یکی از لوازمی که در هرخانه ای وجود آن لازم است ماشین لباسشویی می باشد این وسیله دارای قطعات حساسی می باشد که هرکدام از آن های می توانند به نوبه خود برای انجام برخی از کارها مهم باشند. یکی از برندهایی که در حوزه تولید ماشین لباسشویی فعالیت طولانی داشته است و دارای تولیدات باکیفیتی می باشد کنوود است. ماشین های لباسشویی کنوود را می توان جز با کیفیت ترین های این حوزه قرار داد و می توان گفت به همین دلیل طرفداران زیادی هم به خود جذب کرده است. ولی لازم است بدانید کیفیت ساخت و هر موضوع دیگری سبب نمی شود که ماشین لباسشویی دچار خرابی نشود و باید این نکته را در نظر داشته باشید شرایط استفاده از دستگاه در خرابی و یا طول عمر دستگاه بسیار موثر است. در این مقاله قصد داریم در مورد نوعی خرابی در ماشین لباسشویی کنوود با شما صحبت کنیم که بسیار مهم و هائز اهمیت است و نکاتی کاربردی را دارا می باشد. در این مقاله نکات مهمی را برای شما بررسی کرده ایم که لازم است تا انتهای آن موارد را مطالعه و در صورتی که نیاز به مشاوره داشتید از طریق شماره هایی که در آخر این مقاله قرار گرفته است با ما در بخش فنی این وبسایت در تماس باشید. به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله با بخش تحریریه پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوو

یکی از قطعات مهم در ماشین های لباسشویی و لوازم خانگی برد دستگاه می باشد نقش این در لوازم خانگی بسیار مهم است و شاید به اصطلاحی بتوان آن را شبیه به مغز دستگاه دانست. برد دستگاه تمام برنامه ها و فعالیت های دستگاه را مدیریت می نماید و می تواند خرابی آن صدمات بسیار جدی تری به دستگاه وارد نماید. لازم است بدانید برد در ماشین لباسشویی هم نقش مهمی را در درست کار کردن دستگاه و قطعات ایفا می نماید. تمام برنامه های ماشین لباسشویی توسط برد دستگاه مدیریت می شود و از ورود آب به دستگاه تا خروج آب و شستشوی لباس تحت یک برنامه خاص و فعالیت هایی که در حین کار انجام می شود توسط برد کنترل و قطع و وصل می شود. پس با این توضیح باید اهمیت این قطعه را در ماشین لباسشویی متوجه شده باشید. در این مقاله قصد داریم خرابی هایی که در برد ماشین لباسشویی کنوود ممکن است به وجود آید و دلایلی که سبب این خرابی ها می شود را برای شما بررسی نماییم. در این مقاله نکات بسیار مهمی وجود دارد که لازم است تا انتها همراه ما باشید.

خرابی های برد ماشین لباسشویی کنوود

یکی از نکات مهمی که در خصوص تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود باید در مورد آن صحبت نماییم خرابی هایی است که ممکن است برای برد ماشین لباسشویی پیش بیاید. این خرابی ها می تواند نشانه مهمی در بروز مشکل ماشین لباسشویی کنوود باشد که باید توسط شما مطالعه و در نظر گرفته شود. لازم است بدانید این خرابی ها تماما تخصصی و فنی می باشد و در این بخش فقط جهت اطلاع شما قرار گرفته است.

 • از کار افتادن ماشین لباسشویی حین کار و شستشوی لباس
 • خارج شدن آب زیاد از ماشین لباسشویی کنوود.
 • نمایش کد ارور و ظاهر شدن کد خطا در پنل ماشین لباسشویی کنوود.
 • تنظیم نشدن دمای آب طبق دمایی که برنامه شستشو مشخص می کند.
 • از کار افتادن پنل و تایمری که در جلوی ماشین لباسشویی قرار دارد.
 • عدم جریان افتادن مناسب آب در ماشین لباسشویی کنوود.
 • اختلال در انجام مراحل خشک کن ماشین لباسشویی کنوود.

نکات مهم در خصوص تعمیر و یا تعویض برد ماشین لباسشویی کنوود

یکی دیگر از نکات مهمی که در خصوص تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود باید در نظر داشته باشید این است زمانی که برد به مشکل می خورد چه کارهایی باید انجام داد. این نکات بسیار مهم و دارای اهمیت است که باید توسط کاربر و مصرف کننده انجام شود که در زیر این نکات را برای شما بررسی کرده ایم.

 • اول از هرکار لازم است با نمایندگی لباسشویی کنوود در پارسیان سرویس تماس حاصل نمایید: 02126325790
 • سپس لازم است دستگاه را خاموش کرده و فلکه آب را قطع نمایید.
 • لازم است بدانید به طور حتم باید دستگاه را از برق جدا نمایید.
 • لباسشویی را به هیچ وحه جابجا نکنید تا زمانی که متخصص امر به محل اعزام شود.

تعمیر برد ماشین لباسشویی بکو در محل

یکی از سوالاتی که به صورت متداول از ما پرسیده می شود و بسیار جواب های مهمی را دارا می باشد این است که آیا امکان تعویض و یا تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود در محل امکان پذیر است یا خیر. در جواب باید بگوییم بله از صفر تا صد تعمیر و یا حتی تعویض برد را متخصص می تواند در محل شما انجام دهد و لازم است بدانید تمام مراحل را می توانید نظارت داشته باشید. ولی لازم به ذکر است برخی از خرابی های برد ماشین لباسشویی کنوود لازم است برد توسط متخصص به تعمیرگاه منتقل شود که در این صورت برد در خارج از محل شما تعمیر خواهد شد.

ضمانت تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی کنوود

یکی دیگر از نکاتی که از سمت کاربران دارای اهمیت است و جز سوالات پرتکرار آن ها به شمار می آید این است که آیا تعمیر برد ماشین لباسشویی کنوود دارای ضمانت می باشد یا خیر. در جواب این سوال باید بگوییم تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی کنوود دارای ضمانت خواهد بود و توسط بخش فنی پارسیان سرویس ضمانت مربوطه صادر خواهد شد.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش کردیم نکات مهمی که در خصوص تعمیرات برد ماشین لباسشویی کنوود وجود دارد را برای شما بررسی نماییم. لازم است بدانید تعمیر برد و یا تعویض آن یک امر تخصصی محسوب می شود که لازم است توسط متخصص بررسی و تعمیر شود که می توانید از طریق شماره هایی که در انتهای این مقاله قرار گرفته با بخش تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در تماس باشید و موارد را با متخصصین ما در میان بگذارید. لازم است بدانید تمام نکاتی که در این مقاله بررسی شد مهم و دارای اهمیت است که در خصوص تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی کنوود باید توسط شما مطالعه و در نظر گرفته شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *