یکی از الزامات در هر خانه که نبود آن و خرابی آن می تواند مشکلات زیادی را در بر داشته باشد یخچال و فریزر است. یکی از برندهای معروف در تولید یخچال و فریزر شرکت جنرال الکتریک می باشد. این شرکت در تولیدات خود تمام تلاش را کرده است که بتواند محصولات بروزی و دارای تکنولوژی روز را تولید نماید. همین امر سبب شده است سهم عمده ای از بازار را از آن خود نماید. یکی از ویژگی هایی که در یخچال و فریزرهای جنرال الکتریک وجود دارد کیفیت بالای قطعاتی است که در آن به کار گرفته می شود و همین امر سبب شده است که کیفیت کار و عمر بالایی را از تولیدات این شرکت شاهد باشیم. در یخچال و فریزرهایی که تولید جدید هستند شاهد قطعه ای هستیم به نام برد که نقش مغز دستگاه را ایفا می نماید. ولی باید در نظر داشته باشید کیفیت بالای ساخت و برند سبب نخواهد شد که دستگاه دچار خرابی شود. شرایط و محیطی که در آن از دستگاه استفاده می نمایید در افزایش و کاهش خرابی به خصوص برد دستگاه و موتور بسیار تاثیر گذار است. در این مقاله قصد داریم در مورد خرابی برد و تعمیر آن و علائم و مواردی که در خرابی برد یخچال و فریزر جنرال الکتریک تاثیر گذار است با شما صحبت نماییم. در ادامه این مقاله با بخش تحریریه پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر و تعویض برد یخچال و فریزر جنرال الکتریک

یکی از بخش ها و قطعاتی که در یخچال و فریزرهای تولید جدید به عنوان موثرترین بخش دستگاه عمل می نماید برد دستگاه است. وظیفه اصلی برد دستگاه صدور فرمان برای به کار افتادن موتور و بعضی از بخش های یخچال و فریزر است. برد یخچال و فریزر می تواند در صورت بروز مشکلاتی که ممکن است برای آن پیش بیاید دچار خرابی می شود. این خرابی ها اگر اقدام به رفع آن ها نشود می تواند مشکلات بیشتری را برای بخش های دیگر دستگاه ایجاد نماید. لازم است بدانید که تعمیر برد یخچال و فریزر یک موضوع کاملا تخصصی و مهم است. تعمیر و تعویض برد یخچال و فریزر باید به طور حتم توسط متخصص بررسی شود و باید بدانید در برخی از مشکلاتی که برای برد دستگاه به وجود می آید نمی توان برد را تعمیر کرد یا اصلا تعمیر آن به سلامتی آن کمکی نمی کند و باید به طور حتم تعویض شود. لازم به ذکر است بدانید که مشکلات زیادی می تواند برای برد یخچال فریزر به وجود آید این مشکلات دارای علائمی است که توجه به آن بسیار لازم است. در ادامه قصد داریم در مورد علائمی که نشاندهنده خرابی برد یخچال و فریزر جنرال الکتریک است با شما صحبت کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

بخوانید: تعمیرات یخچال سایدبای ساید جنرال الکتریک

علائم و نشانه های خرابی برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

همانطور که در بالای این مقاله اشاره داشتیم قصد داریم در مورد نشانه هایی صحبت کنیم که نشاندهنده خرابی و یا سوختن برد یخچال فریزر جنرال الکتریک است. در این بخش از مقاله قصد داریم در مورد همین موارد با شما صحبت کنیم. در این قسمت به موضوعات مهمی اشاره خواهیم نمود که به صورت لیست شمارشی در زیر قرار می گیرد و این موارد بسیار مهم است.

 • روشن نشدن کامل دستگاه و یا روشن نشدن یخچال و فریزر.
 • روشن ماندن چراغ قرمر و یا همان چراغ ارور دستگاه.
 • روشن شدن چراغ و سبز شدن به سرعت قرمز شدن دوباره چراغ اخطار.
 • ریست شدن دستگاه بعد از به کار افتادن و روشن شدن چراغ سبز.
 • روشن شدن تمام چراغ های یخچال و فریزر جنرال الکتریک.
 • به کار نیفتادن موتور دستگاه و یا خاموش شدن سریع بعد از استارت شدن.
 • روشن بودن لامپ دستگاه و کار نکردن موتور دستگاه.

دلایل خراب شدن برد یخچال فریزر جنرال الکتریک

یکی از موضوعاتی را که باید به طور حتم بررسی نمود دلایلی است که موجب خرابی برد دستگاه می شود. این دلایل و رعایت هرچه بیشتر عواملی که مسبب خرابی برد یخچال و فریزر می شود باید در نظر داشت و در این قسمت از مقاله عمده دلایلی که باعث خرابی برد یخچال و فریزر می شود را برای شما بررسی کرده ایم. لازم است بدانید مطالعه این موارد بسیار مهم و کار ساز است و باید در نظر داشته باشید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

کاربردی: تعمیرات فریزر جنرال الکتریک

 • نوسانات یا قطعی موادم برق یخچال و فریزر.
 • ریخته شدن آب یا نفوذ آب به برد یا قطعاتی که در نزدیکی این قطعه قرار دارند.
 • وجود اتصالی شدید برق در قطعات مرتبط به برد و یا خود برد یخچال و فریزر.
 • توجه نکردن به جابجایی صحیح دستگاه و وارد شدن صدمات جدی به خصوص به پشت یخچال فریزر.
 • ریختن مایعات روی بدنه دستگاه و به خصوص پشت یخچال و فریزر جنرال الکتریک.
 • باز نگاه داشتن طولانی مدت و به کار افتادن فن یخچال و فریزر به دلیل باز بودن بیش از حد درب.
 • زیاد پر کردن و یا خالی نگاه داشتن یخچال و فریزر در زمانی که به برق متصل است و روشن است.

تعمیر برد یخچال سایدبای ساید جنرال الکتریک

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد تعمیر و یا تعویض برد یخچال و فریزر جنرال الکتریک نیازمند داشتن تخصص لازم است. باید توجه داشته باشید تعمیر و تعویض برد یخچال و فریزر یکی از موضوعات تخصصی است که نیاز است متخصص با تجربه بالا برای تعمیر آن به محل شما مراجعه نماید و باید در نظر داشته باشید در صورت بروز هرکدام از علائمی که در بالا به آن اشاره کردیم در سریعترین زمان ممکن با بخش نمایندگی یخچال و فریزر جنرال الکتریک در پارسیان سرویس تماس حاصل نمایید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله مطالعه فرمودید مواردی نظیر علائم و دلایلی که باعث خرابی برد یخچال و فریزر جنرال الکتریک می شود را برای شما بررسی کردیم. لازم است بدانید که هیچ زمانی افراد غیر متخصص نباید یخچال و فریزر جنرال الکتریک را در صورت خراب شدن دستکاری و یا تعمیر نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص یخچال و فریزر خود می توانید از طریق شماره هایی که در پایان این مقاله قرار گرفته است با بخش تعمیرات ما در تماس باشید و در صورت نیاز نیروی متخصص به محل شما اعزام شود.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات برد یخچال فریزر جنرال الکتریک در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *