یکی از لوازم خانگی بسیار مهم و پرکاربرد در خانه یخچال و فریزر است. این دستگاه مهم را برندهای زیادی اقدام به تولید آن کرده اند. یکی از برندهای معروف در تولید یخچال و فریزر برند و شرکت دوو است. این شرکت در تولید یخچال و فریزرهای هوشمند با کیفیت بالا تجربه بالایی دارد و همین امر سبب شده است مشتریان زیادی را از بازار سهم خود نماید. برند دوو تمام تلاش خود را کرده است که بتواند در تولیدات خود از تکنولوژی های روز بازار بهره ببرد. یخچال و فریزرهای جدید دارای بخش های مهمی هستند که وظیفه درست کار کردن بخش های مختلف و مهم مثل موتور بر عهده آن هاست. یکی از این بخش های مهم به خصوص در یخچال و فریزرهای جدید و به روز برد دستگاه است. این قطعه همانند مغز دستگاه عمل می نماید و یکی از بخش هایی است که وظیفه صدور دستور کار بخش های دیگر را بر عهده دارد. خرابی برد یخچال و فریزر می تواند مشکلات و علائمی را در بر داشته باشد که شناخت این خرابی ها و علائمی که از دستگاه بروز می کند بعد از خرابی یخچال و فریزر بسیار مهم است. یکی از خدماتی که در بخش فنی پارسیان سرویس انجام می پذیرد تعویض و در صورت امکان تعمیر برد یخچال و فریزر است. در این مقاله قصد داریم در مورد تعویض و تعمیر برد یخچال و فریزر دوو با شما صحبت نماییم. لازم است تا پایان این مقاله با بخش تحریریه پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر و تعویض برد یخچال و فریزر دوو

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد یکی از بخش های مهم در یخچال و فریزرهای جدید برد دستگاه است. این قسمت از دستگاه به عنوان مغز هر یخچال و فریزری عمل می نماید. باید ابتدا روش کاری که این بخش از دستگاه دارا می باشد را برای شما توضیح دهیم. زمانی که دمای داخل کابین یخچال و فریزر گرمتر از درجه ای که تعیین شده است می شود موتور دستگاه شروع به کار می نماید. اینکه موتور یخچال و فریزر بعد از کاهش دمای داخل کابین شروع به کار می نماید را فرمانش را برد دستگاه صادر می کند. غیر از این برد دستگاه وظیفه مدیریت بخش های مختلف دستگاه را برعهده دارد و بسیار مهم است که این بخش از دستگاه یعنی برد دستگاه بتواند به درستی کار نماید. باید توجه داشته باشید که عوامل زیادی در خرابی برد دستگاه یخچال و فریزر دوو تاثیر گذار است و در ادامه مقاله هم دلایل خرابی و هم علائمی که نشان دهنده خرابی برد دستگاه هستند را برای شما بررسی می نماییم. در ادامه همراه ما باشید.

بخوانید: نمایندگی یخچال سایدبای ساید دوو در تهران

دلایل خرابی و عواملی برد یخچال سایدبای ساید دوو

همانطور که در بالا گفته شد برد یخچال و فریزر یکی از مهمترین بخش های هر یخچال و فریزری است. دلایل و عوامل زیادی در خراب شدن برد یخچال فریزر سایدبای ساید دوو تاثیر گذار است که باید در این مقاله این عوامل را برای شما بررسی نماییم. در این بخش از مقاله قصد داریم دلایل و عواملی که در خرابی برد یخچال و فریزر دوو تاثیر گذار است را برای شما بررسی نماییم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

  • یکی از دلایل مهم در خرابی برد دستگاه نوسانات برقی می باشد.
  • نفوذ آب به نزدیکی برد و یا قطعاتی که در نزدیکی برد دستگاه قرار دارد.
  • خرابی خازن ها و کاهش عمر خازن برد یخچال و فریزر دوو
  • خرابی موتور یخچال و فریزر دوو می تواند در خراب شدن برد دستگاه تاثیر مستقیم بگذارد.
  • خرابی و ایجاد مشکل در قطعات دیگر یخچال و فریزر دوو اتصال کوتاه ایجاد نماید و همین امر سبب سوختن برد می شود.

علائم خرابی و یا سوختن برد یخچال و فریزر دوو

یکی از مسائل مهمی که باید در این بخش از مقاله راجع به آن توضیحاتی را بدهیم علائم و نشانه هایی است. که بعد از خراب شدت برد یخچال فریزر دوو خود را نشان می دهند. این علائم می تواند در مدل های متنوع دارای تفاوت زیادی باشند و لازم است بعد از دیدن یکی از این علائم به طور حتم با شماره 02126325790 بخش فنی پارسیان سرویس در تماس باشید. در زیر لیستی از علائم خرابی برد یخچال فریزر دوو را برای شما بررسی کرده ایم. لازم است آن ها را مطالعه نمایید.

  • روشن بودن لامپ و اتصال به برق دستگاه و عدم خنک سازی داخلی دستگاه.
  • عدم برقراری ارتباط حسگرهای دستگاه با برد اصلی می تواند یکی دیگر از نشانه ها باشد.
  • پس از جابجایی دستگاه متوجه شوید که موتور و یا یخچال و فریزر به درستی کار نمی کنند.
  • خاموش شدن ناگهانی و روشن شدن های زودهنگام و نامنظم یخچال و فریزر دوو.

تعمیر برد یخچال و فریزر سایدبای ساید دوو

یکی از مواردی که بسیار از ما پرسیده می شود این است که چگونه می توان برد دستگاه را تعمیر نماییم. لازم است در این بخش از مقاله به نکته مهمی اشاره داشته باشیم و آن نکته این است که تعمیر و یا تعویض برد دستگاه یک عمل تخصصی است و لازم است به طور حتم با بخش تعمیرات یخچال و فریزر دوو در پارسیان سرویس با شماره تماس 02126325790 در تماس باشید. یکی دیگر از موارد مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که در برخی از خرابی های برد یخچال و فریزر دوو نمی توان اقدام به تعمیر برد کرد و به طور حتم باید برد دستگاه تعویض شود. در پارسیان سرویس در صورتی که نیاز به تعویض برد دستگاه وجود داشته باشد توسط خود نیروهای متخصص تهیه می شود و قطعاتی که توسط خود این مجموعه تهیه و نصب شود دارای ضمانت 3 ماهه می باشد و جایی برای نگرانی جهت تهیه قطعه اصلی و یا استوک وجود ندارد و تمام قطعات به طور حتم اصلی و آکبند شرکتی می باشند.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله بررسی شد برد دستگاه یکی از قسمت های مهم در یخچال و فریزر است. در این مقاله تمام جوانب تعمیر و تعویض برد را برای شما بررسی کردیم و لازم است تمام بخش های این مقاله را مطالعه و در صورت بروز هرگونه مشکل با بخش نمایندگی یخچال فریزر دوو در پارسیان سرویس که شماره های آن در زیر قرار گرفته است در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیر برد یخچال فریزر دوو نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *