یکی از وسایلی که در هرخانه لازم است و کاربرد زیادی دارد یخچال و فریزر است. خرابی یخچال و فریزهای می تواند مشکلات زیادی را برای ما به وجود آورند. یکی از برندهای پرطرفدار در بین مشتریان این دسته از محصولات برند جنرال الکتریک است که جایگاه خوبی را بین مخاطبان خود باز کرده است. ولی همیشه گفته ایم و بازهم به آن اشاره می کنیم که برند و کیفیت ساخت تاثیری بر کاهش خرابی یخچال و فریزر ندارد و شرایط استفاده و طریقه کار با دستگاه در این امر تاثیر مستقیم دارد. یکی از خرابی هایی که ممکن است برای یخچال و فریزرها به وجود آید خرابی فن یخچال و فریزر است. این خرابی نیازمند حضور متخصص است و نیازمند دریافت یکسری اطلاعات در این خصوص می باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد تعویض فن یخچال سایدبای ساید جنرال الکتریک و بررسی موارد راهنما و طریقه تشخیص خرابی این قطعه با شما صحبت کنیم. در این مقاله مطالب مهمی وجود دارد که نیاز است آن را تا انتها مطالعه و موارد را در خاطر داشته باشید. در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر و تعویض فن یخچال سایدبای ساید جنرال الکتریک

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد یکی از خرابی هایی که در یخچال و فریزرها زیاد دیده می شود خرابی فن دستگاه است. ابتدا باید برویم سراغ توضیح وظیفه این قطعه و کاری که این قطعه در داخل یخچال و فریزر انجام می دهد سپس موارد کلی در این خصوص را بررسی می کنیم. ابتدا باید بدانید که تعداد فن در داخل دستگاه ها متفاوت است برخی از دستگاه ها ممکن است دو فن داشته باشند. یکی از فن ها که به فن کندانسور معروف است وظیفه خنک کردن موتور دستگاه را برعهده دارد و در همه مدل های یخچال فریزر جنرال الکتریک این فن در قسمت زیر کمپرسور قرار دارد و خنک سازی لوله های این بخش برعهده فن کندانسور می باشد. یکی از فن های دیگر در دستگاه های دو فنه، فن اپراتور است که این فن وظیفه گردش هوا در داخل کابین دستگاه را برعهده دارد و جای آن در داخل کابین تهبیه شده است. در ادامه این مقاله مراحل تعویض و تعمیر این دو فن را بررسی می کنیم.

تعمیر و تعویض فن کندانسور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شد دریافتید یکی از فن های مهم در یخچال فریزر جنرال الکتریک فن کندانسور است. این فن که وظیفه خنک کردن موتور را برعهده دارد ممکن است در صورت نوسان برق خراب و یا بسوزد. یک سوالی که به صورت متداول از ما پرسیده می شود این است که آیا می توان این فن را تعمیر کرد و تعویض نشود. در جواب این سوال باید بگوییم خرابی فن یخچال در اکثر موارد سوختگی می باشد و در این صورت باید به طور حتم اقدام به تعویض آن نمایید. این فن به دلیل اینکه ممکن است به صورت مداوم کار کند اصلا پیشنهاد نمی شود آن را تعمیر کنید و تاکید می کنیم در صورت خرابی آن را در سریعترین زمان ممکن تعویض نمایید. در زیر شماره های بخش تعمیرات یخچال فریزر سایدیای ساید جنرال الکتریک را قرار داده ایم که در صورت نیاز با ما تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس​ تعمیر فن کندانسور یخچال فریزر جنرال الکتریک در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

تعمیر و تعویض فن اپراتور یخچال سایدبای ساید جنرال الکتریک

یکی دیگر از فن های مهم در یخچال و فریزر فن اپراتور است و همانطور که توضیح دادیم وظیفه این فن گردش هوا در کابین یخچال است. فن اپراتور هم در صورت خرابی نیازمند تعویض است و پیشنهاد نمی کنیم آن را تعمیر نمایید خرابی این فن می تواند بخش های زیادی را تحت تاثیر قرار دهد و جدای این باعث خرابی مواد غذایی در داخل دستگاه می شود و نیاز است در صورت بروز مشکل برای این فن هرچه سریعتر اقدام به تعویض آن نمایید. در صورت بروز مشکل برای این فن هم نیاز است با متخصصین ما در بخش نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در تماس باشید.

روغنکاری فن یخچال جنرال الکتریک

یکی از مواردی که در افزایش عمر و افزایش کارایی و کاهش مصرف انرژی تاثیر گذار است روغنکاری فن یخچال و فریزر جنرال الکتریک است. برای روغنکاری فن های یخچال جنرال الکتریک نیاز است موارد مهمی که در ادامه بررسی کرده ایم را در نظر داشته باشید.

  • ابتدا باید دستگاه را از برق جدا کنید.
  • سپس تمام مواد غذایی داخل دستگاه را خارج نمایید.
  • باید برای روغنکاری فن درپوش فن اپراتور که در داخل کابین قرار دارد را جدا کنید.
  • بعد از باز کردن درپوش و دسترسی به فن نیاز است بخش های لازم را روغنکاری نمایید.
  • توجه داشته باشید روغن نباید به پره های فن تماس داشته باشد که موجب کثیف شدن محفظه داخلی دستگاه می شود.

مقاله مرتبط: آموزش کار با یخچال و فریزر جنرال الکتریک

دلیل صدا گرفتن فن یخچال و فریزر جنرال الکتریک

یکی از مواردی که بسیار به ما گزارش شده است صدا دادن فن یخچال و فریزر جنرال الکتریک است. این فن ممکن است به دلایل زیادی شروع به صدا دادن نماید و نیاز است مواردی که در ادامه بررسی کرده ایم را در نظر داشته باشید.

  • بررسی کنید پره های فن به بدنه محفظه گیر نداشته باشد.
  • وضعیت روغنکاری این بخش را بررسی نمایید.
  • در برخی موارد روشن و خاموش شدن این فن دارای صدا است و نیازی ندارید اقدام خاصی نمایید.
  • بهتر است برای اطمینان کامل با بخش تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در تماس باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش کردیم در مورد تعویض و نحوه تعمیر فن یخچال فریزر جنرال الکتریک با شما صحبت نماییم. این مقاله به صورت تخصصی و برای بررسی برخی اطلاعات لازم جهت آگاهی شما تولید شده است و نیاز است برای تعویض و یا تعمیر فن یخچال و فریزر جنرال الکتریک با نمایندگی جنرال الکتریک که شماره های آن را در آخر این مقاله قرار داده در تماس باشید. لازم است بدانید به هیچ وجه افراد غیر فنی نباید اقدام به تعمیر و تعویض فن های یخچال و فریزر جنرال الکتریک نمایند.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *