یکی از برندهای تولید کننده یخچال و فریزر الکترواستیل می باشد این برند یکی از برندهای ایرانی تولید یخچال و فریزر است. یکی از خصوصیاتی که تولیدات این برند دارا می باشد به روز بودن امکانات و کیفیت بالای ساخت و رعایت نکات مهم مثل مصرف بهینه می باشد. در تولیدات یخچال و فریزرهای جدید نکات مهمی برای رعایت کردن وجود دارد که یکی از آن ها سیستم های عیب یابی می باشد. سیستم های عیب یابی یکی از مواردی است که به کاربر و تعمیرکار می تواند کمک نماید که مشکل را در سریعترین زمان ممکن شناسایی و اقدام به رفع آن نماید. در یخچال و فریزرهای الکترواستیل هم این سیستم وجود دارد که همین امر سبب شده است عیب یابی آن به سرعت شناسایی و رفع شود. ولی باید در نظر داشت که شناخت ارورها و اینکه بدانیم هر کد ارور متعلق به کدام بخش است و خبر از خرابی چه بخشی می دهد باید آن ها را بشناسیم. لازم است بدانید این کد ارورها در دفترچه راهنمای دستگاه وجود دارد و برخی از آن ها نیاز است که توسط متخصص بررسی و رفع شود. در این مقاله قصد داریم در مورد مهمترین ارورهای یخچال و فریزر الکترواستیل با شما صحبت کنیم. لازم است برای دریافت اطلاعات دقیق در این خصوص تا پایان این مقاله همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

بررسی ارورهای یخچال و فریزر الکترواستیل

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد ارورها می توانند از خرابی بخش های مهمی از یخچال و فریزر اطلاع رسانی کنند. این کد ارورها بسیار مهم هستند و شناخت آن ها می تواند به شما در رفع ارور در سریع ترین زمان ممکن کمک نماید ولی باید بدانید و به این موضوع توجه داشته باشید برخی از ارورها و رفع آن باید توسط متخصص امر اقدام به رفع آن شود و برخی از ارورها هم می توانند با اقدام به موقع و سریع کاربر غیر حرفه ای رفع شود. در این مقاله همانطور که گفته شد قصد داریم در مورد این ارورها در یخچال و فریزر الکترواستیل با شما صحبت نماییم لازم است بدانید در این مقاله نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید تا انتهای آن را مطالعه و بخش های این مقاله را در نظر داشته باشید و اگر در هرکجای این مقاله به مشکلی برخوردید یا احساس کردید نیاز است با متخصص امر در تماس باشید می توانید در پایان این مقاله با شماره های پارسیان سرویس در تماس باشید.

بخوانید: نمایندگی یخچال الکترواستیل

ارور E1 در یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از ارورهایی که مهم است و باید به آن اشاره داشته باشیم ارور E1 است. این ارور از خرابی و تداخل در عملکرد سنسور یخچال و فریزر الکترواستیل می دهد. برای رفع این ارور نیاز است سنسور دستگاه تعمیر و یا تعویض شود.

کدخطای E2 یخچال فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از ارورهای یخچال و فریزر الکترواستیل است که باید بگوییم خبر از خرابی و ایراد در مدار برد دستگاه می دهد. برای رفع این ارور به طور حتم باید با متخصص امر مشورت نمایید و در صورت نیاز برد دستگاه تعویض و یا تعمیر گردد.

ارور یخچال و فریزر الکترواستیل E3

یکی دیگر از ارورهایی که در یخچال و فریزر الکترواستیل مهم است و می توان گفت در بیشتر مدل های یخچال و فریزرها نمایان می شود این ارور است. این ارور هم در برخی از مدل ها مربوط به خرابی برد و سنسور است که باید برای رفع آن با متخصص امر مشورت کرد. برای رفع این ارور باید موارد زیر بررسی شود.

بخوانید: نمایندگی فریزر الکترواستیل

  • برد الکترونیکی دستگاه را بررسی کنید.
  • قطعه المنت یخچال و فریزر الکترواستیل که در سیستم دیفراست قرار دارد باید بررسی شود.
  • یکی دیگر از بخش هایی که باید بررسی شود ترموفیوز که وظیفه صدور فرمان قطع و وصل را دارد باید بررسی شود.

ارور E4 در یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از ارورهای مهم در یخچال فریزر الکترواستیل که باید بررسی شود این ارور است. این ارور نشانه ای از خرابی و وجود ایراد در برد الکترونیکی و بخش های مرتبط است که در ادامه برای رفع آن راه حل هایی را بررسی کرده ایم.

  • باید برد دستگاه توسط متخصص بررسی شود.
  • باید سنسور محیط دستگاه را بررسی نمایید.

کد ارور E5 یخچال فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از ارورهای یخچال فریزر الکترواستیل می باشد که مرتبط به خرابی سیستم تبرید دستگاه می باشد. برای رفع این ارور باید بخش های مختلف مثل المنت،کمپرسور،سیستم اوپراتور و برد کنترل توسط متخصص امر بررسی و رفع عیب شود.

ارور E6 الکترواستیل

یکی از ارورهایی که سبب افزایش دما در یخچال و فریزر الکترواستیل می شود این ارور است که طبیعتا باید بخش هایی مثل گاز دستگاه و دمپر کانال هوا باید بررسی شود. یکی دیگر از بخش هایی که باید بررسی شود اپراتور دستگاه است که یخ نزده باشد.

ارور E7 در یخچال و فریزر الکترواستیل

این ارور زمانی رخ می دهد که دمای دستگاه به پایین تر از 4 درجه برسد و در این ارور باید دمپر دستگاه بررسی شود و یا ممکن است کانال هوا دچار شکستگی شده باشد که باید این موارد توسط متخصص بررسی شود.

بخوانید: تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل

ارور E8 یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از ارورهایی که باید در این بخش بررسی شود این ارور است که مرتبط خرابی در مدار برد دستگاه است که باید توسط متخصص رفع و بررسی شود.

ارور E9 در یخچال و فریزر الکترواستیل

این ارور خبر در وجود ایراد در بخش دیفراست یخچال فریزر الکترواستیل میدهد و باید این سیستم توسط متخصص بررسی و رفع عیب شود.

ارور E10 یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی دیگر از ارورهایی که باید به بررسی آن و معرفی آن بپردازیم و جالب است بدانید بیشتر در مدل های سایدبای ساید نمایان می شود این ارور است. یکی از دلایل این ارور خرابی در فن اپراتور دستگاه است که باید به طور حتم توسط متخصص بررسی شود.

ارور E11 یخچال فریزر الکترواستیل

این ارور خبر از خرابی و ایراد در فن کندانسور است و باید این بخش و سیستم و توسط متخصص بررسی شود یکی از بخش هایی که باید تعمیر شود برد یخچال و فریزر الکترواستیل است.

ارور E12 یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از ارورهایی که باید در این بخش بررسی شود این ارور است که مرتبط به خرابی کابل دیتای دستگاه است و باید توسط متخصص بررسی شود.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم ارورهای سری E یخچال و فریزر الکترواستیل را برای شما بررسی کنیم و این ارورها می توانند مهم و مورد توجه باشد که باید توسط نمایندگی الکترواستیل بررسی شوند. لازم است بدانید شماره های بخش فنی پارسیان سرویس در آخر این مقاله قرار گرفته است که می توانید از طریق آن ها با ما در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *