یکی از وسایلی که در هر خانه وجود آن لازم است یخچال و فریزر است. این وسیله پرکاربرد در هر خانه ای نقش یک مدیر را ایفا می کند که باید از آن مراقبت نمایید. یکی از برندهایی که جز برندها و شرکت های خاص در عرصه تولید یخچال و فریزر است برند آدمیرال می باشد. این برند یکی از برندهایی است که در تولیدات یخچال و فریزرهای بخ خصوص لوکس فعالیت می نماید و در تولیدات این شرکت شاهد برتری قطعات و کیفیت بالای آن هستیم. ولی لازم است بدانید که کیفیت بالا در ساخت و استفاده از قطعات با عمر بالا دلیلی بر عدم خرابی دستگاه نمی شود. به خصوص یخچال و فریزرهای جدید که در خود قطعات حساس زیادی را جای داده اند. یکی از این قطعات که در یخچال و فریزرهای جدید به کار می رود و می توان به عنوان مغز یک یخچال و فریزر از آن یاد کرد برد یخچال و فریزر است. این قطعه بسته به شرایط استفاده و به خصوص نوع استفاده از یخچال و فریزر ممکن است دچار خرابی هایی شود که ما قصد داریم در این مقاله راجع به این مشکلات و راهکارهای تعمیر و نشانه های خرابی برد دستگاه اشاره داشته باشیم. در ادامه این مقاله لازم است با بخش تحریریه پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر و تعویض برد یخچال فریزر آدمیرال

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد قصد داریم در مورد برد یخچال و فریزر آدمیرال در این مقاله با شما صحبت کنیم. برد دستگاه بعد از موتور یخچال و فریزر یکی از بخش های مهم در دستگاه به شمار می آید که شاید بتوان گفت مغز هر لوازم الکترونیکی و برقی به شما می آید. یکی از موضوعاتی که ممکن است وسایل الکترونیکی را تحت تاثیر قرار دهد و یا موجب خرابی بخش های دیگر دستگاه شود خرابی و یا ایجاد مشکلاتی است که در بخش برد یخچال و فریزر آدمیرال به وجود می آید. در یخچال و فریزر هم برد یکی از بخش هایی است که تمام دستورات را برای درست کار کردن بخش های مختلف به خصوص زمان روشن و یا خاموش شدن موتور را صادر می نماید. پس باید در نظر داشته باشید یکی از بخش های مهم می تواند برد یخچال و فریزر باشد و توجه به آن یکی از موضوعات مهمی است که باید به بررسی آن توسط متخصص پرداخت. برای آشنایی با خرابی های احتمالی و علائمی که می تواند بعد از خرابی برد یخچال و فریزر خود را نشان دهند تا انتهای این مقاله باید با ما همراه شوید. در این مقاله قرار است نکات بسیار مهمی را برای شما بررسی نماییم که خواندن آن ها خالی از لطف نیست و می تواند به درک هرچه بیشتر این موضوع کمک نماید.

بخوانید: تعمیرات یخچال آدمیرال

دلایل خرابی برد یخچال و فریزر آدمیرال

یکی از موضوعاتی که از سمت کاربران به صورت مداوم سوال می شود این است که اصلا چه مواردی می تواند در خرابی برد یخچال و فریزر آدمیرال تاثیر بگذارد. جواب این سوال می تواند به دو صورت باشد. یکی از جواب ها به صورت کلی باید به شرایط استفاده شما از یخچال و فریزر آدمیرال مرتبط باشد و لازم است بدانید که شرایط استفاده از یخچال و فریزر آدمیرال در خرابی برد دستگاه می تواند تاثیر بگذارد. یکی از این شرایط گرمای بالای محیط است که غیر از برد دستگاه می تواند به بخش های مهم دیگر یخچال و فریزر صدمات بسیار جدی وارد نماید. یکی از جواب ها به صورت موردی و دقیق است که در زیر به آن ها اشاره مستفیم خواهیم داشت و بهتر است این نکات را به صورت کامل مطالعه و به کار بگیرید.

 • ریخته شدن آب به روی یخچال و فریزر به خصوص پشت دستگاه و در نزدیکی برد و قطعات مرتبط به آن.
 • ایجاد اتصالی و یا نبود اتصال به زمین(ارت) مناسب و نبودن محافظ برق.
 • نوسانات شدید برقی که در برخی مناطق می تواند در ساعاتی از روز بسیار باشد که می توانید با استفاده از محافظ آن را حل کنید.
 • جابجایی غیر استاندارد و وارد شدن ضربات سنگین به خصوص به پشت یخچال و فریزر.
 • خرابی قطعاتی که به برد یخچال و فریزر مرتبط است و رفع آن خرابی ها در زمان مناسب.
 • قطع و وصل نا به هنگام برق در دستگاه که می تواند تاثیر جدی بر روی برد گذارد.

کاربردی: تعمیرات فریزر آدمیرال

علائم و نشانه های خرابی و یا سوختن برد یخچال فریزر آدمیرال

یکی از نکاتی که باید در این مقاله به بررسی آن بپردازیم نشانه های خرابی برد در یخچال و فریزر آدمیرال است. این علائم و نشانه ها در یخچال و فریزر آدمیرال نشان دهنده خرابی دستگاه شماست. شناخت این علائم و توجه به آن ها می تواند در رفع به موقع مشکل و خرابی بیشتر قطعات دیگر شود. پیشنهاد اکید ما این است که در صورت بروز هرکدام از این مشکلات در سریعترین زمان ممکن با تعمیرکاران ما در بخش تعمیر یخچال سایدبای ساید آدمیرال با شماره 02126325790 تماس حاصل نمایید. در زیر این موارد و نکات را برای شما بررسی کرده ایم. در ادامه همراه ما باشید.

 • نمایان شدن ارور SY CF یا E2 در یخچال و فریزر آدمیرال.
 • روشن بودن و روشن بودن لامپ دستگاه ولی کار نکردن موتور یخچال و فریزر.
 • نبود سرما و گرم شدن محیط داخلی یخچال و فریزر آدمیرال.
 • روشن نشدن کلی یخچال و فریزر آدمیرال.
 • عدم برقراری ارتباط برد اصلی دستگاه با قطعات دیگر.

تعمیر برد یخچال سایدبای ساید آدمیرال

یکی از موضوعات مهم دیگر که باید در این مقاله به بررسی آن بپردازیم تعمیرات و نکاتی است که باید در مورد تعمیر برد یخچال و فریزر آدمیرال بدانید. برد یخچال و فریزر یکی از بخش های حساس از یخچال و فریزر است که نباید توسط افراد غیر متخصص دستکاری شود و به طور حتم تمام موارد باید توسط متخصص امر بررسی و یا تعمیر شود. در پارسیان سرویس شما می توانید به راحتی و با خیالی آسوده امور تعمیرات برد یخچال و فریزر آدمیرال خود را به متخصصین بسپارید.

نتیجه گیری

در این مقالعه تلاش کردیم در مورد مشکلاتی که برای برد یخچال و فریزر آدمیرال به وجود می آید با شما صحبت کنیم. یکی از خدمات نمایندگی یخچال فریزر آدمیرال در بخش فنی پارسیان سرویس بررسی و سرویس های دوره ای می باشد که می توانید از این خدمات استفاده نمایید. شماره های تماس با این بخش در پایان مقاله قرار گرفته است که در صورت نیاز می توانید با ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *