یک یخچال خوب چه ویژگی هایی دارد ؟

وقتی صحبت از یخچال و فریزر امروزه است ، گزینه ها فراتر از گرفتن یک لیوان آب یخ بدون نیاز به باز کردن درب هستند. با استفاده از پنل های سفارشی ، می توانید داخلی را بسازید که دقیقاً با کابینت های آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد . و چهار درب را فراموش کنید – برخی مدل های جدید دارای پنج یا بیشتر هستند. حتی می توانید یک کشو یخچال را بیرون بیاورید و آن را پر از سدیم یخ زده پیدا کنید. راهنمای یخچال و فریزر یخچال و فریزر ما به شما کمک می کند تا یک نوع مناسب را برای خانواده خود انتخاب کنید ، فضای مجازی را در مقابل فضای ذخیره سازی قابل استفاده تغییر دهید ، و به شما کمک می کند تا آرام ترین مدل ها را پیدا کنید – بنابراین شما و بقال فروشی های خود می توانید از بین ببرید.

تعمیرات یخچال و فریزر سایوان

یخچال و فریزر چگونه ارزیابی می شوند؟

در آزمایشگاه ها، هر یخچال مورد آزمایش با حسگرهای دما سیم کشی می شود. سپس  برای بیش از یک ماه در یک محفظه کنترل دما کنترل می شوند تا کنترل ترموستات و یکنواختی دما ارزیابی شود. مهندسان آزمایش CR بیش از 5.4 میلیون خوانش دما را برای هر مدل جمع می کنند تا نقاط گرم و سرد را تشخیص دهند و مشخص کنند کدام یخچال و فریزر طولانی ترین مواد غذایی شما را نگه می دارد. نتایج نشان می دهد که بسیاری از یخچال و فریزرها به راحتی در وظیفه اصلی خود عمل نمی کنند و این می تواند به معنای بیشتر هدر رفتن مواد غذایی و صورتحساب مواد غذایی بزرگتر باشد. برای آزمایش محفظه های فریزر یخچال و فریزر ، مهندسان وسایل را با جعبه های اسفناج منجمد پر می کنند ، سپس ارزیابی می کنند که چطور بسته ها را یخ زده نگه می دارند. علاوه بر این ،  ظرفیت ذخیره سازی قابل استفاده اندازه گیری می شود ، که به ندرت مطابق ادعای سازندگان است. مهندسان  سپس از این اندازه گیریها برای محاسبه بازده انرژی استفاده می کنند. سرانجام ، داده های نظرسنجی جمع آوری شده از اعضای CR را برای قضاوت در مورد قابلیت اطمینان و رضایت صاحب پیش بینی شده برای هر نوع مارک و یخچال درج می کنند .

اولین گام انتخاب سبک یخچال است.

یک تنظیمات یخچال و فریزر برای متناسب با هر خانواده وجود دارد. مدل های فرانسوی در محبوبیت منفجر می شوند. بعضی از مصرف کنندگان راحتی فریزرهای پایین را ترجیح می دهند ، که غذاهای تازه را در سطح چشم قرار می دهند ، اما یخچال های فریزر بالا و کنار هم می توانند استفاده بهتری از فضا در یک آشپزخانه کوچکتر کنند. در اینجا آنچه شما باید بدانید برای بهترین انتخاب است. رتبه بندی کامل یخچال و فریزر ما را برای نحوه مدل در اندازه ها و سبک های مختلف زیر در تست های ما مشاهده کنید.

فریزر بالا

یخچال و فریزر سنتی ، که برای ذخیره سازی زیادی در یک مکان نسبتاً تنگ مناسب است. اینها تمایل دارند بیشترین فضای را برای اندازه خود ایجاد کنند (عرض بین 28 تا 33 اینچ متغیر است). تولید کنندگان ادعا می کنند ظرفیت 23 فوت مکعب است ، اما آزمایشات ما نشان داد که میانگین ظرفیت قابل استفاده 17 درصد کمتر است. اجازه چرخش گسترده ای از درها را بدست آورید و برای رسیدن به قفسه های پایین و زیر شلوار عادت کنید.

تعمیرات یخچال و فریزر پارس

فریزر پایین

دامنه آنها 24 تا 36 اینچ عرض است و ظرفیت ادعا شده نزدیک به 30 فوت مکعب است ، اگرچه فضای قابل استفاده متوسط کمتر از فریزرهای قابل مقایسه با هم است (و فریزرهای بالا نیز بیش از حد هزینه دارند). به جای فریزر ، که کمتر از آن استفاده می کنید و در سطح چشم قرار دارید ، قفسه های یخچال شما به راحتی امکان اسکن را دارد. فقط عادت دارید که از طریق کالاهای یخ زده به سمت اسلحه خم شوید.

درب فرانسوی

دارای دو درب باریک در بالا ، و یک فریزر در زیر است. بعضی اوقات یک کشو (یا بیشتر) در بین آنها وجود دارد. عرضها از 28 تا 36 اینچ است. ظرفیت های ادعا شده تا 34 فوت مکعب افزایش می یابد ، اگرچه متوسط فضای قابل استفاده در 17 فوت مکعب بسیار کمتر است. درهای چرخش کوچک صرفه جویی در فضا ، ارزش افزوده ای در باز کردن وسایل کوچکتر فقط نیمی از یخچال دارند.

ساید بای ساید

با داشتن یخچال از یک طرف و یخچال فریزر از طرف دیگر ، این مواد معمولاً دارای یخچال های یخ زده و آب درون درب هستند. با عرضهایی به طور معمول 33 تا 36 اینچ ، آنها تقریباً تا 28 فوت مکعب ظرفیت دارند (اما فقط حدود 70 درصد قابل استفاده است). درهای باریک به علاوه آشپزخانه های کوچک هستند ، اما به اندازه کافی گسترده برای جعبه های پیتزا آن را باز نکنید و محفظه های باریک و باریک باعث می شوند وسایلی که در قسمت پشتی گیر کرده اند سخت باشد. به طور کلی ، آنها مانند انواع دیگر از نظر انرژی و فضا کارایی ندارند.

داخلی

این زیبایی ها بسیار گران قیمت و ساخته شده تا تقریباً با کابینت ها و پیشخوان ها مطابقت داشته باشند ، این زیبایی های براق در سبک های فریزر ، کناری و فرانسوی قرار دارند. اینها معمولاً پهن هستند (30 تا 48 اینچ) و ظرفیت آن تا 27 فوت مکعب است (از این میزان فقط 70 درصد قابل استفاده است). برای مطابقت با کابینت های آشپزخانه خود به دنبال صفحه های جلوی اختیاری باشید. یا با نسخه های ضد عمق آزادانه نگاه کمتری به دست آورید. یکی دیگر از گزینه های داخلی: یخچال ستونی ، به اندازه 18 اینچ باریک ، برای استفاده بیشتر از یک گره آشپزخانه.

جمع و جور یا مینی

ایده آل برای یک اتاق خوابگاه ، محل کار شما یا آشپزخانه. به خاطر داشته باشید که بعضی از مدل ها فقط یک چهارم ظرفیت یخچال معمولی را دارند ، اما کارکرد آن نیز به همان اندازه است. در بعضی از مدلها عملکرد دما می تواند ناکافی باشد (اجازه می دهد تا از 40 درجه فارنهایت بالا رود ، نقطه ای که در آن غذای شما شروع به جوانه زدن باکتری های مضر می کند) ، بنابراین این مینی ها را برای نوشابه ها و نوشیدنی های دیگر یا برای ذخیره موقت تنقلات (به جای شیر) ذخیره کنید. ، مایو یا سایر مواد قابل ویرایش). گزارش های مصرف کننده در حال حاضر یخچال های فشرده و کوچک را آزمایش نمی کند.

تعمیرات و نمایندگی یخچال و فریزر الکترواستیل

اندازه یخچال را در نظر بگیرید.

بیشتر تنظیمات یخچال و فریزر در طیف وسیعی از اندازه ها و ظرفیت ها قرار می گیرد. همیشه قبل از خرید یخچال و فریزر را در جایی که قصد دارید یخچال را اندازه بگیرید اندازه گیری کنید. و بررسی کنید که می تواند از طریق درهای ورودی متناسب باشد. بگذارید فضای درهای یخچال و فریزر باز شود ، و یک پاکیزه یک اینچ در اطراف و پشت جهت گردش هوای کافی داشته باشید. در مورد ظرفیت ، بیشتر تولید کنندگان 19 تا 22 فوت مکعب را برای یک خانواده چهار نفره توصیه می کنند. اما اگر یک سفر بزرگ هفتگی را برای خرید انجام می دهید یا به صورت عمده خریداری می کنید ، ممکن است به 30 تا 33 فوت مکعب بیشتر نیاز داشته باشید. توجه: در آزمایشات ما مشخص شد که میزان ظرفیت ذخیره قابل استفاده غالباً کمتر از مقدار ادعا شده است. برای اطلاعات بیشتر ، رتبه بندی یخچال ما را بررسی کنید.

برچسب راهنمای انرژی را مطالعه کنید.

بهره وری انرژی به یک نقطه فروش بزرگ با مصرف کنندگان تبدیل شده است. تمام یخچال و فریزرهای جدید بسیار کارآمدتر از یک دهه قبل هستند ، اما در اینجا به پشت لیبل نگاه می کنیم – به شما کمک می کند تا حد ممکن سبز شوید. برای مقایسه این که کدام مدل ها کارآمدتر هستند ، به برچسب های راهنمای انرژی یخچال های مورد نظر خود نگاهی بیندازید .

پنج ویژگی برای یخچال که شما می خواهید.

یخچال و فریزر در تمام نقاط قیمت به طور فزاینده ای با گزینه هایی فریب می خورد تا زندگی شما ساده تر و منظم تر شود. مدلهای فرانسوی معمولاً پر بارترین هستند. فقط می دانید اگر نمی توانید بدون قفسه بندی قابل تنظیم یا یک دستگاه تولید قهوه در درب زندگی کنید ، باید مبلغ بالایی را بپردازید. ویژگی های زیر مواردی است که فکر می کنیم شما را خوشحال تر می کند. برای اطلاعات بیشتر ، رتبه بندی های یخچال و فریزر ما را بررسی کنید.

1.آب سردکن یخساز و آب از طریق درب

این یکی از ویژگی هایی است که بیشتر خریداران درخواست می کنند. هشدار: ما دریافتیم که مدل هایی با این راحتی نیز نیاز به تعمیرات بیشتری دارند. هزینه های انرژی نیز بیشتر است ، و شما برای فضای ذخیره سازی ، آب یخ را تجارت می کنید.

2.دسترسی به ذخیره سازی درب

بدون باز کردن درب ، می توانید نوشیدنی ها و چاشنی های غالباً مورد استفاده را بگیرید. این باعث صرفه جویی در هزینه های انرژی در طولانی مدت خواهد شد.

3.کنترل دما

شما تصمیم می گیرید که یخچال شما در مناطق معینی سرد است. به عنوان مثال ، یک کشو را نسبت به بقیه یخچال ها خنک تر کنید تا گوشت ، ماهی و برش های سرد بهتر ذخیره شود.

4.قفسه و کشوی بهتر

می توانید قفسه های تقسیم شده را به طور مستقل در ارتفاعات مختلف مرتب کنید و درها را متناسب با وسایل بلندتر تنظیم کنید. با این حال ، اگر درب شما دارای سطل های نگهدارنده عمیق برای تخم مرغ ، شیر یا کره است ، توجه داشته باشید که این موارد بهتر است در قفسه های داخلی جایی که دمای خنک تر آنها را طولانی تر می کند ، قرار نگیرند. قفسه های آسانسور میل لنگ و بالا و پایین را بدون نیاز به تخلیه بار انجام می دهند. snugger های قفسه ای برای محافظت از بطری ها و کوزه ها به قفسه ها وصل می شوند. قفسه ها یا سطل های بازپرداخت دسترسی به وسایل ذخیره شده را آسان تر می کند.

5.ویژگی های تازگی

اواپراتورهای دوگانه به حفظ سطح رطوبت بالاتر در مناطق یخچال و فریزر کمک می کنند و از مهاجرت بوی فریزر در آنجا جلوگیری می کنند. دستگاه های تصفیه هوا باکتری ها و اسپورهای قالب را از بین می برند ، در حالی که کشو های پوسته پوسته وکیوم ادعا می کنند که مواد غذایی را طولانی تر نگه می دارند. نظر شما درباره ” یک یخچال خوب چه ویژگی هایی دارد ؟ ” چیست؟ با ما نظرات خود را دز میان بگذارید و اگر علاقهمند هستید میتوانید مقاله ما درباره تعمیر لوازم خانگی به صرفه است ؟!را مطالعه نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *