یکی از ماشین لباسشویی های ایرانی که در بازار طرفداران زیادی را دارا می باشد آبسال است. این ماشین لباسشویی به دلیل کیفیت بالای ساخت و تنوع مدل و امکاناتی که دارا می باشد. توانسته به یکی از برندهای پرفروش بازار تبدیل شود. در این ماشین لباسشویی هم برای آسان شدن امور شستشو برنامه هایی وجود دارد. این برنامه ها به شما کمک می کند تا برای هرجنس از لباس بتوانید برنامه درست را انتخاب کنید. تنوع این برنامه ها در ماشین های لباسشویی آبسال متفاوت است و لازم است هر کدام از آن ها را به صورت جداگانه بشناسید. ما در این مقاله قصد داریم در مورد برنامه های شستشو ماشین لباسشویی آبسال با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله با پارسیان سرویس همراه باشید.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیح داده شد برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی یکی از الزامات است. و به شما کمک می کند که هم در مصرف انرژی و هم افزایش طول عمر البسه بتوانید به درستی عمل نمایید. اما در اینجا لازم است بدانید هرکدام از برنامه های ماشین لباسشویی برای یک جنس از پارچه برنامه ریزی شده است. حال در این مقاله ما به صورت جداگانه این برنامه های شستشو را در ماشین لباسشویی آبسال برای شما بررسی می نماییم. در ادامه همراه ما باشید و موارد را به طور دقیق مطالعه نمایید.

مطالعه شود: ارورهای ماشین لباسشویی آبسال و معرفی امکانات

برنامه Synthetics or cottons در ماشین های لباسشویی آبسال

این برنامه همانطور از نام آن مشخص است برای شستشوی لباس های پنبه ای و با جنس پارچه مصنوعی کاربرد دارد. در این برنامه شستشو دمای آب کمی گرمتر است و دور چرخشی در این برنامه کاهش میابد. با این برنامه می توانید لباس ها با جنس پلی استر و چسبان را شستشو دهید. لازم به ذکر است دمای آب در این برنامه شستشو 40 درجه سانتی گراد است.

برنامه handwash programs ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه شستشو برای لباس های ظریف مناسب می باشد. در این برنامه شستشو می توانید برخی از لباس های زیر و لباس های خواب و توری را شستشو دهید. این برنامه از ماشین لباسشویی آبسال دارای دور چرخشی کمتر و دمای آب پایینی می باشد.

برنامه Eco Cotton در ماشین لباسشویی آبسال

یکی دیگر از برنامه هایی که می توان گفت در ماشین لباسشویی آبسال پرکاربرد است. برنامه Eco Cotton می باشد این برنامه برای شستشوی لباس های نخی و پنبه ای است. تفاوت آن با برنامه Synthetics or cottons در صرفه جویی آب و مواد شوینده است. به این معنا که در این برنامه شستشو ماشین لباسشویی با مصرف کمتر انرژی و سریعتر این جنس از لباس ها را شستشو می دهد.

برنامه شستن Synthetic در ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه برای شستن لباس ها با الیاف مصنوعی کاربرد دارد. در این برنامه شستشو می توانید برخی از پیراهن ها و تیشرت های غیر نخی را شستشو دهید. این برنامه شستشو برای شستن پرده های توری با جنس پلاستیک کاربرد دارد.

برنامه Delicate در ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی آبسال مناسب برای شستن لباس های ظریف است. شما می توانید در این برنامه شستشو لباس هایی با جنس حریر و برخی از لباس های ابریشمی را شستشو دهید. لازم است بدانید در این برنامه شستشو می توانید برخی از لباس های مجلسی را قرار دهید.

برنامه Wool در ماشین لباسشویی آبسال

یکی از برنامه های کاربردی در ماشین های لباسشویی Wool می باشد. این برنامه برای شستن لباس های پشمی کاربرد دارد در این برنامه شستشو می توانید برخی از پلیورها و شلوارها را شستشو دهید.

برنامه Quick ۳۰ در ماشین های لباسشویی آبسال

یکی از برنامه هایی که می توان گفت در اکثر ماشین های لباسشویی موجود است Quick ۳۰ است. این برنامه شستشو برای شستن سریع لباس ها کاربرد دارد و می توانید لباس ها با کثیفی کم مثل برخی از لباس های روزمره و پیراهن ها و بعضی از لباس های ورزشی را در آن قرار دهید. در این برنامه شستشو فرآیند 30 دقیقه ای انجام می پذیرد.

برنامه Rinse+Spin ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه برای خشک کردن لباس ها کاربرد دارد. شما می توانید از این برنامه شستشو برای آبکشی لباس ها و لباس های روزمره کودک و نوزاد استفاده نمایید.

برنامه Souk ماشین لباسشویی آبسال

یکی دیگر از برنامه های پرکاربرد در ماشین های لباسشویی می باشد. این برنامه مناسب برای خیساندن قبل از شستشوی لباس های کثیف است. بهتر است اگر لباس کثیف را با ماشین لباسشویی شستشو می دهید قبل از شستشوی اصلی از این برنامه و دکمه استفاده کنید.

برنامه Crease Care در ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه معروف به اتوکشی برخی از لباس ها است. از این دکمه می توانید برای باز کردن چروک برخی از لباس ها استفاده نمایید.

برنامه Skin Care در ماشین لباسشویی آبسال

یکی از برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی که بسیار لازم است Skin Care می باشد. این برنامه شستشو برای لباس هایی استفاده می شود که به طور مستقیم با پوست در تماس هستند. می توانید از این برنامه برای شستن لباس های نوزادان و لباس های زیر استفاده نمایید.

برنامه Easy Care در ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه شستشو برای لباس هایی استفاده می شود که بعد از شستشو نیاز به استفاده سریع آن ها دارید. در این برنامه شستشو لباس ها بدون چروک به شما تحویل داده می شود.

برنامه Black Care ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه که در تمام ماشین های لباسشویی وجود دارد برای شستن لباس های مشکی کاربرد دارد. شما می توانید در این برنامه لباس ها با رنگ مشکی را شستشو دهید. این برنامه مناسب برای شستن چادرهای مشکی و برخی از پیراهن ها و تیشرت می باشد.

شاید برای شما هم کاربردی باشد: تعمیر ماشین لباسشویی آبسال

برنامه Blanket در ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه شستشو برای شستن لباس های سنگین کاربرد دارد. شما می توانید در این برنامه شستشو پتو و لباس های سنگین را شستشو دهید.

برنامه Mix در ماشین لباسشویی آبسال

در این برنامه شستشو می توانید لباس های رنگی را شستشو دهید. این برنامه مناسب برای شستن لباس ها با جنس مختلف و قاطی است.

برنامه Alergy Care ماشین لباسشویی آبسال

یکی دیگر از برنامه های ماشین لباسشویی که می توان گفت کاربرد زیادی دارد Alergy Care می باشد. این برنامه شستشو لباس ها را آری از آلرژی شستشو می دهد.

برنامه Intensive در ماشین لباسشویی آبسال

این برنامه برای شستن لباس های کثیف کاربرد دارد. زمان شستشو در این برنامه بیشتر از برنامه های دیگر است و می توان برای شستن لباس های خیلی کثیف از این برنامه استفاده نمایید.

نتیجه گیری

همانطور که در این مقاله توضیح داده شد ما در مورد برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی آبسال توضیحاتی را دادیم.برنامه های ماشین لباسشویی یکی از مهمترین موضوعات در دستگاه است که باید در مورد آن ها اطلاعات کافی را به دست آورد.در صورت بروز هرگونه مشکل در روند کار ماشین لباسشویی می توانید با نمایندگی ماشین لباسشویی آبسال در تهران که در زیر شماره های مرتبط قرار گرفته تماس حاصل نمایید.

شماره های تماس​ جهت رزرو خدمات تعمیرات در تمام نقاط تهران

شماره فوق قابلیت کلیک مستقیم تماس دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *