ماشین لباسشویی یکی از وسایلی است که وجود آن در هرخانه ای لازم و ضروری است. لباسشویی و هر لوازم خانگی دارای بخش ها و قطعاتی است که نیازمند درست و صحیح کار کردن است. در ماشین های لباسشویی هم بخش های زیادی وجود دارد که باید به درستی کار کنند تا بتوان از دستگاه هم به درستی کار کشید. در ماشین های لباسشویی جدید یکی از بخش های مهم و حساسی که ممکن است در صورت عدم استفاده درست دچار مشکل شود برد است. این قطعه در ماشین های لباسشویی یکی از قطعات مهم است که لازم می باشد به درستی و بدون ایراد کار کند. در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی الجی یکی از مهمترین موضوعاتی که دارندگان ماشین های لباسشویی الجی به آن نیاز دارند صحبت نماییم. در مقاله پیش رو موارد مهمی همچون دلایل خرابی و علائم و نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی الجی با شما صحبت خواهیم کرد و نکات بسیاری را برای شما در بخش های مختلف این مقاله بررسی می نماییم. لازم است برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل تا پایان این مقاله با ما همراه و نکات را با دقت مطالعه و بررسی نمایید. در ادامه این مقاله با بخش تحریریه پارسیان سرویس همراه باشید.

تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی الجی

همانطور که اول این مقاله توضیحاتی مختصر در مورد اهمیت برد ماشین لباسشویی الجی داده شد دریافتید که برد یکی از قطعات مهم در ماشین لباسشویی محسوب می شود. باید در نظر داشته باشید برد ماشین لباسشویی مثل مغز دستگاه عمل می کند و فرآیند فعالیت تمامی قطعات را برعهده دارد. خرابی برد دستگاه می تواند صدمات بسیاری به بخش های دیگر ماشین لباسشویی وارد نماید و همین امر هم می تواند سبب اهمیت تعمیر به موقع برد دستگاه باشد. در این مقاله قصد داریم همه چیز را در رابطه با برد ماشین لباسشویی الجی نظیر دلایل خرابی برد،نشانه ها و علائم خرابی برد و در آخر هم در مورد تعمیرات برد ماشین لباسشویی الجی با شما صحبت خواهیم کرد. لازم است بدانید در این مقاله تمام نکات فوق را به صورت تخصصی بررسی می کنیم و لازم است تا پایان این مقاله را به صورت دقیق و کامل مطالعه نمایید. در پایان این مقاله هم شماره های تماس بخش فنی موجود می باشد که می توانید در صورت لزوم با آن ها تماس حاصل نمایید.

دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی الجی

همانطور که می دانید خرابی قطعات مختلف در ماشین های لباسشویی می توانند دلایلی داشته باشند که شناخت این دلایل می تواند به عدم خرابی آن ها و بالا بردن عمر قطعه و جلوگیری از خرابی بخش های دیگر دستگاه کمک نماید. در زیر قصد داریم دلایل عمده خرابی برد ماشین لباسشویی الجی را برای شما بررسی نماییم. لازم است بدانید این نکات و دلایل جز عمده دلایل خرابی برد دستگاه است و می تواند دلایل دیگری هم سبب خرابی برد ماشین لباسشویی الجی شود. در ادامه با بررسی این نکات و دلایل که در زیر بررسی کرده ایم همراه ما باشید.

 • نوسان برق می تواند یکی از دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی باشد.
 • نفوذ آب به داخل بخشی که برد در آن قرار دارد می تواند دلیل دیگر خرابی و سوختن برد ماشین لباسشویی باشد.
 • نفوذ آب به قطعاتی که در نزدیکی برد ماشین لباسشویی قرار دارد.
 • استفاده ببش از ظرفیت ماشین لباسشویی می تواند یکی دیگر از دلایل خرابی و سوختن برد باشد.
 • باز کردن ناگهانی درب ماشین لباسشویی به خصوص در حین کار کردن.
 • خرابی و عدم تعمیر قطعاتی که ارتباط مستقیم با برد دستگاه دارند.

علائم و نشانه های خرابی و یا سوختن برد ماشین لباسشویی الجی

یکی دیگر از نکاتی که باید در این مقاله به بررسی آن پرداخت نشانه ها و علائمی است که در دستگاه بعد از سوختن و خراب شدن برد ظاهر می شود. این نشانه ها می توانند بسیار مهم باشند و باید آن ها را بشناسید و در مورد آن ها اطلاعات کافی داشته باشید. لازم است بدانید در صورت بروز خرابی و یا سوختن برد و عدم تعمیر به موقع برد ماشین لباسشویی می تواند به بخش های مهم دیگر دستگاه صدمات جدی تری وارد شود پس لازم این علائم و نشانه ها را بشناسید و در صورت بروز آن ها با بخش تعمیرات ماشین لباسشویی الحی در پارسیان سرویس تماس بگیرید.

 • خاموش و روشن شدن های نا منظم و نا خواسته در ماشین لباسشویی
 • نمایش ارورهای مرتبط با خرابی برد.
 • نمایش ارورهای نا منظم و نا مرتبط و حتی گاها نمایش شکسته ارورها
 • باز نشدن و قفل شدن ناگهانی درب ماشین لباسشویی
 • قاطی اجرا شدن برنامه های شستشو و عدم درست کار کردن ماشین لباسشویی

تعمیر یا تعویض برد ماشین لباسشویی الجی

یکی از نکات مهمی که از سمت کاربران زیاد از ما پرسیده می شود این است که آیا بعد از خرابی برد ماشین لباسشویی الجی بهتر است آن را تعویض نماییم یا تعمیر نماییم. در جواب این سوال باید بگوییم نوع خرابی برد ماشین لباسشویی و قسمتی که در دستگاه خراب شده است بسیار تاثیر گذار است و لازم است بدانید در صورت از بین رفتن و یا سوختن بعضی از خازن ها و آی سی های مهم در برد بهتر است اقدام به تعویض کامل آن نمایید. ولی لازم است بدانید برخی از خرابی ها در برد ماشین لباسشویی می تواند با یک تعمیر نرم افزاری و یا سخت افزاری جزئی به راحتی حل شود.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش کردیم تمام نکاتی که در خصوص تعمیر و تعویض برد ماشین لباسشویی الجی وجود دارد را برای شما بررسی نماییم. در این مقاله بخش هایی در رابطه با علت ها و نشانه های خرابی برد ماشین لباسشویی بررسی شد و لازم است بدانید تعمیر و یا تعویض برد ماشین لباسشویی الجی یکی از موضوعات تخصصی می باشد که باید به طور حتم توسط نمایندگی ماشین لباسشویی الجی که شماره های آن را قرار داده ایم انجام شود. شما می توانید از طریق شماره های زیر در خصوص تعمیر و دریافت مشاوره با ما در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی الجی در تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *