یکی از وسایلی که بین لوازم خانگی در هرخانه ای وجود آن لازم است ماشین لباسشویی می باشد. این دسته از لوازم خانگی اگر به هر دلیل دچار خرابی شود رفع آن نیازمند متخصصین و افراد فنی است. یکی از برندهای معروف در بین لباسشویی های بازار که می توان گفت به دلیل کیفیت بالای ساخت و قطعات و میزان مصرف انرژی مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است سامسونگ می باشد. ماشین های لباسشویی سامسونگ دارای کیفیت بالای ساخت می باشند و این شرکت تمام تلاش خود را کرده است که تمام محصولات خود را با به کارگیری نهایت تکنولوژی روز بازار همسو کند و شاید به جرات بتوانیم بگوییم که در این موضوع از بازار جلوتر هم بوده است. یکی از این تکنولوژی هایی که در ماشین های لباسشویی سامسونگ شاهد آن هستیم هوشمندی آن ها و پیشرفت اتوماتیک عمل کردن آن ها می باشد. یکی از قطعاتی که در این خصوص وجود آن لازم است برد ماشین لباسشویی است که دارای ساختار الکترونیکی و هوشمندی می باشد. خرابی برد ماشین لباسشویی می تواند تاثیر بزرگی در عملکرد ماشین لباسشویی بگذارد. در این مقاله قصد داریم در مورد خرابی های برد و تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ با شما صحبت کنیم. در این مقاله مطالب تخصصی و فنی وجود دارد که نیاز است در خصوص دریافت اطالاعات کامل تا انتهای آن را مطالعه نمایید. در ادامه این مقاله با بخش تحریریه پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیرات برد ماشین لباسشویی سامسونگ

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد یکی از قطعاتی که در ماشین لباسشویی وظیفه کنترل و صدور دستور فعالیت قطعات دیگر را بر عهده دارد برد است. این قطعه در ماشین های لباسشویی و برخی از لوازم خانگی باید به طور صحیح و درست فعالیت نماید. بردهای ماشین لباسشویی حکم مغز دستگاه را دارند که وظیفه درست کار کردن برنامه ها و برخی از ویژگی را بر عهده دارد باید بگوییم حتی فعالیت موتور و پمپ و برخی دیگر از قطعات هم زیر نظر برد دستگاه می باشد. با ارائه این توضیحات اهمیت این قطعه در ماشین لباسشویی را دریافتید و حال خواهید دانست که این بخش از ماشین لباسشویی می تواند چقدر مهم و کارساز باشد. حال با هم خرابی این قطعه را در ماشین لباسشویی بررسی خواهیم کرد و در ادامه این مقاله مسائل مهمی مثل دلایل خرابی و نشانه های خرابی برد در ماشین لباسشویی سامسونگ را برای شما بررسی خواهیم کرد. در ادامه تمام موارد فوق به صورت تخصصی و فنی بررسی می شود و در آخر هم نکاتی که در خصوص تعمیر این قطعه وجود دارد برای شما بررسی می شود. لازم است برای دریافت اطلاعات کامل تا پایان همراه ما باشید.

دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از مواردی که باید در این مقاله آن را بررسی کنیم دلایلی است که ممکن است برای برد ماشین لباسشویی سامسونگ ایجاد مشکل نمایند. این دلایل در همه بردها به صورت یکسان و مشابه اتفاق می افتد و نیازمند تعمیر به صورت تخصصی می باشد. لازم به ذکر است برد یکی از قطعات اصلی ماشین های لباسشویی محسوب می شود و در صورت بروز مشکل عدم تعمیر به موقع آن می تواند به بخش ها و قطعات دیگر صدمات جدی وارد شود. در این بخش قصد داریم در مورد خرابی ها و مشکلاتی که ممکن است برای برد دستگاه به وجود آید با شما صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 • بروز آب به قطعات نزدیک به برد.
 • وارد شدن و نفوذ آب مستقیم به داخل برد.
 • استفاده نکردن شوینده مناسب برای دستگاه و تولید کف زیاد و رسیدن آن به بخش های مختلف برد.
 • شستشوی بیش از حد و بیش از ظرفیت دستگاه که باعث وارد شدن صدمه به بخش های دستگاه از جمله برد می شود.

نشانه ها و علائم خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی دیگر از موضوعاتی که باید در این مقاله به بررسی آن پرداخت علائم و نشانه های خراب شدن برد ماشین لباسشویی سامسونگ است. لازم است بدانید در صورت بروز هرکدام از این مشکلات و نشانه ها باید با بخش تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در بخش فنی پارسیان سرویس در تماس باشید.

 • بهم ریختگی و عمل نکردن برنامه های شستشو
 • خاموش شدن و یا قاطی کردن پنل جلویی ماشین لباسشویی
 • وجود برق در بدنه ماشین لباسشویی
 • قفل شدن نا به هنگان درب دستگاه زمانی که باید باز باشد.
 • خاموشی ناگهانی ماشین لباسشویی در هنگام شستشو
 • نمایش ارورهایی که مرتبط به خرابی برد و یا قطعات مرتبط با برد است.
 • تخلیه نشدن کامل آب داخل دستگاه و یا تداخل در اجرای برنامه تخلیه آب

تعویض یا تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از موضوعات و سوالات متداولی که از سمت کاربران مطرح است این است که در صورت بروز خرابی برد ماشین لباسشویی سامسونگ بهتر است آن را تعویض کرد و یا تعمیر کرد. در جواب این سوال باید بگوییم که برد ماشین لباسشویی دارای بخش ها و قطعات مختلفی است که در صورت بروز خرابی در صورت پایین بودن سطح خرابی می شود آن را تعمیر نمود و بهتر هم هست تعمیر شود ولی باید بدانید در صورت بروز سوختگی کامل و یا نیم سوز شدن برد ماشین لباسشویی بهتر است آن را تعویض نمود و با یک نمونه اصلی و نو آن را جایگزین نمایید. در صورتی که برد دستگاه نیاز به تعویض داشته باشد و آن را به هر ترفندی تعمیر نمایید نباید از آن انتظار داشته باشید که به درستی کار کند و ممکن است که مشکلات بزرگتری برای بخش ها و قطعات دیگر ماشین لباسشویی به وجود آورد.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی سامسونگ یکی از خدماتی فنی و تخصصی است که نیازمند متخصص می باشد. متخصصین مجموعه ما با داشتن تجربه بالا در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی می توانند تمام خدمات فنی را در محل ارائه نمایند. شما می توانید در صورت بروز مشکل در برد ماشین لباسشویی خود با شماره های بخش نمایندگی ماشین لباسشویی سامسونگ در پارسیان سرویس که در پایان این مقاله شماره های آن را قرار داده در تماس باشید.

شماره های تماس​ تعمیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *