یکی از امکانات و ویژگی هایی که در یخچال و فریزرهای جدید نصب و فعال شده است آبسردکن و یخساز است. این بخش از یخچال و فریزرها یکی از مهمترین و حساسترین بخش های آن است. یکی از برندهای مطرحی که از ویژگی های خاص در یخچال و فریزرهای خود بهره می جوید یکی از این امکانات که در یخچال و فریزرهای پروفایل وجود دارد یخساز است. یخساز همانطور که در قبل اشاره کردیم بخشی است که ممکن است دچار برخی از خرابی ها شود و نیازمند تعمیر باشد. در یخچال و فریزرهای پروفایل یخسازها می توانند دچار مشکلات فنی بسیاری شوند که نیاز است به دلیل حساسیت بالا و خاص بودن برند حتما متخصص فنی برای تعمیر آن به محل مراجعه نماید. در ادامه این مقاله قصد داریم نکات بسیار مهمی در خصوص تعمیر یخساز یخچال و فریزر پروفایل را برای شما بررسی نماییم. لازم است نکاتی که در این مقاله وجود دارد را تا انتها مطالعه و موارد را به کار بگیرید. در ادامه این مقاله با بخش دانش پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر و عیب یابی یخساز یخچال و فریزر پروفایل

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیحاتی داده شد در رابطه با یخساز یخچال و فریزر پروفایل و دریافتید که این بخش در یخچال و فریزرهای جدید مهمترین بخش می باشد. یکی از دلایل حساس بودن این بخش در یخچال و فریزرهای پروفایل وجود برخی از قطعات خاص در یخسازهای ساخت این شرکت است. به صورت کلی تعمیرات یخچال و فریزرهای خاص نظیر پروفایل نیازمند تخصص و تجربه کافی در این خصوص است. یکی از مزایایی که مجموعه پارسیان سرویس دارا می باشد تجربه و تخصص کافی در خصوص تعمیرات یخچال و فریزرها با برندهای خاص مثل پروفایل می باشد. در صورت نیاز و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر با نمایندگی یخچال و فریزر پروفایل در بخش فنی پارسیان سرویس باشید.

شماره های تماس​ جهت تعمیر یخساز یخچال و فریزر پروفایل تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بررسی دلایل و علائم خرابی یخساز یخچال سایدبای ساید پروفایل

یکی از موضوعات مهمی که باید در این مقاله به توضیح آن بپردازیم دلایل خرابی و علائمی است که نشان می دهد یخساز یخچال و فریزر پروفایل شما خراب شده است. باید در نظر داشته باشید خرابی های یخچال و فریزرها در اکثر مواقع به صورت ناگهانی نیست و ممکن است علائم و نشانه هایی داشته باشد. برای افزایش کارایی آن ها باید این علائم و نشانه ها را شناخت و هرچه سریعتر اقدام به رفع مشکل نمود. لازم به ذکر است خرابی هر بخش از دستگاه به خصوص یخساز می تواند به بخش های دیگر دستگاه صدمات جدی بسیاری وارد نماید. در ادامه علائم و نشانه های خرابی یخساز یخچال سایدبای ساید پروفایل را برای شما بررسی می نماییم.

 • آب در قسمت یخساز وارد نمی شود.
 • یخساز به درستی عمل نمی کند.
 • شنیدن صدای ناهنجار از بخش یخساز یخچال و فریزر.
 • خاموش شدن ناگهانی یخساز یخچال پروفایل.
 • قطع و وصل بی دلیل یخساز دستگاه.
 • چسبیدن زیاد از حد یخ ها به یکدیگر.
 • عدم بسته شدن و یخ زدن آب در قسمت یخساز یخچال و فریزر پروفایل.
 • کاهش چشمگیر سرمای بخش یخساز.

بررسی خرابی های احتمالی یخساز یخچال سایدبای ساید پروفایل

یکی از موارد مهم دیگر بررسی و توضیح خرابی هایی است که به صورت روال ممکن است در یخساز دستگاه به وجود آید. این خرابی ها به صورت مداوم می تواند موجب ایجاد مشکلات جدی تر در دستگاه باشد در زیر این موارد را به صورت تخصصی برای شما بررسی می نماییم.

دلیل خارج نشدن یخ از بخش یخساز یخچال و فریزر پروفایل

یکی از مشکلاتی که به صورت روال اتفاق می افتد و در گزارش های مخاطبان ما وجود دارد خارج نشدن یخ از یخساز است. این مشکل می تواند دلایل مهمی داشته باشد که در ادامه این دلایل را برای شما بررسی کرده ایم.

 • بررسی کنید بازوهای انتقال دهنده یخ سالم باشند.
 • چسبیدن یخ ها در یخساز به هم دیگر.
 • بررسی نمایید محفظه یخساز بیش از اندازه پر نباشد.
 • بروز خرابی و مشکل در موتور یا همان مدول یخساز.

چرا یخ در یخساز پروفایل به هم میچسبد

یکی دیگر از مشکلات که در یخسازهای پروفایل ممکن است به وجود بیاید و از سمت کاربران بسیار گزارش شده است چسبیدن یخ در آن است. این مشکل می تواند دلایلی را داشته باشد که باید بررسی شود و در صورت جدی بودن آن با بخش تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در پارسیان سرویس در تماس باشید. در زیر به صورت تخصصی این موارد بررسی شده اند در ادامه همراه ما باشید.

 • به مدت زمان طولانی از یخساز استفاده نکنید و مخزن آن پر شود.
 • گیر کردن یا شکستن بازوی کنترل یخ.
 • پایین بودن سرمای درون محفظه یخساز می تواند چنین مشکلی را رقم بزند.

خرابی شیربرقی یخساز یخچال و فریزر پروفایل

یکی دیگر از بخش هایی که خرابی آن می تواند کارکرد یخساز را تحت تاثیر قرار دهد شیربرقی یخساز است. وظیفه این قطعه در بخش یخساز یخچال و فریزر رساندن آب به مخزن است و باید در پشت دستگاه در جایی که ورودی آب قرار دارد به دنبال آن بگردید.

خرابی سنسور یخساز یخچال سایدبای ساید پروفایل

یکی دیگر از قطعات مهم در این بخش سنسور است که وظیفه آن تشخیص زمان خروج آب و یخ از یخساز دستگاه است. این قطعه در قسمت زیرین کاور یخساز قرار دارد و تعمیر آن نیازمند حضور تعمیرکار یخچال فریزر پروفایل در محل است.

خرابی ترمودیسک یخساز یخچال ساید پروفایل

یکی از قطعاتی که می تواند خرابی آن موجب بروزکارکرد درست دستگاه شود ترمودیسک یخساز است. وظیفه این قطعه کنترل دمای یخساز است و اجازه گرم شدن بیش از اندازه این بخش را نمی دهد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله در مورد موضوع تعمیر یخساز یخچال و فریزر پروفایل به شما توضیحاتی دادیم. این مقاله که به صورت تخصصی به بررسی موارد مهم از جمله دلایل خرابی یخساز اشاره داشت به شما کمک می کند که مشکل این بخش را شناسایی و اقدام به رفع آن نمایید. مشکلات و خرابی های بخش یخساز تخصصی و فنی است و نیازمند مراجعه نیروی متخصص به محل است. شماره های بخش فنی و تعمیر تخصصی یخچال ساید بای ساید پروفایل در زیر این مقاله قرار گرفته است.

شماره های تماس​ جهت تعمیر یخساز یخچال و فریزر پروفایل تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *