یکی از برندهای مطرح در حوزه تولید ماشین های لباسشویی با کیفیت بالا برند بوش است که دارای تولیدات متنوع و با کیفیت و دارای امکانات بالاست. یکی از ویژگی هایی که در ماشین های لباسشویی تولید جدید باید در نظر داشت و برای کاربران بسیار مهم است عدم لرزش ماشین لباسشویی است که شرکت بوش توانسته در تولیدات خود این امکان را برای کاربران به بهنرین شکل و خاصترین حالت پیاده سازی نماید. ولی برخی دلایل سبب می شود که این عدم لرزش حس نشود و لباسشویی بوش در حین کار لرزش شدیدی داشته باشد. دلایل این مشکل موارد و نکاتی است که در ماشین لباسشویی بسته به شرایط استفاده و محیطی است که در آن از ماشین لباسشویی استفاده می نمایید. لازم است بدانید برخی از این دلایل فنی و برخی دیگر غیر تخصصی می باشد و می توانید خود شما آن را برطرف نمایید. در این مقاله قصد داریم نکات مهمی که در خصوص دلایل لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی بوش وجود دارد را برای شما بررسی نماییم. لازم به ذکر است در نظر داشته باشید در این مقاله نکات بسیار مهمی بررسی شده است که لازم است برای درک هرچه بیشتر مطالب این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه بخش تحریریه پارسیان سرویس باشید.

بررسی دلایل لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی بوش

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح دادیم قصد داریم در مورد دلایلی که سبب لرزش زیاد ماشین لباسشویی بوش در حین کار می شود را برای شما بررسی نماییم. ماشین های لباسشویی بوش یکی از امکانات و ویژگی هایی را که دارا می باشند عدم لرزش شدید در حین کار است لازم است بدانید دلایل بسیاری سبب لرزش در حین کار ماشین لباسشویی می شود و لازم است بگوییم که این دلایل در مدل ها و برندهای دیگر متفاوت است و نیاز می باشد مقاله مرتبط با آن و یا دفترچه راهنمای دستگاه مطالعه شود تا بتوان دلایل آن را درک کرد. البته باید در نظر داشته باشید که برخی از این دلایل در مدل ها و برندهای دیگر مشترک است و لازم است این موارد و نکات را در همه مدل ها و برندهای موجود رعایت نمایید. در این مقاله ما قصد داریم نکات مهم و دلایلی که سبب لرزش زیاد ماشین لباسشویی بوش در حین کار می شود را برای شما بررسی نماییم و لازم است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. نکته مهمی که وجود دارد برخی از این دلایل فنی و تخصصی است و نیاز است حتما با بخش تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در بخش فنی پارسیان سرویس که شماره های آن در انتهای همین مقاله قرار گرفته است در تماس باشید.

عدم تراز بودن ماشین لباسشویی بوش

یکی از دلایلی که سبب لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی بوش می شود و رعایت آن بسیار مهم است موضوع تراز کردن ماشین لباسشویی است. باید در نظر داشته باشید که به طور حتم زمانی که ماشین لباسشویی را در محل مورد نظر قرار می دهید از تراز بودن آن اطمینان کامل حاصل نمایید. اینکه ماشین لباسشویی تراز باشد نکاتی دارد که نیاز است یا به دفترچه راهنمای دستگاه و یا مقاله طریقه تراز کردن ماشین لباسشویی بوش را در بخش مقالات پارسیان سرویس مطالعه نمایید.

فرسایش یا پوسیدگی تسمه ماشین لباسشویی بوش

یکی از دلایلی که باید در این قسمت از مقاله آن را برای شما بررسی نماییم فرسودگی تسمه ماشین لباسشویی بوش است. لازم است بدانید در برخی از مدل های قدیمی ماشین لباسشویی بوش برای انتقال قدرت و نیروی موتور به دیگ از تسمه استفاده شده است که در صورت بروز پوسیدگی تسمه و یا گشاد شدن آن به صورت طبیعی این لرزش بیش از حد به وجود می آید و لازم است در صورتی که زمان زیادی است که از ماشین لباسشویی استفاده می کنید اول به سراغ تسمه بروید و اگر تسمه فرسوده شده است آن را تعویض نمایید.

استفاده از حداکثر ظرفیت ماشین لباسشویی بوش

یکی دیگر از دلایل مهمی که در خصوص این مشکل در ماشین لباسشویی بوش قرار دارد استفاده از بیشترین ظرفیت یا وارد نمودن بار نامتعارف در ماشین لباسشویی است. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که ماشین های لباسشویی در ظرفیت های تعریف شده تولید می شوند و اگر بار بیشتر از ظرفیت دستگاه در آن قرار گیرد می تواند مشکلات زیادی را برای دستگاه از جمله لرزش های شدید به وجود آورد.

خرابی کمک فنر ماشین لباسشویی بوش

یکی از دلایلی که سبب لرزش زیاد ماشین لباسشویی بوش می شود خرابی و وجود ایراد در کمک فنرهایی است که در ماشین لباسشویی بوش وجود دارد. وظیفه این کمک فنرها در حفظ تعادل بین موتور و دیگ ماشین لباسشویی ایفای نقش می نمایند. کمک فنرها که قسمتی به دیگ دستگاه متصل است و قسمت دیگر به موتور ماشین لباسشویی وصل شده است. دلیل اینکه این کمک فنرها صدمه می بینند استفاده غیر متعارف از ماشین لباسشویی است. لازم است بدانید اگر استفاده نامتعارف از ماشین لباسشویی در مدت زمان زیاد تکرار شود این کمک فنرها دچار مشکل می شوند.

خرابی و وجود ایراد در خروجی آب

یکی از دلایلی که سبب بروز لرزش در ماشین لباسشویی بوش می شود خرابی خروجی آب ماشین لباسشویی است. لازم است بدانید در صورتی که ماشین لباسشویی نتواند آب را از داخل دستگاه به راحتی تخلیه نماید متاسفانه ماشین لباسشویی به لرزش شدید خواهد افتاد. برای رف این مشکل نیاز است که توسط متخخص این مشکل حل شود.

باز نکردن پیچ های ترانسفر

یکی از دلایلی که سبب بروز این مشکل می شود باز نکردن پیچ های ترانسفر یا پیچ های نگه دارنده است. این پیچ ها زمانی که ماشین لباسشویی ساخته می شود برای دستگاه بسته می شود که در حمل و نقل به قطعات داخلی ماشین لباسشویی صدمه وارد نشود. لازم است بدانید زمانی که لباسشویی را آکبند در خانه تحویل می گیرید لازم است این پیچ ها که در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد را باز نمایید.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش کردیم در مورد علت های لرزش ماشین لباسشویی بوش با شما صحبت نماییم. لازم است بدانید دلایل زیادی سبب لرزش ماشین لباسشویی می شود که در این مقاله عمده این دلایل را برای شما بررسی کردیم. لازم است در صورتی که لرزش ماشین لباسشویی دلیل فنی دارد با نمایندگی ماشین لباسشویی بوش در بخش فنی پارسیان سرویس که شماره های آن در انتهای این مقاله قرار دارد در تماس باشید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *