یکی از وسایل پرکاربرد در خانه ماشین لباسشویی است که کاربرد آن در خانه کارهای زیادی را آسان کرده است. ماشین های لباسشویی دارای مکانیزم کاری جالب و فنی هستند. که با توجه به تکنولوژی های برتری که در جدیدترین تولیدات خود به کار می برند توانسته پیشرفت بزرگی را متوجه این صنعت نماید. همین دلیل سبب شده است که برندهای زیادی از این دسته تکنولوژی ها بهره بجویند. یکی از مواردی که در ماشین لباسشویی دستخوش تغییرات و بروزرسانی شده است لگن فلزی است که جایگاه لباس هاست که متاسفانه تاکنون هیچ برندی نتوانسته نسبت به افزایش مقاوت آن اقدام قابل توجهی نماید. لگن ماشین لباسشویی یکی از بخش هایی از دستگاه است که می توان گفت در معرض ضربه است و اگر توجه نداشته باشید و یا ندانید به طور صحیح از ماشین لباسشویی استفاده نمایید موجب ایجاد تاب در آن می شود. لازم است در نظر داشته باشید استفاده از ماشین لباسشویی آن هم به طور صحیح نیازمند دریافت اطلاعاتی است که در بخش های مختلف به این راهکارها پرداخته ایم. در این مقاله قصد داریم در مورد علت های عمده تاب برداشتن لگن یا دیگ ماشین لباسشویی با شما صحبت کنیم. در این مقاله نکات و موارد بسیاری را برای شما بررسی می نماییم که نیاز است تا پایان آن را مطالعه نمایید. در ادامه این مقاله همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

دلیل تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی پاکشوما

همانطور که در ابتدای این مقاله برای شما بررسی کردیم یکی از بخش های حساس در ماشین های لباسشویی دیگ یا لگن آن است. این بخش از ماشین لباسشویی در صورتی که به صورت صحیح از دستگاه استفاده نکنید ممکن است برایش مشکلات زیادی نظیر تاب برداشتن و یا جداشدگی دیگ از شافت را به همراه داشته باشد. یکی از مشکلاتی که در ماشین های لباسشویی آبسال به صورت مداوم رخ می دهد همین تاب برداشتن زود هنگام لگن ماشین لباسشویی است. این موضوع می تواند دلایل زیادی داشته باشد که در ادامه این مقاله آن ها را برای شما بررسی می کنیم. لازم است بدانید برای تعمیر و یا تعویض لگن ماشین لباسشویی پاکشوما نیاز است متخصص امر به محل مراجعه نماید و نکات مهمی در این خصوص وجود دارد که نباید توسط اشخاص غیر فنی و غیر متخصص انجام شود. در این مقاله تمام مواردی که در بالا نام برده شد را برای شما بررسی می کنیم و نکات مهمی در این مقاله وجود دارد که نیاز است تا پایان آن همراه ما باشید و نکات را به صورت کامل مطالعه نمایید.

مقاله مرتبط: تعمیرات ماشین لباسشویی آبسال در تهران

چگونگی چرخش دیگ ماشین لباسشویی

برای اینکه بتوانیم دلایل و تعمیر تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی را برای شما بررسی کنیم نیازمند ارائه توضیح در مورد چگونه کارکردن و چرخش دیگ ماشین لباسشویی برای شما هستیم. در این بخش قصد داریم در مورد چگونه چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی آبسال با شما صحبت کنیم و نکات مهمی هم در این بخش برای شما بررسی می نماییم. نکته جالبی که باید در این بخش به آن اشاره داشته باشیم این است که اصلا دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد و قسمت آبکشی که در داخل دیگ موجود است می چرخد و قسمت دیگ به وسیله دو فنر که از بالا و دو کمک به ماشین لباسشویی متصل شده است. زمانی که ماشین لباسشویی شروع به کار می کند فنرهای متصل شروع به بازی می کنند که دیگ به بدنه دستگات برخورد نکند. آبکشی که داخل دیگ موجود است به وسیله سه نظام و شفت به دیگ دستگاه متصل شده است. زمانی که برد الکترونیکی یا تایمر فرمان شروع به کار را می دهند این دیگ به وسیله تسمه و قطعاتی که در بالا اشاره می چرخاند. جالب است بدانید در برخی از مدل های بدون تسمه به وسیله ولاژ DC که به اطراف و به وسیله برد الکترونیک به موتور متصل است عمل می نماید.

دلایل تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی آبسال

همانطور که در این مقاله گفته شد قصد داریم در مورد نکته ای مهم در رابطه با دیگ ماشین لباسشویی آبسال یعنی دلایلی که سبب تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی می شود با شما صحبت نماییم. لازم است بدانید دلایل معتدد و بسیاری سبب تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی آبسال می شود که در این قسمت از مقاله قصد داریم در رابطه با آن ها با شما صحبت نماییم. در زیر این موارد را برای شما به صورت اختصار بررسی کرده ایم.

بخوانید: تعمیر در محل ماشین لباسشویی آبسال

  • وجود مشکل و خرابی در قسمت کوپلینگ ماشین لباسشویی
  • خرابی مشکل فنی در بلبرینگ ماشین لباسشویی آبسال
  • خرابی و مشکلات احتمالی در استاتور و رتور ماشین لباسشویی
  • باز ماندن درب ماشین لباسشویی و عدم توجه به این موضوع
  • خرابی واشر دور در درب ماشین لباسشویی آبسال
  • ایجاد مشکل و خرابی در تسمه ماشین لباسشویی

نشانه های خرابی و تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی

یکی دیگر از نکات مهمی که از طرف کاربران از ما زیاد پرسیده می شود نشانه و علائمی است که در صورت تاب برداشتن دیگ ماشین لباسشویی نمایان می شود. در زیر این علائم و نشانه ها را برای شما بررسی کرده ایم.

  • ایجاد سروصدای زیاد از ماشین لباسشویی در حین کار
  • گیر کردن دیگ ماشین لباسشویی در حین استارت و شروع به کار و به خصوص در حین کار

تعمیرات دیگ ماشین لباسشویی آبسال

لازم است بدانید یکی از موضوعاتی که باید در تعمیر ماشین لباسشویی در نظر داشته باشید تخصص و تجربه کافی برای این امر است. برای تعمیر دیگ ماشین لباسشویی و رفع تاب در این بخش از ماشین لباسشویی آبسال نیاز است با متخصصین با تجربه موضوع را در میان گذاشته و بگذارید این مشکل توسط آن ها برطرف شود. لازم است بدانید یکی از تخصص های لازم در بخش نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در پارسیان سرویس تعمیر دیگ و رفع تاب آن به صورت دائمی و تخصصی است. لازم به ذکر است شما می توانید از طریق شماره هایی که در پایان همین مقاله قرار گرفته است می توانید با بخش فنی ما تماس حاصل نمایید. موضوع مهمی که وجود دارد نیازی نیست ماشین لباسشویی خود را از محل جابجا نمایید و تمام تعمیرات در محلی که دستگاه قرار دارد قابل ارائه می باشد.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *