چند فوت است. یا اینکه برای ما با تعداد خانواده ای که داریم این فوت دستگاه مناسب است یا خیر. در این قسمت از مقاله جواب این پرسش ها را برای شما بررسی خواهیم کرد و پیشنهاد می کنیم در ادامه موارد را همراه ما بررسی و مطالعه نمایید. لازم است برای اینکه بتوانید فوت یخچال و فریزر را بررسی و محاسبه نمایید یک متر تهیه کنید و بعد از آن درب دستگاه را تا انتها باز نمایید و از لبه بدنه دستگاه تا انتهای عمق آن را که بدنه وجود دارد اندازه گیری نمایید. سپس عددی که به دست می آید را بر عدد 30 تقسیم نموده و لازم است بدانید باید ارتفاع دستگاه و عرض آن هم اندازه گیری نمایید و بر عدد 30 تقسیم کنید. حال باید اعدادی که به دست آورده اید را در هم ضرب کنید و عدد نهایی به دست آمده فوت یخچال شما می باشد. باید بدانید اگر فوت فریزر هم قصد دارید به صورت صحیح اندازه گیری نمایید لازم است برای فریزر هم این مراحل را انجام دهید و با اعدادی که با حاصل ضرب یخچال به دست آورده اید جمع ببندید تا فوت یخچال فریزر خود و یا مد نظر خود را به دست آورید.

مقاله مرتبط: تعمیر یخچال سایوان

راهکارهای تبدیل لیتر به فوت

یکی از موضوعات دیگر که شاید برای شما هم سوال باشد طریقه تبدیل لیتر به فوت است که موضوع مهمی می باشد و در این قسمت از مقاله راهکار صحیح این کار را برای شما توضیح خواهیم داد. اول از هر توضیحی بهتر است با یک مثال شروع نماییم اگر ظرفیت دستگاه شما 489 لیتر است چگونه آن را تبدیل به فوت نماییم.

بخوانید: تعمیر فریزر سایوان

  • ابتدا باید این عدد را در 28.3 تقسیم نمایید و عدد به دست آمده فوت دستگاه شما هست.
  • جالب است بدانید هر فوت معادل 28.3 لیتر می باشد.
  • حال باید بگوییم که هر فوت هم معادل 30.5 سانتی متر می باشد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم موضوعات مهمی که به فوت یخچال و فریزر مرتبط بود را برای شما بررسی نماییم. در این مقاله نکات مهم و ارزشمندی را تلاش کردیم برای شما بررسی نماییم که لازم است برای دریافت اطلاعات تکمیلی نیاز است آن را به صورت دقیق مطالعه نمایید. لازم است بدانید در صورت وجود هرگونه مشکل در یخچال و فریزر خود می توانید با بخش فنی پارسیان سرویس در تماس باشید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید. شماره های این بخش را در زیر این مقاله برای شما قرار داده ایم.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *