یکی از مواردی که در ماشین ها لباسشویی تمام اتوماتیک باید در نظر داشت. برنامه هایی است که برای شستشوی لباس های مختلف در دستگاه وجود دارد. در ماشین های لباسشویی بکو هم این برنامه ها برای شستشوی لباس های مختلف وجود دارد. این برنامه ها به شما کمک می کنند که هر لباسی با هرجنسی را در به بهترین شکل ممکن و بدون وارد شدن هیچ صدمه ای به لباس و یا ماشین لباسشویی می توان شستشو داد. در این مقاله قصد داریم در مورد این برنامه ها در ماشین لباسشویی بکو با شما صحبت کنیم. اگر به دنبال شناخت این برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی بکو هستید در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

برنامه های شستشو در ماشین لباسشویی بکو

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد در ماشین لباسشویی بکو برنامه هایی برای شستشوی لباس های متفاوت وجود دارد. این برنامه های شستشو یکی از مهمترین بخش های لباسشویی های اتوماتیک می باشد که باید آن ها را شناخت و با شناخت هرچه بهتر آن ها می توان هم در وقت و هم در مصرف انرژی توسط دستگاه صرفه جویی کرد. در ادامه به صورت جداگانه و تفکیک شده به بررسی این برنامه ها می پردازیم. در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

مطالعه شود: تعمیر ماشین لباسشویی بکو

برنامه Synthetic

این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی های بکو برای شستن لباس ها با جنس الیاف مصنوعی است. با این برنامه شستشو می توانید پیراهن ها و بلوزها را شستشو دهید.

برنامه ماشین لباسشویی بکو Mix Fabrics

این برنامه شستشو در ماشین های لباسشویی بکو برای شستن لباس های رنگی کاربرد دارد. با این برنامه شستشو می توانید برخی از تیشرت ها را شستشو دهید و لباس های رنگی را باید با این برنامه شستشو دهید. لازم است بدانید این برنامه برای شستن لباس های ظریف مناسب نیست.

برنامه Shirts در ماشین لباسشویی بکو

این برنامه در ماشین لباسشویی بکو همانطور که از اسم آن مشخص است برای شستن تخصصی انواع تیشرت کاربرد دارد. لازم به ذکر است دمای مناسب در این برنامه 40 درجه سانتی گراد می باشد.

برنامه ماشین لباسشویی بکو Dark Care

این برنامه در ماشین های لباسشویی بکو همانطور که از نام آن مشخص است برای شستن لباس ها با رنگ تیره کاربرد دارد. در این برنامه شستشو بهتر است دمای آب بین 30 الی 40 درجه سانتی گراد باشد.

مقاله: ارورهای ماشین لباسشویی بکو و راه حل آن ها

برنامه Woolens ماشین لباسشویی بکو

این برنامه برای شستن لباس های بافتنی و پشمی کاربرد دارد. بهتر است در این برنامه از درجه دمای پایین آب استفاده شود.

برنامه Hand Wash 20 در ماشین لباسشویی بکو

این برنامه شستشو در ماشین های لباسشویی بکو برای شستشوی دستی می باشد. با استفاده از این برنامه شستشو می توانید حداکثر مراقبت از لباس ها را در زمان شستشو شاهد باشید. خصوصیات این برنامه شستشو باید به مصرف کم آب و استفاده آن برای شستن لباس ها با جنس حساس اشاره داشت. این برنامه برای شستن لباس ها با جنس خاص و ابریشم مناسب است.

برنامه Rinse در ماشین لباسشویی بکو

این برنامه یکی از برنامه های آبکشی لباس هاست که ماشین لباسشویی را در حالت آبکشی و خشک کن قرار می دهد.

برنامه ماشین لباسشویی Gentle Care

این برنامه شستشو برای شستن لباس های ظریف و خیلی ظریف کاربرد دارد. این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی بکو باعث می شود کیفیت لباس ها ثابت بماند. این برنامه شستشو برای شستن برخی از لباس ها توری و خواب و برخی از لباس های زیر کاربرد دارد.

برنامه Hygiene 20 در ماشین لباسشویی بکو

این برنامه برای شستن لباس های زیر و لباس های حساس کاربرد دارد. از این برنامه شستشو می توانید برای شستن لباس های کودکان که نباید حساسیت ایجاد کند استفاده کنید.

برنامه ماشین لباسشویی بکو Super Short

این برنامه در ماشین لباسشویی بکو برای شستن لباس های روزانه که نیاز به شستشوی سریع دارند استفاده می شود. از این برنامه برای شستن لباس های خیلی کثیف توصیه نمی شود. در این برنامه نباید بیش از 2 کیلو بارگیری شود و دمای مناسب در این برنامه بین 30 الی 40 درجه است.

برنامه Daily Quick در ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از برنامه های پرکاربرد در ماشین لباسشویی بکو این برنامه شستشو است. این برنامه برای شستن لباس های نخی نازک کارایی دارد و باید از شستن لباس های خیلی کثیف توسط این برنامه اجتناب کرد. دمای مناسب برای این برنامه 30 درجه سانتی گراد و زمان این برنامه حدود 40 دقیقه است.

برنامه ماشین لباسشویی بکو Anti Allergy

هماتنطور که از نام این برنامه مشخص است برنامه شستشوی ضد آلرژی می باشد. این برنامه مناسب برای شستن لباس های کودکان و افرادی است که بدنشان حساس است.

برنامه Cotton ماشین لباسشویی بکو

این برنامه در ماشین لباسشویی بکو مناسب برای شستن لباس های کتان و نخ است. از این برنامه می توانید برای شستن لباس های سبک مثل لباس خواب و برخی از لباس های زیر استفاده کنید.

برنامه ماشین لباسشویی Cotton Eco

به صورت کلی کلمه Eco در ماشین های لباسشویی نشاندهنده شستشوی اقتصادی می باشد.این برنامه هم لباس های کتان و نخی را به صورت اقتصادی شستشو می دهد.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش کردیم برنامه های ماشین لباسشویی بکو را به صورت جداگانه برای شما بررسی نماییم. این مقاله و برنامه های ماشین لباسشویی بکو مهم است. باید در نظر داشته باشید نوع لباس و جنس آن بسیار مهم است که در صورت انتخاب صحیح می تواند در افزایش طول عمر دستگاه و کاهش مصرف انرژی و عدم کاهش کیفیت لباس منجر خواهد شد. در نظر داشته باشید در صورت خرابی و مواجه با کد ارور و هرگونه تداخل در کار ماشین لباسشویی با نمایندگی ماشین لباسشویی بکو در تهران که شماره های آن در زیر قرار گرفته است تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس .دارند

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *